Discovery je jako jedno z nejprémiovějších, nejschopnějších a nejuniverzálnějších SUV na světě ideálním vozem pro lidi, kteří žijí svůj život aktivně a naplno.

Marketingový ředitel Jaguar Land Rover
OBJEVUJTE
S ODVAHOU

Discovery je vždy ve svém živlu, v městských ulicích, i při jízdě v plném obsazení za víkendovým dobrodružstvím za hranicemi města.

JEŠTĚ ODVÁŽNĚJŠÍ
A OSOBITĚJŠÍ

Neobyčejný design modelu Discovery s kultovním profilem a rozhodným postojem propůjčuje vozidlu ještě modernější vzhled.

KOMFORT A POHODLÍ PRO SEDM DOSPĚLÝCH OSOB

Díky stupňovitému uspořádání sedadel v modelu Discovery si mohou všichni cestující užívat ničím nerušený výhled. O zábavu, uvolněnou atmosféru a pohodlí se stará celá řada informačních a zábavních systémů a vyspělých technologií.

ZROZEN PRO DOBRODRUŽSTVÍ

Discovery uspokojí všechny Vaše požadavky, které kladete na automobil. Kromě řidiče přepraví šest cestujících včetně zavazadel a poradí si i s přívěsem o hmotnosti až 3 500 kg.

VŠESTRANNOST

VŠESTRANNOST

VROZENÉ SCHOPNOSTI

Jediným dotykem tlačítka přizpůsobí systém Terrain Response® nastavení motoru, převodovky, odpružení a protiprokluzového systému modelu Discovery s cílem optimalizovat jízdní vlastnosti vozidla. Vozidlo bravurně zvládne každý povrch, ať jedete po asfaltu, trávě, šotolině nebo sněhu, v blátě a vyježděných kolejích, v písku nebo po kamení.

VŠESTRANNOST

VŠESTRANNOST

USNADNĚTE SI PRÁCI

Ať balíte věci na víkend mimo město, nebo na dlouhou cestu, dělené dveře zavazadlového prostoru a nastavitelné vzduchové odpružení modelu Discovery Vám usnadní nakládání všech zavazadel. Otevřením spodní části dveří získáte nízký práh, při otevření jen horní části snadno dosáhnete na drobnější předměty.

VŠESTRANNOST

VŠESTRANNOST

KULTIVOVANÁ JÍZDA

Každá jízda z města do úžasné přírody bude pro Vás potěšením. Nejmodernější technické vybavení modelu Discovery zprostředkuje řidiči těsnější spojení s vozovkou a zaručí mu poutavou jízdu s citlivými a pohotovými reakcemi. Dopřejte si stejné potěšení z cesty jako ze samotného pobytu ve vysněném cíli.

VŠESTRANNOST

VŠESTRANNOST

DOKONALE PŘIZPŮSOBIVÝ

Můžete mít jakékoli plány. Velkorysý interiér modelu Discovery je totiž možné, v závislosti na Vámi vybrané variantě sedadel, přizpůsobit téměř jakékoli potřebě, protože sedadla ve druhé a třetí řadě jsou sklopná nezávisle na sobě.

VŠESTRANNOST

VŠESTRANNOST

UTÁHNE I TĚŽKÝ NÁKLAD

Pro některá dobrodružství je dobré mít speciální výbavu. Schopnost jízdy s přívěsem o hmotnosti 3 500 kg je u modelu Discovery podpořena asistentem pro stabilizaci přívěsu, který má pod kontrolou celou soupravu. Na přání dodávané technologie pomohou jak s připojením přívěsu k tažnému zařízení, tak i při manévrování s přívěsem.

/

DESIGN

DESIGN

ODVÁŽNÝ DESIGN

Přední maska chladiče, vnější zpětná zrcátka a nárazník čistě završují osobitý design modelu Discovery. Charakteristické přední světlomety zdůrazňují moderní styl.

DESIGN

DESIGN

UDRŽUJTE SI PŘEHLED

Ve vozech Land Rover má řidič díky legendární zvýšené poloze za volantem bezkonkurenční přehled o situaci před vozem a lepší výhled z vozu všemi směry. Dříve zpozoruje překážky, snadněji zaparkuje a všechny klíčové ovládací prvky jsou mu pohotově po ruce. To vše snižuje jeho zatížení stresem a únavou.

