AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL

AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

 • VOLBA JE NA VÁS

  Díky paketům příslušenství bude Defender dokonale připraven na jakýkoli terén. Doplňková vylepšení nabízejí jedinečné funkce.

 • KTERÝ PAKET JE PRO MĚ NEJVHODNĚJŠÍ?

  Odpovězte na tři krátké otázky týkající se vašeho životního stylu a objevte ideální paket. Najdete vše od výbavy pro průzkum neznámých míst po příslušenství pro život v městské džungli.

 • SCHOPNÝ VELKÝCH VĚCÍ

  Příslušenství pro vůz Defender je určeno k posouvání hranic. Nabízí doplňkovou výbavu od nafukovacího voděodolného přístřešku12 či střešního nosiče1 na expedice po vnější boční nosič vybavení.

 • NEJFLEXIBILNĚJŠÍ LAND ROVER VŠECH DOB

  Vytvořte si dokonalý Defender prostřednictvím dekorativních prvků, prvků výbavy, barevných kombinací a technologií pro interiér i exteriér vozu.

EXPLORER PACK

od 101 846 Kč

Jeďte svou vlastní cestou bez ohledu na terén. Explorer Pack vám umožní prozkoumávat s vozem Defender i ta nejodlehlejší místa.

Hlavní prvky:
– Střešní nosič na expedice1 2
– Vnější boční nosič vybavení1
– Vysoko umístěný přívod vzduchu
– Polep na kapotu, matně černý
– Ochrana podběhů kol
– Klasické lapače nečistot vpředu a vzadu

ADVENTURE PACK

od 70 011 Kč

Pozvedněte zážitek z jízdy na novou úroveň. Adventure Pack poskytuje vozu Defender výbavu, se kterou se můžete vydat do terénu a užít si naplno krás přírody.

Hlavní prvky:
– Integrovaný vzduchový kompresor3
– Vnější boční nosič vybavení1
– Přenosný mycí systém
– Leštěná ochranná lišta prahu vzadu
– Lapače nečistot vpředu a vzadu

COUNTRY PACK

od 46 903 Kč

Pokořte extrémní terén. S paketem Country Pack získává Defender výbavu do nepříznivého počasí. Každá cesta tak bude nezapomenutelná.

Hlavní prvky:
– Klasické lapače nečistot vpředu a vzadu
– Mříž zavazadlového prostoru, v celé výšce interiéru
– Přenosný mycí systém
– Leštěná ochranná lišta prahu vzadu
– Ochrana podběhů kol

URBAN PACK

od 36 909 Kč

Podmaňte si městskou džungli. S paketem Urban Pack bude Defender vynikat díky výraznému, sebevědomému stylu a kultivovanému jízdnímu projevu.

Hlavní prvky:
– Leštěné kovové pedály
– Leštěná ochranná lišta prahu vzadu
– Spodní ochranný kryt vpředu

KTERÝ PAKET PŘÍSLUŠENSTVÍ JE PRO MĚ NEJVHODNĚJŠÍ?

Odpovězte na tři krátké otázky týkající se vašeho životního stylu a objevte vhodný paket příslušenství.

1K montáži jsou nezbytné podélné střešní nosiče.

2Není k dispozici pro modely Defender V8

3Není k dispozici pro verze PHEV.


Výbava na přání a její dostupnost může záviset na konkrétní specifikaci vozidla (typu karoserie, modelu a pohonné jednotce) nebo vyžadovat instalaci jiných prvků. S žádostí o podrobnosti se obraťte na autorizovaného prodejce nebo si nakonfigurujte vozidlo online.

Všechny funkce ve vozidle může řidič používat, pouze pokud je to bezpečné. Řidič musí mít vozidlo neustále plně pod kontrolou.

Některé funkce vyžadují vhodnou SIM kartu s odpovídajícím datovým tarifem, který bude nutné sjednat po počátečním období na základě doporučení prodejce.

Stan na střechu Autohome X Land Rover je licencovaný výrobek kompatibilní pouze s oficiálním střešním nosičem na expedice Land Rover a je určen výhradně pro verzi 110.

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Land Rover považovány za nezbytné a funkční.
 • Funkční