AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL

AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

LAND ROVER – ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Propršené dny, mlha, sníh, ale i náledí - zimní počasí umí být často nepřívětivé. Proto je dobré, když svůj Land Rover připravíte na zimu včas a zajistíte si radost z jízdy i v chladné sezóně. Objevte naši zimní nabídku.

Váš prodejce vozů Land Rover Vám případně rád pomůže při dalších otázkách a požadavcích.

Land Rover

NA CESTY S KLIDNOU HLAVOU

KOMPLEXNÍ INSPEKCE LAND ROVER

Plnou parou na dovolenou... Aby byl váš Land Rover dokonale připraven na každé dobrodružství, doporučujeme naši komplexní inspekci. Váš Land Rover zkontrolujeme odshora dolů, zevnitř i zvenčí. Zvláštní pozornost přitom věnujeme silně namáhaným dílům, které mohou podléhat opotřebení. Na své objevování tak vyrazíte maximálně připraveni.SÍLA PATŘÍ NA SILNICI – SERVIS PNEUMATIK LAND ROVER

Na své pneumatiky byste měli být nekompromisní: hloubka profilu, tlak v pneumatice, dezén, vyváženost – naši technici myslí při výměně kol na vše, co je důležité. Protože pouze kvalitní kola přenesou sílu vašeho Land Roveru dokonale na vozovku.

Individuální nabídku na servis pneumatik dostanete od svého partnera Land Rover.

Land Rover Branded Goods

DÁRKOVÉ PŘEDMĚTY, OBLEČENÍ, DOPLŇKY A ZÁŽITKOVÉ JÍZDY

Chceme být součástí vašich dobrodružství – proto jsme pro vás navrhli outdoorové oblečení a vybavení. Je odolné, nabízí jedinečný komfort a přinese vám mnoho praktických PLUS.

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Land Rover považovány za nezbytné a funkční.
  • Funkční