AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

TBC

RANGE ROVER SVAutobiography

LUXUS, VÝKON A KULTIVOVANOST

OD

5 165 127 

EMISE CO2

od 78 g/km

KOMBINOVANÁ SPOTŘEBA PALIVA

od 3,5 l/100 km

TBC

Range Rover SVAutobiography s dlouhým rozvorem je vybaven silným vidlicovým osmiválcem 5,0 l o výkonu 565 k a nabízí úchvatný interiér s audiosystémem Meridian Reference a sedadly „Executive Class“ vzadu.

MICHAEL VAN DER SANDE

DESIGN

JÍZDNÍ DYNAMIKA

CHARAKTERISTICKÉ PRVKY VÝBAVY

 • TBC

  ELEKTRICKY OVLÁDANÉ DVEŘE VZADU

  Co tento vůz odlišuje od ostatních, je funkce elektrického zavírání zadních dveří, která se jednoduše ovládá stisknutím tlačítka na zadní středové konzole. Automatický mechanismus plynule zavře zadní dveře z plně otevřené polohy.

 • TBC

  ZADNÍ SEDADLA EXECUTIVE CLASS COMFORT PLUS

  Zadní sedadla Executive Class Comfort Plus poskytují cestujícím dokonalý luxus. Obě samostatná zadní sedadla jsou vybavena paměťovou funkcí pro uložení polohy, elektricky ovládanými opěrkami hlavy, zadní středovou konzolou s loketní opěrkou, funkcí seřízení sedáku, masážní funkcí a elektricky nastavitelným sklonem opěradla.

 • TBC

  CHLAZENÁ SCHRÁNKA

  Po stisknutí tlačítka odhalí posuvná dvířka s ozdobným obložením chlazenou schránku. Chladnička umístěná mezi zadními sedadly pojme dvě 750 ml lahve nebo čtyři 600 ml lahve spolu s dvěma sklenicemi.

 • TBC

  VROUBKOVANÁ POVRCHOVÁ ÚPRAVA

  Řada prvků interiéru je opatřena vroubkovanou povrchovou úpravou. Decentní, ale nápaditý vzor je použit na tlačítku Stop/Start, otočném voliči automatické převodovky, ovládacích prvcích pro nastavování loketní opěrky, pedálech a rovněž na klíči k vozu.

 • TBC

  AUDIOSYSTÉM MERIDIAN

  Audiosystém Meridian SurroundTM využívá technologii Meridian Trifield a 29 reproduktorů včetně dvoukanálového subwooferu, které jsou rozmístěny v celém interiéru vozu, a všem cestujícím zprostředkovává úchvatný zážitek z poslechu jako na koncertu.

 • TBC

  EXKLUZIVNÍ DESIGN INTERIÉRU

  Vyberte si interiér v prošívané perforované semianilinové kůži nebo kůži v odstínu Poltrona Frau a užijte si dokonalé pohodlí. Design interiéru s možností výběru z pěti barevných provedení je dostupný exkluzivně pro verzi SVAutobiography.

STRUČNÉ PŘEDSTAVENÍ MOTORŮ

Motor Zrychlení 0–100 km/h
(s)
Maximální rychlost (km/h) Točivý moment (Nm) Kombinovaná spotřeba (l/100 km)
Emise CO2 (g/km)
SDV6 (3,0 l 275 k VZNĚTOVÝ) 8stupňová automatická převodovka SESTAVTE SI SVŮJ VŮZ 8,0 209 625 od 9,2 od 241
SDV8 (4,4 l 339 k VZNĚTOVÝ) 8stupňová automatická převodovka SESTAVTE SI SVŮJ VŮZ 7,5 217 740 od 10,8 od 283
P400e (2,0 l 404 k VZNĚTOVÝ PHEV) 8stupňová automatická převodovka SESTAVTE SI SVŮJ VŮZ 6,9 220 640 od 3,5 od 78
I6 MHEV (3,0 l 400 k VZNĚTOVÝ) 8stupňová automatická převodovka SESTAVTE SI SVŮJ VŮZ 6,5 225 550 od 10,8 od 245
V8 SUPERCHARGED (5,0 l 565 k VZNĚTOVÝ) 8stupňová automatická převodovka SESTAVTE SI SVŮJ VŮZ 5,4 225* 700 od 14,9 od 338
tbc

SESTAVTE SI VLASTNÍ VŮZ

Vyberte si dokonalou kombinaci odpovídající vašemu osobnímu vkusu.

tbc

DOPLŇKOVÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ LAND ROVER GEAR

Elegantní, odolné a praktické. Upravte si svůj Range Rover pomocí široké řady příslušenství pro exteriér a interiér.

VYBERTE SI MODEL

tbc
tbc
tbc
tbc

tbc
tbc

WLTP označuje novou evropskou zkušební metodiku výpočtu hodnot spotřeby paliva a emisí CO2 osobních vozidel. V jejím rámci se měří spotřeba paliva a energie, dojezd a emise. To slouží k získání realističtějších údajů hodnot spotřeby. Vozidla jsou tak testována s doplňkovou výbavou za složitějších zkušebních podmínek a v náročnějším jízdním profilu.


*Maximální rychlost je 250 km/h, pokud je vůz vybaven 22“ koly.

**Vůz na snímku se může lišit od nejnovější specifikace.​
Poznámka: Všechny funkce závisí na typu pohonné jednotky a příslušném trhu.