Náš průvodce Glen byl Indiana Jones naší skupiny. Znal všechna zvířata...byl prostě úžasný.

Mrs G Tomer Oklahoma, USA

PARTNERSTVÍ S ODBORNÍKY

Dvě legendární britské značky, proslulé luxusem a průzkumnými cestami, se spojily, aby vytvořily Land Rover Adventure Travel by Abercrombie & Kent.

LUXUSNÍ DOVOLENÁ NAPLNĚNÁ DOBRODRUŽSTVÍM

Podpořte v sobě dobrodružného ducha na dovolené, která bude ušita na míru Vašich potřeb a během níž budete sami řídit. Navštivte nejvyhlášenější světové destinace za volantem vozu Land Rover.

V RUKOU ODBORNÍKŮ NA CESTOVÁNÍ

Každé dobrodružství je plánováno s podporou cestovní agentury Abercrombie & Kent, která je proslulá svou akurátní přípravou, znalostí místních poměrů a dokonale navazujícím programem po celou dobu cesty.

MIMO VYŠLAPANÉ CESTY

Přestože opustíte vyšlapané cesty, nikdy Vás nenecháme na holičkách. Díky uklidňující přítomnosti týmu zkušených instruktorů značky Land Rover si budete užívat krajiny, obklopeni komfortem a luxusem nejnovějších vozidel Land Rover.

MINULÁ DOBRODRUŽSTVÍ

MINULÁ DOBRODRUŽSTVÍ

VELKÁ BRITÁNIE

Tato jedinečná cesta anglickými historickými regiony s bohatými tradicemi začala v londýnském hotelu Savoy. Odtud se účastníci vydali za objevováním velkolepého britského venkova, přičemž nocovali na hradech, zámcích a panských sídlech. Poté následovaly dva dny na zámku Eastnor Castle v klidném prostředí vrchoviny Malvern Hills, včetně terénních jízd po cestách kolem Eastnoru.

MINULÁ DOBRODRUŽSTVÍ

MINULÁ DOBRODRUŽSTVÍ

ISLAND

Během šestidenní dobrodružné cesty po Islandu v roce 2014 se vozy Land Rover Defender nenechaly ničím překvapit, ať se jednalo o ledovcové masivy, nebo vulkanická jezera. Účastníci vyrazili do terénu a zažili mnoho tváří místní přírody v její nejdramatičtější podobě. Ubytování bylo zajištěno v nejpůvabnějších islandských venkovských chatách.

MINULÁ DOBRODRUŽSTVÍ

MINULÁ DOBRODRUŽSTVÍ

NAMIBIE

Toto osmidenní dobrodružství zavedlo účastníky do srdce Namibie. Účastníci jeli v rámci speciálně rezervovaných terénních tras vyschlými řečišti, po historických afrických stezkách a překonávali náročná stoupání na kopce v buši, aby pohodlně objevili méně přístupná místa v Namibii a mohli sledovat velká množství divokých zvířat.

MINULÁ DOBRODRUŽSTVÍ

MINULÁ DOBRODRUŽSTVÍ

TANZÁNIE

Tento zájezd byl naplánován na dobu velké migrace a byl tak mimořádnou příležitostí ke sledování fascinujících afrických divokých zvířat v jejich přirozeném prostředí. Ve dne zážitky z náročné jízdy terénem. V noci dokonalá relaxace v luxusním ubytování.

MINULÁ DOBRODRUŽSTVÍ

MINULÁ DOBRODRUŽSTVÍ

FINSKO

Toto čtyřdenní dobrodružství se značkou Land Rover na sněhu a ledu se konalo v severském Finsku, ve venkovské oblasti nedaleko Helsinek. Z nádherných lesů a zimní krajiny si účastníci odnesli nezapomenutelné zážitky z náročných jízd.

MINULÁ DOBRODRUŽSTVÍ

MINULÁ DOBRODRUŽSTVÍ

BOTSWANA

Botswanské dobrodružství se značkou Land Rover zahrnovalo cestu deltou řeky Okavango k Viktoriiným vodopádům a průjezd krajinou národního parku Chobe a přírodní rezervací Moremi. Hosté za soumraku odpočívali v nádherných chatách obklopeni početnou africkou faunou.

MINULÁ DOBRODRUŽSTVÍ

MINULÁ DOBRODRUŽSTVÍ

KATALÁNSKO

Náročný čtyřdenní průzkum horské oblasti Katalánska. Účastníci museli zvládnout strmá stoupání, úzké rokle a lesní cesty v okolí úžasné hory Montserrat. Vrcholem dobrodružství byla příležitost užít si luxusního zázemí špičkového hotelu v Barceloně.

MINULÁ DOBRODRUŽSTVÍ

MINULÁ DOBRODRUŽSTVÍ

MAROKO

Osmidenní dobrodružství, jaké člověk zažije jen jednou za život, začalo v okouzlujícím Marrákeši, odkud se účastníci vydali do As-Sawíry na západním pobřeží. Hosté získávali zkušenosti s terénní jízdou v rozlehlých písečných oblastech, odkud se vydali na velkolepý přejezd pohoří Vysoký Atlas. Po návratu do Marrákeše na ně čekal příjemný odpočinek.

MINULÁ DOBRODRUŽSTVÍ

MINULÁ DOBRODRUŽSTVÍ

OMÁN

Osm dní dobrodružství v zemi, která patří mezi nejlepší tajné tipy Středního východu. Účastníci vyrazili z Maskatu přes pohoří Al-Hadžar po náročných terénních cestách. Cílem byla poušť Wahiba Sands. Poté následovala úžasná jízda pouští. Noci hosté trávili v luxusních táborech pod arabskými hvězdami.

LAND ROVER EXPERIENCE

ZJISTĚTE VÍCE

AMBASADOŘI

ZJISTĚTE VÍCE

SPONZORSTVÍ

ZJISTĚTE VÍCE

NOVINKY

ZJISTĚTE VÍCE

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070