POSLEDNÍ NOVINKY

Vloženo: 25-11-2016

NOVÁ APLIKACE SPOTIFY PRO AUTOMOBILY BYLA PŘEDSTAVENA RICKY WILSONEM ZE SKUPINY KAISER CHIEFS A RAPEREM EXAMPLE

Jedinečná aplikace Spotify pro automobily byla spuštěna a nyní tak máte příležitost používat Spotify ve vozech Land Rover vybavených systémem InControl Apps.

PŘEČTĚTE SI CELÝ ČLÁNEK

Vloženo: 06-09-2016

ZCELA NOVÝ DISCOVERY

Značka Land Rover poprvé odhalila podobu zcela nového modelu Discovery, prostorného sedmisedadlového SUV, které se vyznačuje mimořádnou všestranností a výkonností.

PŘEČTĚTE SI CELÝ ČLÁNEK

Vloženo: 25-08-2016

DIGITÁLNÍ PLATFORMA DEFENDER JOURNEYS ZACHYCUJE ZÁŽITKY Z CEST IKONICKÉHO DEFENDERU

Výroba ikonického Defenderu byla sice ukončena, ale značka Land Rover pokračuje ve vývoji nového modelu. Mezitím se pustila do ambiciózního projektu. Hodlá vytvořit digitální archiv významných cest podniknutých s vozy Land Rover Series nebo Defender.

PŘEČTĚTE SI CELÝ ČLÁNEK

Vloženo: 17-08-2016

LUXUSNÍ RANGE ROVER SPORT S NOVÝM MOTOREM A POKROČILÝMI TECHNOLOGIEMI PRO ROK 2017

Range Rover Sport pro modelový rok 2017 prošel několika změnami.

PŘEČTĚTE SI CELÝ ČLÁNEK

Vloženo: 10-08-2016

NOVÝ TOP MODEL RANGE ROVER

Nová špičková verze z dílen útvaru Special Vehicle Operations (SVO)

PŘEČTĚTE SI CELÝ ČLÁNEK

Vloženo: 10-08-2016

RANGE ROVER V MODELOVÉM ROKU 2017 –
JEŠTĚ VÍC VÝKONU, TECHNIKY A PŘITAŽLIVOSTI

S modelovým rokem 2017 Land Rover znovu zdůraznil pozici své vlajkové lodi, vozu Range Rover, v segmentu luxusních SUV. Range Rover je vzor, který na celosvětovém trhu luxusních SUV udává takt.

PŘEČTĚTE SI CELÝ ČLÁNEK

Vloženo: 20-07-2016

SPOLEČNOST JAGUAR LAND ROVER PŘEDSTAVILA VÝZKUM AUTONOMNÍ JÍZDY V TERÉNU

Společnost Jaguar Land Rover představila výzkum řady inovativních technologií. Ten umožní budoucím autonomním vozidlům samostatnou jízdu na jakémkoli povrchu či v terénu.

PŘEČTĚTE SI CELÝ ČLÁNEK

Vloženo: 23-06-2016

LAND ROVER DISCOVERY SPORT UTÁHNE DÍKY POLOAUTONOMNÍ TECHNOLOGII STOTUNOVÝ VLAK

Land Rover Discovery Sport utáhne vlak, který váží 100 tun. Je to téměř šedesátinásobek jeho vlastní hmotnosti a odpovídá hmotnosti letadla Boeing-757.

PŘEČTĚTE SI CELÝ ČLÁNEK

Vloženo: 14-06-2016

RODINNÉ SUV, KTERÉ MYSLÍ NA VŠECHNO

Land Rover Discovery Sport je vozidlo, které myslí na všechno. Jako první na světě totiž nabízí integraci pokročilé sledovací aplikace Tile využívající tagy Tile. Společnost Land Rover rovněž představuje limitovanou edici Discovery Sport Black.

PŘEČTĚTE SI CELÝ ČLÁNEK

Vloženo: 25-05-2016

LAND ROVER V AMSTERDAMU PŘEDSTAVUJE AUTONOMNÍ FUNKCE VOZIDEL

V souvislosti s plány Evropské unie na standardizaci a harmonizaci autonomních technologií vozidel představila společnost Land Rover v Amsterdamu řadu vyvíjených autonomních technologií vozidel.

PŘEČTĚTE SI CELÝ ČLÁNEK

Vloženo: 08-03-2016

STUDIE ZAMĚŘENÁ NA NEJLEPŠÍ PRACOVNÍ PROSTŘEDÍ ZJISTILA, ŽE AUTOMOBILY MOHOU BÝT PRO PRÁCI PŘÍNOSNÉ

Studie, kterou nedávno vypracoval Land Rover a institut IoD (Institute of Directors) s profesorem organizační psychologie Sirem Carym Cooperem, naznačuje, že každý pátý řídicí pracovník dostává nejlepší nápady v autě.

PŘEČTĚTE SI CELÝ ČLÁNEK

Vloženo: 26-02-2016

OSLAVA LEGENDY: V ZÁVODĚ V SOLIHULLU SJELY Z LINKY POSLEDNÍ VOZY LAND ROVER DEFENDER

Značka Land Rover dnes oslavila 68 let od svého vzniku. K tomuto datu také sjely z výrobní linky slavného závodu v Solihullu poslední vozy Defender.

PŘEČTĚTE SI CELÝ ČLÁNEK

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 u modelů Discovery Sport, Discovery, Range Rover Evoque, Range Rover Sport, Range Rover:

Spotřeba paliva v kombinovaném zkušebním cyklu: 12,8 - 4,2 l/100 km, emise CO2 v kombinovaném zkušebním cyklu: 299 - 109 g/km.

Uvedené informace o spotřebě paliva a emisích CO2 odpovídají hodnotám získaným při testování za ideálních podmínek v technických laboratořích, a to v souladu se standardizovaným postupem dle nařízení Rady (ES) č. 715/2007 a č. 692/2008 v platném znění. Uváděné hodnoty se nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje srovnání mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se spotřeba paliva u různých provedení vozů téže modelové řady může odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a výši emisí CO2 u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva motorem, ale také jízdní styl a další netechnické faktory jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a stav udržovanosti vozidla. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny a nese hlavní odpovědnost za globální oteplování. Další oficiální informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel Vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce značky Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva naleznete také v sekci „Technické údaje“.