AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL

AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

Parked Discovery sport with charging dock

DISCOVERY SPORT

VŠESTRANNÉ KOMPAKTNÍ SUV. NYNÍ K DISPOZICI ROVNĚŽ JAKO PLUG-IN HYBRID.

OD

1 056 137 

EMISE CO2

od 34†† g/km

KOMBINOVANÁ SPOTŘEBA PALIVA

od 1,5†† l/100 km

VAŠE KONFIGURACE

Co říkáte, je to váš nový Land Rover?

DESIGNOVÉ KOUSKY

Každý Land Rover byl našimi designéry a inženýry vytvořen tak, aby se stal tím, čím je: jedinečným výstavním kouskem. Využijte možnost vybrat si jeden z našich předkonfigurovaných modelů. Přejete si vůz personalizovat? Pak si pomocí našeho konfigurátoru snadno sestavte své vlastní vozidlo.

 • Discovery Sport D200 R-Dynamic SE

  - Barva: Hakuba Silver
  - 20" kola z lehké slitiny, Gloss Black
  - Zatmavená skla
  - Vyhřívaný volant obšitý perforovanou kůží
  - Audiosystém Meridian™

DESIGN EXTERIÉRU

Discovery Sport je odvážným vyjádřením DNA modelové řady vozů Discovery.

Please enable javascript on your browser.

DESIGN INTERIÉRU

Interiér modelu Discovery Sport nabízí všestrannost v každé situaci.

 • Close up of seat material

  PRÉMIOVÉ MATERIÁLY

  Na výběr je široká škála barevných kombinací a materiálů pro čalounění sedadel, včetně variant bez použití kůže, které vyhoví jakémukoli vkusu. Interiér si můžete dále přizpůsobit některým z pěti nabízených druhů obložení.

 • Inside view of front-back seats

  POHODLNÁ SEDADLA

  Sedadla modelu Discovery Sport jsou skvělá na pohled i na dotek a díky na přání dodávané funkci posuvu a sklonu druhé řady sedadel nabízí ještě větší flexibilitu než kdy dříve. Nechte se okouzlit kůží DuoLeather, Windsor, velurem či imitací kůže Luxtec, a kochejte se pohledem na precizně zpracované detaily.

 • Rear view of opened storage cabin

  INTELIGENTNÍ ÚLOŽNÉ PROSTORY

  Velkorysý zavazadlový prostor snadno pojme vše potřebné pro celou rodinu, ať už potřebujete naložit nákup, zavazadla nebo sportovní výbavu. Důmyslná úložná řešení v interiéru jsou vhodná pro drobné předměty cestujících.

HLAVNÍ PRVKY

 • Inside view of passengers comfortable seating

  VŠESTRANNOST

  Interiér se zaměřuje na všestrannost a byl navržen tak, aby vyhověl nárokům aktivního životního stylu – lze ho flexibilně přizpůsobit pomocí uspořádání sedadel 5+2.

 • Close up of Music system

  TECHNOLOGIE

  Rychle najděte, co hledáte, bez komplikovaného pátrání v nabídkách. Informační a zábavní systém Pivi Pro1 vozu Discovery Sport nabízí intuitivní dotykové rozhraní, které je efektivnější a zábavnější.

 • Parked car on the grass with towing capacity

  SCHOPNOSTI

  Discovery Sport disponuje proslulými schopnostmi, se kterými zvládne i ty nejnáročnější podmínky. Na Discovery Sport se můžete spolehnout naprosto všude. Nabízí působivý tažný výkon a nekompromisní terénní schopnosti.

VYBERTE SI MODEL

Objevte úchvatnou kombinaci designu, výkonu a technologií.

 • Front view of parked discovery sport

  DISCOVERY SPORT

  S tímto čistým pojetím modelu Discovery Sport se budete moci vydat na příští rodinné dobrodružství v nedostižném stylu.

