AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL

AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

DISCOVERY SPORT

VŠESTRANNÉ KOMPAKTNÍ SUV. NYNÍ K DISPOZICI ROVNĚŽ JAKO PLUG-IN HYBRID.

OD

1 037 207 

EMISE CO2

od 34†† g/km

KOMBINOVANÁ SPOTŘEBA PALIVA

od 1,5†† l/100 km

DESIGN EXTERIÉRU

Discovery Sport je odvážným vyjádřením DNA modelové řady vozů Discovery.

Please enable javascript on your browser.

DESIGN INTERIÉRU

Interiér modelu Discovery Sport nabízí všestrannost v každé situaci.

 • PRÉMIOVÉ MATERIÁLY

  Na výběr je široká škála barevných kombinací a materiálů pro čalounění sedadel, včetně variant bez použití kůže, které vyhoví jakémukoli vkusu. Interiér si můžete dále přizpůsobit některým z pěti nabízených druhů obložení.

 • POHODLNÁ SEDADLA

  Sedadla modelu Discovery Sport jsou skvělá na pohled i na dotek a díky na přání dodávané funkci posuvu a sklonu druhé řady sedadel nabízí ještě větší flexibilitu než kdy dříve. Nechte se okouzlit kůží DuoLeather, Windsor, velurem či imitací kůže Luxtec, a kochejte se pohledem na precizně zpracované detaily.

 • INTELIGENTNÍ ÚLOŽNÉ PROSTORY

  Velkorysý zavazadlový prostor snadno pojme vše potřebné pro celou rodinu, ať už potřebujete naložit nákup, zavazadla nebo sportovní výbavu. Důmyslná úložná řešení v interiéru jsou vhodná pro drobné předměty cestujících.

HLAVNÍ PRVKY

 • VŠESTRANNOST

  Interiér se zaměřuje na všestrannost a byl navržen tak, aby vyhověl nárokům aktivního životního stylu – lze ho flexibilně přizpůsobit pomocí uspořádání sedadel 5+2.

 • TECHNOLOGIE

  Rychle najděte, co hledáte, bez komplikovaného pátrání v nabídkách. Informační a zábavní systém Pivi Pro1 vozu Discovery Sport nabízí intuitivní dotykové rozhraní, které je efektivnější a zábavnější.

 • SCHOPNOSTI

  Discovery Sport disponuje proslulými schopnostmi, se kterými zvládne i ty nejnáročnější podmínky. Na Discovery Sport se můžete spolehnout naprosto všude. Nabízí působivý tažný výkon a nekompromisní terénní schopnosti.

VYBERTE SI MODEL

Objevte úchvatnou kombinaci designu, výkonu a technologií.

 • DISCOVERY SPORT

  S tímto čistým pojetím modelu Discovery Sport se budete moci vydat na příští rodinné dobrodružství v nedostižném stylu.

 • DISCOVERY SPORT S

  Zatímco 18" kola (Style 5075) podtrhují sportovní vzhled exteriéru, elegantní provedení interiéru modelu Discovery Sport S čalouněného kůží DuoLeather dále pozvedají systém Pivi Pro1 a paket Online Pack s datovým plánem2.

 • DISCOVERY SPORT SE

  Discovery Sport SE přináší úchvatný zážitek z jízdy díky prémiovým LED světlometům s charakteristickými světly pro denní svícení, interaktivnímu displeji řidiče, systému sledování slepého úhlu s asistenční funkcí či adaptivnímu tempomatu.

 • DISCOVERY SPORT
  R-DYNAMIC S

  Sportovní model Discovery Sport R-Dynamic S má stylová 18" kola (Style 5074), interiér čalouněný kůží DuoLeather a nabízí dokonalejší konektivitu díky systému Pivi Pro1 a paketu Online Pack s datovým tarifem2.

 • DISCOVERY SPORT
  R-DYNAMIC SE

  Discovery Sport R-Dynamic SE vyzařuje ještě větší osobitost, zdobí ho jedinečné designové detaily exteriéru a interiéru a je vybaven interaktivním displejem řidiče a systémem sledování slepého úhlu s asistenční funkcí.

 • DISCOVERY SPORT
  R-DYNAMIC HSE

  Kromě standardní výbavy modelu Discovery Sport R‑Dynamic přináší verze HSE 20" kola v provedení Satin Grey (Style 5076) a flexibilní sedadla elektricky nastavitelná ve 14 směrech s čalouněním kůží Windsor a paměťovou funkcí sedadla řidiče.

 • DISCOVERY SPORT BLACK

  Pro ty, kteří požadují větší výkon. Discovery Sport Black je vybaven zážehovým motorem o objemu 2,0 l a rovněž aktivně řízeným pohonem všech kol, který je k dispozici výhradně pro tento model a který je zárukou ještě lepší ovladatelnosti.

 • URBAN EDITION

  Podstatou modelu Discovery Sport Urban Edition je dynamický design. Je k dostání v pěti různých barvách a disponuje 18" koly (Style 5075) a obložením v provedení Shadow Aluminium.

K DOSTÁNÍ S PLUG-IN HYBRIDNÍ TECHNOLOGIÍ

Discovery Sport Plug‑in Hybrid se dokonale hodí pro jízdy ve městě i víkendové výpravy. Nabízí ryze elektrický pohon s nulovými emisemi a lze ho nabíjet pomocí rychlonabíječky na stejnosměrný proud.

ZJISTĚTE DALŠÍ PODROBNOSTI

Uvedené hodnoty jsou hodnoty s plně nabitým akumulátorem a jsou výsledkem oficiálních testů výrobce v souladu s legislativou Evropské unie. Hodnoty jsou určené pouze pro účely porovnání. Skutečné hodnoty se mohou lišit. Hodnoty emisí CO2, spotřeby paliva, spotřeby energie a dojezdu se mohou lišit v závislosti na faktorech, jako jsou jízdní styl, podmínky prostředí, zatížení, použitá kola, instalované příslušenství, zvolená trasa a stav akumulátoru. Údaje o dojezdu platí pro sériově vyráběný vůz a jízdu po standardizované trase.


1Online služby pro navigační systém obsahují předplacené služby, které bude nutné po počátečním období prodloužit u autorizovaného prodejce vozů Land Rover.

2Na používání systému se mohou vztahovat zásady spravedlivého používání služeb. Obsahuje roční předplatné, které lze po počátečním období prodloužit u autorizovaného prodejce vozů Land Rover.

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Land Rover považovány za nezbytné a funkční.
 • FUNKČNÍ