AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL

AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

VAŠE KONFIGURACE

Co říkáte, je to váš nový Land Rover?

HLAVNÍ PRVKY VÝBAVY

 • DESIGN

  Linii střechy, nepřerušovanou spodní linii oken a výraznou spodní část vozu Range Rover jsme nechtěli měnit. Vůz jsme však vylepšili mnoha inovativními funkcemi, jako jsou laserové světlomety Pixel LED, které dotvářejí jeho již tak působivý vzhled.

 • KULTIVOVANOST

  Skutečně prvotřídní zážitek z jízdy. Úchvatný a dokonale vybavený interiér vozu Range Rover nabízí komfort čtyřsedadlové konfigurace a současně praktičnost pětimístného uspořádání. Přední i zadní sedadla jsou nyní sklopná v ještě větším úhlu a díky příjemnému čalounění nabízejí vyšší pohodlí.

 • TECHNOLOGIE

  Range Rover je vybaven řadou technologií určených k zajištění kultivované jízdy a neustálé konektivity – od dotykových spínačů na volantu, které zůstávají skryté, dokud nejsou osvětlené, po integrované 10" dotykové obrazovky systému Touch Pro Duo.

DESIGN

PROZKOUMEJTE EXTERIÉR

Nová maska chladiče, přední nárazník a kapota společně s integrovanými koncovkami výfukové soustavy a novými LED světly se vyznačují přirozeným, avšak působivým moderním designem.

Please enable javascript on your browser.

DOMINANTNÍ VZHLED

Díky třem charakteristickým prvkům je design vozů Range Rover okamžitě rozpoznatelný. Jedinečná silueta se směrem dozadu mírně snižuje a zakřivuje, skla tvořící jednotnou plochu s karoserií a leskle černé sloupky zvýrazňují linii střechy a podtrhují tak elegantní aerodynamický tvar vozu.

MIMOŘÁDNÁ KULTIVOVANOST

Range Rover s dlouhým rozvorem je okamžitě rozpoznatelný a vyniká dokonalou konstrukcí a úžasnou výbavou. Pyšní se panoramatickým střešním oknem ve standardní výbavě, karoserií delší o 200 mm a luxusnějším interiérem.

Please enable javascript on your browser.

DESIGN INTERIÉRU

Přirozeně komfortní, špičkově vybavený a dokonale propracovaný. Dekorativní prvky a nová ozdobná obložení umocňují dojem kultivovanosti, která je nedílnou součástí každého vozu Range Rover.

Kliknutím spustíte interaktivní funkci

Kliknutím spustíte interaktivní funkci

KOMFORT

Nový interiér vozu Range Rover byl navržen a vytvořen k zajištění špičkového komfortu. Použity jsou prvotřídní materiály, například semianilinová kůže, sedadla jsou širší a nová přehledná konzola nabízí intuitivní a snadné používání.

DOKONALÝ LUXUS

Cestující si díky dlouhému rozvoru vozu Range Rover mohou dopřát dokonale pohodlnou jízdu. V porovnání s vozy se standardním rozvorem dosahuje tato verze nové úrovně kultivovanosti. Cestující mají například k dispozici o 186 mm více místa pro nohy, a tudíž ještě více komfortu.

EDICE A SPECIÁLNÍ VOZIDLA

RANGE ROVER
WESTMINSTER

Range Rover Westminster se honosí proslulou elegancí a noblesou. Nabízí čalounění stropu velurem, obložení v provedení Kalahari, posuvné panoramatické střešní okno a mnoho dalších prémiových prvků výbavy. Dolaďte jeho už tak sebevědomý vzhled provedením Westminster Black.

RANGE ROVER
SVAUTOBIOGRAPHY
DYNAMIC STEALTH

Verze výbavy SVAutobiography Dynamic Stealth je vylepšena o jedinečné designové prvky v černé barvě, například lak v odstínu Santorini Black s tóny Narvik Black a interiér v odstínu Ebony s prošíváním v odstínu Pimento. Divize Special Vehicle Operations povznáší luxus, jízdní schopnosti a výkon vozu na zcela novou úroveň.

