CÍLOVÉ DESTINACE DOBRODRUŽNÝCH CEST

 • SKOTSKO

  Vydejte se napříč Skotskou vysočinou a poperte se s jejím nádherně divokým terénem a drsnou krajinou. Seznamte se s bohatou historií, užijte si privilegovaného přístupu do starobylých hradů a zámků a vychutnejte si nejlepší sladovou whisky na světě.
  SHOW MORE SHOW LESS
 • TO NEJLEPŠÍ Z BRITÁNIE

  Cesta anglickou krajinou oplývající bohatým historickým dědictvím, na níž si prověříte své schopnosti za volantem vozu Discovery. Užijte si vzrušující jízdu v terénu, nahlédněte exkluzivně do zákulisí značky Land Rover a dopřejte si tradiční britské luxusní ubytování.
  SHOW MORE SHOW LESS
 • TANZÁNIE

  Zažijte subsaharskou Afriku a divočinu národního parku Serengeti, obklopeni komfortem nejschopnějších vozidel na světě. Nenechte si ujít nejlepší safari s privilegovaným přístupem, luxusem a osobním servisem.
  SHOW MORE SHOW LESS
 • NAMIBIE

  Vysoké písečné duny, úžasné pozorování divoké zvěře a strhující zážitky z jízdy – to Vás čeká na cestě fascinující namibijskou krajinou za volantem legendárního vozu Land Rover Discovery.
  SHOW MORE SHOW LESS
 • AUSTRÁLIE

  Vydejte se v novém modelu Land Rover Discovery Sport po stopách Aboridžinců přes ohnivě rudé duny, pískovcové útesy a prastaré řeky v australské poušti.
  SHOW MORE SHOW LESS
 • ISLAND

  Objevte tajemnou zemi, jednu z nejkrásnějších a zároveň nejdrsnějších přírodních oblastí na naší planetě, při jízdách vulkanickým terénem v novém modelu Discovery Sport.
  SHOW MORE SHOW LESS
 • MAROKO

  Putování mimo vyšlapané cesty pozoruhodným pohořím Atlas v komfortu nejvšestrannějšího vozu na světě. Objevte rozsáhlá tržiště v Marrákeši a stolujte v místních luxusních riádech.
  SHOW MORE SHOW LESS

DOSAVADNÍ DOBRODRUŽSTVÍ

Vstupte do našeho světa objevů a dobrodružství

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070