RANGE ROVER AUTOBIOGRAPHY S DLOUHÝM ROZVOREM (LWB)

ZTĚLESNĚNÍ KULTIVOVANÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU

OD
3 484 558
Emise CO2 (g/km)
od 73
Kombinovaná spotřeba paliva (l/100 km)
od 3,2

DESIGN

/
/

CHARAKTERISTICKÉ PRVKY VÝBAVY

LUXUSNÍ SEDADLA

Sedadla „Executive Class“, která jsou dostupná pouze u verze výbavy Autobiography s dlouhým rozvorem (LWB), a o 186 mm více místa pro nohy podtrhují luxus v interiéru. Sedadla vpředu i vzadu jsou širší a disponují hlubším sedákem, který je zárukou většího pohodlí. Po zavření se elektricky výsuvná středová konzola dokonale včlení mezi krajní sedadla a v interiéru vozu vytvoří luxusní pětisedadlové uspořádání.

AUDIOSYSTÉM MERIDIANTM

Audiosystém Meridian™ Surround nabízí plnost a zřetelnost na úrovni živého vystoupení prostřednictvím 19 předních, bočních a zadních reproduktorů doplněných dvoukanálovým subwooferem, které dokonale propojuje exkluzivní technologie Trifield značky Meridian a které lze jednoduše ovládat naším informačním a zábavním systémem Touch Pro Duo.

ZÁBAVNÍ SYSTÉM PRO CESTUJÍCÍ NA ZADNÍCH SEDADLECH

Na přání dodávaný zábavní systém pro cestující na zadních sedadlech využívá dvě 10" výklopné dotykové obrazovky s vysokým rozlišením upevněné na sedadlech. Oba zábavní systémy jsou vybaveny dvojicí digitálních bezdrátových sluchátek WhiteFire®, vstupem HDMI, rozhraním Mobile High-Definition Link a vstupy USB. S přijímačem digitálního televizního vysílání dodávaným na přání se budou cestující moci dívat i na své oblíbené televizní pořady.

KOLA

Range Rover Autobiography je standardně vybaven 21" koly z lehké slitiny se 7 dvojitými paprsky v provedení Light Silver Diamond Turned (Style 7001).

SVĚTLOMETY PIXEL LED

Laserové světlomety Pixel LED s LED signaturou nabízejí intenzivnější osvětlení, čímž řidiči zajišťují maximální viditelnost, zamezují oslnění protijedoucích vozidel a napomáhají k bezpečnější jízdě.

KOMFORT A PRAKTIČNOST

Konfigurovatelné ambientní osvětlení interiéru nabízí výběr z deseti uklidňujících barev, čtyřzónovou klimatizaci lze nastavit pro každého cestujícího zvlášť a posuvné panoramatické střešní okno je možné zcela otevřít.

STRUČNÉ PŘEDSTAVENÍ MOTORŮ

Motor Zrychlení 0–100 km/h
(s)
Nejvyšší rychlost km/h Točivý moment Nm Kombinovaná l/100 km
Emise CO2 g/km
SDV6 (3,0 l 275 k VZNĚTOVÝ) 8stupňová automatická převodovka SESTAVTE SI SVŮJ VŮZ 8,0 209 625 od 7,7 od 202
SDV8 (4,4 l 339 k VZNĚTOVÝ) 8stupňová automatická převodovka SESTAVTE SI SVŮJ VŮZ 7,7 217 740 od 9,3 od 246
P400e (2,0 l 404 k VZNĚTOVÝ PHEV) 8stupňová automatická převodovka SESTAVTE SI SVŮJ VŮZ 6,9 220 640 od 3,2 od 73
V8 SUPERCHARGED (5,0 l 525 k VZNĚTOVÝ) 8stupňová automatická převodovka SESTAVTE SI SVŮJ VŮZ 5,5 250* 625 od 13,4 od 305
 
 

*Pokud je vůz vybaven 22“ koly. Maximální rychlost je 225 km/h, pokud je vůz vybaven 20“ nebo 21“ koly

SESTAVTE SI VLASTNÍ VŮZ

Vyberte si dokonalou kombinaci odpovídající vašemu osobnímu vkusu.

DOPLŇKOVÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ LAND ROVER GEAR

Elegantní, odolné a praktické. Upravte si svůj Range Rover pomocí široké řady příslušenství pro exteriér a interiér.

VYBERTE SI MODEL

VYBERTE SI MODEL

*Image may differ from latest specifications.
Note: All features are powertrain and market dependant.
All figures are manufacturer’s targets and subject to final confirmation ahead of production. Note that CO2 and fuel economy figures can vary according to wheel fitment, and the lowest figures may not be achievable with the standard wheels.
±Engine data has not been re-certified in 2018. Data shown conforms to the 2017 certification.
Actual seats have new cushions and interlayers with softer looser leather to optimise these features. Please refer to your Land Rover Retailer for more information

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeba paliva a emisí CO2 u modelů Land Rover:
Spotřeba paliva (kombinovaná v l/100 km): 5,7 - 9,1. Emise CO2 (g/km): 149 - 206.

Uvedené informace jsou hodnoty získané podle zkušebního cyklu WLTP v souladu s nařízením Komise (EU) 2017/1151 a byly přepočítány pro účely srovnání s údaji získanými podle zkušebního cyklu NEDC. Další informace naleznete např. na wltpfacts.eu

Uváděné hodnoty se tedy nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a jeho užití v provozu a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje vždy jen srovnání spotřeby paliva a emisí v normovaném cyklu mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se však spotřeba paliva a emise u různých provedení vozů téže modelové řady mohou odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a emise u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva vozidlem, ale také jízdní styl, zatížení a další netechnické faktory, jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a údržba vozu. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny nesoucí odpovědnost za globální oteplování. Další informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce vozů Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva a emisích CO2 naleznete také v sekci “Ceny a specifikace” zvoleného modelu Land Rover.