Aplikace Secure Tracker představuje dokonale integrovaný a zabezpečený systém pro sledování odcizených vozidel, který zajišťuje dosud nejdokonalejší ochranu vašeho vozu a dodává vám tak větší pocit klidu.

  • Secure Tracker vám pomůže zjistit polohu vozidla v případě jeho odcizení.
Pokud někdo neoprávněně vnikne do vašeho vozu Land Rover nebo vám jej odcizí, se systémem Secure Tracker budete vždy o krok napřed. Dostanete upozornění a monitorovací středisko InControl pro sledování odcizených vozidel vám pak pomůže získat váš vůz v co nejkratším čase zpět.

Dokonce i v případě, že bude váš vůz odcizen s klíči uvnitř, můžete po kontaktování střediska pro sledování odcizených vozidel aktivovat systém pro sledování vozidla prostřednictvím aplikace Remote pro chytrý telefon.

Aplikace Secure Tracker vám zajistí takovou míru klidu a bezpečí, jakou jinde nenajdete.


UPOZORNĚNÍ NA POKUS O ODCIZENÍ
Aplikace Secure Tracker je funkce, která upozorní vás a středisko pro sledování odcizených vozidel v případě, že se aktivuje poplašný systém vozidla. Jako první krok je zasláno upozornění na pokus o odcizení vozidla do střediska pro sledování odcizených vozidel, kde se s vámi spojí jeden z operátorů. Aplikace Remote pro chytré telefony a webová stránka systému InControl navíc zobrazí upozornění s postupem, jak kontaktovat monitorovací středisko.

V rámci zavádění systému InControl mohou být některé popsané funkce volitelné a mohou záviset na trhu nebo pohonné jednotce. Informace o dostupnosti a kompletních podmínkách ve vaší zemi získáte u místního prodejce vozů Land Rover. Některé funkce vyžadují vhodnou SIM kartu s odpovídajícím datovým tarifem, který bude nutné sjednat po počátečním období na základě doporučení prodejce. Dostupnost připojení nelze zaručit ve všech lokalitách.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeba paliva a emisí CO2 u modelů Land Rover:
Spotřeba paliva (kombinovaná v l/100 km): 5,7 - 9,1. Emise CO2 (g/km): 149 - 206.

Uvedené informace jsou hodnoty získané podle zkušebního cyklu WLTP v souladu s nařízením Komise (EU) 2017/1151 a byly přepočítány pro účely srovnání s údaji získanými podle zkušebního cyklu NEDC. Další informace naleznete např. na wltpfacts.eu

Uváděné hodnoty se tedy nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a jeho užití v provozu a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje vždy jen srovnání spotřeby paliva a emisí v normovaném cyklu mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se však spotřeba paliva a emise u různých provedení vozů téže modelové řady mohou odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a emise u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva vozidlem, ale také jízdní styl, zatížení a další netechnické faktory, jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a údržba vozu. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny nesoucí odpovědnost za globální oteplování. Další informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce vozů Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva a emisích CO2 naleznete také v sekci “Ceny a specifikace” zvoleného modelu Land Rover.