Je dramatický. Je výkonný. Každý jeho detail láká k tomu, abyste se s ním projeli.

Gerry McGovern Ředitel pro design, Land Rover
PŘEDEVŠÍM JE TO VŮZ PRO VÁŠNIVÉ ŘIDIČE

Posaďte se do sedadla řidiče modelu Range Rover Sport a jedna věc Vám bude ihned jasná: tento vůz byl stvořen k tomu, abyste ho řídili.

OSOBITÁ A DRAMATICKÁ SILUETA

Range Rover Sport hraje po všech stránkách vlastní ligu, ať se jedná o výrazné tvary karoserie, „plovoucí“ design střechy nebo skloněné čelní sklo.

PŘÍSTROJOVÁ DESKA ZAMĚŘENÁ NA ŘIDIČE

Ovládací prvky na přístrojové desce se vyznačují ergonomickým designem, který umožňuje intuitivní ovládání a podmanivé zážitky z jízdy.

BEZKONKURENČNÍ VÝKONY NA SILNICI I V TERÉNU

Range Rover Sport kombinuje nevšední jízdní dynamiku na silnici s legendárními terénními vlastnostmi vozů Land Rover.

VÝKON

VÝKON

POZDVIŽEN NA NOVOU ÚROVEŇ

Model Range Rover Sport SVR, navržen a zkonstruován speciální divizí Special Vehicle Operations zabývacící se vývojem vysoce výkonných vozů značky Jaguar a Land Rover, posouvá hranice možného ještě dál. Tento nový přírustek do stávajícího portfolia, navazující na výjimečné schopnosti modelové řady vozů Range Rover Sport, svým výkonem a designem přímo vyzývá k tomu, abyste usedli za volant.

VÝKON

VÝKON

HYBRIDNÍ POHON S VÝJIMEČNÝM VÝKONEM

Range Rover Sport Hybrid byl testován v nejnáročnějším terénu a za stejně extrémních podmínek jako všechna ostatní vozidla Land Rover. Jeho hybridní technologie zaručuje pozoruhodnou hospodárnost bez jakékoli ztráty dynamiky. Inovativní konstrukce zaručuje účinné nabíjení akumulátoru energií, kterou získává rekuperací kinetické energie při zpomalování.

VÝKON

VÝKON

VÝJIMEČNÝ HYBRIDNÍ VÝKON

Přestože hybridní technika nabízí stejně pohotové reakce jako konvenční motory, může se pochlubit pozoruhodnou hospodárností. Inovativní konstrukční řešení přitom zaručuje plynulý přenos energie mezi akumulátorem a motorem.

Dostupnost vozidel s lakem v odstínu stříbrná Aleutian je momentálně omezená. Více informací Vám ochotně poskytne nejbližší prodejce Land Rover

VÝKON

VÝKON

JISTOTA A PRECIZNÍ ŘÍZENÍ
V ZATÁČKÁCH

Funkce variabilního rozdělování točivého momentu (Torque Vectoring) zlepšuje reakce vozu a umožňuje dynamické zvládání i těch největších zatáček s pocitem maximální kontroly nad vozem. Tento systém používá brzdovou soustavu vozidla, aby dosáhl stejného účinku jako diferenciál s aktivním rozdělováním hnací síly. Neustále optimalizovaným rozdělováním točivého momentu motoru mezi všechna čtyři kola během průjezdu zatáčkou se zvyšuje přilnavost a schopnost vozu měnit směr jízdy při snížené tendenci k nedotáčivosti, aniž by se snižovala rychlost jízdy.

VÝKON

VÝKON

DYNAMICKÉ JÍZDNÍ VLASTNOSTI
NA SILNICI I V TERÉNU

Range Rover Sport je vybaven novou generací vzduchového odpružení všech kol, který poskytuje bezkonkurenční komfort a schopnosti při jízdě na silnici i v terénu. Systém vzduchového odpružení při aktivovaném terénním nastavení automaticky přepíná mezi dvěma úrovněmi světlé výšky.

VÝKON

VÝKON

BEZKONKURENČNÍ VÝKON

Je to nejrychlejší, nejagilnější a nejpohotovější Land Rover všech dob, mimo jiné díky lehké hliníkové karoserii a režimu Dynamic systému Terrain Response 2 (je-li součástí výbavy).

/

SCHOPNOSTI

NEJLEPŠÍ SCHOPNOSTI VE SVÉ TŘÍDĚ

Range Rover Sport disponuje bezkonkurenční šíří schopností vozů Land Rover. Je stejně doma ve městě, jako na venkově nebo na dálnici.

SPECIALISTA NA JAKÝKOLI TERÉN

Nejnovější systém Terrain Response® 2 pomáhá v modelu Range Rover Sport optimalizovat nastavení dle aktuálních podmínek tak, aby byly zajištěny bezkonkurenční provozní vlastnosti na silnici i v terénu.

