AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

HLAVNÍ PRVKY VÝBAVY

  • VŠESTRANNÝ DESIGN

    Všestrannost interiéru je zvýrazněna snadno konfigurovatelným volitelným sedmisedadlovým uspořádáním a spoustou úložného prostoru, s důmyslným využitím místa a vytříbeným komfortem. Funkce inteligentního sklápění sedadel vám umožňuje nakonfigurovat sedadla druhé a třetí řady pomocí spínačů umístěných v zavazadlovém prostoru nebo prostřednictvím hlavního dotykového displeje.

  • DŮMYSLNÉ TECHNOLOGIE

    Informační a zábavní systém poskytuje cestujícím dokonalou konektivitu a přístup k informacím. Vše máte na dosah ruky – od důmyslných asistenčních systémů pro jízdu, parkování a tažení přívěsu po moderní technologie.

  • NEJLEPŠÍ SCHOPNOSTI VE SVÉ TŘÍDĚ

    Model Discovery je ve městě jako doma, dokonale si však poradí i s jízdou v terénu. Jízdu s přívěsem posouvá na novou úroveň, a to díky přípustné hmotnosti přívěsu až 3 500 kg1 a dostupnému souboru funkcí, které pomáhají zajistit bezproblémové a suverénní tažení. Jeho optimalizovaná geometrie spolu s unikátními technologiemi Land Rover zaručují, že poskytne prvotřídní schopnosti pro jízdu v jakémkoli terénu.

DESIGN

PROHLÉDNĚTE SI EXTERIÉR

Model Discovery má elegantní linie a pevný atletický postoj.

Please enable javascript on your browser.
Contemporary Design

MODERNÍ DESIGN

Výrazné linie střechy a karoserie stoupající směrem
k zadní části vozu dodávají modelu Discovery asertivní, rozpoznatelný vzhled, který je vpředu a vzadu dále umocněn designovou grafikou. Model Discovery je kultivovaný a uhlazený a ztělesňuje moderní britský design.

Beautifully Proportioned

LADNÉ LINIE

Působivá a výrazná příď, krátké převisy, nápadný úhel čelního skla, stoupající boční linie karoserie a elegantní zkosená záď vytvářejí aerodynamický a dynamický vzhled vypovídající o efektivitě a modernosti vozu.

Please enable javascript on your browser.

PROZKOUMEJTE INTERIÉR

Přepracovaný design klasického modelu Discovery. Chytré využití prostoru zajišťuje prvotřídní pohodlí vám
i ostatním cestujícím.

KLIKNUTÍM AKTIVUJETE INTERAKTIVNÍ FUNKCI

KLIKNUTÍM AKTIVUJETE INTERAKTIVNÍ FUNKCI

Clever Stowage

CHYTRÉ ÚLOŽNÉ PROSTORY

Důmyslně řešené úložné prostory najdete v místech, kde byste je jednoduše nečekali, počínaje horní a dolní příruční schránkou u modelů SE, HSE, HSE Luxury a Landmark Edition, po odkládací schránku ve středové loketní opěrce s volitelným chladicím boxem.

Authentic Finishes

ORIGINÁLNÍ POVRCHOVÉ ÚPRAVY

Povrchy čalouněné prémiovou kůží se pyšní nádherným dvojitým prošíváním a doplňují originální kovové
a dřevěné detaily interiéru. Mezi ně patří výrazné obložení po stranách středové konzoly z kartáčovaného hliníku nebo v leskle černém provedení a ozdobná povrchová úprava Noble u vnitřních klik dveří a voliče převodovky.

VŠESTRANNOST

7 SEDADEL

Díky na přání dodávané třetí řadě sedadel vám interiér nabídne uspořádání pro pohodlnou přepravu až sedmi cestujících. Výše uvedená hodnota mokrého objemu odpovídá „suché“ kapacitě 172 litrů.

Zavazadlový prostor vozu Land Rover

6 SEDADEL

Využijete-li ve třetí řadě pouze jedno sedadlo, získáte pro svá zavazadla místo navíc. Výše uvedená hodnota mokrého objemu odpovídá „suché“ kapacitě 547 litrů.

