AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL

AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

COUNTRY PACK

POKOŘTE EXTRÉMNÍ TERÉN

COUNTRY PACK

Postavte se nepříznivému počasí a na každé své cestě prožijte nezapomenutelné okamžiky.

Defender driving through mud

COUNTRY PACK ZAHRNUJE:

 • Front and Rear Classic Mud Flaps

  KLASICKÉ LAPAČE NEČISTOT VPŘEDU A VZADU

  Omezují rozstřik vody a bláta, chrání lak vozu Defender před poškozením a doplňují design exteriéru.

 • Loadspace Divider

  MŘÍŽ ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU, V CELÉ VÝŠCE INTERIÉRU

  Mříž odděluje zavazadlový prostor od kabiny.

 • LEŠTĚNÁ OCHRANNÁ LIŠTA PRAHU VZADU

  Chrání nárazník před poškozením při nakládání vybavení do zavazadlového prostoru a rovněž při jízdě v terénu.

 • Rinse System in-use

  PŘENOSNÝ MYCÍ SYSTÉM

  Smyjte bláto z vozu po jízdě v terénu. Nebo opláchněte své jízdní kolo. Případně si pohodlně omyjte boty. Natlakování provedete pomocí ručního čerpadla nebo plněním z kohoutku.

 • Wheel Arch Protection

  OCHRANA PODBĚHŮ KOL

  Při jízdě terénem nabízí ochranu navíc prostřednictvím odolného, vysoce kvalitního kompozitního materiálu. Současně dotváří nezaměnitelný vzhled vozu Defender.

 • protection bar

  OCHRANNÝ RÁM MASKY CHLADIČE

  Zvýšená ochrana přední části vozu Defender, která vám zajistí klid na duši při jízdě v náročném terénu.

 • Fixed Side Steps

  PEVNÉ BOČNÍ NÁŠLAPY*

  Snazší nastupování do vozu Defender.

 • Deployable Side Steps

  VÝSUVNÉ BOČNÍ NÁŠLAPY*

  Nášlapy jsou úhledně skryté pod prahy a automaticky se vysunou při otevření dveří. Lze je rovněž aktivovat tlačítkem na klíči.

 • BOČNÍ OCHRANNÝ RÁM

  Leštěný boční ochranný rám* doplňuje design vozu a chrání dveře při jízdě v terénu.

KTERÝ PAKET PŘÍSLUŠENSTVÍ JE PRO MĚ NEJVHODNĚJŠÍ?

Odpovězte na tři krátké otázky týkající se vašeho životního stylu a objevte vhodný paket příslušenství.

KOLEKCE PRO ŽIVOTNÍ STYL

 • SNOWDEN SUNGLASSES

  SLUNEČNÍ BRÝLE SNOWDEN

  Plastové obruby slunečných brýlí ze špičkových materiálů v matném provedení byly vytvořeny pro aktivní životní styl a outdoorové aktivity.

 • branded goods pen

  PERO ABOVE AND BEYOND

  Prvotřídní pero Above and Beyond z hliníku letecké kvality T6 s tvrdým anodizovaným povrchem je odrazem ladných tvarů a síly našich nejodolnějších a nejschopnějších vozů.

 • Country pack items

  KOLEKCE DO PŘÍRODY

  – Nerezový cestovní hrnek
  – Kožená cestovní taška
  – Deštník Land Rover

PROZKOUMEJTE DALŠÍ PAKETY PŘÍSLUŠENSTVÍ

 • Defender side profile in desert

  EXPLORER PACK

  Jeďte svou vlastní cestou bez ohledu na terén. Explorer Pack vám umožní prozkoumávat s vozem Defender i ta nejodlehlejší místa.

 • Defender 90 side profile

  ADVENTURE PACK

  Pozvedněte zážitek z jízdy na novou úroveň. Adventure Pack poskytuje vozu Defender výbavu, se kterou se můžete vydat do terénu a užít si naplno krás přírody.

 • Defender 90 side profile

  URBAN PACK

  Podmaňte si městskou džungli. S paketem Urban Pack bude Defender vynikat díky výraznému, sebevědomému stylu a kultivovanému jízdnímu projevu.

*Pevné boční nášlapy, výsuvné boční nášlapy a leštěný boční ochranný rám nejsou kompatibilní a nelze je instalovat společně. Výsuvné boční nášlapy jsou k dispozici pouze pro Defender 110.


Informace, technické údaje, motory a barvy na této webové stránce vycházejí z technických údajů pro Evropu. Na jednotlivých trzích se mohou lišit a mohou být bez upozornění změněny. Některá vyobrazená vozidla obsahují výbavu na přání a příslušenství instalované prodejcem, které nemusí být dostupné na všech trzích. Další informace o dostupnosti a cenách získáte u autorizovaného prodejce.

Výbava na přání a její dostupnost může záviset na konkrétní specifikaci vozidla (modelu a pohonné jednotce) nebo vyžadovat instalaci jiných prvků. Kontaktujte autorizovaného prodejce s žádostí o podrobnosti nebo si nakonfigurujte vozidlo online.

Všechny funkce ve vozidle může řidič používat, pouze pokud je to bezpečné. Řidič musí mít vozidlo neustále plně pod kontrolou.

Některé funkce vyžadují vhodnou SIM kartu s odpovídajícím datovým tarifem, který bude nutné sjednat po počátečním období na základě doporučení prodejce.

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Land Rover považovány za nezbytné a funkční.
 • Funkční