HLAVNÍ PRVKY VÝBAVY

VŠESTRANNOST

S volitelnou posuvnou druhou řadou sedadel může být k dispozici obdobný prostor pro nohy jako ve vozech Range Rover, a s na přání dodávanou třetí řadou sedadel můžete prostor přizpůsobit podle potřeb převážení nákladu nebo přepravy osob.

DESIGN

Štíhlý a aerodynamický profil vozu Discovery Sport s legendárními schopnostmi značky Land Rover a flexibilním interiérem dotváří skvělý vzhled vozidla, které toho tolik dokáže.

TECHNOLOGIE

Nejpokrokovější ovládací prvky jsou základním rysem přehledné přístrojové desky, která je vybavena 8" dotykovou obrazovkou a na přání dodávaným průhledovým displejem (HUD) s nejmodernějšími technologiemi umožňujícími intuitivní interakci. K dispozici je rovněž 10" dotyková obrazovka se systémem Touch Pro.

VŠESTRANNOST


KLIKNUTÍM AKTIVUJETE INTERAKTIVNÍ FUNKCI POKLEPÁNÍM AKTIVUJETE INTERAKTIVNÍ FUNKCI

*Zobrazení zavazadel slouží pouze pro ilustraci a nepředstavuje skutečný rozsah.

DESIGN

/
/
/

TECHNOLOGIE

/

SCHOPNOSTI

/
/
/

PROVOZNÍ VLASTNOSTI

/
/
/
ZPĚT

VYBERTE SI MODEL

VYBERTE SI MODEL

Verze Pure a SE na snímcích jsou vybaveny na přání dodávanými xenonovými světlomety s LED signaturou a mlhovými světly.

DOPLŇKOVÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ
LAND ROVER GEAR

Stejně jako u všech vozů Land Rover nabízíme celou řadu příslušenství, pomocí kterého si můžete vůz přizpůsobit přesně podle svých představ. Veškeré příslušenství, od designových prvků exteriéru a interiéru po tažná zařízení a příslušenství pro cestování s domácími mazlíčky, je navržené tak, aby vám pomohlo vytvořit dokonalý Discovery Sport.

Uváděné hodnoty jsou výsledkem oficiálních testů výrobce v souladu s legislativou Evropské unie. Pouze pro účely porovnání. Skutečné hodnoty se mohou lišit. Hodnoty týkající se emisí CO2 a spotřeby paliva se mohou lišit v závislosti na použitých
kolech a podle výbavy na přání.

V rámci zavádění systému InControl mohou být některé popsané funkce součástí výbavy na přání a mohou záviset na trhu nebo pohonné jednotce. Dostupnost a kompletní podmínky naleznete na webových stránkách Land Rover nebo vám je sdělí autorizovaný prodejce vozů Land Rover. Některé funkce vyžadují vhodnou SIM kartu s odpovídajícím datovým tarifem, který bude nutné uzavřít po počátečním období na základě doporučení vašeho prodejce vozů Land Rover. Dostupnost připojení nelze zaručit ve všech lokalitách. Informace a zobrazené snímky na této webové stránce vztahující se k technologii InControl, včetně obrazovek nebo sekvencí, podléhají možnosti aktualizace softwaru, nových verzí a dalších systémových/vzhledových změn, v závislosti na vybrané výbavě na přání. Všechny funkce ve vozidle může řidič používat, pouze pokud je to bezpečné. Řidič musí mít vozidlo neustále plně pod kontrolou.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeba paliva a emisí CO2 u modelů Land Rover:
Spotřeba paliva (kombinovaná v l/100 km): 5,7 - 9,1. Emise CO2 (g/km): 149 - 206.

Uvedené informace jsou hodnoty získané podle zkušebního cyklu WLTP v souladu s nařízením Komise (EU) 2017/1151 a byly přepočítány pro účely srovnání s údaji získanými podle zkušebního cyklu NEDC. Další informace naleznete např. na wltpfacts.eu

Uváděné hodnoty se tedy nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a jeho užití v provozu a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje vždy jen srovnání spotřeby paliva a emisí v normovaném cyklu mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se však spotřeba paliva a emise u různých provedení vozů téže modelové řady mohou odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a emise u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva vozidlem, ale také jízdní styl, zatížení a další netechnické faktory, jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a údržba vozu. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny nesoucí odpovědnost za globální oteplování. Další informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce vozů Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva a emisích CO2 naleznete také v sekci “Ceny a specifikace” zvoleného modelu Land Rover.