AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

HLAVNÍ PRVKY VÝBAVY

  • DESIGN

    Linii střechy, nepřerušovanou spodní linii oken a výraznou spodní část vozu Range Rover jsme nechtěli měnit. Vůz jsme však vylepšili mnoha inovativními funkcemi, jako jsou laserové světlomety Pixel LED, které dotvářejí jeho již tak působivý vzhled.

  • KULTIVOVANOST

    Skutečně prvotřídní zážitek z jízdy. Úchvatný a dokonale vybavený interiér vozu Range Rover nabízí komfort čtyřsedadlové konfigurace a současně praktičnost pětimístného uspořádání. Přední i zadní sedadla jsou nyní sklopná v ještě větším úhlu a díky příjemnému čalounění nabízejí vyšší pohodlí.

  • TECHNOLOGIE

    Range Rover je vybaven řadou technologií určených k zajištění kultivované jízdy a neustálé konektivity – od dotykových spínačů na volantu, které zůstávají skryté, dokud nejsou osvětlené, po integrované 10" dotykové obrazovky systému Touch Pro Duo.

DESIGN

PROZKOUMEJTE EXTERIÉR

Nová maska chladiče, přední nárazník a kapota společně s integrovanými koncovkami výfukové soustavy a novými LED světly se vyznačují přirozeným, avšak působivým moderním designem.

Please enable javascript on your browser.
Please enable javascript on your browser.

DESIGN INTERIÉRU

Přirozeně komfortní, špičkově vybavený a dokonale propracovaný. Dekorativní prvky a nová ozdobná obložení umocňují dojem kultivovanosti, která je nedílnou součástí každého vozu Range Rover.

Kliknutím spustíte interaktivní funkci

Kliknutím spustíte interaktivní funkci

SPECIÁLNÍ EDICE

TECHNOLOGIE

VŠESTRANNOST

tbc
tbc

5 SEDADEL

900litrů

Vy a vaši přátelé nebo rodina můžete odjet na víkend, přičemž budete mít k dispozici dostatek místa pro tašky a kufry se všemi věcmi nutnými k přespání. Výše uvedená hodnota mokrého objemu odpovídá „suché“ kapacitě 707 litrů.

tbc

4 SEDADLA

1321litrů

Využijte čtyři sedadla a získejte více prostoru pro větší zavazadla, například vaky na lyže nebo piknikový koš. Výše uvedená hodnota mokrého objemu odpovídá „suché“ kapacitě 1 102 litrů.

tbc

3 SEDADLA

1526litrů

Se třemi používanými sedadly vám vozidlo poskytne praktický zavazadlový prostor. Výše uvedená hodnota mokrého objemu odpovídá „suché“ kapacitě 1 299 litrů.

tbc

2 SEDADLA

1943litrů

S třemi sklopenými sedadly můžete do zavazadlového prostoru uložit i ty nejobjemnější předměty. Výše uvedená hodnota mokrého objemu odpovídá „suché“ kapacitě 1 694 litrů.

tbc

KLIKNUTÍM AKTIVUJETE INTERAKTIVNÍ FUNKCI POKLEPÁNÍM AKTIVUJETE INTERAKTIVNÍ FUNKCI

Standardní mokrý objem se měří simulací, při které je zavazadlový prostor naplněný kapalinou. Suchý objem se měří pomocí pevných bloků (200 x 50 x 100 mm) a představuje množství využitelného místa ve vozidle.
Zavazadlový prostor vzadu je u modelů PHEV omezen. Další podrobnosti vám sdělí autorizovaný prodejce.

SCHOPNOSTI

JÍZDNÍ DYNAMIKA

VYBERTE SI MODEL

tbc
tbc
tbc
tbc

tbc
tbc

*Vůz na snímku se může lišit od nejnovější specifikace.
Poznámka: Všechny funkce závisí na typu pohonné jednotky a příslušném trhu.

WLTP označuje novou evropskou zkušební metodiku výpočtu hodnot spotřeby paliva a emisí CO2 osobních vozidel. V jejím rámci se měří spotřeba paliva a energie, dojezd a emise. To slouží k získání realističtějších údajů hodnot spotřeby. Vozidla jsou tak testována s doplňkovou výbavou za složitějších zkušebních podmínek a v náročnějším jízdním profilu.


1Je vyžadován systém Remote Premium.

2Maximálně 2 500 kg u modelů P400e. Maximálně 3 000 kg u modelů SVR a Si4.


V rámci zavádění systému InControl mohou být některé popsané funkce volitelné a mohou záviset na trhu nebo pohonné jednotce. Informace o dostupnosti a kompletních podmínkách ve vaší zemi získáte u místního prodejce vozů Land Rover. Některé funkce vyžadují vhodnou SIM kartu s odpovídajícím datovým tarifem, který bude nutné sjednat po počátečním období na základě doporučení prodejce Land Rover. Dostupnost připojení nelze zaručit ve všech lokalitách.


Skutečná sedadla mají nové sedáky, výplň a jsou čalouněná měkčí kůží, která vlastnosti těchto prvků dokonale doplňuje. Další informace vám poskytne autorizovaný prodejce.