RANGE ROVER SVAutobiography DYNAMIC

NAVRŽEN PRO LUXUSNÍ JÍZDNÍ VLASTNOSTI

OD
4 624 378
Emise CO2 (g/km)
od 307
Kombinovaná spotřeba paliva (l/100 km)
od 13,5

Osobitý exteriér modelu Range Rover SVAutobiography Dynamic je nadčasový. Díky výkonnému osmiválci oplývá vůz výkonem a agilitou odpovídající jeho dynamickému vzhledu.

JOHN EDWARDS GENERÁLNÍ ŘEDITEL DIVIZE SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

JÍZDNÍ DYNAMIKA

/

DESIGN

/

CHARAKTERISTICKÉ PRVKY VÝBAVY

KOLA

Verze SVAutobiography Dynamic je standardně vybavena 21" koly z lehké slitiny s 5 dvojitými paprsky v provedení Dark Grey (Style 5005). Na přání jsou k dispozici 22" kola z lehké slitiny s 5 dvojitými paprsky v provedení Diamond Turned s kontrastním lakem Dark Grey (Style 5087).

JÍZDNÍ DYNAMIKA

Přeplňovaný osmiválec o výkonu 565 k spojuje jedinečnou kultivovanost a nejvyšší výkon, jaký měl kdy Range Rover k dispozici. Celohliníkový motor o objemu 5,0 l byl speciálně vyladěn tak, aby poskytoval výkon 565 k a točivý moment 700 Nm, s maximem dostupným v rozsahu 6 000–6 500 ot/min.

JÍZDNÍ DYNAMIKA

Jedinečná konfigurace zavěšení verze SVAutobiography Dynamic byla upravena tak, aby odpovídala vysokému výkonu 565 k.

DESIGN EXTERIÉRU

Vytříbený styl verze SVAutobiography zajišťuje řada jedinečných ozdobných prvků v odstínu Graphite Atlas, včetně masky chladiče v odstínu Graphite Atlas a krytů bočních ventilačních otvorů v odstínu Graphite Atlas s leštěnými chromovanými ozdobnými prvky.

LUXUSNÍ SEDADLA

Vyhřívaná a chlazená sedadla vpředu čalouněná prvotřídní kůží s prošíváním diamantovým vzorem nabízejí masážní funkci „Lávové kameny“ a lze je nastavit ve 24 směrech, v zadní části je vůz vybaven špičkovými sedadly „Executive Class Comfort-Plus“. K dispozici ve čtyřech barevných provedeních ladících s interiérem.

OZDOBNÉ OBLOŽENÍ

Dojem kultivovanosti zvýrazňují detaily jako vroubkovaná povrchová úprava prvků interiéru zahrnující tlačítko Stop/Start a pedály, či ozdobné obložení z uhlíkového kompozitu Steel Weave.

STRUČNÉ PŘEDSTAVENÍ MOTORŮ

Motor Zrychlení 0–100 km/h
(s)
Nejvyšší rychlost km/h Točivý moment Nm Kombinovaná l/100 km
Emise CO2 g/km
V8 SUPERCHARGED (5,0 l 565 k ZÁŽEHOVÝ) 8stupňová automatická převodovka SESTAVTE SI SVŮJ VŮZ 5,4 250* 700 od 13,5 od 307
 
 

*Pokud je vůz vybaven 22“ koly. Maximální rychlost je 225 km/h, pokud je vůz vybaven 20“ nebo 21“ koly.

Uvedené hodnoty platí pro model se standardním rozvorem.

SESTAVTE SI VLASTNÍ VŮZ

Vyberte si dokonalou kombinaci odpovídající vašemu osobnímu vkusu.

DOPLŇKOVÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ LAND ROVER GEAR

Elegantní, odolné a praktické. Upravte si svůj Range Rover pomocí široké řady příslušenství pro exteriér a interiér.

VYBERTE SI MODEL

VYBERTE SI MODEL

*Image may differ from latest specifications.
Note: All features are powertrain and market dependant.
All figures are manufacturer’s targets and subject to final confirmation ahead of production. Note that CO2 and fuel economy figures can vary according to wheel fitment, and the lowest figures may not be achievable with the standard wheels.
±Engine data has not been re-certified in 2018. Data shown conforms to the 2017 certification.
Actual seats have new cushions and interlayers with softer looser leather to optimise these features. Please refer to your Land Rover Retailer for more information

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeba paliva a emisí CO2 u modelů Land Rover:
Spotřeba paliva (kombinovaná v l/100 km): 5,7 - 9,1. Emise CO2 (g/km): 149 - 206.

Uvedené informace jsou hodnoty získané podle zkušebního cyklu WLTP v souladu s nařízením Komise (EU) 2017/1151 a byly přepočítány pro účely srovnání s údaji získanými podle zkušebního cyklu NEDC. Další informace naleznete např. na wltpfacts.eu

Uváděné hodnoty se tedy nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a jeho užití v provozu a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje vždy jen srovnání spotřeby paliva a emisí v normovaném cyklu mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se však spotřeba paliva a emise u různých provedení vozů téže modelové řady mohou odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a emise u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva vozidlem, ale také jízdní styl, zatížení a další netechnické faktory, jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a údržba vozu. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny nesoucí odpovědnost za globální oteplování. Další informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce vozů Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva a emisích CO2 naleznete také v sekci “Ceny a specifikace” zvoleného modelu Land Rover.