AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL

AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

Aplikace Secure Tracker představuje dokonale integrovaný a zabezpečený systém pro sledování odcizených vozidel, který zajišťuje dosud nejdokonalejší ochranu vašeho vozu a dodává vám tak větší pocit klidu.

  • Secure Tracker vám pomůže zjistit polohu vozidla v případě jeho odcizení.
Pokud někdo neoprávněně vnikne do vašeho vozu Land Rover nebo vám jej odcizí, se systémem Secure Tracker budete vždy o krok napřed. Dostanete upozornění a monitorovací středisko InControl pro sledování odcizených vozidel vám pak pomůže získat váš vůz v co nejkratším čase zpět.

Dokonce i v případě, že bude váš vůz odcizen s klíči uvnitř, můžete po kontaktování střediska pro sledování odcizených vozidel aktivovat systém pro sledování vozidla prostřednictvím aplikace Remote pro chytrý telefon.

Aplikace Secure Tracker vám zajistí takovou míru klidu a bezpečí, jakou jinde nenajdete.


UPOZORNĚNÍ NA POKUS O ODCIZENÍ
Aplikace Secure Tracker je funkce, která upozorní vás a středisko pro sledování odcizených vozidel v případě, že se aktivuje poplašný systém vozidla. Jako první krok je zasláno upozornění na pokus o odcizení vozidla do střediska pro sledování odcizených vozidel, kde se s vámi spojí jeden z operátorů. Aplikace Remote pro chytré telefony a webová stránka systému InControl navíc zobrazí upozornění s postupem, jak kontaktovat monitorovací středisko.

V rámci zavádění systému InControl mohou být některé popsané funkce volitelné a mohou záviset na trhu nebo pohonné jednotce. Informace o dostupnosti a kompletních podmínkách ve vaší zemi získáte u místního prodejce vozů Land Rover. Některé funkce vyžadují vhodnou SIM kartu s odpovídajícím datovým tarifem, který bude nutné sjednat po počátečním období na základě doporučení prodejce. Dostupnost připojení nelze zaručit ve všech lokalitách.

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Land Rover považovány za nezbytné a funkční.
  • Funkční