AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

VROZENÁ VŠESTRANNOST

TAŽENÍ BEZ OMEZENÍ

Nejvyšší přípustná hmotnost přívěsu 2 500 kg* umožňuje vozu Discovery Sport přepravovat cokoli od přívěsů po přepravníky pro koně.

PŘEPRAVTE JAKÝKOLI NÁKLAD

S dynamickým zatížením střechy až 75 kg můžete přepravovat střešní boxy, jízdní kola a další vybavení.

 

PRO DALŠÍ DOBRODRUŽSTVÍ

INTUITIVNÍ TECHNOLOGIE

Extreme crop of the display shown

DOKONALÁ KONEKTIVITA

S informačním a zábavním systémem Pivi Pro2 může každé rodinné dobrodružství začít během okamžiku. 90 % úkolů lze zadat dvěma klepnutími na novou elegantní dotykovou obrazovku s úhlopříčkou 11,4".

Extreme crop of the display shown

INTERAKTIVNÍ DISPLEJ ŘIDIČE 

Interaktivní displej řidiče s vysokým rozlišením s úhlopříčkou 12,3" zobrazuje informace o vozidle, navigaci a jízdní údaje v zorném poli řidiče. Na přání dodávaný průhledový displej pak zobrazuje důležité informace na čelní sklo4.

Extreme crop of interior mirror

VÝHLED BEZ PŘEKÁŽEK

Vychutnejte si nerušený výhled prostřednictvím nejucelenějšího souboru kamerových technologií1, včetně zpětného zrcátka ClearSight5. 3D prostorová kamera se zobrazením ClearSight Ground View6 umožňuje pohled „skrz“ kapotu, díky kterému máte větší jistotu při manévrování v terénu. 

ČIŠTĚNÍ VZDUCHU

Systém čištění vzduchu Cabin Air Purification Plus modelu Discovery Sport patří k nejdůmyslnějším technologiím zlepšování kvality vzduchu v interiéru ve své třídě1. Systém dokáže filtrovat prach a mikroorganismy, monitorovat úroveň CO2 a zajistit tak pohodlí celé rodině. 

PRAKTICKÉ MOŽNOSTI PŘIPOJENÍ

Snadné připojení pro celou rodinu díky cloudové konektivitě službám a Apple CarPlay®7 s na přání instalovaným Wi-Fi hotspotem s datovým tarifem. Pomocí aplikace Land Rover Remote Skill8 můžete ovládat svůj vůz na dálku.

BEZDRÁTOVÉ NABÍJENÍ

Bezdrátové nabíjení zařízení3 a konektivita umožňují nabíjet kompatibilní chytré telefony a užívat si přehledně uspořádaný interiér.

ASISTENČNÍ SYSTÉMY

Navrženo za účelem zlepšení zážitku z jízdy. Intuitivní funkce paketu Driver Assist Pack zahrnují adaptivní tempomat a asistent varování před zadní kolizí.

LEPŠÍ EFEKTIVITA

Parked Discovery Sport at phev charging point

 

ELEKTRICKÝ HYBRIDNÍ VŮZ

 

90 % průměrných denních jízd zvládnete čistě na elektrický pohon9. Plug-in hybrid (PHEV) nabízí ryze elektrický pohon s nulovými emisemi a certifikovaný dojezd až 61 km††.

Discovery driving in forest off road

TECHNOLOGIE MHEV

Mild-hybridní motory vozů Discovery Sport shromažďují, uchovávají a znovu využívají energii, která se běžně ztrácí při brzdění vozidla, což snižuje spotřebu a zajišťuje klidnou a plynulou jízdu ve městě. Tato technologie je dostupná s celou řadou vznětových a zážehových motorů.

TECHNICKÉ ÚDAJE ELEKTRICKÉHO HYBRIDNÍHO VOZU

DOJEZD V ELEKTRICKÉM REŽIMU (AŽ)

61

 KM††

WLTP. Očekávaný dojezd v reálných podmínkách až 47 km.

EMISE CO2 (OD)

 

33

G/KM††

Nulové emise v režimu elektrického pohonu.

VEŘEJNÉ NABÍJENÍ

 

30

MINUT

Rychlé nabíjení stejnosměrným proudem z nuly na 80 % za 30 minut.

