Toto vozidlo se pyšní dosud nejluxusnějším stupněm výbavy a bylo vyrobeno s precizností a péčí, kterými dokládá vytříbený cit pro detail.

JOHN EDWARDS GENERÁLNÍ ŘEDITEL DIVIZE SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

EXTERIÉR

Model SVAutobiography je navržen a zkonstruován divizí Special Vehicle Operations (SVO) – střediskem společnosti Land Rover zajišťujícím objednávky šité na míru, luxusní edice a výkonné modely. Z každého na míru střiženého prvku vyzařuje propracovanost a cit pro detail, z unikátní masky chladiče, vroubkovaného nápisu „Range Rover“ na kapotě a zádi, i z exkluzivního znaku SVAutobiography na víku zavazadlového prostoru. Náš vlajkový model ztělesňuje vše, co vůz Range Rover představuje.

/

INTERIÉR

Interiér modelu SVAutobiography s dlouhým rozvorem je ztělesněním kultivovaného, sofistikovaného a velkorysého životního stylu. Ve všem, co spatříte a čeho se budete dotýkat, budete nacházet nevšední pozornost věnovanou maličkostem. Od zadní středové konzoly s chladicím boxem na láhve a elektricky výsuvnými stolky až po jedinečný design sedadel s opěrkou pro lýtko, vyzařuje toto vozidlo sebevědomí a poklidnou atmosféru. Vroubkovaná povrchová úprava prvků interiéru, například tlačítko Stop/Start, otočný volič, ovládací prvky pro nastavování loketní opěrky a držák nápojů se saténovou kartáčovanou povrchovou úpravou, to vše přispívá ke kultivovanému vzhledu. Také na klíčku od vozu naleznete vroubkované ozdobné prvky a nápis Autobiography.

/

CHARAKTERISTICKÉ PRVKY VÝBAVY

VROUBKOVANÝ STYL

Vroubkovaný styl se opakuje na mnoha prvcích vnitřní výbavy, mezi něž patří tlačítko Stop/Start, otočný volič automatické převodovky, ovládací prvky pro nastavování loketní opěrky, pedály a dokonce i klíček od vozu. Tyto prvky jsou doplněny držáky pro nápoje se saténovou kartáčovanou povrchovou úpravou, kovovými háčky na oděvy s vroubkovanými detaily a kovovými ozdobnými lištami na kolejnicích sedadel.

FUNKCE SEDADEL

Obě samostatná sedadla "Business Class" vzadu nabízejí dokonalý komfort a jsou vybavena pamětí pro uložení polohy, elektricky ovládanými opěrkami hlavy, zadní středovou konzolou s loketní opěrkou, seřizováním sedáku, masážní funkcí a elektricky nastavitelným sklonem opěradla. Samostatná sedadla jsou oddělena elegantní konzolou, v níž jsou uloženy ovládací prvky a na přání dodávaná chladicí schránka.

ELEKTRICKY VÝSUVNÉ STOLKY

Součástí nádherně vybavené zadní části interiéru jsou elektricky výsuvné stolky. Stolky mohou být obšité kůží Ebony nebo ozdobeny dřevěným obložením. Do stolku je integrován vstup USB s možností nabíjení připojených zařízení za všech okolností.

AUDIOSYSTÉM MERIDIANTM SURROUND

Tento systém s výkonem 1 700 W má 29 reproduktorů včetně dvoukanálového subwooferu, které jsou ideálně rozmístěny po celém interiéru vozidla. Součástí systému je také technologie Meridian Trifield, která zajistí všem cestujícím zážitek z poslechu jako na koncertu.

STRUČNÝ PŘEHLED TECHNICKÝCH ÚDAJŮ

Motor
Zrychlení 0-100 km/h (s)

Maximální točivý moment (Nm)  Největší rychlost (km/h) Město (l/100km)
Mimo město (l/100km)
Kombinovaná (l/100km)
Kombinované emise CO(g/km)

TDV6 AUTOMATICKÁ PŘEVODOVKA (4WD)Vznětový motor 3,0 litru (258 k) se Stop/StartSESTAVTE SI VLASTNÍ VŮZ

8,3

600 209 7,8 6,4 6,9 182

SDV8AUTOMATICKÁ PŘEVODOVKA (4WD)Zážehový motor 4,4 litru (339 k)SESTAVTE SI VLASTNÍ VŮZ  

7,2
740 218 10,8 7,6 8,4 219

V8 SuperchargedAUTOMATICKÁ PŘEVODOVKA (4WD)Zážehový motor 5,0 litru (550 k)SESTAVTE SI VLASTNÍ VŮZ  

5.5 680 225 18,3 9,8 12,8 299

*U zážehového motoru V8 Supercharged platí největší rychlost 250 km/h pro 22" kola.

TECHNOLOGIE

Nejmodernější technologie modelu Range Rover se při každé jízdě starají o bezpečnost, zábavu a konektivitu všech cestujících.

VÝBAVA NA PŘÁNÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Mnozí majitelé chtějí dodat svému vozu punc jedinečnosti a přizpůsobit si Range Rover řadou stylového a praktického příslušenství, které je odolné, všestranné a nabízí možnost individualizace.

ZPĚT

VYBERTE SI MODEL

RANGE ROVER

Vyberte si model

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 u modelů Discovery Sport, Discovery, Range Rover Evoque, Range Rover Sport, Range Rover:

Spotřeba paliva v kombinovaném zkušebním cyklu: 12,8 - 4,2 l/100 km, emise CO2 v kombinovaném zkušebním cyklu: 299 - 109 g/km.

Uvedené informace o spotřebě paliva a emisích CO2 odpovídají hodnotám získaným při testování za ideálních podmínek v technických laboratořích, a to v souladu se standardizovaným postupem dle nařízení Rady (ES) č. 715/2007 a č. 692/2008 v platném znění. Uváděné hodnoty se nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje srovnání mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se spotřeba paliva u různých provedení vozů téže modelové řady může odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a výši emisí CO2 u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva motorem, ale také jízdní styl a další netechnické faktory jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a stav udržovanosti vozidla. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny a nese hlavní odpovědnost za globální oteplování. Další oficiální informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel Vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce značky Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva naleznete také v sekci „Technické údaje“.