AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL

AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

MILUJEME PSY. <br> A PSI MILUJÍ NÁS.

MILUJEME PSY.
A PSI MILUJÍ NÁS.

MILUJEME NEJEN DOBRODRUŽSTVÍ.
MILUJEME TAKÉ ČTYŘNOHÉ PARŤÁKY.

Land Rover je synonymem honby za velkým dobrodružstvím. Každý z našich modelů otevírá nové cesty, po kterých lze opustit všednodennost a začít objevovat nepoznané. I díky tomu je například Land Rover Discovery dokonalý vůz pro všechny, kteří rádi prozkoumávají přírodu.

Přesvědčte se sami a sestavte si svůj vlastní Land Rover:

PRVNÍ REKLAMA PRO PSY

Psy máme už dlouho na své straně. Jak jsme toho docílili? Podívejte se sami:

DOBRODRUŽSTVÍ S VAŠÍM
ČTYŘNOHÝM PARŤÁKEM

Poznejte celý náš sortiment praktického příslušenství pro převoz domácích mazlíčků. Vyberte svůj model, pak klikněte na „interiér“ a „příslušenství pro zvířata“.

Red Discovery with dog

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Land Rover považovány za nezbytné a funkční.
  • Funkční