DESIGN

DESIGN

BEZPEČNOST PŘEDEVŠÍM

Vyspělé prvky bezpečnostní výbavy modelu Discovery vzájemně spolupracují s cílem udržet přilnavost a stabilitu ve všech situacích, ať odvážíte děti do školy, nebo překonáváte terénní nástrahy. V případě potřeby Vám poskytne dodatečnou podporu asistent pro nouzové brzdění, zatímco čelní, boční a hlavové airbagy Vám dodají pocit bezpečí.

DESIGN

DESIGN

PAKET BLACK DESIGN

Paketem Black Design můžete svému vozu Discovery dodat ještě osobitější vzhled. Úpravou klíčových prvků vozidla, od mřížky masky chladiče až po podélné střešní nosiče, dodáte svému vozu pozoruhodný a jedinečný vzhled.

DESIGN

DESIGN

POCIT SVĚTLA A PROSTORU

V modelu Discovery si budou moci díky panoramatické střeše, dodávané na přání, užívat výhody skleněné střechy dokonce i cestující na sedadlech zcela vzadu. Střešní okno je elektricky posuvné a výklopné. Determální skleněný panel a vnitřní clona udržují v interiéru příjemnou teplotu, zatímco prosvětlený interiér působí světlým a vzdušným dojmem.

/

STRUČNÝ PŘEHLED TECHNICKÝCH ÚDAJŮ

SPOTŘEBA PALIVA

7,8l/100km

Se vznětovým motorem TDV6 3,0 l (kombinovaná).

ZAVAZADLOVÝ PROSTOR

2 558l

Ať se chystáte na víkend mimo město, nebo na dlouhou cestu, Discovery Vám nabízí velkorysý úložný prostor.

JÍZDA S PŘÍVĚSEM

3 500kg

Pozoruhodné tažní schopnosti modelu Discovery mohou být pro potrěby jízdy s přívěsem na přání podpořeny asistentem pro stabilizaci přívěsu TSA (Trailer Stability Assist), který Vám umožní udržet kontrolu nad celou soupravou vozidla včetně přívěsu.

SVĚTLÁ VÝŠKA

310mm

Světlá výška pro jízdu v terénu se vzduchovým odpružením a funkcí manuálního zvýšení světlé výšky. Máte k dispozici prostor pro manévrování i v tom nejnáročnějším terénu.

VÝBAVA NA PŘÁNÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Ne všechny zobrazené prvky výbavy jsou dostupné pro všechny modely Discovery.

INTERIÉR

Díky rozmanité nabídce materiálů a prvků výbavy si můžete vytvořit svůj vlastní individuální prostor.

EXTERIÉR

Vyberte si z široké nabídky barev a prvků výbavy na přání podle svého jedinečného vkusu.

PAKETY VÝBAVY

Pro ještě vyšší míru individualizace Vašeho vozu můžete využít širokou nabídku prvků výbavy na přání.

TECHNIKA A BEZPEČNOST

Soubor nejmodernějších systémů s intuitivním ovládáním máte na dosah ruky.

ZÁBAVA

Objevujte nepoznané a zároveň se skvěle bavte.

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Pořiďte si výbavu, s níž vytěžíte z každého dne maximum.

ZJISTĚTE, JAK SI MŮŽETE UPRAVIT VŮZ PODLE SVÝCH PŘEDSTAV

Výbavu na přání si vyberte při koupi svého nového vozu, zatímco pro příslušenství Land Rover, které vyhovuje Vašemu životnímu stylu a potřebám, se můžete rozhodnout kdykoli.

ZPĚT

VYBERTE SI MODEL

DISCOVERY

Vyberte si model

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Uvedené hodnoty vyplývají z oficiálních testů výrobce v souladu s legislativou EU. Skutečná spotřeba paliva vozidla se může od hodnot dosažených při těchto testech lišit. Uvedené hodnoty slouží pouze pro porovnání.