AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

VÝBAVA NA PŘÁNÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Dostupnost výbavy na přání se může lišit v závislosti na modelu. Další informace získáte u svého prodejce vozů Land Rover.

PAKETY VÝBAVY NA PŘÁNÍ

VÝBAVA EXTERIÉRU NA PŘÁNÍ

PANORAMATICKÉ STŘEŠNÍ OKNO

Na přání dodávané pevné nebo posuvné panoramatické střešní okno zaplaví interiér vozu Range Rover světlem a umocní pocit prostornosti a spojení s okolním světem. Dostupné v provedení ladícím s barvou vozu nebo v kontrastním odstínu Narvik Black.

/

VÝBAVA INTERIÉRU NA PŘÁNÍ

 • Bude upřesněno

  ZADNÍ SEDADLA

  Kůží čalouněná sedadla vozu Range Rover jsou mimořádně pohodlná a snadno nastavitelná. Varianta s elektrickým sklápěním zahrnuje funkci inteligentního sklápění sedadel a nabízí tak možnost sklápění a konfigurace sedadel ze zavazadlového prostoru. Ještě větší komfort si dopřejete díky variantám s funkcí vyhřívání a chlazení.

 • tbc

  ZADNÍ SEDADLA „EXECUTIVE CLASS“

  Tato špičková luxusní sedadla vzadu jsou širší a nabízejí nevyšší úroveň komfortu. Elektricky výsuvná středová konzola je dokonale začleněna mezi dvě krajní sedadla a podílí se na luxusním provedení interiéru vozu. Pokud požadujete další možnosti nastavení, zadní sedadla „Executive Class“ lze sklopit dopředu, čímž maximalizujete zavazadlový prostor.

 • Bude upřesněno

  DEKORATIVNÍ OBLOŽENÍ

  Vyberte si ze sedmi nových obložení, například variantu Kalahari, Argento Pinstripe, Satin Straight Walnut nebo Black Burr Ash.

 • tbc

  SEDADLA

  Sedadla vozu Range Rover, která byla navržena a vytvořena s cílem zajistit nejvyšší možný komfort, jsou k dispozici v provedení čalounění z prvotřídní kůže nebo textilních tkanin. Mezi vyspělé funkce sedadel patří volitelná horní ramenní opěra a masážní funkce „Lávové kameny“.

 • tbc

  BAREVNÉ KOMBINACE INTERIÉRU

  Interiér vozu Range Rover ztělesňuje to nejlepší z moderního životního stylu. Dojem domova navozuje teplo dřevěného ozdobného obložení v kombinaci s úchvatnými ozdobnými prvky z kovu a měkké kůže. Na výběr je široká škála barevných kombinací a špičkových materiálů pro čalounění sedadel, které vyhoví jakémukoli vkusu.

 • tbc

  PAKETY VÝBAVY INTERIÉRU

  Svůj Range Rover si můžete přizpůsobit řadou doplňků. Ať už se jedná o paket zábavních systémů Entertainment Pack, Connect Pro Pack přinášející technologii 4G Wi-Fi či Smartphone Pack, který umožňuje synchronizaci s většinou chytrých telefonů, vždy naleznete řešení, které vyhoví vašim potřebám.

tbc

TECHNOLOGIE

Range Rover je vybaven našimi inovativními a intuitivními technologiemi pro vozy SUV a cestující tak mají nepřetržitý přístup
k informacím a zábavnému obsahu.

DOPLŇKOVÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ LAND ROVER GEAR

 • Bude upřesněno

  PAKETY PET PACK

  Vyberte si z naší nabídky paketů Pet Pack. Zajistíte tak bezpečné a příjemné cestování svému čtyřnohému mazlíčkovi a současně ochranu interiéru vašeho vozu.

 • tbc

  SYSTÉM CLICK AND GO

  Víceúčelové příslušenství na opěradla sedadel lze upevnit na úchyt hlavové opěrky a doplnit příslušenstvím pro upevnění tabletů, tašek nebo oděvů.

 • tbc

  VÝSUVNÉ BOČNÍ NÁŠLAPY

  Důmyslně řešené nášlapy, elegantně ukryté pod prahy do doby, než jsou potřeba, usnadňují nastupování a vystupování.

 • tbc

  PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO PŘEPRAVU VYBAVENÍ NA STŘEŠE

  Nabídka zahrnuje příslušenství s různou nosností a praktickým využitím, například střešní nosič jízdních kol, nosič Aqua pro vybavení na vodní sporty či sportovní střešní box.

1 Výbava na přání pouze pro verzi Autobiography.
Skutečná sedadla mají nové sedáky, výplň a jsou čalouněná měkčí kůží, která vlastnosti těchto prvků dokonale doplňuje. Další informace vám poskytne autorizovaný prodejce.