LAND ROVER – ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Propršené dny, mlha, sníh, ale i náledí - zimní počasí umí být často nepřívětivé. Proto je dobré, když svůj Land Rover připravíte na zimu včas a zajistíte si radost z jízdy i v chladné sezóně. Objevte naši zimní nabídku.

Váš prodejce vozů Land Rover Vám případně rád pomůže při dalších otázkách a požadavcích.

NA CESTY S KLIDNOU HLAVOU

KOMPLEXNÍ INSPEKCE LAND ROVER

Plnou parou na dovolenou... Aby byl váš Land Rover dokonale připraven na každé dobrodružství, doporučujeme naši komplexní inspekci. Váš Land Rover zkontrolujeme odshora dolů, zevnitř i zvenčí. Zvláštní pozornost přitom věnujeme silně namáhaným dílům, které mohou podléhat opotřebení. Na své objevování tak vyrazíte maximálně připraveni.SÍLA PATŘÍ NA SILNICI – SERVIS PNEUMATIK LAND ROVER

Na své pneumatiky byste měli být nekompromisní: hloubka profilu, tlak v pneumatice, dezén, vyváženost – naši technici myslí při výměně kol na vše, co je důležité. Protože pouze kvalitní kola přenesou sílu vašeho Land Roveru dokonale na vozovku.

Individuální nabídku na servis pneumatik dostanete od svého partnera Land Rover.

DÁRKOVÉ PŘEDMĚTY, OBLEČENÍ, DOPLŇKY A ZÁŽITKOVÉ JÍZDY

Chceme být součástí vašich dobrodružství – proto jsme pro vás navrhli outdoorové oblečení a vybavení. Je odolné, nabízí jedinečný komfort a přinese vám mnoho praktických PLUS.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeba paliva a emisí CO2 u modelů Land Rover:
Spotřeba paliva (kombinovaná v l/100 km): 5,7 - 9,1. Emise CO2 (g/km): 149 - 206.

Uvedené informace jsou hodnoty získané podle zkušebního cyklu WLTP v souladu s nařízením Komise (EU) 2017/1151 a byly přepočítány pro účely srovnání s údaji získanými podle zkušebního cyklu NEDC. Další informace naleznete např. na wltpfacts.eu

Uváděné hodnoty se tedy nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a jeho užití v provozu a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje vždy jen srovnání spotřeby paliva a emisí v normovaném cyklu mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se však spotřeba paliva a emise u různých provedení vozů téže modelové řady mohou odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a emise u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva vozidlem, ale také jízdní styl, zatížení a další netechnické faktory, jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a údržba vozu. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny nesoucí odpovědnost za globální oteplování. Další informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce vozů Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva a emisích CO2 naleznete také v sekci “Ceny a specifikace” zvoleného modelu Land Rover.