AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

DESIGNOVÉ KOUSKY

Každý Land Rover byl našimi designéry a inženýry vytvořen tak, aby se stal tím, čím je: jedinečným výstavním kouskem. Využijte možnost vybrat si jeden z našich předkonfigurovaných modelů. Přejete si vůz personalizovat? Pak si pomocí našeho konfigurátoru snadno sestavte své vlastní vozidlo.

DESIGN EXTERIÉRU

Discovery Sport je odvážným vyjádřením DNA modelové řady vozů Discovery.

 

DESIGN INTERIÉRU

Interiér modelu Discovery Sport nabízí všestrannost v každé situaci.

PRÉMIOVÉ MATERIÁLY

Na výběr je široká škála barevných kombinací a materiálů pro čalounění sedadel, včetně variant bez použití kůže, které vyhoví jakémukoli vkusu. Interiér si můžete dále přizpůsobit některým z pěti nabízených druhů obložení.

POHODLNÁ SEDADLA

Sedadla modelu Discovery Sport jsou skvělá na pohled i na dotek a díky na přání dodávané funkci posuvu a sklonu druhé řady sedadel nabízí ještě větší flexibilitu než kdy dříve. Nechte se okouzlit kůží DuoLeather, Windsor, velurem či imitací kůže Luxtec, a kochejte se pohledem na precizně zpracované detaily.

INTELIGENTNÍ ÚLOŽNÉ PROSTORY

Velkorysý zavazadlový prostor snadno pojme vše potřebné pro celou rodinu, ať už potřebujete naložit nákup, zavazadla nebo sportovní výbavu. Důmyslná úložná řešení v interiéru jsou vhodná pro drobné předměty cestujících.

HLAVNÍ PRVKY

VŠESTRANNOST

Interiér se zaměřuje na všestrannost a byl navržen tak, aby vyhověl nárokům aktivního životního stylu – lze ho flexibilně přizpůsobit pomocí uspořádání sedadel 5+2.

TECHNOLOGIE

Rychle najděte, co hledáte, bez komplikovaného pátrání v nabídkách. Informační a zábavní systém Pivi Pro1 vozu Discovery Sport nabízí intuitivní dotykové rozhraní, které je efektivnější a zábavnější.

SCHOPNOSTI

Discovery Sport disponuje proslulými schopnostmi, se kterými zvládne i ty nejnáročnější podmínky. Na Discovery Sport se můžete spolehnout naprosto všude. Nabízí působivý tažný výkon a nekompromisní terénní schopnosti.

VYBERTE SI MODEL

Objevte úchvatnou kombinaci designu, výkonu a technologií.

DISCOVERY SPORT SE

Discovery Sport SE přináší úchvatný zážitek z jízdy díky prémiovým LED světlometům s charakteristickými světly pro denní svícení, interaktivnímu displeji řidiče, systému sledování slepého úhlu s asistenční funkcí či adaptivnímu tempomatu.

DISCOVERY SPORT
R-DYNAMIC S

Sportovní model Discovery Sport R-Dynamic S má stylová 18" kola (Style 5074), interiér čalouněný kůží DuoLeather a nabízí dokonalejší konektivitu díky systému Pivi Pro1 a paketu Online Pack s datovým tarifem2.

DISCOVERY SPORT
R-DYNAMIC SE

Discovery Sport R-Dynamic SE vyzařuje ještě větší osobitost, zdobí ho jedinečné designové detaily exteriéru a interiéru a je vybaven interaktivním displejem řidiče a systémem sledování slepého úhlu s asistenční funkcí.

DISCOVERY SPORT
R-DYNAMIC HSE

Kromě standardní výbavy modelu Discovery Sport R‑Dynamic přináší verze HSE 20" kola v provedení Satin Grey (Style 5076) a flexibilní sedadla elektricky nastavitelná ve 14 směrech s čalouněním kůží Windsor a paměťovou funkcí sedadla řidiče.

DISCOVERY SPORT BLACK

Pro ty, kteří požadují větší výkon. Discovery Sport Black je vybaven zážehovým motorem o objemu 2,0 l a rovněž aktivně řízeným pohonem všech kol, který je k dispozici výhradně pro tento model a který je zárukou ještě lepší ovladatelnosti.

URBAN EDITION

Podstatou modelu Discovery Sport Urban Edition je dynamický design. Je k dostání v pěti různých barvách a disponuje 18" koly (Style 5075) a obložením v provedení Shadow Aluminium.

ZJISTĚTE DALŠÍ PODROBNOSTI

HLAVNÍ PRVKY

Vyvážená kombinace schopností a flexibility.

MODELY DISCOVERY SPORT

Prohlédněte si kompletní modelovou řadu.

TECHNICKÉ ÚDAJE

Prohlédněte si informace a data.

VÝBAVA NA PŘÁNÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Přizpůsobte si svůj Discovery Sport.

††Zobrazte si hodnoty WLTP

Uvedené hodnoty jsou hodnoty s plně nabitým akumulátorem a jsou výsledkem oficiálních testů výrobce v souladu s legislativou Evropské unie. Hodnoty jsou určené pouze pro účely porovnání. Skutečné hodnoty se mohou lišit. Hodnoty emisí CO2, spotřeby paliva, spotřeby energie a dojezdu se mohou lišit v závislosti na faktorech, jako jsou jízdní styl, podmínky prostředí, zatížení, použitá kola, instalované příslušenství, zvolená trasa a stav akumulátoru. Údaje o dojezdu platí pro sériově vyráběný vůz a jízdu po standardizované trase.


1Online služby pro navigační systém obsahují předplacené služby, které bude nutné po počátečním období prodloužit u autorizovaného prodejce vozů Land Rover.

2Na používání systému se mohou vztahovat zásady spravedlivého používání služeb. Obsahuje roční předplatné, které lze po počátečním období prodloužit u autorizovaného prodejce vozů Land Rover.