AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

tbc

RANGE ROVER
SVAutobiography DYNAMIC

NAVRŽEN PRO LUXUSNÍ JÍZDNÍ VLASTNOSTI

OD

4 782 646 

EMISE CO2

od 338 g/km

KOMBINOVANÁ SPOTŘEBA PALIVA

od 14,9 l/100 km

Range Rover SVAutobiography Dynamic s vidlicovým osmiválcem s úchvatným výkonem 565 k je náš dosud nejagilnější a nejdynamičtější Range Rover.

MICHAEL VAN DER SANDE

JÍZDNÍ DYNAMIKA

DESIGN

CHARAKTERISTICKÉ PRVKY VÝBAVY

 • tbc

  KOLA

  Verze SVAutobiography Dynamic je standardně vybavena 21" koly z lehké slitiny s 5 dvojitými paprsky v provedení Dark Grey (Style 5005). Na přání jsou k dispozici 22" kola z lehké slitiny s 5 dvojitými paprsky v provedení Diamond Turned s kontrastním lakem Dark Grey (Style 5087).

 • tbc

  JÍZDNÍ DYNAMIKA

  Přeplňovaný osmiválec o výkonu 565 k spojuje jedinečnou kultivovanost a nejvyšší výkon, jaký měl kdy Range Rover k dispozici. Celohliníkový motor o objemu 5,0 l byl speciálně vyladěn tak, aby poskytoval výkon 565 k a točivý moment 700 Nm, s maximem dostupným v rozsahu 6 000–6 500 ot/min.

 • tbc

  JÍZDNÍ DYNAMIKA

  Jedinečná konfigurace zavěšení verze SVAutobiography Dynamic byla upravena tak, aby odpovídala vysokému výkonu 565 k.

 • tbc

  DESIGN EXTERIÉRU

  Vytříbený styl verze SVAutobiography zajišťuje řada jedinečných ozdobných prvků v odstínu Graphite Atlas, včetně masky chladiče v odstínu Graphite Atlas a krytů bočních ventilačních otvorů v odstínu Graphite Atlas s leštěnými chromovanými ozdobnými prvky.

 • tbc

  LUXUSNÍ SEDADLA

  Vyhřívaná a chlazená sedadla vpředu čalouněná prvotřídní kůží s prošíváním diamantovým vzorem nabízejí masážní funkci „Lávové kameny“ a lze je nastavit ve 24 směrech, v zadní části je vůz vybaven špičkovými sedadly „Executive Class Comfort-Plus“. K dispozici ve čtyřech barevných provedeních ladících s interiérem.

 • tbc

  OZDOBNÉ OBLOŽENÍ

  Dojem kultivovanosti zvýrazňují detaily jako vroubkovaná povrchová úprava prvků interiéru zahrnující tlačítko Stop/Start a pedály, či ozdobné obložení z uhlíkového kompozitu Steel Weave.

STRUČNÉ PŘEDSTAVENÍ MOTORŮ

Motor Zrychlení 0–100 km/h
(s)
Maximální rychlost (km/h) Točivý moment (Nm) Kombinovaná spotřeba (l/100 km)
Emise CO2 (g/km)
V8 SUPERCHARGED (5,0 l 565 k ZÁŽEHOVÝ) 8stupňová automatická převodovka SESTAVTE SI SVŮJ VŮZ 5,4 225* 700 od 14,9 od 338
tbc

SESTAVTE SI VLASTNÍ VŮZ

Vyberte si dokonalou kombinaci odpovídající vašemu osobnímu vkusu.

tbc

DOPLŇKOVÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ LAND ROVER GEAR

Elegantní, odolné a praktické. Upravte si svůj Range Rover pomocí široké řady příslušenství pro exteriér a interiér.

VYBERTE SI MODEL

tbc
tbc
tbc
tbc

tbc
tbc

WLTP označuje novou evropskou zkušební metodiku výpočtu hodnot spotřeby paliva a emisí CO2 osobních vozidel. V jejím rámci se měří spotřeba paliva a energie, dojezd a emise. To slouží k získání realističtějších údajů hodnot spotřeby. Vozidla jsou tak testována s doplňkovou výbavou za složitějších zkušebních podmínek a v náročnějším jízdním profilu.


*Maximální rychlost je 250 km/h, pokud je vůz vybaven 22“ koly.

**Vůz na snímku se může lišit od nejnovější specifikace.​
Poznámka: Všechny funkce závisí na typu pohonné jednotky a příslušném trhu.