AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL

AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

TECHNOLOGIE

INFORMAČNÍ A ZÁBAVNÍ SYSTÉMY

 • VOLANT

  Volant je vybaven dotykovými spínači, které zůstávají skryté, dokud nejsou osvětlené. Jeden z těchto spínačů je programovatelný, takže ho lze individuálně nastavit podle svých požadavků tak, aby zastával různé funkce.

 • ZÁBAVNÍ SYSTÉM PRO CESTUJÍCÍ NA ZADNÍCH SEDADLECH

  Na přání dodávaný zábavní systém pro cestující na zadních sedadlech využívá dvě 10" výklopné dotykové obrazovky s vysokým rozlišením upevněné na sedadlech. Systém je vybaven bezdrátovými sluchátky, dálkovým ovládáním a vstupy USB a HDMI pro připojení více zařízení.

 • HLASOVÉ OVLÁDÁNÍ

  Abyste mohli provádět potřebné úkony, aniž byste spustili oči z vozovky, nabízí Range Rover inteligentní hlasové ovládání. Následně tak můžete používat příkazy jako „naladit frekvenci 97,9“ nebo „zavolat domů“.

 • SMARTPHONE PACK

  Paket Smartphone Pack* vám díky sdílení obrazovky s informačním a zábavním systémem InControl vašeho SUV umožní udržovat bezpečné spojení s chytrým telefonem i ve voze. K dispozici jsou aplikace Android AutoTMApple CarPlay®.

 • SLUŽBY PRO SERVICES

  Služby Pro Services zajišťují vše, od informací vycházejících z aktuální dopravní situace až po navigaci od dveří ke dveřím synchronizovanou s vaším chytrým telefonem.

 • PROTECT

  Pomocí systému Protect můžete zaznamenávat své cesty, ověřit, zda jste nenechali otevřené okno a také na dálku zkontrolovat hladinu paliva v nádrži či snadno vyhledat zaparkované vozidlo. Systém zahrnuje asistenční službu Optimised Land Rover Assistance.

AUDIOSYSTÉM MERIDIANTM

Skvělou prostorovost, křišťálově čisté výšky a plné, hluboké basy zajišťuje 13 pečlivě rozmístěných reproduktorů včetně dvoukanálového subwooferu.

AUDIOSYSTÉM MERIDIANTM SURROUND

Plnost a zřetelnost na úrovni živého vystoupení zajišťuje 19 reproduktorů s dvoukanálovým subwooferem, dokonale propojených pomocí technologie TrifieldTM.

AUDIOSYSTÉM MERIDIANTM SIGNATURE

Audiosystém Signature s 29 reproduktory včetně dvoukanálového subwooferu zajišťuje výrazný, osobní zvukový zážitek pro každé sedadlo. Prvotřídní technologie Trifield 3D posouvá prostorový zvuk na ještě vyšší úroveň.

TECHNOLOGIE

 • CELOHLINÍKOVÁ KAROSERIE

  Inovativní samonosná karoserie je lehčí, pevnější a ekologičtější a vyznačuje se vynikající pevností a mimořádnou kultivovaností. Dokáže se vypořádat se všemi nástrahami náročného terénu jako všechny ostatní vozy Land Rover.

 • LAND ROVER IGUIDE

  Aplikace Land Rover iGuide využívá nejmodernější technologie rozšířené reality k vysvětlení všech potřebných funkcí a ovládacích prvků vašeho vozu. Současně funguje jako přenosný návod k obsluze, se kterým budete mít odpověď na jakoukoli otázku vždy na dosah ruky.

JÍZDNÍ DYNAMIKA

 • SNÍŽENÍ SVĚTLÉ VÝŠKY PODLE RYCHLOSTI

  Po dosažení rychlosti 105 km/h a při jízdě ustálenou rychlostí využívá systém snížení vozidla podle rychlosti elektronicky řízené vzduchové odpružení ke snížení aerodynamického odporu a spotřeby paliva snížením vozidla o 15 mm ve srovnání s běžnou jízdní výškou.

 • REŽIM EV

  V automatickém režimu EV je přechod z elektrického pohonu (EV) na pohon motorem s vnitřním spalováním (ICE) naprosto plynulý, neboť systém spustí spalovací motor a poté sladí jeho výkon s výkonem elektromotoru. Model PHEV dokáže fungovat jako ryzí elektromobil s nulovými emisemi odpojením akumulátoru od motoru přes převodovku s dvojitou spojkou. Vedle automatického provozu si řidič může vybrat ze tří jízdních režimů a optimalizovat tak spotřebu energie.

 • REŽIM DYNAMIC

  Nastavení, které je součástí systému Terrain Response, zajišťuje pevnější nastavení zavěšení vyhovující dynamičtějšímu jízdnímu stylu. Suverénní jízda a spojení s terénem vám poskytne maximální zážitek z jízdy.