TECHNOLOGIE

TOUCH PRO DUO

Standardně dodávaný informační a zábavní systém Touch Pro Duo se dvěma vysoce citlivými 10" dotykovými obrazovkami s vysokým rozlišením umožňuje zobrazovat důležité informace a současně využívat další funkce, což zvyšuje flexibilitu a efektivitu používání.

INTERAKTIVNÍ DISPLEJ ŘIDIČE

Interaktivní displej řidiče s vysokým rozlišením s úhlopříčkou 12,3" přijímá a zobrazuje velké množství provozních informací, zábavný obsah a údaje pro aktivní bezpečnost, například navigaci, telefon a média.

VŠESTRANNOST

5 SEDADEL

Vy a vaši přátelé nebo rodina můžete odjet na víkend, přičemž budete mít k dispozici dostatek místa pro tašky a kufry se všemi věcmi nutnými k přespání. Výše uvedená hodnota mokrého objemu odpovídá „suché“ kapacitě 707 litrů.

5 Seats

4 SEDADLA

Využijte čtyři sedadla a získejte více prostoru pro větší zavazadla, například vaky na lyže nebo piknikový koš. Výše uvedená hodnota mokrého objemu odpovídá „suché“ kapacitě 1 102 litrů.

4 Seats

3 SEDADLA

Se třemi používanými sedadly vám vozidlo poskytne praktický zavazadlový prostor. Výše uvedená hodnota mokrého objemu odpovídá „suché“ kapacitě 1 299 litrů.

3 Seats

2 SEDADLA

S třemi sklopenými sedadly můžete do zavazadlového prostoru uložit i ty nejobjemnější předměty. Výše uvedená hodnota mokrého objemu odpovídá „suché“ kapacitě 1 694 litrů.

2 Sedadla

Standardní mokrý objem se měří simulací, při které je zavazadlový prostor naplněný kapalinou. Suchý objem se měří pomocí pevných bloků (200 x 50 x 100 mm) a představuje množství využitelného místa ve vozidle.

U modelů PHEV a u specifikací s luxusními sedadly Executive vzadu je omezen objem zadního zavazadlového prostoru. Se žádostí o podrobnosti se obraťte na autorizovaného prodejce.

DÁLKOVĚ OVLÁDANÉ SKLÁPĚNÍ SEDADEL

Funkce praktického sklápění sedadel se systémem inteligentního sklápění sedadel, která je k dispozici pro zadní sedadla „Executive Class“, umožňuje konfiguraci sedadel vzadu pomocí dolní dotykové obrazovky nebo aplikace ve vašem chytrém telefonu.

SCHOPNOSTI

POHON VŠECH KOL

Díky pohonu všech kol (AWD) je jízda v terénu suverénní a přesná. K udržení optimální trakce a jisté jízdy za všech podmínek je pohon vozu Range Rover řízen souborem pečlivě vyvinutých technologií.

JÍZDA S PŘÍVĚSEM

Range Rover si díky nejvyšší přípustné hmotnosti přívěsu až 3 500 kg1 exkluzivně vyvinutým technologiím snadno poradí i s těmi největšími výzvami. Užijte si pohodlí díky na přání dodávanému příslušenství, jako je elektricky výsuvné tažné zařízení, vyspělý asistent pro jízdu s přívěsem nebo nastavení výšky vzadu.

BRODIVOST

Range Rover se může pochlubit brodivostí až 900 mm. Náš na přání dodávaný systém sledování hloubky brodu2 využívá senzory ve vnějších zpětných zrcátkách, které vás upozorní, když se hladina vody přiblíží k hranici brodivosti vozidla. Řídicí systém poskytuje informace v reálném čase, což je obzvláště užitečné za šera.

JÍZDNÍ DYNAMIKA

PHEV

Naše dosud nejprogresivnější pohonná jednotka. Range Rover PHEV (Plug-in Hybrid Electric Vehicle) je vybaven vyspělým zážehovým motorem Ingenium a elektromotorem. Výkon 404 k, zrychlení z 0 na 100 km/h za 6,4 sekundy a emise CO2 od 75 g/km††.