Zavazadlový prostor vozu Land Rover

5 SEDADEL

Vydejte se s celou rodinou na víkend v maximálním pohodlí, se spoustou místa pro zavazadla. Výše uvedená hodnota mokrého objemu odpovídá „suché“ kapacitě 986 litrů.

Zavazadlový prostor vozu Land Rover

4 SEDADLA

Využijte čtyři sedadla a získejte více prostoru pro větší zavazadla, například vaky na lyže. Výše uvedená hodnota mokrého objemu odpovídá „suché“ kapacitě 1 419 litrů.

Zavazadlový prostor vozu Land Rover

3 SEDADLA

Se třemi používanými sedadly vám vozidlo poskytne praktický zavazadlový prostor. Výše uvedená hodnota mokrého objemu odpovídá „suché“ kapacitě 1 635 litrů.

Zavazadlový prostor vozu Land Rover

2 SEDADLA

S pěti sklopenými sedadly pojme zavazadlový prostor sportovní vybavení, tašky a mnoho dalšího. Výše uvedená hodnota mokrého objemu odpovídá „suché“ kapacitě 2 068 litrů.

Zavazadlový prostor vozu Land Rover

Standardní mokrý objem se měří simulací, při které je zavazadlový prostor naplněný kapalinou. Suchý objem se měří pomocí pevných bloků (200 x 50 x 100 mm) a představuje množství využitelného místa ve vozidle.

NÁRAMEK ACTIVITY KEY

Žít život na maximum je s volitelným systémem Activity Key2 ještě jednodušší. Pro ještě větší pohodlí je gumový náramek odolný a zcela vodotěsný, což vám umožní užívat si nejrozmanitější aktivity – od plachtění po skoky padákem. Klíček od vozu tak nebudete muset nosit stále u sebe.

ELEKTRICKY OVLÁDANÉ VNITŘNÍ VÍKO ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU

Model Discovery je vybaven volitelným elektricky ovládaným vnitřním víkem zavazadlového prostoru3, které po vysunutí poskytuje plochu pro použití při společenských a sportovních akcích a lepší ochranu před povětrnostními vlivy. Tato plošina rovněž usnadňuje nakládání a slouží jako zajišťovací prvek v případě plného zavazadlového prostoru.

Powered Gesture Tailgate

ELEKTRICKY OVLÁDANÉ VÍKO ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU SE SENZOREM PŘIBLÍŽENÍ

Elektricky ovládané víko zavazadlového prostoru4 se senzorem přiblížení je výbava na přání, která vám umožní ovládat víko zavazadlového prostoru (otvírání a zavírání) zvenku, aniž byste se museli fyzicky dotknout vozidla nebo klíče. Pokud je detekován klíček, lze víko zavazadlového prostoru ovládat pohybem nohy pod senzory na obou stranách víka zavazadlového prostoru.

TECHNOLOGIE

TOUCH PRO

Systém Touch Pro nabízí 10" dotykovou obrazovku
s vysokým rozlišením a posouvá konektivitu a zábavu
v modelu Discovery na nejlepší možnou úroveň. Pyšní se čistým moderním designem, nabízí poutavé audiovizuální zážitky a podporuje technologii „Plug and Play“ přes porty USB, které rovněž umožňují ukládání filmů a hudby. Nabíjecí body pro různá zařízení.

Interactive Driver Display

INTERAKTIVNÍ DISPLEJ ŘIDIČE

Interaktivní displej řidiče s vysokým rozlišením s úhlopříčkou 12,3" přijímá a zobrazuje provozní informace, zábavný obsah a údaje pro aktivní bezpečnost, například navigaci, telefon a média. Výbava na přání pro verze S, SE a Landmark Edition. Standardní výbava verzí HSE a HSE Luxury.

SCHOPNOSTI

TERRAIN RESPONSE 2

Toto vozidlo má schopnosti vrozené všem vozům Land Rover. Náš volitelný4 systém Terrain Response 2 monitoruje jízdní podmínky a automaticky volí jízdní režimy, které umožňují nejlepší možné nastavení podvozku a pohonné jednotky pro dané jízdní podmínky.

