AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL

AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

URBAN PACK

PODMAŇTE SI MĚSTSKOU DŽUNGLI

URBAN PACK

Díky výraznému, sebevědomému stylu a kultivovanému jízdnímu projevu vozu budete nepřehlédnutelní.

defender front view driving on road

URBAN PACK ZAHRNUJE:

 • LEŠTĚNÉ PEDÁLY Z UŠLECHTILÉ OCELI

  Dotvářejí kultivovaný design a přispívají k robustnosti interiéru vozu Defender.

 • LEŠTĚNÁ OCHRANNÁ LIŠTA PRAHU VZADU

  Vezměte si s sebou všechna zavazadla, která potřebujete na víkend, beze strachu z poškrábání interiéru vozu.

 • SPODNÍ OCHRANNÝ KRYT VPŘEDU

  Při jízdě v náročném terénu poskytuje spodní ochranný kryt vpředu ochranu předního spodního nárazníku a chladiče.

 • KOLA – VÝBAVA NA PŘÁNÍ

  Vyberte si ze dvou stylů a podtrhněte vzhled vozu Defender.1

 • PEVNÉ BOČNÍ NÁŠLAPY2

  Snazší nastupování do vozu Defender.

 • VÝSUVNÉ BOČNÍ NÁŠLAPY2

  Nášlapy jsou úhledně skryté pod prahy a automaticky se vysunou při otevření dveří. Lze je rovněž aktivovat tlačítkem na klíči.

 • DEFENDER 110 BLACK SIDE TUBES

  BOČNÍ OCHRANNÝ RÁM

  Leštěný boční ochranný rám2 doplňuje design vozu a chrání dveře při jízdě v terénu.

KTERÝ PAKET PŘÍSLUŠENSTVÍ JE PRO MĚ NEJVHODNĚJŠÍ?

Odpovězte na tři krátké otázky týkající se vašeho životního stylu a objevte vhodný paket příslušenství.

KOLEKCE PRO ŽIVOTNÍ STYL

 • LITE GORE‑TEX PACKABLE JACKET

  SBALITELNÁ BUNDA LITE GORE-TEX®

  Sbalitelnou bundu GORE‑TEX® SHAKEDRY lze složit na pouhých 15 % její běžné velikosti.

 • ABOVE AND BEYOND CAP

  ČEPICE ABOVE AND BEYOND

  Pro den i večery. Vyrobena z rychleschnoucí tkaniny s ochranou před ultrafialovým zářením UPF 40. Obsahuje reflexní prvky, díky kterým budete skvěle vidět i při nízké viditelnosti.

 • LAND ROVER BUSINESS CASE

  KUFŘÍK LAND ROVER

  Kufřík v odstínu Graphite Grey, který se inspiruje designem ochranného krytu podvozku Land Rover, je připraven na vše, s čím se můžete během pracovního dne setkat. Konstrukce z polykarbonátu, hliníkový rám a zámky schválené úřadem pro bezpečnost v dopravě (TSA) jsou zárukou, že důležité dokumenty budou vždy v bezpečí.

 • MERRICK SUNGLASSES

  SLUNEČNÍ BRÝLE MERRICK

  Prémiové elegantní plastové obruby, dostupné v imitaci želvoviny nebo černé barvě, s modrými reflexními skly.

 • Urban pack items

  KOLEKCE DO MĚSTA

  – Peneženka Mirovia
  – Pero Above and Beyond
  – Skleněná lahev na vodu
  – Reproduktor Bluetooth
  – Klíčenka

PROZKOUMEJTE DALŠÍ PAKETY PŘÍSLUŠENSTVÍ

 • Defender side profile in desert

  EXPLORER PACK

  Jeďte svou vlastní cestou bez ohledu na terén. Explorer Pack vám umožní prozkoumávat s vozem Defender i ta nejodlehlejší místa.

 • Defender 90 side profile

  ADVENTURE PACK

  Pozvedněte zážitek z jízdy na novou úroveň. Adventure Pack poskytuje vozu Defender výbavu, se kterou se můžete vydat do terénu a užít si naplno krás přírody.

 • Defender side profile in forest

  COUNTRY PACK

  Pokořte extrémní terén. S paketem Country Pack získává Defender výbavu do nepříznivého počasí. Každá cesta tak bude nezapomenutelná.

120" kola z lehké slitiny s 5 dvojitými paprsky v provedení Dark Grey (Style 5095) jsou k dispozici pouze jako doplněk instalovaný prodejcem. 22" kola z lehké slitiny s 5 paprsky v provedení Gloss Black (Style 5098) jsou k dispozici rovněž jako výbava na přání instalovaná ve výrobě.

2Pevné boční nášlapy, výsuvné boční nášlapy a leštěný boční ochranný rám nejsou kompatibilní a nelze je instalovat společně. Výsuvné boční nášlapy jsou k dispozici pouze pro Defender 110.


Informace, technické údaje, motory a barvy na této webové stránce vycházejí z technických údajů pro Evropu. Na jednotlivých trzích se mohou lišit a mohou být bez upozornění změněny. Některá vyobrazená vozidla obsahují výbavu na přání a příslušenství instalované prodejcem, které nemusí být dostupné na všech trzích. Další informace o dostupnosti a cenách získáte u autorizovaného prodejce.

Výbava na přání a její dostupnost může záviset na konkrétní specifikaci vozidla (modelu a pohonné jednotce) nebo vyžadovat instalaci jiných prvků. Kontaktujte autorizovaného prodejce s žádostí o podrobnosti nebo si nakonfigurujte vozidlo online.

Všechny funkce ve vozidle může řidič používat, pouze pokud je to bezpečné. Řidič musí mít vozidlo neustále plně pod kontrolou.

Některé funkce vyžadují vhodnou SIM kartu s odpovídajícím datovým tarifem, který bude nutné sjednat po počátečním období na základě doporučení prodejce.

Stan na střechu Autohome X Land Rover je licencovaný výrobek kompatibilní pouze s oficiálním střešním nosičem na expedice Land Rover a je určen výhradně pro verzi 110.

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Land Rover považovány za nezbytné a funkční.
 • Funkční