HLAVNÍ PRVKY VÝBAVY

VŠESTRANNOST

S volitelnou posuvnou druhou řadou sedadel může být k dispozici obdobný prostor pro nohy jako ve vozech Range Rover, a s na přání dodávanou třetí řadou sedadel můžete prostor přizpůsobit podle potřeb převážení nákladu nebo přepravy osob.

DESIGN

Štíhlý a aerodynamický profil vozu Discovery Sport s legendárními schopnostmi značky Land Rover a flexibilním interiérem dotváří skvělý vzhled vozidla, které toho tolik dokáže.

TECHNOLOGIE

Nejpokrokovější ovládací prvky jsou základním rysem přehledné přístrojové desky, která je vybavena 8" dotykovou obrazovkou a na přání dodávaným průhledovým displejem (HUD) s nejmodernějšími technologiemi umožňujícími intuitivní interakci. K dispozici je rovněž 10" dotyková obrazovka se systémem Touch Pro.

VŠESTRANNOST


KLIKNUTÍM AKTIVUJETE INTERAKTIVNÍ FUNKCI POKLEPÁNÍM AKTIVUJETE INTERAKTIVNÍ FUNKCI

*Zobrazení zavazadel slouží pouze pro ilustraci a nepředstavuje skutečný rozsah.

DESIGN

VNĚJŠÍ DESIGN
/
VNITŘNÍ DESIGN
/
DESIGN INTERIÉRU
/

TECHNOLOGIE

TECHNOLOGIE
/

SCHOPNOSTI

SPECIÁLNÍ SCHOPNOSTI
/
SPECIÁLNÍ SCHOPNOSTI
/
SPECIÁLNÍ SCHOPNOSTI
/

PROVOZNÍ VLASTNOSTI

PROVOZNÍ VLASTNOSTI
/
PROVOZNÍ VLASTNOSTI
/
VÝKON
/
ZPĚT

VYBERTE SI MODEL

VYBERTE SI MODEL

Verze Pure a SE na snímcích jsou vybaveny na přání dodávanými xenonovými světlomety s LED signaturou a mlhovými světly.

/

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 u modelů Discovery Sport, Discovery, Range Rover Evoque, Range Rover Sport, Range Rover:

Spotřeba paliva v kombinovaném zkušebním cyklu: 12,8 - 4,2 l/100 km, emise CO2 v kombinovaném zkušebním cyklu: 299 - 109 g/km.

Nezávazně doporučené ceny a technické údaje platné výhradně pro skladové vozy do vyprodání zásob. Podrobnější informace získáte u svého prodejce.

Uvedené informace o spotřebě paliva a emisích CO2 odpovídají hodnotám získaným při testování za ideálních podmínek v technických laboratořích, a to v souladu se standardizovaným postupem dle nařízení Rady (ES) č. 715/2007 a č. 692/2008 v platném znění. Uváděné hodnoty se nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje srovnání mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se spotřeba paliva u různých provedení vozů téže modelové řady může odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a výši emisí CO2 u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva motorem, ale také jízdní styl a další netechnické faktory jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a stav udržovanosti vozidla. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny a nese hlavní odpovědnost za globální oteplování. Další oficiální informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel Vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce značky Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva naleznete také v sekci „Technické údaje“.