AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

DESIGN

TECHNOLOGIE

 • tbc

  INFORMAČNÍ A ZÁBAVNÍ SYSTÉMY

  Náš informační a zábavní systém InControl Touch Pro Duo vyčnívá vzhledem a parametry nad ostatními. Systém Touch Pro Duo poskytuje nepřeberné množství informací a zábavy adisponuje těmi nejintuitivnějšími a nejvyspělejšími technologiemi, které zaručí, že si svou cestu užijete na maximum.

 • tbc

  INOVACE

  Nabídka kultivovaných a hospodárných motorů pro vůz Range Rover zahrnuje motory s vysokým výkonem. Na výběr máte několik vyspělých zážehových a vznětových motorů, nebo si můžete vybrat nový hybridní automobil (PHEV), který obsahuje naši dosud nejinovativnější pohonnou jednotku.

 • tbc

  KULTIVOVANÝ VÝKON

  Řada dokonale vyladěných technologií, včetně systému Terrain Response 2 s režimem Dynamic, poskytuje úžasný zážitek z jízdy bez ohledu na jízdní a povětrnostní podmínky.

 • tbc

  SCHOPNOSTI V TERÉNU

  Range Rover jako první vozidlo spojující luxus a kultivovanost s celosvětově proslulou schopností jízdy za všech podmínek je nadále špičkový vůz. Příkladné schopnosti vozu Range Rover v terénu má na svědomí součinnost systémů pohonu všech kol (AWD) a jedinečných, inovativních technologií pro jízdu v terénu.

 • tbc

  ASISTENČNÍ SYSTÉMY

  Pomoc v hustém městském provozu i vyšší bezpečnost vás i vašich spolucestujících zajišťuje celá řada SUV technologií, které jsou u modelu Range Rover součástí standardní výbavy nebo se dodávají na přání. Všechny funkce byly navrženy s cílem zvýšit vaši spokojenost s vozem.

 • tbc

  KOMFORT A PRAKTIČNOST

  Interiér vozu Range Rover přichází s novými předními a zadními sedadly a nabízí komfort čtyřsedadlové konfigurace a současně praktičnost pětimístného uspořádání. Na komfortu se podílí na přání dodávaná čtyřzónová klimatizace a ionizace vzduchu v interiéru. Audiosystém Meridian™ Sound System a konfigurovatelné ambientní osvětlení interiéru přispívají k uvolněné atmosféře.

VŠESTRANNOST

KOMFORT A PRAKTIČNOST

SCHOPNOSTI

JÍZDNÍ DYNAMIKA

TRVALÁ UDRŽITELNOST

 • INTELIGENTNÍ SYSTÉM STOP/START

  Naši novou hybridní technologii MHEV lze právem považovat za novou generaci systému Stop/Start. Systém ještě více snižuje spotřebu paliva a emise CO2. Naše nejnovější hybridní technologie PHEV je zárukou optimálního výkonu a hospodárnosti.

 • tbc

  HLINÍKOVÁ PLATFORMA

  Konstrukce vozu Range Rover zahrnuje recyklované materiály z výroby panelů karoserie. Výsledkem jsou zvýšení výkonnosti a nižší emise CO2 v rámci životního cyklu.

 • tbc

  FILOZOFIE ŽIVOTNÍHO CYKLU

  Při výrobě vozidel se snažíme využívat více ekologických materiálů, spotřebovávat méně přírodních zdrojů a produkovat méně odpadu. Proto jsme Range Rover zkonstruovali tak, aby byl z 85 procent recyklovatelný a z 95 procent opětovně využitelný.

BEZPEČNOSTNÍ PRVKY

 • tbc

  ISOFIX

  Kotevní body ISOFIX na zadních sedadlech usnadňují upevnění dětských sedaček. Zajišťují také pevné spojení dětské sedačky a vozidla a tím i vyšší bezpečnost.

 • tbc

  AIRBAGY

  Komplexní systém šesti airbagů vozu Range Rover zajišťuje vynikající úroveň ochrany všech cestujících.

 • tbc

  BEZPEČNOSTNÍ PÁSY

  Ještě lepší ochranu zajišťují předpínače bezpečnostních pásů, které v případě čelního nárazu omezují pohyb vpřed.

 • tbc

  ASISTENT PRO NOUZOVÉ BRZDĚNÍ

  Asistent pro nouzové brzdění zvyšuje pocit bezpečnosti a upozorňuje řidiče na možné čelní srážky. Pokud řidič nereaguje, systém sníží nebezpečí potenciální srážky aktivním brzděním.

 • tbc

  ELEKTRONICKY ŘÍZENÝ PROTIPROKLUZOVÝ SYSTÉM

  Systém optimalizuje trakci a stabilitu ovládáním prokluzování kol prostřednictvím snížení momentu prokluzujícího kola a podle potřeby také přibrzďováním.

 • tbc

  ASISTENT NOUZOVÉHO BRZDĚNÍ

  Asistent nouzového brzdění (EBA) rozpozná snahu o prudké brzdění a pomáhá zajistit maximální brzdný účinek, aniž byste museli vyvíjet nadměrnou sílu. Dosahuje toho zvýšením tlaku v brzdové soustavě pomocí čerpadla systému ABS, abyste zastavili včas.

1A Součást paketu Driver Assist Pack.
2Na některých trzích je vyžadováno čelní sklo odrážející infračervené záření.
3 K dispozici pouze u verzí s motorem V8.
Skutečná sedadla mají nové sedáky, výplň a jsou čalouněná měkčí kůží, která vlastnosti těchto prvků dokonale doplňuje. Další informace vám poskytne autorizovaný prodejce.