AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

HLAVNÍ PRVKY VÝBAVY

  • DESIGN

    Linii střechy, nepřerušovanou spodní linii oken a výraznou spodní část vozu Range Rover jsme nechtěli měnit. Vůz jsme však vylepšili mnoha inovativními funkcemi, jako jsou laserové světlomety Pixel LED, které dotvářejí jeho již tak působivý vzhled.

  • KULTIVOVANOST

    Skutečně prvotřídní zážitek z jízdy. Úchvatný a dokonale vybavený interiér vozu Range Rover nabízí komfort čtyřsedadlové konfigurace a současně praktičnost pětimístného uspořádání. Přední i zadní sedadla jsou nyní sklopná v ještě větším úhlu a díky příjemnému čalounění nabízejí vyšší pohodlí.

  • TECHNOLOGIE

    Range Rover je vybaven řadou technologií určených k zajištění kultivované jízdy a neustálé konektivity – od dotykových spínačů na volantu, které zůstávají skryté, dokud nejsou osvětlené, po integrované 10" dotykové obrazovky systému Touch Pro Duo.

DESIGN

PROZKOUMEJTE EXTERIÉR

Nová maska chladiče, přední nárazník a kapota společně s integrovanými koncovkami výfukové soustavy a novými LED světly se vyznačují přirozeným, avšak působivým moderním designem.

Please enable javascript on your browser.
Please enable javascript on your browser.

DESIGN INTERIÉRU

Přirozeně komfortní, špičkově vybavený a dokonale propracovaný. Dekorativní prvky a nová ozdobná obložení umocňují dojem kultivovanosti, která je nedílnou součástí každého vozu Range Rover.

Kliknutím spustíte interaktivní funkci

Kliknutím spustíte interaktivní funkci

EDICE A SPECIÁLNÍ VOZIDLA

TECHNOLOGIE

VŠESTRANNOST

5 SEDADEL

900litrů

Vy a vaši přátelé nebo rodina můžete odjet na víkend, přičemž budete mít k dispozici dostatek místa pro tašky a kufry se všemi věcmi nutnými k přespání. Výše uvedená hodnota mokrého objemu odpovídá „suché“ kapacitě 707 litrů.

5 Seats

4 SEDADLA

1416litrů

Využijte čtyři sedadla a získejte více prostoru pro větší zavazadla, například vaky na lyže nebo piknikový koš. Výše uvedená hodnota mokrého objemu odpovídá „suché“ kapacitě 1 102 litrů.

4 Seats

3 SEDADLA

1674litrů

Se třemi používanými sedadly vám vozidlo poskytne praktický zavazadlový prostor. Výše uvedená hodnota mokrého objemu odpovídá „suché“ kapacitě 1 299 litrů.

3 Seats

2 SEDADLA

2190litrů

S třemi sklopenými sedadly můžete do zavazadlového prostoru uložit i ty nejobjemnější předměty. Výše uvedená hodnota mokrého objemu odpovídá „suché“ kapacitě 1 694 litrů.

2 Sedadla

KLIKNUTÍM AKTIVUJETE INTERAKTIVNÍ FUNKCI POKLEPÁNÍM AKTIVUJETE INTERAKTIVNÍ FUNKCI

Standardní mokrý objem se měří simulací, při které je zavazadlový prostor naplněný kapalinou. Suchý objem se měří pomocí pevných bloků (200 x 50 x 100 mm) a představuje množství využitelného místa ve vozidle.

U modelů PHEV a u specifikací s luxusními sedadly Executive vzadu je omezen objem zadního zavazadlového prostoru. Se žádostí o podrobnosti se obraťte na autorizovaného prodejce.

SCHOPNOSTI

JÍZDNÍ DYNAMIKA

VYBERTE SI RANGE ROVER

Veškeré údaje jsou hodnoty před ověřením výrobcem a budou oficiálně potvrzeny před zahájením výroby. Upozorňujeme, že hodnoty týkající se emisí CO2 a spotřeby paliva se mohou lišit v závislosti na použitých kolech. S koly, která jsou součástí standardní výbavy, nemusí být možné uvedených nejnižších hodnot dosáhnout.

WLTP označuje novou evropskou zkušební metodiku výpočtu hodnot spotřeby paliva a emisí CO2 osobních vozidel. V jejím rámci se měří spotřeba paliva a energie, dojezd a emise. To slouží k získání realističtějších údajů hodnot spotřeby. Vozidla jsou tak testována s doplňkovou výbavou za složitějších zkušebních podmínek a v náročnějším jízdním profilu.


1U vozů s motorem P400e maximálně 2 500 kg.

2Brodit se lze pouze s nastartovaným motorem.


Skutečná sedadla mají nové sedáky a výplň a jsou čalouněná měkčí kůží, která vlastnosti těchto prvků dokonale doplňuje. Více informací vám poskytne autorizovaný prodejce vozů Land Rover.


Funkce systému InControl, prvky výbavy na přání, služby třetích stran a jejich dostupnost nadále závisí na konkrétním trhu. Kompletní informace o dostupnosti a podmínkách vám poskytne autorizovaný prodejce vozů Land Rover. Dostupnost připojení k mobilní síti nelze zaručit ve všech lokalitách. Informace a zobrazené snímky vztahující se k technologii InControl, včetně obrazovek nebo sekvencí, podléhají aktualizacím softwaru, novým verzím a dalším systémovým a vzhledovým změnám, v závislosti na vybrané výbavě na přání.


Výbava na přání a její dostupnost může záviset na konkrétní specifikaci vozidla (modelu a pohonné jednotce) nebo vyžadovat instalaci jiných prvků. Kontaktujte autorizovaného prodejce s žádostí o podrobnosti nebo si nakonfigurujte vozidlo online.