 • REŽIM COMFORT

  Nastavení, které je součástí systému Terrain Response, přináší výjimečnou úroveň komfortu na cestách díky úpravě zavěšení s cílem dosažení kultivovaného jízdního projevu.

SCHOPNOSTI

 • DVOUSTUPŇOVÁ ROZDĚLOVACÍ PŘEVODOVKA

  Přídavné nižší převodové stupně se mohou stát neocenitelným pomocníkem v náročných podmínkách, jako je jízda v terénu nebo jízda s přívěsem. Dvoustupňová rozdělovací převodovka zajistí v takových případech odpovídající rychlost a dokonalé ovládání.

 • REŽIM PRO ROZJEZD NA KLUZKÉM POVRCHU

  Režim pro rozjezd na kluzkém povrchu (LTL) zajišťuje optimální řízení točivého momentu při rozjíždění a zlepšuje schopnosti rozjezdu na povrchu se sníženou přilnavostí, například mokré trávě, sněhu či ledu.

 • VYSPĚLÝ ASISTENT PRO JÍZDU S PŘÍVĚSEM

  Vyspělý asistent pro jízdu s přívěsem umožňuje kontrolovat směr přívěsu při couvání pomocí otočného voliče systému Terrain Response 2. Na přání dodávaný systém upravuje řízení vozu pro dosažení požadované trajektorie přívěsu.

 • ASISTENT PRO SJÍŽDĚNÍ STRMÝCH SVAHŮ

  Asistent pro sjíždění strmých svahů (HDC), patentovaný značkou Land Rover, je součástí standardní výbavy. Pomáhá řidiči bezpečně sjíždět náročná klesání udržováním konstantní rychlosti jízdy a individuálním přibrzďováním jednotlivých kol.

STANDARDNÍ ASISTENČNÍ SYSTÉMY

 • ASISTENT PRO NOUZOVÉ BRZDĚNÍ

  V případě zjištění rizika potenciální čelní kolize se zobrazí upozornění, aby řidič mohl zasáhnout. Pokud řidič nereaguje, systém aplikuje brzdy a pomůže snížit následky možného nárazu.

 • UPOZORNĚNÍ NA OPUŠTĚNÍ JÍZDNÍHO PRUHU

  Může zvýšit bezpečnost při cestách na dlouhé vzdálenosti. Systém upozornění na opuštění jízdního pruhu detekuje neúmyslné vybočení z jízdního pruhu a upozorňuje řidiče vizuálně a vibracemi volantu.

 • PARKOVACÍ SENZORY VPŘEDU A VZADU

  Parkování do těsných prostor je nyní ještě bezpečnější. Senzory v zadním nárazníku se aktivují po zařazení zpátečky. Při parkování vás dotykový displej a zvuková signalizace informují o tom, jak blízko překážek se nacházíte.

 • TEMPOMAT S OMEZOVAČEM RYCHLOSTI

  Tempomat s omezovačem rychlosti udržuje aktuální rychlost vozidla bez nutnosti neustálé manipulace s plynovým pedálem, což přispívá ke snížení únavy řidiče. Umožňuje také předem nastavit požadovanou maximální rychlost.

PAKETY ASISTENČNÍCH SYSTÉMŮ

DRIVER ASSIST PACK

Driver Assist Paket obsahuje nejúplnější soubor jízdních a parkovacích technologií. Paket Driver Assist Pack vychází z paketů Drive Pro Pack a Park Pro Pack a nabízí navíc adaptivní tempomat s asistentem řízení a prostorovou kameru s rozsahem pokrytí 360°.

 • DRIVE PACK

  Paket Drive Pack dodávaný na přání obsahuje celou řadu funkcí, které přispívají k vaší bezpečnosti a informovanosti, například asistenta bdělosti řidiče, výstražný systém sledování slepého úhlu nebo rozpoznávání dopravního značení s adaptivním omezovačem rychlosti.

 • DRIVE PRO PACK

  Paket Drive Pro Pack obsahuje kromě technologií, které jsou součástí paketu Drive Pack, asistenta pro udržování vozu v jízdním pruhu, aktivního asistenta sledování slepého úhlu, adaptivní tempomat s asistentem pro jízdu v koloně a asistenta pro nouzové brzdění při vysoké rychlosti.

 • PARK PACK

  Zahrnuje parkovací senzory s rozsahem pokrytí 360° a systém varování před boční kolizí při couvání, díky kterým získáte naprostou jistotu při manévrování ve stísněných prostorech. Funkce sledování bezpečného vystoupení upozorní cestující na zadních sedadlech před vystoupením na blížící se vozidla, cyklisty nebo jiná nebezpečí.

 • PARK PRO PACK

  Paket Park Pro obsahuje kromě technologií obsažených v paketu Park Pack parkovacího asistenta, se kterým je podélné a příčné parkování snadnější než kdykoli předtím. Parkovací asistent vůz sám navede na vhodné parkovací místo.