SYSTÉM SLEDOVÁNÍ HLOUBKY BRODU

S naší volitelnou technologií5 sledování hloubky brodu vás voda nikdy nepřekvapí. Senzory ve vnějších zpětných zrcátkách vás upozorní, když se hladina vody přiblíží k maximální hodnotě brodivosti 900 mm. Řídicí systém poskytuje obrazové informace v reálném čase, včetně maximální brodivosti, což je obzvláště užitečné za šera nebo v noci.

Towing Capacity

NEJVYŠŠÍ PŘÍPUSTNÁ HMOTNOST PŘÍVĚSU 3 500 KG

Pro některá dobrodružství je třeba mít speciální výbavu. Nejvyšší přípustná hmotnost přívěsu u modelu Discovery je až 3 500 kg. Schopnosti vozu dále podporuje soubor funkcí zajišťujících bezproblémové
a suverénní tažení těžkého nákladu, které se od vozu Land Rover očekává.

PROVOZNÍ VLASTNOSTI

MOTORY

Pro model Discovery je k dispozici řada úchvatných vznětových a zážehových motorů, z nichž každý zaručuje dokonalý výkon, kultivovanost a hospodárnost. Řada zahrnuje vysoce účinný vznětový motor nejnovější generace o objemu 3,0 l a zážehový motor Ingenium Si4 s výkonem 300 k.

Powertrains

ŘADA NAŠICH SUV S HYBRIDNÍM, ZÁŽEHOVÝM NEBO VZNĚTOVÝM MOTOREM SPLŇUJÍCÍM NORMU EURO 6

Pět rychlých otázek vám pomůže informovaně se rozhodnout o koupi vašeho příštího vozu. A vůbec nezáleží na tom, zda častěji jezdíte po městě nebo jestli spíše podnikáte delší cesty po dálnici.

VYBERTE SI MODEL

Nejvšestrannější SUV

Terénní SUV Land Rover Discovery S
Terénní SUV Land Rover Discovery SE
Terénní SUV Land Rover Discovery HSE
Terénní SUV Land Rover Discovery HSE LUX
Nová verze Landmark Edition

DOPLŇKOVÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ LAND ROVER

Přizpůsobte si model Discovery řadou stylového
a praktického příslušenství, které je odolné, všestranné
a nabízí možnost individualizace.

WLTP označuje novou evropskou zkušební metodiku výpočtu hodnot spotřeby paliva a emisí CO₂ osobních vozidel. V jejím rámci se měří spotřeba paliva a energie, dojezd a emise. To slouží k získání realističtějších údajů hodnot spotřeby. Vozidla jsou tak testována s doplňkovou výbavou za složitějších zkušebních podmínek a v náročnějším jízdním profilu.


1Kompatibilita tažného zařízení může být ovlivněna přívěsy vybavenými LED světly. Více informací vám poskytne autorizovaný prodejce vozů Land Rover. Předpisy pro tažení přívěsů se liší podle trhu. Ujistěte se, že dodržujete příslušné právní předpisy vaší země.

2Na přání pro verze výbavy SE, HSE, HSE Luxury a Landmark Edition.

3Součást standardní výbavy verzí HSE a HSE Luxury, na přání pro verze výbavy S, SE a Landmark Edition.

4Na přání pro verze výbavy SE, HSE, HSE Luxury a Landmark Edition. Není k dispozici pro vozy s motorem Si4.

5Na přání pro verze výbavy HSE a HSE Luxury. Brodivost (při nájezdu a výjezdu v úhlu 25 stupňů) 750 mm, hluboká brodivost (při nájezdu a výjezdu v úhlu 9 stupňů) 900 mm.


V rámci zavádění systému InControl mohou být některé popsané funkce součástí výbavy na přání a mohou záviset na trhu nebo pohonné jednotce. Informace o dostupnosti a kompletních podmínkách ve vaší zemi vám poskytne autorizovaný prodejce vozů Land Rover. Některé funkce vyžadují vhodnou SIM kartu s odpovídajícím datovým tarifem, který bude nutné sjednat po počátečním období na základě doporučení autorizovaného prodejce Land Rover. Dostupnost připojení nelze zaručit ve všech lokalitách.