MOTORY

Pro Range Rover je k dispozici celá řada motorů, které vám nabídnou jak výkon, tak čirou radost z jízdy, hospodárnost a kultivovanost. Všechny byly optimalizovány s důrazem na rozličné vlastnosti, aby vyhovovaly různým požadavkům, které na ně budou kladeny. Všechny motory jsou vybaveny systémem Stop/Start a chytrým nabíjením akumulátoru rekuperací kinetické energie.

HLINÍKOVÝ PODVOZEK

Díky celohliníkové samonosné karoserii je Range Rover jedním z nejpevnějších a zároveň nejlehčích vozidel svého druhu. Použití hliníku s vysokou pevností v konstrukci karoserie zajišťuje minimální narušení bezpečnostního skeletu v případě kolize.

ŘADA NAŠICH SUV S HYBRIDNÍM, ZÁŽEHOVÝM NEBO VZNĚTOVÝM MOTOREM SPLŇUJÍCÍM NORMU EURO 6

Pět rychlých otázek vám pomůže informovaně se rozhodnout o koupi vašeho příštího vozu. A vůbec nezáleží na tom, zda častěji jezdíte po městě nebo jestli spíše podnikáte delší cesty po dálnici.

Range Rover in nature frontal shot.

VYBERTE SI RANGE ROVER

PŘÍSLUŠENSTVÍ LAND ROVER

Svůj Range Rover si můžete kdykoli upravit podle svých představ instalací doplňkového příslušenství Land Rover. Přizpůsobte vozidlo svým požadavkům pomocí stylových, odolných a všestranných prvků, které byly navrženy, testovány a vyrobeny podle stejně přísných standardů jako ostatní originální vybavení instalované ve voze.

††Zobrazte si hodnoty WLTP pro model Range Rover.

Uvedené hodnoty jsou hodnoty s plně nabitým akumulátorem a jsou výsledkem oficiálních testů výrobce v souladu s legislativou Evropské unie. Hodnoty jsou určené pouze pro účely porovnání. Skutečné hodnoty se mohou lišit. Hodnoty emisí CO2, spotřeby paliva, spotřeby energie a dojezdu se mohou lišit v závislosti na faktorech, jako jsou jízdní styl, podmínky prostředí, zatížení, použitá kola, instalované příslušenství, zvolená trasa a stav akumulátoru. Údaje o dojezdu platí pro sériově vyráběný vůz a jízdu po standardizované trase.


1U vozů s motorem P400e maximálně 2 500 kg.

2Brodit se lze pouze s nastartovaným motorem.


Skutečná sedadla mají nové sedáky a výplň a jsou čalouněná měkčí kůží, která vlastnosti těchto prvků dokonale doplňuje. Více informací vám poskytne autorizovaný prodejce vozů Land Rover.


Funkce systému InControl, prvky výbavy na přání, služby třetích stran a jejich dostupnost nadále závisí na konkrétním trhu. Kompletní informace o dostupnosti a podmínkách vám poskytne autorizovaný prodejce vozů Land Rover. Dostupnost připojení k mobilní síti nelze zaručit ve všech lokalitách. Informace a zobrazené snímky vztahující se k technologii InControl, včetně obrazovek nebo sekvencí, podléhají aktualizacím softwaru, novým verzím a dalším systémovým a vzhledovým změnám, v závislosti na vybrané výbavě na přání.


Výbava na přání a její dostupnost může záviset na konkrétní specifikaci vozidla (modelu a pohonné jednotce) nebo vyžadovat instalaci jiných prvků. Kontaktujte autorizovaného prodejce s žádostí o podrobnosti nebo si nakonfigurujte vozidlo online.

Videoobsah zobrazený v rámci tohoto pole na naší webové stránce vyžaduje využití souborů cookies. Pokud si přejete video přehrát, prosíme, změňte nastavení Vašich preferencí ohledně cookies, abyste povolili využití následujících typů souboru cookie:
 • Analytické
 • Marketingové a reklamní