AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL

AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

DISCOVERY SPORT

VŠESTRANNÉ KOMPAKTNÍ SUV. NYNÍ K DISPOZICI ROVNĚŽ JAKO PLUG-IN HYBRID

OD

1 010 317 

EMISE CO2

od 44†† g/km

KOMBINOVANÁ SPOTŘEBA PALIVA

od 2,0†† l/100 km

VAŠE KONFIGURACE

Co říkáte, je to váš nový Land Rover?

DESIGN

PROZKOUMEJTE EXTERIÉR

Discovery Sport je odvážným vyjádřením DNA modelové řady vozů Discovery

Please enable javascript on your browser.

DESIGNOVÉ PRVKY

Výrazné křivky, dokonale vyvážené proporce a charakteristický design odlišují Discovery Sport od ostatních.

Please enable javascript on your browser.

PROZKOUMEJTE INTERIÉR

Obložení nabízejí možnost si interiér vozu Discovery Sport ještě více přizpůsobit. K dispozici je pět různých obložení.

KLIKNUTÍM AKTIVUJETE INTERAKTIVNÍ FUNKCI

KLIKNUTÍM AKTIVUJETE INTERAKTIVNÍ FUNKCI

 • DISCOVERY SPORT

  Discovery Sport je dokonalou interpretací čistého automobilového designu. S vozem Discovery Sport se za dobrodružstvím vypravíte stylově, ať už v džungli velkoměsta, či při jízdě přírodou.

 • DISCOVERY SPORT R-DYNAMIC

  Discovery Sport R-Dynamic je výrazný a dynamický. Kromě standardní výbavy nabízí Discovery Sport R-Dynamic HSE 20" kola (Style 5089) a sedadla vpředu elektricky nastavitelná ve 14 směrech s paměťovou funkcí sedadla řidiče.

 • DISCOVERY SPORT BLACK

  Pro ty, kteří požadují větší výkon. Model Discovery Sport Black je vybaven zážehovým motorem o objemu 2,0 l a rovněž aktivně řízeným pohonem všech kol, který je k dispozici výhradně pro verzi Discovery Sport Black a který je zárukou ještě lepší ovladatelnosti.

VŠESTRANNOST

USPOŘÁDÁNÍ SEDADLA 5+2

Při tomto uspořádání vůz pohodlně přepraví vás a šest vašich přátel, přičemž standardní mokrý objem, měřený metodou tekutin, nabídne až 157 litrů* úložného prostoru. To odpovídá suché kapacitě 115 litrů*, měřené metodou pevných bloků.

5 SEDADEL

Vezměte si s sebou veškeré potřebné vybavení. Standardní uspořádání s pěti sedadly nabízí mokrý objem 1 179 litrů* s užitnou suchou kapacitou 963 litrů*.

4 SEDADLA

Sklopením jednoho ze zadních sedadel můžete využít další prostor, dostupný objem měřený mokrou metodou činí 1 302 litrů*. To představuje suchou kapacitu 1 085 litrů* a možnost přibalit pár dalších věcí.

3 SEDADLA

Toto uspořádání vozu Discovery Sport umožňuje přepravu dvou spolucestujících a spousty zavazadel. Mokrý objem činí 1 548 litrů* s užitnou suchou kapacitou 1 330 litrů*.

2 SEDADLA

Když sklopíte druhou řadu sedadel, můžete snadno přepravovat větší předměty. Úložná kapacita se zvýší na 1 794 litrů*. Kapacita měřená suchou metodou činí 1 574 litrů*.

Standardní mokrý objem se měří simulací, při které je zavazadlový prostor naplněný kapalinou. Suchý objem se měří pomocí pevných bloků (200 x 50 x 100 mm) a představuje množství využitelného místa ve vozidle.

 • VNITŘNÍ ZPĚTNÉ ZRCÁTKO CLEARSIGHT

  Velkorysý zavazadlový prostor je nezbytný pro přepravu nepostradatelných věcí členů vaší rodiny. Při přepravě cestujících a zavazadel však není výhled za vozidlo vždy ideální. Vnitřní zpětné zrcátko ClearSight poskytuje dokonalý přehled o situaci za vozidlem1, i když máte omezený výhled.