PROVĚŘEN EXTRÉMNÍMI TESTY

Díky extrémním testům v nejnáročnějším terénu, maximálně nehostinných podmínkách a nepříznivých teplotách jsme vytvořili vozidlo, které si poradí i s těmi největšími výzvami.

SUVERÉNNÍ A VYROVNANÝ

Pro model Range Rover Sport charakteristický trvalý pohon všech kol s inteligentním elektronickým řízením a dvoustupňovou rozdělovací převodovkou nabízí optimální provozní vlastnosti na silnici i v terénu.

DESIGN

DESIGN

NOVÁ ÚROVEŇ DESIGNU

Range Rover Sport, navržený a zkonstruovaný značkou Land Rover ve Velké Británii, byl stvořen bez kompromisů. V jeho designu se snoubí dokonale vyvážené proporce se svalnatými a moderními tvary. Jemné křivky a výrazně tvarované rohy vyjadřují preciznost designu, který nezaměnitelně prozrazuje příslušnost ke značce Land Rover.

DESIGN

DESIGN

NAVRŽEN PRO OPTIMÁLNÍ VÝKONY

Range Rover Sport je nejagilnější, nejdynamičtější a nejpohotovější Land Rover všech dob. Jeho ladné linie, osobitá silueta a dramatický vzhled ztělesňují energii a modernost vozidla. Celohliníková struktura karoserie snižuje hmotnost, zvyšuje agilitu a optimalizuje bezpečnost.

DESIGN

DESIGN

VŠE POD KONTROLOU

Ovládací prvky jsou natočeny k řidiči a umožňují intuitivní řízení. A díky sportovní zvýšené poloze za volantem si budete užívat suverénní výhled na silnici, doprovázený neotřesitelnou jistotou a pocitem kontroly.

DESIGN

DESIGN

PROSTORNÝ A HARMONICKÝ INTERIÉR

Moderní a velmi pečlivě zpracovaný interiér odráží sportovní charakter modelu Range Rover Sport. Znamenitě zpracované detaily, výrazné elegantní linie a čisté plochy se snoubí s luxusní povrchovou úpravou, která je příjemně měkká na dotyk. Útulnost prakticky zařízeného interiéru je umocněna nejkvalitnějšími materiály v kombinaci s mimořádnou pozorností věnovanou detailům.

/

STRUČNÝ PŘEHLED TECHNICKÝCH ÚDAJŮ

MAXIMÁLNÍ DÉLKA VOZIDLA

4 850mm

Šířka 2 220 mm, výška 1 817 mm s otevřeným panoramatickým střešním oknem. Sklopením vnějších zpětných zrcátek se šířka vozu zmenší o 147 mm.

ZAVAZADLOVÝ PROSTOR

1 761l

Se sklopenými zadními sedadly. Velkorysý zavazadlový prostor vhodný pro přepravu větších předmětů, jako jsou zavazadla nebo sportovní náčiní.

SPOTŘEBA PALIVA (KOMBINOVANÁ)

6,4l/100km

se vznětovým motorem 3.0 l SDV6 Hybrid

SVĚTLÁ VÝŠKA

265mm

Terénní výška. Brodivost 850 mm. Budete mít dostatek rezerv pro manévrování i v tom nejnáročnějším terénu.

VÝBAVA NA PŘÁNÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Ne všechny zobrazené prvky výbavy jsou dostupné pro všechny modely Range Rover Sport.

INTERIÉR

Řada ozdobných prvků a speciálních detailů Vám umožní vytvořit si vlastní individuální prostor.

EXTERIÉR

Vyberte si z široké nabídky barev a prvků výbavy na přání podle svého jedinečného vkusu.

PAKETY VÝBAVY

Řada na přání nabízených prvků výbavy, které dodají Vašemu vozu ještě individuálnější charakter.

TECHNIKA A BEZPEČNOST

Soubor nejmodernějších systémů s intuitivním ovládáním máte na dosah ruky.

ZÁBAVNÍ SYSTÉMY

Objevujte nepoznané a zároveň se skvěle bavte.

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Pořiďte si výbavu, s níž vytěžíte z každého dne maximum.

ZJISTĚTE, JAK SI MŮŽETE UPRAVIT VÁŠ VŮZ

Vyberte si při koupi vozu volitelnou výbavu, díky níž dodáte svému vozu jedinečný charakter. Příslušenství Land Rover splní všechny požadavky vyplývající z vašeho životního stylu.

ZPĚT

VYBERTE SI MODEL

VYBERTE SI MODEL

není k dispozici

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Uvedené hodnoty vyplývají z oficiálních testů výrobce v souladu s legislativou EU. Skutečná spotřeba paliva vozidla se může od hodnot dosažených při těchto testech lišit. Uvedené hodnoty slouží pouze pro porovnání.