DOMÁCÍ NABÍJENÍ

 

2

HODINY 12 MINUT

Až 100 % pomocí 7 kW domácí nabíječky na střídavý proud.

FUNKČNÍ A SUVERÉNNÍ

ADAPTABILNÍ TECHNOLOGIE

Všechny modely Discovery Sport jsou vybaveny systémem pohonu všech kol, systémem All Terrain Progress Control a systémem Terrain Response 2, které vám dodají jistotu za všech podmínek.

OPTIMÁLNÍ TRAKCE

Řízení trakce při rozjezdu, řízení plynulého rozjezdu ve svahu, asistent pro rozjezd do svahu (HSA) a asistent pro sjíždění strmých svahů vám zajistí pocit bezpečí v jakémkoli terénu.

Discovery driving on mountain road
Discovery driving in forest off road
Autoplay Start
Autoplay Stop

INDIVIDUALIZACE

ZJISTĚTE DALŠÍ PODROBNOSTI

MODELY A TECHNICKÉ ÚDAJE

Prohlédněte si celou modelovou řadu a technické údaje.

PŘEHLED

Věnujte se s vozem Discovery Sport svým zálibám na maximum.

††Zobrazte si hodnoty WLTP

Uvedené hodnoty jsou hodnoty s plně nabitým akumulátorem a jsou výsledkem oficiálních testů výrobce v souladu s legislativou Evropské unie. Hodnoty jsou určené pouze pro účely porovnání. Skutečné hodnoty se mohou lišit. Hodnoty emisí CO2, spotřeby paliva, spotřeby energie a dojezdu se mohou lišit v závislosti na faktorech, jako jsou jízdní styl, podmínky prostředí, zatížení, použitá kola, instalované příslušenství, zvolená trasa a stav akumulátoru. Údaje o dojezdu platí pro sériově vyráběný vůz a jízdu po standardizované trase.


Mokrá metoda: Objem měřený simulací, při které je zavazadlový prostor naplněný kapalinou.

*Tažení výrazně ovlivní dojezd v režimu elektrického pohonu.

Doba nabíjení se bude lišit v závislosti na řadě faktorů, mezi které patří stáří, stav, teplota a aktuální úroveň nabití akumulátoru či použité nabíjecí zařízení a doba trvání nabíjení.

 

1Měřeno proti uzavřené třídě konkurenčních vozidel, platnost 3. 3. 2023. 

2Online služby pro navigační systém obsahují předplacené služby, které bude nutné po počátečním období prodloužit u autorizovaného prodejce vozů Land Rover. 

3Pouze kompatibilní chytré telefony.

4Na některých trzích pouze v kombinaci s determálním sklem. Navigační pokyny lze na čelním skle zobrazovat pouze ve vozidlech vybavených systémem Pivi Pro.

5Řidiči, kteří nosí brýle s bifokálními nebo varifokálními skly a mají potíže se zaostřováním v digitálním režimu zpětného zrcátka ClearSight, mohou kdykoli přejít na normální režim zrcátka. Obraz není zobrazován v reálném čase. Zkontrolujte okolí z hlediska bezpečnosti. Podléhá místním nařízením.

6Zobrazení ClearSight Ground View závisí na 3D prostorové kameře. Obraz není zobrazován v reálném čase. Zkontrolujte okolí z hlediska bezpečnosti. Podléhá místním nařízením.

7Vozidlo podporuje systém Apple CarPlay. Služby nabízené systémem Apple CarPlay závisí na dostupnosti funkce ve vaší zemi. Další informace získáte na adrese https://www.apple.com/cz/ios/feature-availability/#apple-carplay

8Aplikace Land Rover Remote obsahuje předplacené služby, které lze po počátečním období prodloužit u autorizovaného prodejce vozů Land Rover. Aplikaci Land Rover Remote je nutné stáhnout z obchodu Apple App Store či Google Play.
9Průměrná denní ujetá vzdálenost (51 km) vypočítaná s použitím údajů ze systému InControl vozidel Discovery Sport. Údaje byly shromážděny ve 30 zemích v rozmezí let 2019 až 2022. Předpokladem je plně nabitý akumulátor.