VARIANTA KAROSERIE

MODEL

MOTOR

VERZE VÝBAVY

ZJISTĚTE DALŠÍ PODROBNOSTI

A person taking some stuff out from kit box

INDIVIDUALIZACE

Vyberte si z řady příslušenství a výbavy na přání.

Defender head light

MODELY DEFENDER

Prohlédněte si kompletní modelovou řadu.

Electric Charger

ELEKTRICKÝ HYBRIDNÍ VŮZ

Výkonný a udržitelný.

†† Zobrazte si hodnoty WLTP pro model Defender.

Uvedené hodnoty spotřeby pohonných hmot a emisí CO2 jsou hodnoty zjištěné podle nařízení EU 2017 / 1151 v platném znění na základě WLTP cyklu. Tyto hodnoty slouží výlučně jako ukazatel a pouze pro porovnání jednotlivých modelů vozidel a výrobců vozidel. Spotřeba paliva a emise CO2 se mohou u různých provedení modelové řady z důvodu rozdílných specifikací a rozdílné doplňkové výbavy lišit, resp. zvýšit. V závislosti na stylu jízdy, stavu silnic a dopravy jakož i v závislosti na stavu vozidla se mohou v praxi objevovat odchylné výsledky spotřeby. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny nesoucí odpovědnost za globální oteplování. Podrobné informace obdržíte u autorizovaného prodejce vozů Land Rover.

 

[1]Uvedené hodnoty jsou pouze odhady výrobce. Jakmile bude proveden oficiální test EU, odhady budou nahrazeny zjištěnými údaji. Hodnoty jsou určené pouze pro účely porovnání. Skutečné hodnoty se mohou lišit. Hodnoty emisí CO2, spotřeby paliva, spotřeby energie a dojezdu se mohou lišit v závislosti na faktorech, jako jsou jízdní styl, podmínky prostředí, zatížení, použitá kola a příslušenství. Zjištěné hodnoty jsou hodnoty s plně nabitým akumulátorem.

 

††Uvedené hodnoty jsou hodnoty s plně nabitým akumulátorem a jsou výsledkem oficiálních testů výrobce v souladu s legislativou Evropské unie. Hodnoty jsou určené pouze pro účely porovnání. Skutečné hodnoty se mohou lišit. Hodnoty emisí CO2, spotřeby paliva, spotřeby energie a dojezdu se mohou lišit v závislosti na faktorech, jako jsou jízdní styl, podmínky prostředí, zatížení, použitá kola, instalované příslušenství, zvolená trasa a stav akumulátoru. Údaje o dojezdu platí pro sériově vyráběný vůz a jízdu po standardizované trase.

 

Nejvyšší rychlost 209 km/h platí pro vozy vybavené 22" koly.
Nejvyšší rychlost 191 km/h platí pro vozy vybavené 20" koly.
‡‡V kombinaci s elektromotorem.
Včetně řidiče o hmotnosti 75 kg, doplněných provozních kapalin a palivové nádrže naplněné z 90 %.
Včetně doplněných provozních kapalin a palivové nádrže naplněné z 90 %.
S terénními pneumatikami a střešním nosičem na expedice může být dynamické zatížení střechy až 118 kg/168 kg (verze 90/110 a 130). Statické zatížení střechy může být až 300 kg.
Hodnoty prostoru za 1. řadou sedadel u modelu Hard Top se týkají prostoru za mříží v zavazadlovém prostoru.

 

Suchá metoda: Objem měřený pomocí pevných bloků (200 mm × 50 mm × 100 mm) vyhovujících normě VDA. Modely Hard Top: Včetně úložného prostoru pod podlahou, bez zvedáku a nářadí.
Mokrá metoda: Objem měřený simulací, při které je zavazadlový prostor naplněný kapalinou. Modely Hard Top: Včetně úložného prostoru pod podlahou, bez zvedáku a nářadí.

 

Dynamické zatížení střechy modelů Defender V8 je 0 kg. Statické zatížení střechy může být až 300 kg.
*S odstraněným krytem otvoru pro tažné oko.

 

Hodnoty hmotnosti platí pro vozidla se standardní výbavou. Výbava na přání zvyšuje hmotnost.
Výbava na přání a její dostupnost může záviset na konkrétní specifikaci vozidla (modelu a pohonné jednotce) nebo vyžadovat instalaci jiných prvků. S žádostí o podrobnosti se obraťte na autorizovaného prodejce nebo si nakonfigurujte vozidlo online.