Defender 110 Bond Car

PŘIJÍŽDÍ NOVÝ LAND ROVER DEFENDER V8 BOND EDITION INSPIROVANÝ FILMEM „NO TIME TO DIE“ 

Nový Land Rover Defender V8 Bond Edition vytvořilo oddělení Land Rover SV Bespoke a touto speciální edicí oslavuje roli Defenderu v bondovce No Time To Die.

• Tento výkonný model vychází z nedávno představeného provedení Defender V8 a je k dispozici ve verzích 90 a 110.

• Design inspirovaný vozy Defender, které se objevily ve filmu No Time To Die, zahrnuje rozšířený Black Pack s 22palcovými koly v lesklé černé barvě a předními brzdovými třmeny v barvě Xenon Blue.

• Speciální označení Defender 007 na zádi, světelný kužel 007 se objeví i před dveřmi při nastupování a vystupování z vozu, podsvícené lišty prahů a exkluzivní animace dotykového displeje multimediálního systému Pivi Pro.

• Každý Defender V8 Bond Edition je opatřen logem SV Bespoke a exkluzivním gravírovaným označením ‚One of 300‘. Krátké video o novém modelu můžete zhlédnout zde.

Bondovka No Time To Die přijde do kin 30. září 2021.

Whitley/ Praha, CZ, 2. září 2021 – Oddělení Land Rover SV Bespoke vytvořilo nový Land Rover Defender V8 Bond Edition u příležitosti oslav 25. filmu o Jamesi Bondovi s názvem No Time To Die, před jeho světovou premiérou koncem tohoto měsíce.

Zájemci jej mohou objednávat ve verzi Defender 110 nebo 90 a je inspirován výbavou modelů Defender, které se objevily právě ve filmu No Time To Die. Nenápadný Defender V8 Bond Edition dostal rozšířený Black Pack s 22palcovými koly z lehkých slitin v barvě Luna Gloss Black, charakteristické přední brzdové třmeny v barvě Xenon Blue a označení Defender 007 na zádi.

Defender Bond LCD Screen Display

Na míru šité prvky jako osvětlené lišty prahů s nápisem Defender 007 a speciálně vyvinutá animace na dotykovém displeji, která se objeví při spouštění multimediálního systému doplňují praktický interiér. V noci si zákazníci všimnou také jedinečné grafiky 007, která se objeví v kuželu světla v prostoru přede dveřmi vozu.

Interiér modelu Defender V8 Bond Edition, který je k dispozici pouze pro 300 zájemců po celém světě, má navíc také logo SV Bespoke a exkluzivní gravírování s označením ‚One of 300‘. Každý vůz projde oddělením SV Bespoke ve Velké Británii.

„Land Rover Defender V8 Bond Edition je exkluzivní verze nejvýkonnějšího sériového Defenderu, který byl kdy vyroben, inspirovaná auty z filmu No Time To Die. Potkávají se tak dvě velké britské značky a navíc je tento model oslavou 38 let trvajícího spojení značky Land Rover s Jamesem Bondem," řekl Finbar McFall, Land Rover Brand Director.

Ve filmu No time to die, který se dostane do kin po celém světě 30. září 2021, jsou v centru dění především modely Defender a Range Rover Sport SVR. Navíc se v některých scénách objeví take Range Rover Classic a Land Rover Series III.

Bond Edition vychází z nedávno představeného Defenderu V8, který je poháněn pětilitrovým, kompresorem přeplňovaným zážehovým motorem s výkonem 525 koní, točivým momentem 625 Nm a kombinovaným s osmistupňovou samočinnou převodovkou. Defender V8 90 zrychlí z nuly na 100 km/h za 5,2 sekundy a dosahuje maximální rychlosti 240 km/h.

Jedinečné naladění podvozku a převodovky, včetně na míru upravených pružin a tlumičů a nového elektronicky řízeného aktivního zadního diferenciálu propůjčuje Defenderu V8 agilnější a řidiče do děje vtahující jízdní vlastnosti s lepší kontrolou pohybů karoserie – to vše za doprovodu charakteristického zvukového projevu kompresorem přeplňovaného osmiválcového motoru.

Film No Time To Die natočil režisér Cary Joji Fukunaga s Danielem Craigem, který se jako James Bond 007 Iana Fleminga vrací ve svém pátém snímku.