VÝBAVA NA PŘÁNÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Ne všechny prvky výbavy na přání jsou dostupné pro všechny modely. Více informací Vám ochotně poskytne nejbližší autorizovaný prodejce Land Rover.

VNĚJŠÍ VÝBAVA NA PŘÁNÍ

VNĚJŠÍ VÝBAVA NA PŘÁNÍ
/

VNĚJŠÍ VÝBAVA NA PŘÁNÍ

VNĚJŠÍ VÝBAVA NA PŘÁNÍ

KOLA Z LEHKÉ SLITINY

Doplňte soubor zvolených vnějších stylových doplňků o kola z lehké slitiny, která se Vám nejvíc líbí. Na výběr máte bezpočet variant s průměrem ráfku od 17“ do 20“ a nejrůznějšími povrchovými úpravami, včetně povrchu broušeného diamantem, leskle černého laku nebo lesklého tmavě šedého laku.

/
VNĚJŠÍ VÝBAVA NA PŘÁNÍ
/

PAKETY VÝBAVY NA PŘÁNÍ

PAKETY VÝBAVY NA PŘÁNÍ
/

PAKETY VÝBAVY NA PŘÁNÍ

PAKETY VÝBAVY NA PŘÁNÍ

PAKET DYNAMIC DESIGN

S paketem Dynamic Design získá vůz ještě rozhodnější výraz, ponechává si ale nepřehlédnutelné typické znaky modelu Discovery Sport. Paket Dynamic Design nabízí odvážný design přídě a zádě a tvarované ochranné lišty na bocích vozu. Nejpříznačnější zakončení tvoří chromované koncovky výfukové soustavy a červené logo SPORT.

Paket Dynamic Design bude dostupný od podzimu 2016.

/
PAKETY VÝBAVY NA PŘÁNÍ
/

PAKETY VÝBAVY NA PŘÁNÍ

PAKETY VÝBAVY NA PŘÁNÍ

PAKET BLACK DESIGN

Paket Black Design je dostupný pro všechny barvy karoserie a dává na výběr leskle černá 18“, 19“ nebo 20“ kola z lehké slitiny. K jeho dalším prvkům patří maska chladiče a kryty ventilačních otvorů na blatnících v odstínu černá Narvik, černé kryty vnějších zpětných zrcátek. Vše završuje černý nápis Discovery na kapotě a logo na víku zavazadlového prostoru.

/

TECHNIKA

INOVACE

Land Rover průběžně vyvíjí nové technologie v oblasti poháněcího ústrojí s cílem nekompromisně zvyšovat hospodárnost svých motorů a snižovat jejich emise. Automatický systém Stop/Start vypíná motor v situacích, kdy ho není třeba, hybridní pohon má pozoruhodný točivý moment 700 Nm a pro všechny motory je k dispozici nová lehká převodovka.

PROVOZNÍ VLASTNOSTI NA SILNICI

Ke kultivovaným a harmonickým jízdním vlastnostem na vozovce přispívají vyspělé technické systémy značky Land Rover. Patří k nim adaptivní tempomat pro komfortní jízdu na dlouhé vzdálenosti, Adaptive Dynamics pro optimální rovnováhu mezi jízdním komfortem a ovladatelností a Torque Vectoring by Braking pro plynulý a stabilní průjezd zatáčkou.

TERÉNNÍ SCHOPNOSTI

Vozidla Land Rover jsou nabitá technologiemi, s nimiž si hravě poradíte i s nejnáročnějším terénem. Díky systémům, jako je originální Terrain Response, přizpůsobující jízdu aktuálnímu stavu pojížděného povrchu, nebo asistent pro bezpečné sjíždění strmých svahů HDC, vykazují vozy Land Rover i nadále ty nejlepší schopnosti ve svém oboru.

ASISTENČNÍ SYSTÉMY

Asistenční systémy Vám umožňují plně se soustředit na řízení. Systém sledování slepého úhlu Vás upozorní na vozidla přijíždějící z obou stran, řada funkcí parkovacího asistenta Vám usnadní parkování a systém upozornění na rychlostní limity Vám zase pomůže rychleji reagovat na omezení.

KOMFORTNÍ A PRAKTICKÁ VÝBAVA

Vozidla Land Rover Vás obklopí dokonalým komfortem. Starají se o něj nejmodernější systémy topení a klimatizace, ať je jaké chce počasí, a řada technologií ovládaných bezdotykově a bez klíče.

INFORMAČNÍ A ZÁBAVNÍ SYSTÉMY

Informační a zábavní technologie značky Land Rover poskytují nejvyšší úroveň informací a zábavy uvnitř vozidla i ve Vašem chytrém telefonu. Aplikace InControl Connect Vás bezpečně propojí s Vaším vozidlem, výběr dotykových displejů Vám poskytne zábavu i užitek a audiosystémy MeridianTM Vám přinesou zážitky z poslechu jako v koncertní síni.

PROVOZNÍ VLASTNOSTI NA SILNICI

Ke kultivovaným a harmonickým jízdním vlastnostem na vozovce přispívají vyspělé technické systémy značky Land Rover. Patří k nim adaptivní tempomat pro komfortní jízdu na dlouhé vzdálenosti, Adaptive Dynamics pro optimální rovnováhu mezi jízdním komfortem a ovladatelností a Torque Vectoring by Braking pro plynulý a stabilní průjezd zatáčkou.

Ne všechny technologie jsou dostupné pro všechny verze a na všech trzích.

PŘÍSLUŠENSTVÍ

PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO EXTERIÉR

Umocněte vzhled svého vozidla atraktivními doplňky, zvyšte ochranu proti poškození a rozšiřte výbavu vozu pro jízdu v terénu.

PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO INTERIÉR

Výbavu svého vozu můžete kdykoli rozšířit výběrem z široké nabídky originálního příslušenství Land Rover – od dětských sedaček a ochranných potahů až po vylepšení zábavního systému a technické výbavy.

PŘEPRAVA NÁKLADU A JÍZDA S PŘÍVĚSEM

S instalovanou sadou podélných střešních nosičů můžete zvolit specializované systémy pro přepravu sportovní výbavy a příslušenství, které Vám umožní maximálně využít přepravní schopnosti vozu Land Rover.

KOLA A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Dodejte svému vozu Land Rover ještě osobitější vzhled koly z lehké slitiny a elegantním značkovým příslušenstvím.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 u modelů Discovery Sport, Discovery, Range Rover Evoque, Range Rover Sport, Range Rover:

Spotřeba paliva v kombinovaném zkušebním cyklu: 12,8 - 4,2 l/100 km, emise CO2 v kombinovaném zkušebním cyklu: 299 - 109 g/km.

Uvedené informace o spotřebě paliva a emisích CO2 odpovídají hodnotám získaným při testování za ideálních podmínek v technických laboratořích, a to v souladu se standardizovaným postupem dle nařízení Rady (ES) č. 715/2007 a č. 692/2008 v platném znění. Uváděné hodnoty se nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje srovnání mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se spotřeba paliva u různých provedení vozů téže modelové řady může odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a výši emisí CO2 u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva motorem, ale také jízdní styl a další netechnické faktory jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a stav udržovanosti vozidla. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny a nese hlavní odpovědnost za globální oteplování. Další oficiální informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel Vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce značky Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva naleznete také v sekci „Technické údaje“.