HLAVNÍ PRVKY VÝBAVY

VŠESTRANNOST

S volitelnou posuvnou druhou řadou sedadel může být k dispozici obdobný prostor pro nohy jako ve vozech Range Rover, a s na přání dodávanou třetí řadou sedadel můžete prostor přizpůsobit podle potřeb převážení nákladu nebo přepravy osob.

PROHLÉDNĚTE SI HLAVNÍ PRVKY VÝBAVY
DESIGN

Štíhlý a aerodynamický profil vozu Discovery Sport s legendárními schopnostmi značky Land Rover a flexibilním interiérem dotváří skvělý vzhled vozidla, které toho tolik dokáže.

PROHLÉDNĚTE SI HLAVNÍ PRVKY VÝBAVY
TECHNOLOGIE

Nejpokrokovější ovládací prvky jsou základním rysem přehledné přístrojové desky, která je vybavena 8" dotykovou obrazovkou a na přání dodávaným průhledovým displejem (HUD) s nejmodernějšími technologiemi umožňujícími intuitivní interakci. K dispozici je rovněž 10" dotyková obrazovka se systémem Touch Pro.

PROHLÉDNĚTE SI HLAVNÍ PRVKY VÝBAVY

VŠESTRANNOST


KLIKNUTÍM AKTIVUJETE INTERAKTIVNÍ FUNKCI POKLEPÁNÍM AKTIVUJETE INTERAKTIVNÍ FUNKCI

*Zobrazení zavazadel slouží pouze pro ilustraci a nepředstavuje skutečný rozsah.

DESIGN

VNĚJŠÍ DESIGN
/
VNITŘNÍ DESIGN
/
DESIGN INTERIÉRU
/

TECHNOLOGIE

TECHNOLOGIE
/

SCHOPNOSTI

SPECIÁLNÍ SCHOPNOSTI
/
SPECIÁLNÍ SCHOPNOSTI
/
SPECIÁLNÍ SCHOPNOSTI
/

PROVOZNÍ VLASTNOSTI

PROVOZNÍ VLASTNOSTI
/
PROVOZNÍ VLASTNOSTI
/
ZPĚT

VYBERTE SI MODEL

VYBERTE SI MODEL

Verze Pure a SE na snímcích jsou vybaveny na přání dodávanými xenonovými světlomety s LED signaturou a mlhovými světly.

/

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 u modelů Discovery Sport, Discovery, Range Rover Evoque, Range Rover Sport, Range Rover:

Spotřeba paliva v kombinovaném zkušebním cyklu: 12,8 - 4,2 l/100 km, emise CO2 v kombinovaném zkušebním cyklu: 299 - 109 g/km.

Uvedené informace o spotřebě paliva a emisích CO2 odpovídají hodnotám získaným při testování za ideálních podmínek v technických laboratořích, a to v souladu se standardizovaným postupem dle nařízení Rady (ES) č. 715/2007 a č. 692/2008 v platném znění. Uváděné hodnoty se nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje srovnání mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se spotřeba paliva u různých provedení vozů téže modelové řady může odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a výši emisí CO2 u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva motorem, ale také jízdní styl a další netechnické faktory jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a stav udržovanosti vozidla. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny a nese hlavní odpovědnost za globální oteplování. Další oficiální informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel Vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce značky Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva naleznete také v sekci „Technické údaje“.