 • NÁRAMEK ACTIVITY KEY

  Náramek Activity Key2 je voděodolný, nárazuvzdorný a umožňuje odemykat, zamykat a startovat váš vůz. Ať už si tedy s přáteli naplánujete jakékoli aktivity, nebudete již tradiční klíč k vozu potřebovat.

 • MATRIX LED SVĚTLOMETY

  Matrix LED světlomety, které patří do široké řady našich technologií, využívají adaptivní paprsek, který se ztlumí a upraví s cílem poskytnout maximální viditelnost bez oslnění protijedoucích vozidel.

 • ASISTENČNÍ SYSTÉMY

  Vyberte si z řady funkcí, které přispívají k jednoduššímu a bezpečnějšímu řízení a parkování. Ve voze najdete řadu inovativních technologií. Všechny prvky byly navrženy za účelem zlepšení zážitku z jízdy a zvýšení bezpečnosti.

PALUBNÍ TECHNOLOGIE

PIVI A PIVI PRO

Standardní výbava systému Pivi:

- dotyková obrazovka s úhlopříčkou 10"
- digitální rádio DAB
- nově navržené rozhraní
- Apple CarPlay®3
- Android AutoTM4
- Remote5

Když provedete upgrade na systém Pivi Pro6, budete mít na cestách plnou konektivitu s nejnovější palubní umělou inteligencí, která nabízí funkce, jako je navigační systém vybavený funkcí automatického učení.

PŘEHLEDNÉ INFORMACE

Na interaktivním displeji řidiče s úhlopříčkou 12,3" si můžete vybrat několik různých rozvržení včetně zobrazení 3D navigace přes celou obrazovku, jízdních informací nebo rychle zjistíte, jaká hudba právě hraje.

Na přání dodávaný průhledový displej (HUD)7 promítá na čelní sklo důležité informace. Barevný displej umožňuje snadno zkontrolovat rychlost vozidla, zařazený převodový stupeň a navigační pokyny.

AUDIOSYSTÉM MERIDIANTM SURROUND

Skutečně podmanivý, naprosto věrný zvuk jako v koncertním sále. Řidič a spolujezdci jsou díky sestavě bočních, předních a zadních reproduktorů obklopeni sytým a zřetelným zvukem na úrovni vystoupení v otevřeném, prostorném sále. Vše je dokonale integrováno pomocí technologie TrifieldTM, takže se můžete pohodlně usadit a vychutnat si každý detail.

14 reproduktorů a dvoukanálový subwoofer, výkon zesilovače 650 W.

Funkce: digitální zpracování zvuku, technologie Meridian Cabin Correction, technologie digitálního zpracování šumového signálu Meridian, Trifield.

Autoplay Stop
 • SOFTWARE UPDATES ICON

  AKTUALIZACE SOFTWARU

  Váš vůz zůstává v obraze díky aktualizacím softwaru8. V zájmu zachování optimálního výkonu lze informační a zábavní systém, telematiku i řadu ovládacích modulů aktualizovat na dálku. Váš vůz se tak bude neustále zlepšovat.

 • ONLINE PACK ICON

  ONLINE PACK

  Paket Online Pack9 nabízí další online služby prostřednictvím integrované SIM karty:

  - Neomezené streamování médií9
  - Předpověď počasí
  - Online synchronizace kalendáře

 • BEZDRÁTOVÉ NABÍJENÍ

  Na přání dodávaný systém bezdrátového nabíjení zařízení se zesilovačem mobilního signálu umožňuje10 nabíjet kompatibilní chytré telefony bez nutnosti použití kabelu nebo nabíjecího doku. Ve voze bude váš telefon využívat jeho anténu ke zlepšení signálu a kvality hovorů.

 • SYSTÉM ČIŠTĚNÍ VZDUCHU V INTERIÉRU S FILTREM PM2.5

  Na přání dodávaná ionizační technologie NanoeTM zvyšuje pohodlí řidiče i ostatních cestujících. Stiskněte tlačítko PURIFY a speciálně navržený filtr zachytí částice z venkovního vzduchu, například jemné prachové částice a alergeny, jako je pyl.

SCHOPNOSTI

POHON VŠECH KOL

Zajistí vám suverénní jízdu na silnici i v terénu. Na kluzkém povrchu, jako je tráva nebo sníh, může podle potřeby rozdělovat točivý moment mezi přední a zadní kola a maximalizovat tak trakci.

