ZÁRUKA NA DÍLY LAND ROVER

Na každý originální díl Land Rover poskytujeme plnou 12měsíční záruku, takže si můžete užívat pocitu naprosté jistoty

Záruka na díly a příslušenství


Na originální díly Land Rover se vztahuje 12měsíční záruka. Ta pokrývá náklady na veškeré díly, které je nutno vyměnit nebo jsou použity během opravy Vašeho vozu Land Rover. Veškeré opravy se provádějí v autorizovaném servisu Land Rover a používají se při nich originální díly Land Rover.

Příslušenství namontované na nové vozidlo


Originální díly a příslušenství Land Rover jsou navrženy a vyrobeny tak, aby vyhovovaly našim vysokým standardům bezpečnosti a spolehlivosti. Představují nejlepší řešení pro všechny potřeby servisu a údržby. Na jakýkoli originální díl či příslušenství, které je zakoupeno autorizovaným servisním centrem Land Rover nebo prodejcem nebo jím poskytnuto, se navíc vztahuje záruka.

Na veškeré autorizované příslušenství Land Rover se vztahuje 12měsíční záruka. Na příslušenství namontované během jednoho měsíce či 1 600 km (cokoli nastane dřív) od předání nového vozu Land Rover se vztahuje záruka na vozidlo.

Všeobecné podmínky

Naše díly a příslušenství splňují vysoké standardy značky Land Rover v oblasti bezpečnosti a spolehlivosti. Vřele Vám proto doporučujeme, abyste si pro své vozidlo vybírali pouze originální díly a příslušenství Land Rover.

Jiné díly a příslušenství nebyly testovány a schváleny značkou Land Rover, takže nemůžeme posoudit jejich kvalitu. Jakékoli poškození, způsobené neoriginálními díly nebo příslušenstvím, není kryto zárukou.

Záruka na lak

Autorizovaný servis Land Rover na základě této záruky bezplatně opraví jakékoli vady laku.

Tato záruka platí po dobu tří let ode dne dodání Vašeho nového vozu Land Rover, bez ohledu na počet ujetých kilometrů.

Záruka proti prorezavění

Je-li jakákoli část karoserie Vašeho vozu Land Rover prorezavěná, autorizovaný servis Land Rover příslušné panely bezplatně opraví nebo vymění.

Tato záruka trvá šest let ode dne dodání Vašeho nového vozu Land Rover, bez ohledu na počet ujetých kilometrů nebo změnu majitele vozidla.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 u modelů Discovery Sport, Discovery, Range Rover Evoque, Range Rover Sport, Range Rover:

Spotřeba paliva v kombinovaném zkušebním cyklu: 12,8 - 4,2 l/100 km, emise CO2 v kombinovaném zkušebním cyklu: 299 - 109 g/km.

Nezávazně doporučené ceny a technické údaje platné výhradně pro skladové vozy do vyprodání zásob. Podrobnější informace získáte u svého prodejce.

Uvedené informace o spotřebě paliva a emisích CO2 odpovídají hodnotám získaným při testování za ideálních podmínek v technických laboratořích, a to v souladu se standardizovaným postupem dle nařízení Rady (ES) č. 715/2007 a č. 692/2008 v platném znění. Uváděné hodnoty se nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje srovnání mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se spotřeba paliva u různých provedení vozů téže modelové řady může odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a výši emisí CO2 u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva motorem, ale také jízdní styl a další netechnické faktory jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a stav udržovanosti vozidla. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny a nese hlavní odpovědnost za globální oteplování. Další oficiální informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel Vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce značky Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva naleznete také v sekci „Technické údaje“.