AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL

AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

DO KAŽDÉHO PROSTŘEDÍ

Vše z této kolekce je inspirováno odolností a schopnostmi vozu Defender a určeno pro vaše dobrodružství. Ať už se vydáte kamkoli.

 • BATOH MIROVIA SE ZATAVENÝMI ŠVY

  Odolnost a ochrana. Velká voděodolná zavinovací horní část a konstrukce se zatavenými švy chrání obsah před povětrnostními vlivy.

 • OBOUSTRANNÁ ZÁKLADNÍ VRSTVA

  Základní vrstva se přizpůsobuje prostředí a zajistí vám teplo nebo vás ochladí. Z vlny Merino a kvalitních tkanin, které odvádí vlhkost od těla.

 • LÁHEV ABOVE AND BEYOND

  Láhev z nerezové oceli s dvojitou stěnou a objemem 500 ml, která nemůže chybět na žádné vaší cestě. Robustní provedení do každého prostředí, s popruhem pro snadné přenášení.

LIFESTYLE COLLECTION PACK

Náročný životní styl je se správným vybavením mnohem jednodušší. Naše lifestylové pakety jsou přizpůsobeny na míru a nabízejí produkty stejně odolné jako je vůz Defender.

 • Explorer pack items

  EXPLORER PACK

  Technické vybavení v duchu našeho sloganu „Above and Beyond“. Navrženo pro expedice.

 • Adventure Pack

  ADVENTURE PACK

  Díky technickým tkaninám a praktickému designu budete dokonale připraveni na každé dobrodružství.

 • country pack items

  COUNTRY PACK

  Inspirováno pobytem v přírodě, připraveno na malá i velká dobrodružství.

 • Urban pack items

  URBAN PACK

  Výbava do městské džungle. Nadčasový funkční design pro každodenní situace a jakékoli prostředí.

defender driving through mud

DOKONALÁ INDIVIDUALIZACE

Věnujte se svým zálibám na maximum. Defender lze plně přizpůsobit vašemu životnímu stylu.

Výbava na přání a její dostupnost může záviset na konkrétní specifikaci vozidla (modelu a pohonné jednotce) nebo vyžadovat instalaci jiných prvků. Kontaktujte autorizovaného prodejce s žádostí o podrobnosti nebo si nakonfigurujte vozidlo online.

Všechny funkce ve vozidle může řidič používat, pouze pokud je to bezpečné. Řidič musí mít vozidlo neustále plně pod kontrolou.

Některé funkce vyžadují vhodnou SIM kartu s odpovídajícím datovým tarifem, který bude nutné sjednat po počátečním období na základě doporučení prodejce.

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Land Rover považovány za nezbytné a funkční.
 • Funkční