 • TERRAIN RESPONSE 2

  Čtyři jízdní režimy umožňují optimalizovat vůz Discovery Sport podle náročnosti terénu. Systém Terrain Response 2 sleduje jízdní podmínky a systematicky vybírá nejvhodnější jízdní režim. Schopnosti první generace tohoto oceňovaného systému tak posouvá na ještě vyšší úroveň.

 • BRODIVOST

  Dopřejte si jistotu a pohodlí i při jízdě vodou. Sledování hloubky brodu pomáhá snadno zvládat průjezdy vodou. Discovery Sport vás upozorní, když se hloubka vody přiblíží jeho maximální brodivosti.

 • TAŽENÍ PŘÍVĚSU

  Discovery Sport utáhne až 2 500 kg. Na výběr je odnímatelné nebo elektricky ovládané tažné zařízení, obojí jako výbava na přání. Všestrannost vozidla můžete dále podpořit výběrem příslušenství určeného pro přepravu nákladu či jízdu s přívěsem.

 • ZOBRAZENÍ CLEARSIGHT GROUND VIEW

  Ideální pro jízdu mimo silnice a v náročném terénu. Zobrazení ClearSight Ground View11 dostupné s 3D prostorovou kamerou umožňuje pohled „skrz“ kapotu vozu Discovery Sport a využívat při jízdě několik zobrazení okolí včetně podvozku a kol.

JÍZDNÍ DYNAMIKA

PLUG-IN HYBRID

Discovery Sport Plug‑in Hybrid se dokonale hodí pro jízdy ve městě i víkendové výpravy. Nabízí ryze elektrický pohon s nulovými výfukovými emisemi a ze ho nabíjet pomocí rychlonabíječky na stejnosměrný proud.

 • POHONNÉ JEDNOTKY

  Pro Discovery Sport je k dispozici řada motorů, které nabízejí výkon, radost z jízdy, hospodárnost a kultivovaný jízdní projev, včetně pohonné jednotky s technologií Plug-in Hybrid.

 • KONFIGUROVATELNÝ REŽIM DYNAMIC

  Vybrané vlastnosti, například zavěšení či řízení, lze individuálně konfigurovat na dotykové obrazovce vozu Discovery Sport podle osobních požadavků.

 • AKTIVNĚ ŘÍZENÝ POHON VŠECH KOL

  Dostupný výhradně pro model Discovery Sport Black. Aktivně řízený pohon všech kol zajišťuje ještě lepší trakci, stabilitu a komfort při jízdě v terénu. Na silnici pak tento systém přináší lepší kontrolu v zatáčkách.

KOLEKCE PRO ŽIVOTNÍ STYL

Všestranné kompaktní SUV. Sestavte si vlastní Land Rover Discovery Sport přesně podle svých představ.

ZJISTĚTE DALŠÍ PODROBNOSTI

 • VYBERTE SI SVŮJ DISCOVERY SPORT

  Kompletní modelovou řadu naleznete zde, společně s širokou nabídkou špičkových designových prvků, technologií a doplňků pro podporu výkonu.

 • GALERIE

  Pozornost věnovaná detailům byla vždy základem přístupu ke všem našim vozům. Discovery Sport nepřehlédnete.

 • TECHNICKÉ ÚDAJE

  Prozkoumejte vše do nejmenších detailů. Zjistěte další informace o výkonu motoru, rozměrech a spotřebě paliva.

PŘÍSLUŠENSTVÍ LAND ROVER

Elegantní, odolné a praktické. Upravte si svůj Discovery Sport pomocí široké nabídky příslušenství pro exteriér a interiér.

KOLEKCE PRO ŽIVOTNÍ STYL

Naše exkluzivní kolekce příslušenství se inspiruje našimi vozy a byla vyrobena s britským smyslem pro styl.

Uvedené hodnoty jsou hodnoty s plně nabitým akumulátorem a jsou výsledkem oficiálních testů výrobce v souladu s legislativou Evropské unie. Hodnoty jsou určené pouze pro účely porovnání. Skutečné hodnoty se mohou lišit. Hodnoty emisí CO2, spotřeby paliva, spotřeby energie a dojezdu se mohou lišit v závislosti na faktorech, jako jsou jízdní styl, podmínky prostředí, zatížení, použitá kola, instalované příslušenství, zvolená trasa a stav akumulátoru. Údaje o dojezdu platí pro sériově vyráběný vůz a jízdu po standardizované trase.


