AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

HLAVNÍ PRVKY

 • DESIGN

  Výrazné křivky, dokonale vyvážené proporce a charakteristický design odlišují Discovery Sport od ostatních.

 • VŠESTRANNOST

  Všestrannost je základem vozu Discovery Sport, který nabízí flexibilní uspořádání sedadel 5+2, důmyslně řešené úložné prostory a dostatek místa pro všechny.

 • SCHOPNOSTI

  Vyvážená kombinace schopností a stability. Discovery Sport se s radostí pustí do každého dobrodružství.

DESIGN

Discovery Sport je odvážným vyjádřením DNA modelové řady vozů Discovery.

Please enable javascript on your browser.
Please enable javascript on your browser.

Kliknutím aktivujete interaktivní funkci

Kliknutím aktivujete interaktivní funkci

VÝBAVA

 • DVA VÝRAZNÉ STYLY

  Vyberte si ze dvou verzí karoserie a dodejte vozu Discovery Sport vlastní styl.

 • PRÉMIOVÉ MATERIÁLY

  Nová obložení nabízejí možnost přizpůsobit si interiér vozu Discovery Sport ještě více. K dispozici jsou čtyři různá obložení.

 • VNITŘNÍ ZPĚTNÉ ZRCÁTKO CLEARSIGHT

  Vnitřní zpětné zrcátko ClearSight poskytuje dokonalý přehled o situaci za vozidlem, i když máte omezený výhled.

 • INCONTROL

  4G Wi‑Fi hotspot umožňuje cestujícím streamovat online média. Intuitivní rozhraní systému InControl zajišťuje informace bez rozptylování.

 • POHON VŠECH KOL

  Zajišťuje suverénní jízdu na silnici i v terénu. Na kluzkém povrchu, jako je tráva nebo sníh, může podle potřeby rozdělovat točivý moment mezi přední a zadní kola a maximalizovat tak trakci.

 • PLUG-IN HYBRID

  Discovery Sport Plug‑in Hybrid* se dokonale hodí pro jízdy ve městě i víkendové výpravy. Nabízí ryze elektrický pohon s nulovými emisemi a lze ho nabíjet pomocí rychlonabíječky na stejnosměrný proud.

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Discovery Sport parked in driveway

VYBERTE SI SVŮJ DISCOVERY SPORT

Vyberte si ze čtyř modelů a dvou variant karoserie s jedinečným výrazem a doplňkovými prvky výbavy.

WLTP označuje novou evropskou zkušební metodiku výpočtu hodnot spotřeby paliva a emisí CO2 osobních vozidel. V jejím rámci se měří spotřeba paliva a energie, dojezd a emise. To slouží k získání realističtějších údajů hodnot spotřeby. Vozidla jsou tak testována s doplňkovou výbavou za složitějších zkušebních podmínek a v náročnějším jízdním profilu.​


*K dispozici pouze pro verze s 5 sedadly.


Výbava na přání a její dostupnost může záviset na konkrétní specifikaci vozidla (modelu a pohonné jednotce) nebo vyžadovat instalaci jiných prvků. Kontaktujte autorizovaného prodejce s žádostí o podrobnosti nebo si nakonfigurujte vozidlo online.


Funkce systému InControl, prvky výbavy na přání a jejich dostupnost nadále závisí na trhu. Další informace o dostupnosti a kompletních podmínkách vám poskytne autorizovaný prodejce vozů Land Rover. Informace a zobrazené snímky vztahující se k technologii InControl, včetně obrazovek nebo sekvencí, podléhají aktualizacím softwaru, novým verzím a dalším systémovým a vzhledovým změnám, v závislosti na vybrané výbavě na přání. Dostupnost připojení k bezdrátové telefonní síti nelze zaručit ve všech lokalitách.


Online funkce a připojení prostřednictvím Wi-Fi závisí na instalaci Micro SIM karty s vhodným datovým tarifem. Technologie 4G Wi-Fi hotspot a paket Online Pack obsahují předplacené služby, které lze po počátečním období prodloužit u autorizovaného prodejce vozů Land Rover.


Všechny funkce ve vozidle smí řidič používat pouze za předpokladu, že tím nebude ohrožena bezpečnost. Řidič musí mít vozidlo neustále plně pod kontrolou.