 • Front view of parked Discovery sport S

  DISCOVERY SPORT S

  Zatímco 18" kola (Style 5075) podtrhují sportovní vzhled exteriéru, elegantní provedení interiéru modelu Discovery Sport S čalouněného kůží DuoLeather dále pozvedají systém Pivi Pro1 a paket Online Pack s datovým plánem2.

 • Front view of parked Discovery Sport SE

  DISCOVERY SPORT SE

  Discovery Sport SE přináší úchvatný zážitek z jízdy díky prémiovým LED světlometům s charakteristickými světly pro denní svícení, interaktivnímu displeji řidiče, systému sledování slepého úhlu s asistenční funkcí či adaptivnímu tempomatu.

 • Front view of parked Discovery Sport R-Dynamic S

  DISCOVERY SPORT
  R-DYNAMIC S

  Sportovní model Discovery Sport R-Dynamic S má stylová 18" kola (Style 5074), interiér čalouněný kůží DuoLeather a nabízí dokonalejší konektivitu díky systému Pivi Pro1 a paketu Online Pack s datovým tarifem2.

 • Front view of parked Discovery Sport R-Dynamic SE

  DISCOVERY SPORT
  R-DYNAMIC SE

  Discovery Sport R-Dynamic SE vyzařuje ještě větší osobitost, zdobí ho jedinečné designové detaily exteriéru a interiéru a je vybaven interaktivním displejem řidiče a systémem sledování slepého úhlu s asistenční funkcí.

 • Front view of parked Discovery Sport R-Dynamic HSE

  DISCOVERY SPORT
  R-DYNAMIC HSE

  Kromě standardní výbavy modelu Discovery Sport R‑Dynamic přináší verze HSE 20" kola v provedení Satin Grey (Style 5076) a flexibilní sedadla elektricky nastavitelná ve 14 směrech s čalouněním kůží Windsor a paměťovou funkcí sedadla řidiče.

 • Front view of parked Discovery Sport Black

  DISCOVERY SPORT BLACK

  Pro ty, kteří požadují větší výkon. Discovery Sport Black je vybaven zážehovým motorem o objemu 2,0 l a rovněž aktivně řízeným pohonem všech kol, který je k dispozici výhradně pro tento model a který je zárukou ještě lepší ovladatelnosti.

 • Front view of parked Discovery Sport Urban Edition

  URBAN EDITION

  Podstatou modelu Discovery Sport Urban Edition je dynamický design. Je k dostání v pěti různých barvách a disponuje 18" koly (Style 5075) a obložením v provedení Shadow Aluminium.

Side view of car with charging dock

K DOSTÁNÍ S PLUG-IN HYBRIDNÍ TECHNOLOGIÍ

Discovery Sport Plug‑in Hybrid se dokonale hodí pro jízdy ve městě i víkendové výpravy. Nabízí ryze elektrický pohon s nulovými emisemi a lze ho nabíjet pomocí rychlonabíječky na stejnosměrný proud.

ZJISTĚTE DALŠÍ PODROBNOSTI

Uvedené hodnoty jsou hodnoty s plně nabitým akumulátorem a jsou výsledkem oficiálních testů výrobce v souladu s legislativou Evropské unie. Hodnoty jsou určené pouze pro účely porovnání. Skutečné hodnoty se mohou lišit. Hodnoty emisí CO2, spotřeby paliva, spotřeby energie a dojezdu se mohou lišit v závislosti na faktorech, jako jsou jízdní styl, podmínky prostředí, zatížení, použitá kola, instalované příslušenství, zvolená trasa a stav akumulátoru. Údaje o dojezdu platí pro sériově vyráběný vůz a jízdu po standardizované trase.


1Online služby pro navigační systém obsahují předplacené služby, které bude nutné po počátečním období prodloužit u autorizovaného prodejce vozů Land Rover.

2Na používání systému se mohou vztahovat zásady spravedlivého používání služeb. Obsahuje roční předplatné, které lze po počátečním období prodloužit u autorizovaného prodejce vozů Land Rover.

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Land Rover považovány za nezbytné a funkční.
 • Funkční