*Obrázek znázorňuje nesklopená sedadla v poloze zcela vpředu.


1Podléhá místním předpisům. Řidiči s bifokálními nebo varifokálními brýlemi, kteří mají potíže v digitálním režimu zpětného zrcátka ClearSight zaostřit, mohou kdykoli přejít na normální režim zrcátka.

2Náramek Activity Key lze nabít za 1 hodinu. Výdrž baterie je poté až 7 dní.

3Vozidlo podporuje systém Apple CarPlay. Služby nabízené systémem Apple CarPlay závisí na dostupnosti funkce ve vaší zemi. Další informace získáte na adrese https://www.apple.com/cz/ios/feature-availability/#apple-carplay.

4Vozidlo podporuje systém Android Auto. Služby nabízené systémem Android Auto závisí na dostupnosti funkce ve vaší zemi. Další informace získáte na adrese https://www.android.com/intl/en_uk/auto/.

5Aplikace Land Rover Remote obsahuje předplacené služby, které lze po počátečním období prodloužit u autorizovaného prodejce vozů Land Rover. Aplikaci Land Rover Remote je nutné stáhnout z obchodu Apple App Store či Google Play.

6Online služby pro navigační systém obsahují předplacené služby, které bude nutné po počátečním období prodloužit na základě doporučení autorizovaného prodejce vozů Land Rover.

7Navigační pokyny lze na čelním skle zobrazovat pouze ve vozidlech vybavených systémem Pivi Pro.

8Aktualizace vyžadují datové připojení.

9Na používání systému se mohou vztahovat zásady spravedlivého používání služeb. Obsahuje roční předplatné, které lze po počátečním období prodloužit na základě doporučení autorizovaného prodejce vozů Land Rover.

10Pouze kompatibilní chytré telefony.

11Zobrazení ClearSight Ground View závisí na 3D prostorové kameře. Obraz není zobrazován v reálném čase. Zkontrolujte okolí z hlediska bezpečnosti. Podléhá místním nařízením.


Výbava na přání a její dostupnost může záviset na konkrétní specifikaci vozidla (modelu a pohonné jednotce) a konkrétním trhu nebo vyžadovat instalaci dalších prvků. Kontaktujte autorizovaného prodejce s žádostí o podrobnosti nebo si nakonfigurujte vozidlo online.


Funkce systémů Pivi a InControl, prvky výbavy na přání, služby třetích stran a jejich dostupnost nadále závisí na konkrétním trhu. Kompletní informace o dostupnosti a podmínkách vám poskytne autorizovaný prodejce vozů Land Rover. Některé funkce vyžadují vhodnou SIM kartu s odpovídajícím datovým tarifem, který bude nutné sjednat po počátečním období. Poraďte se se svým prodejcem. Dostupnost připojení k mobilní síti nelze zaručit ve všech lokalitách. Informace a zobrazené snímky vztahující se k technologii InControl, včetně obrazovek nebo sekvencí, podléhají aktualizacím softwaru, novým verzím a dalším systémovým a vzhledovým změnám, v závislosti na vybrané výbavě na přání.


Výbava na přání a její dostupnost může záviset na konkrétní specifikaci vozidla (modelu a pohonné jednotce) nebo vyžadovat instalaci jiných prvků. S žádostí o podrobnosti se obraťte na autorizovaného prodejce, nebo si nakonfigurujte vozidlo online.


Funkce ve vozidle smí řidič používat, pouze pokud je to bezpečné. Řidič musí mít vozidlo neustále plně pod kontrolou.

Apple CarPlay®3 je ochranná známka společnosti Apple Inc., mohou platit podmínky pro koncové uživatele.

Android Auto je ochranná známka společnosti Google LLC.

Meridian je registrovaná ochranná známka společnosti Meridian Audio Ltd. Trifield a zařízení „three fields“ je ochranná známka společnosti Trifield Productions Ltd.

NanoeTM je ochranná známka společnosti Panasonic Corporation.

Videoobsah zobrazený v rámci tohoto pole na naší webové stránce vyžaduje využití souborů cookies. Pokud si přejete video přehrát, prosíme, změňte nastavení Vašich preferencí ohledně cookies, abyste povolili využití následujících typů souboru cookie:
 • Analytické
 • Marketingové a reklamní