AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

tbc

RANGE ROVER AUTOBIOGRAPHY S DLOUHÝM ROZVOREM (LWB)

ZTĚLESNĚNÍ KULTIVOVANÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU

OD

3 676 343 

EMISE CO2

od 78 g/km

KOMBINOVANÁ SPOTŘEBA PALIVA

od 3,5 l/100 km

DESIGN

CHARAKTERISTICKÉ PRVKY VÝBAVY

 • Bude upřesněno

  LUXUSNÍ SEDADLA

  Sedadla „Executive Class“, která jsou dostupná pouze u verze výbavy Autobiography s dlouhým rozvorem (LWB), a o 186 mm více místa pro nohy podtrhují luxus v interiéru. Sedadla vpředu i vzadu jsou širší a disponují hlubším sedákem, který je zárukou většího pohodlí. Po zavření se elektricky výsuvná středová konzola dokonale včlení mezi krajní sedadla a v interiéru vozu vytvoří luxusní pětisedadlové uspořádání.

 • Bude upřesněno

  AUDIOSYSTÉM MERIDIANTM

  Audiosystém Meridian™ Surround nabízí plnost a zřetelnost na úrovni živého vystoupení prostřednictvím 19 předních, bočních a zadních reproduktorů doplněných dvoukanálovým subwooferem, které dokonale propojuje exkluzivní technologie Trifield značky Meridian a které lze jednoduše ovládat naším informačním a zábavním systémem Touch Pro Duo.

 • Bude upřesněno

  ZÁBAVNÍ SYSTÉM PRO CESTUJÍCÍ NA ZADNÍCH SEDADLECH

  Na přání dodávaný zábavní systém pro cestující na zadních sedadlech využívá dvě 10" výklopné dotykové obrazovky s vysokým rozlišením upevněné na sedadlech. Oba zábavní systémy jsou vybaveny dvojicí digitálních bezdrátových sluchátek WhiteFire®, vstupem HDMI, rozhraním Mobile High-Definition Link a vstupy USB. S přijímačem digitálního televizního vysílání dodávaným na přání se budou cestující moci dívat i na své oblíbené televizní pořady.

 • Bude upřesněno

  KOLA

  Range Rover Autobiography je standardně vybaven 21" koly z lehké slitiny se 7 dvojitými paprsky v provedení Light Silver Diamond Turned (Style 7001).

 • Bude upřesněno

  SVĚTLOMETY PIXEL LED

  Laserové světlomety Pixel LED s LED signaturou nabízejí intenzivnější osvětlení, čímž řidiči zajišťují maximální viditelnost, zamezují oslnění protijedoucích vozidel a napomáhají k bezpečnější jízdě.

 • Bude upřesněno

  KOMFORT A PRAKTIČNOST

  Konfigurovatelné ambientní osvětlení interiéru nabízí výběr z deseti uklidňujících barev, čtyřzónovou klimatizaci lze nastavit pro každého cestujícího zvlášť a posuvné panoramatické střešní okno je možné zcela otevřít.

STRUČNÉ PŘEDSTAVENÍ MOTORŮ

Motor Zrychlení 0–100 km/h
(s)
Maximální rychlost (km/h) Točivý moment (Nm) Kombinovaná spotřeba (l/100 km)
Emise CO2 (g/km)
SDV6 (3,0 l 275 k VZNĚTOVÝ) 8stupňová automatická převodovka SESTAVTE SI SVŮJ VŮZ 8,0 209 625 od 9,2 od 241
SDV8 (4,4 l 339 k VZNĚTOVÝ) 8stupňová automatická převodovka SESTAVTE SI SVŮJ VŮZ 7,5 217 740 od 10,8 od 283
P400e (2,0 l 404 k VZNĚTOVÝ PHEV) 8stupňová automatická převodovka SESTAVTE SI SVŮJ VŮZ 6,9 220 640 od 3,5 od 78
I6 MHEV (3,0 l 400 k VZNĚTOVÝ) 8stupňová automatická převodovka SESTAVTE SI SVŮJ VŮZ 6,5 225 550 od 10,8 od 245
V8 SUPERCHARGED (5,0 l 525 k VZNĚTOVÝ) 8stupňová automatická převodovka SESTAVTE SI SVŮJ VŮZ 5,5 225* 625 od 14,3 od 322
tbc

SESTAVTE SI VLASTNÍ VŮZ

Vyberte si dokonalou kombinaci odpovídající vašemu osobnímu vkusu.

tbc

DOPLŇKOVÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ LAND ROVER GEAR

Elegantní, odolné a praktické. Upravte si svůj Range Rover pomocí široké řady příslušenství pro exteriér a interiér.

VYBERTE SI MODEL

tbc
tbc
tbc
tbc

tbc
tbc

WLTP označuje novou evropskou zkušební metodiku výpočtu hodnot spotřeby paliva a emisí CO2 osobních vozidel. V jejím rámci se měří spotřeba paliva a energie, dojezd a emise. To slouží k získání realističtějších údajů hodnot spotřeby. Vozidla jsou tak testována s doplňkovou výbavou za složitějších zkušebních podmínek a v náročnějším jízdním profilu.


*Maximální rychlost je 250 km/h, pokud je vůz vybaven 22“ koly.

**Vůz na snímku se může lišit od nejnovější specifikace.​
Poznámka: Všechny funkce závisí na typu pohonné jednotky a příslušném trhu.