KOMFORT A PRAKTIČNOST

 • VYHŘÍVANÁ A CHLAZENÁ SEDADLA

  K dispozici jsou vyhřívaná a chlazená sedadla vpředu a vzadu, která zajišťují optimální komfort bez ohledu na venkovní teplotu. Sedadla nabízejí všem cestujícím možnost nezávislého nastavení preferované teploty.

 • POSUVNÉ SEDADLO SPOLUJEZDCE

  Funkce ovládaná tlačítkem umožňuje odsunout sedadlo předního spolujezdce do nejzazší přední polohy směrem od cestujícího na zadním sedadle, a tím mu poskytnout dostatek místa a dokonalý výhled vpřed.

 • CHLADNIČKA VE STŘEDOVÉ KONZOLE

  Díky na přání dodávané chladničce v přední středové konzole si na cestách budete moci kdykoli dopřát dokonale vychlazený nápoj. Chladnička pojme až 4 láhve o objemu 500 ml a dokáže udržet jejich teplotu na 5 °C.

 • VYLEPŠENÉ OSVĚTLENÍ

  Cestující na zadních sedadlech si mohou vybrat ze dvou nastavení: studené bílé světlo a teplé bílé světlo, každé s více úrovněmi jasu. První možnost je vhodnější pro práci a činnosti, které vyžadují soustředění, druhá poskytuje příjemné přirozené světlo.

 • ČTYŘZÓNOVÁ KLIMATIZACE

  Čtyřzónová klimatizace pomáhá zpříjemnit prostředí v interiéru vozu díky možnosti nastavení teploty, směru a intenzity proudění vzduchu. Systém umožňuje nezávislé ovládání klimatizace pro řidiče, spolujezdce na předním sedadle a cestující na obou stranách druhé řady sedadel. Systém zahrnuje přídavné výdechy v B sloupcích.

 • KONEKTIVITA

  Range Rover je vybaven až sedmi USB konektory, konektorem HDMI, 12V napájecí zásuvkou a síťovým napájecím konektorem. Každý cestující tak má možnost nabít svůj tablet, mobilní telefon či jiné zařízení a užívat si zábavu.

 • PŘEDNASTAVENÍ TEPLOTY INTERIÉRU S DÁLKOVÝM OVLÁDÁNÍM

  Inovativní systém dokáže předem vyhřát nebo ochladit interiér vozidla pomocí dálkového ovládání a sedmidenního časovače. Lze se tak spolehnout, že uvnitř vozu bude vždy ideální teplota ještě předtím, než do něj nastoupíte.

 • VÍKO ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU, ELEKTRICKY OVLÁDANÉ
  SE SENZOREM PŘIBLÍŽENÍ

  Elektricky ovládané víko zavazadlového prostoru se senzorem přiblížení umožňuje otevřít nebo zavřít víko zavazadlového prostoru, aniž byste se museli dotknout vozidla nebo klíče. Systém je ovládán elektronicky a je vybaven dvěma senzory na každé straně vozidla. Pro aktivaci této funkce stačí umístit nohu pod senzor.

 • BEZHLUČNÉ DOVÍRÁNÍ DVEŘÍ

  Range Rover je rovněž k dispozici s na přání dodávanou funkcí bezhlučného dovírání dveří, která zajišťuje elektrické dovření předních a zadních dveří. Funkce umožňuje elektricky ovládat posledních 6 mm dráhy dveří a zaručuje tak bezhlučné zavření dveří vpředu i vzadu.

*Vezměte prosím na vědomí, že aplikace Android Auto a Apple CarPlay nejsou momentálně oficiálně podporovány na českém trhu. Pro více informací kontaktujte autorizovaného prodejce Land Rover.


Meridian je registrovaná ochranná známka společnosti Meridian Audio Ltd. Trifield a zařízení „three fields“ je ochranná známka společnosti Trifield Productions Ltd.


V rámci zavádění systému InControl mohou být některé popsané funkce součástí výbavy na přání a mohou záviset na trhu nebo pohonné jednotce. Informace o dostupnosti a kompletních podmínkách ve vaší zemi vám poskytne autorizovaný prodejce vozů Land Rover. Některé funkce vyžadují vhodnou SIM kartu s odpovídajícím datovým tarifem, který bude nutné sjednat po počátečním období na základě doporučení autorizovaného prodejce Land Rover. Dostupnost připojení nelze zaručit ve všech lokalitách.


Informace a zobrazené snímky vztahující se k technologii InControl, včetně obrazovek nebo sekvencí, podléhají aktualizacím softwaru, novým verzím a dalším systémovým a vzhledovým změnám, v závislosti na vybrané výbavě na přání.

Videoobsah zobrazený v rámci tohoto pole na naší webové stránce vyžaduje využití souborů cookies. Pokud si přejete video přehrát, prosíme, změňte nastavení Vašich preferencí ohledně cookies, abyste povolili využití následujících typů souboru cookie:
 • Analytické
 • Marketingové a reklamní