Toto vozidlo se pyšní dosud nejluxusnějším stupněm výbavy a bylo vyrobeno s precizností a péčí, kterými dokládá vytříbený cit pro detail.

JOHN EDWARDS GENERÁLNÍ ŘEDITEL DIVIZE SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

DESIGN

/
/

JÍZDNÍ DYNAMIKA

/
/

CHARAKTERISTICKÉ PRVKY VÝBAVY

ELEKTRICKY OVLÁDANÉ DVEŘE VZADU

Co tento vůz odlišuje od ostatních, je funkce elektrického zavírání zadních dveří, která se jednoduše ovládá stisknutím tlačítka na zadní středové konzole. Automatický mechanismus plynule zavře zadní dveře z plně otevřené polohy.

ZADNÍ SEDADLA EXECUTIVE CLASS COMFORT PLUS

Zadní sedadla Executive Class Comfort Plus poskytují cestujícím dokonalý luxus. Obě samostatná zadní sedadla jsou vybavena paměťovou funkcí pro uložení polohy, elektricky ovládanými opěrkami hlavy, zadní středovou konzolou s loketní opěrkou, funkcí seřízení sedáku, masážní funkcí a elektricky nastavitelným sklonem opěradla.

CHLAZENÁ SCHRÁNKA

Po stisknutí tlačítka odhalí posuvná dvířka s ozdobným obložením chlazenou schránku. Chladnička umístěná mezi zadními sedadly pojme dvě 750 ml lahve nebo čtyři 600 ml lahve spolu s dvěma sklenicemi.

VROUBKOVANÁ POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Řada prvků interiéru je opatřena vroubkovanou povrchovou úpravou. Decentní, ale nápaditý vzor je použit na tlačítku Stop/Start, otočném voliči automatické převodovky, ovládacích prvcích pro nastavování loketní opěrky, pedálech a rovněž na klíči k vozu.

AUDIOSYSTÉM MERIDIAN

Audiosystém Meridian SurroundTM využívá technologii Meridian Trifield a 29 reproduktorů včetně dvoukanálového subwooferu, které jsou rozmístěny v celém interiéru vozu, a všem cestujícím zprostředkovává úchvatný zážitek z poslechu jako na koncertu.

EXKLUZIVNÍ DESIGN INTERIÉRU

Vyberte si interiér v prošívané perforované semianilinové kůži nebo kůži v odstínu Poltrona Frau a užijte si dokonalé pohodlí. Design interiéru s možností výběru z pěti barevných provedení je dostupný exkluzivně pro verzi SVAutobiography.

STRUČNÉ PŘEDSTAVENÍ MOTORŮ

Motor Zrychlení 0–100 km/h
(s)
Nejvyšší rychlost km/h Točivý moment Nm Kombinovaná l/100 km
Emise CO2 g/km
SDV6 (3,0 l 275 k VZNĚTOVÝ ) 8stupňová automatická převodovka SESTAVTE SI SVŮJ VŮZ 8,0 209 625 od 7,7 od 202
SDV8 (VZNĚTOVÝ MOTOR 4,4 l, 339 k) 8stupňová automatická převodovka SESTAVTE SI VLASTNÍ VŮZ 7,7 217 740 od 9,3 od 246
P400e (ZÁŽEHOVÝ MOTOR 2,0 l, 404 k) 8stupňová automatická převodovka SESTAVTE SI VLASTNÍ VŮZ 6,9 220 640 od 3,2 od 73
PŘEPLŇOVANÝ V8 (ZÁŽEHOVÝ MOTOR 5,0 l, 565 k) 8stupňová automatická převodovka SESTAVTE SI VLASTNÍ VŮZ 5,5 250* 700 od 13,6 od 309
 
 

*U vozidel vybavených 22" koly. Při použití 20" nebo 21" kol činí nejvyšší rychlost 225 km/h.

Všechny uvedené údaje platí pro standardní rozvor.

SESTAVTE SI VLASTNÍ VŮZ

Vyberte si dokonalou kombinaci odpovídající vašemu osobnímu vkusu.

DOPLŇKOVÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ LAND ROVER GEAR

Elegantní, odolné a praktické. Upravte si svůj Range Rover pomocí široké řady příslušenství pro exteriér a interiér.

VYBERTE SI MODEL

VYBERTE SI MODEL

*Image may differ from latest specifications.
Note: All features are powertrain and market dependant.
All figures are manufacturer’s targets and subject to final confirmation ahead of production. Note that CO2 and fuel economy figures can vary according to wheel fitment, and the lowest figures may not be achievable with the standard wheels.
±Engine data has not been re-certified in 2018. Data shown conforms to the 2017 certification.
Actual seats have new cushions and interlayers with softer looser leather to optimise these features. Please refer to your Land Rover Retailer for more information

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeba paliva a emisí CO2 u modelů Land Rover:
Spotřeba paliva (kombinovaná v l/100 km): 5,7 - 9,1. Emise CO2 (g/km): 149 - 206.

Uvedené informace jsou hodnoty získané podle zkušebního cyklu WLTP v souladu s nařízením Komise (EU) 2017/1151 a byly přepočítány pro účely srovnání s údaji získanými podle zkušebního cyklu NEDC. Další informace naleznete např. na wltpfacts.eu

Uváděné hodnoty se tedy nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a jeho užití v provozu a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje vždy jen srovnání spotřeby paliva a emisí v normovaném cyklu mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se však spotřeba paliva a emise u různých provedení vozů téže modelové řady mohou odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a emise u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva vozidlem, ale také jízdní styl, zatížení a další netechnické faktory, jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a údržba vozu. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny nesoucí odpovědnost za globální oteplování. Další informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce vozů Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva a emisích CO2 naleznete také v sekci “Ceny a specifikace” zvoleného modelu Land Rover.