Aplikace Secure Tracker představuje dokonale integrovaný a zabezpečený systém pro sledování odcizených vozidel, který zajišťuje dosud nejdokonalejší ochranu vašeho vozu a dodává vám tak větší pocit klidu.

  • Secure Tracker vám pomůže zjistit polohu vozidla v případě jeho odcizení.
Pokud někdo neoprávněně vnikne do vašeho vozu Land Rover nebo vám jej odcizí, se systémem Secure Tracker budete vždy o krok napřed. Dostanete upozornění a monitorovací středisko InControl pro sledování odcizených vozidel vám pak pomůže získat váš vůz v co nejkratším čase zpět.

Dokonce i v případě, že bude váš vůz odcizen s klíči uvnitř, můžete po kontaktování střediska pro sledování odcizených vozidel aktivovat systém pro sledování vozidla prostřednictvím aplikace Remote pro chytrý telefon.

Aplikace Secure Tracker vám zajistí takovou míru klidu a bezpečí, jakou jinde nenajdete.


UPOZORNĚNÍ NA POKUS O ODCIZENÍ
Aplikace Secure Tracker je funkce, která upozorní vás a středisko pro sledování odcizených vozidel v případě, že se aktivuje poplašný systém vozidla. Jako první krok je zasláno upozornění na pokus o odcizení vozidla do střediska pro sledování odcizených vozidel, kde se s vámi spojí jeden z operátorů. Aplikace Remote pro chytré telefony a webová stránka systému InControl navíc zobrazí upozornění s postupem, jak kontaktovat monitorovací středisko.

V rámci zavádění systému InControl mohou být některé popsané funkce volitelné a mohou záviset na trhu nebo pohonné jednotce. Informace o dostupnosti a kompletních podmínkách ve vaší zemi získáte u místního prodejce vozů Land Rover. Některé funkce vyžadují vhodnou SIM kartu s odpovídajícím datovým tarifem, který bude nutné sjednat po počátečním období na základě doporučení prodejce. Dostupnost připojení nelze zaručit ve všech lokalitách.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 u modelů Discovery Sport, Discovery, Range Rover Evoque, Range Rover Sport, Range Rover:

Spotřeba paliva v kombinovaném zkušebním cyklu: 12,8 - 4,2 l/100 km, emise CO2 v kombinovaném zkušebním cyklu: 299 - 109 g/km.

Nezávazně doporučené ceny a technické údaje platné výhradně pro skladové vozy do vyprodání zásob. Podrobnější informace získáte u svého prodejce.

Uvedené informace o spotřebě paliva a emisích CO2 odpovídají hodnotám získaným při testování za ideálních podmínek v technických laboratořích, a to v souladu se standardizovaným postupem dle nařízení Rady (ES) č. 715/2007 a č. 692/2008 v platném znění. Uváděné hodnoty se nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje srovnání mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se spotřeba paliva u různých provedení vozů téže modelové řady může odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a výši emisí CO2 u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva motorem, ale také jízdní styl a další netechnické faktory jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a stav udržovanosti vozidla. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny a nese hlavní odpovědnost za globální oteplování. Další oficiální informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel Vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce značky Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva naleznete také v sekci „Technické údaje“.