VÝBAVA NA PŘÁNÍ
A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Dostupnost výbavy na přání se může lišit v závislosti na modelu. Další informace získáte u svého prodejce vozů Land Rover.

PAKETY VÝBAVY NA PŘÁNÍ

/
/
/
/
/

VÝBAVA EXTERIÉRU NA PŘÁNÍ

/

PANORAMATICKÉ STŘEŠNÍ OKNO

Na přání dodávané pevné nebo posuvné panoramatické střešní okno zaplaví interiér vozu Range Rover světlem a umocní pocit prostornosti a spojení s okolním světem. Dostupné v provedení ladícím s barvou karoserie nebo v kontrastním odstínu Narvik Black nebo Indus Silver.

/
/
/
/

VÝBAVA INTERIÉRU NA PŘÁNÍ

ZADNÍ SEDADLA

Kůží čalouněná sedadla vozu Range Rover jsou mimořádně pohodlná a snadno nastavitelná. Varianta s elektrickým sklápěním zahrnuje funkci inteligentního sklápění sedadel a nabízí tak možnost sklápění a konfigurace sedadel ze zavazadlového prostoru. Ještě větší komfort si dopřejete díky variantám s funkcí vyhřívání a chlazení.

ZADNÍ SEDADLA „EXECUTIVE CLASS“

Tato špičková luxusní sedadla vzadu jsou širší a nabízejí nevyšší úroveň komfortu. Elektricky výsuvná středová konzola je dokonale začleněna mezi dvě krajní sedadla a podílí se na luxusním provedení interiéru vozu. Pokud požadujete další možnosti nastavení, zadní sedadla „Executive Class“ lze sklopit dopředu, čímž maximalizujete zavazadlový prostor.

DEKORATIVNÍ OBLOŽENÍ

Vyberte si ze sedmi nových obložení, například variantu Kalahari, Argento Pinstripe, Satin Straight Walnut nebo Black Burr Ash.

SEDADLA

Sedadla vozu Range Rover, která byla navržena a vytvořena s cílem zajistit nejvyšší možný komfort, jsou k dispozici v provedení čalounění z prvotřídní kůže nebo textilních tkanin. Mezi vyspělé funkce sedadel patří volitelná horní ramenní opěra a masážní funkce „Lávové kameny“.

BAREVNÉ KOMBINACE INTERIÉRU

Interiér vozu Range Rover ztělesňuje to nejlepší z moderního životního stylu. Dojem domova navozuje teplo dřevěného ozdobného obložení v kombinaci s úchvatnými ozdobnými prvky z kovu a měkké kůže. Na výběr je široká škála barevných kombinací a špičkových materiálů pro čalounění sedadel, které vyhoví jakémukoli vkusu.

PAKETY VÝBAVY INTERIÉRU

Svůj Range Rover si můžete přizpůsobit řadou doplňků. Ať už se jedná o paket zábavních systémů Entertainment Pack, Connect Pro Pack přinášející technologii 4G Wi-Fi či Smartphone Pack, který umožňuje synchronizaci s většinou chytrých telefonů, vždy naleznete řešení, které vyhoví vašim potřebám.

TECHNOLOGIE

Range Rover je vybaven našimi inovativními a intuitivními technologiemi pro vozy SUV a cestující tak mají nepřetržitý přístup
k informacím a zábavnému obsahu.

DOPLŇKOVÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ LAND ROVER GEAR

SYSTÉM CLICK AND GO

Víceúčelové příslušenství na opěradla sedadel lze upevnit na úchyt hlavové opěrky a doplnit příslušenstvím pro upevnění tabletů, tašek nebo oděvů.

VÝSUVNÉ BOČNÍ NÁŠLAPY

Důmyslně řešené nášlapy, elegantně ukryté pod prahy do doby, než jsou potřeba, usnadňují nastupování a vystupování.

PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO PŘEPRAVU VYBAVENÍ NA STŘEŠE

Nabídka zahrnuje příslušenství s různou nosností a praktickým využitím, například střešní nosič jízdních kol, nosič Aqua pro vybavení na vodní sporty či sportovní střešní box.

PŘÍSLUŠENSTVÍ DO ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU

Zajistěte si optimální uspořádání zavazadlového prostoru pomocí příslušenství, jako jsou přepážka zavazadlového prostoru a dělicí prvek, který zavazadlový prostor rozdělí na dvě části, nebo pryžová rohož do zavazadlového prostoru zajišťující ochranu podlahy.

Skutečná sedadla mají nové sedáky, výplň a jsou čalouněná měkčí kůží, která vlastnosti těchto prvků dokonale doplňuje. Další informace vám poskytne autorizovaný prodejce.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 u modelů Discovery Sport, Discovery, Range Rover Evoque, Range Rover Sport, Range Rover:

Spotřeba paliva v kombinovaném zkušebním cyklu: 12,8 - 4,2 l/100 km, emise CO2 v kombinovaném zkušebním cyklu: 299 - 109 g/km.

Nezávazně doporučené ceny a technické údaje platné výhradně pro skladové vozy do vyprodání zásob. Podrobnější informace získáte u svého prodejce.

Uvedené informace o spotřebě paliva a emisích CO2 odpovídají hodnotám získaným při testování za ideálních podmínek v technických laboratořích, a to v souladu se standardizovaným postupem dle nařízení Rady (ES) č. 715/2007 a č. 692/2008 v platném znění. Uváděné hodnoty se nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje srovnání mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se spotřeba paliva u různých provedení vozů téže modelové řady může odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a výši emisí CO2 u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva motorem, ale také jízdní styl a další netechnické faktory jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a stav udržovanosti vozidla. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny a nese hlavní odpovědnost za globální oteplování. Další oficiální informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel Vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce značky Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva naleznete také v sekci „Technické údaje“.