VÝBAVA NA PŘÁNÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Dostupnost výbavy na přání se může lišit dle modelu. Další informace získáte u nejbližšího prodejce vozů Land Rover.

PAKETY VÝBAVA NA PŘÁNÍ

PAKETY VÝBAVY NA PŘÁNÍ
/
PAKETY VÝBAVY NA PŘÁNÍ
/
PAKETY VÝBAVY NA PŘÁNÍ
/

VNĚJŠÍ VÝBAVA NA PŘÁNÍ

VNĚJŠÍ VÝBAVA NA PŘÁNÍ
/

KOLA Z LEHKÉ SLITINY

KOLA Z LEHKÉ SLITINY

VNĚJŠÍ VÝBAVA NA PŘÁNÍ

Doplňte soubor zvolených vnějších stylových doplňků o kola z lehké slitiny, která se Vám nejvíc líbí. Na výběr máte bezpočet variant s průměrem ráfku od 17“ do 20“ a nejrůznějšími povrchovými úpravami, včetně povrchu broušeného diamantem, leskle černého laku nebo lesklého tmavě šedého laku.

/
VNĚJŠÍ VÝBAVA NA PŘÁNÍ
/

SESTAVTE SI VLASTNÍ VŮZ

VYBERTE SI DOKONALOU KOMBINACI ODPOVÍDAJÍCÍ VAŠEMU OSOBNÍMU VKUSU

LAND ROVER GEAR – PŘÍSLUŠENSTVÍ

PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO EXTERIÉR

Umocněte vzhled svého vozidla atraktivními doplňky, zvyšte ochranu proti poškození a rozšiřte výbavu vozu pro jízdu v terénu.

PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO INTERIÉR

Výbavu svého vozu můžete kdykoli rozšířit výběrem z široké nabídky originálního příslušenství Land Rover – od dětských sedaček a ochranných potahů až po vylepšení zábavního systému a technické výbavy.

PŘEPRAVA NÁKLADU A JÍZDA S PŘÍVĚSEM

S instalovanou sadou podélných střešních nosičů můžete zvolit specializované systémy pro přepravu sportovní výbavy a příslušenství, které Vám umožní maximálně využít přepravní schopnosti vozu Land Rover.

KOLA A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Dodejte svému vozu Land Rover ještě osobitější vzhled koly z lehké slitiny a elegantním značkovým příslušenstvím.


* Vysoce výkonný motor Si4 disponující výkonem 290 k se standardně dodává s jedinečným nárazníkem. Nejsou k dispozici mlhová světla.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 u modelů Discovery Sport, Discovery, Range Rover Evoque, Range Rover Sport, Range Rover:

Spotřeba paliva v kombinovaném zkušebním cyklu: 12,8 - 4,2 l/100 km, emise CO2 v kombinovaném zkušebním cyklu: 299 - 109 g/km.

Nezávazně doporučené ceny a technické údaje platné výhradně pro skladové vozy do vyprodání zásob. Podrobnější informace získáte u svého prodejce.

Uvedené informace o spotřebě paliva a emisích CO2 odpovídají hodnotám získaným při testování za ideálních podmínek v technických laboratořích, a to v souladu se standardizovaným postupem dle nařízení Rady (ES) č. 715/2007 a č. 692/2008 v platném znění. Uváděné hodnoty se nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje srovnání mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se spotřeba paliva u různých provedení vozů téže modelové řady může odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a výši emisí CO2 u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva motorem, ale také jízdní styl a další netechnické faktory jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a stav udržovanosti vozidla. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny a nese hlavní odpovědnost za globální oteplování. Další oficiální informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel Vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce značky Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva naleznete také v sekci „Technické údaje“.