VÝBAVA NA PŘÁNÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍ

PAKETY VÝBAVY NA PŘÁNÍ

PAKETY VÝBAVY NA PŘÁNÍ
/
PAKETY VÝBAVY NA PŘÁNÍ
/
PAKETY VÝBAVY NA PŘÁNÍ
/
PAKETY VÝBAVY NA PŘÁNÍ
/

VÝBAVA EXTERIÉRU NA PŘÁNÍ

VÝBAVA EXTERIÉRU NA PŘÁNÍ
/

VÝBAVA EXTERIÉRU NA PŘÁNÍ

VÝBAVA EXTERIÉRU NA PŘÁNÍ

PANORAMATICKÉ STŘEŠNÍ OKNO

K dispozici je na přání dodávané pevné panoramatické střešní okno nebo posuvné panoramatické střešní okno, které dále umocňují prostornost vozu. Střechu lze zvolit v barvě karoserie, nebo v kontrastní černé barvě, která ještě zvýrazní exteriér vozidla.

/
VÝBAVA EXTERIÉRU NA PŘÁNÍ
/
VÝBAVA EXTERIÉRU NA PŘÁNÍ
/
VÝBAVA EXTERIÉRU NA PŘÁNÍ
/

VÝBAVA INTERIÉRU NA PŘÁNÍ

VÝBAVA INTERIÉRU NA PŘÁNÍ
/
VÝBAVA INTERIÉRU NA PŘÁNÍ
/
VÝBAVA INTERIÉRU NA PŘÁNÍ
/
DEKORATIVNÍ OBLOŽENÍ

K dispozici je několik typů ozdobného obložení, například ozdobné obložení z uhlíkového kompozitu s vetkaným měděným vláknem, ozdobné hliníkové obložení Aluminium nebo Shadow Aluminium a ozdobné obložení Argento Pinstripe s povrchem ve vysokém lesku. Všechna nádherně dotváří vzhled dveří nad loketními opěrkami. Na výběr je rovněž celá řada povrchových úprav, které dále podtrhují charakter interiéru.

SEDADLA

Nabídka sedadel zahrnuje elektricky ovládaná sedadla nastavitelná v 8, 10, 18 a 20 směrech doplněná nejrůznějšími funkcemi, například paměťovou funkcí, masážní funkcí, vyhříváním a chlazením pro přední sedadla. Komfort je prvořadý.

BAREVNÉ KOMBINACE INTERIÉRU

Výběrem barvy interiéru můžete ještě lépe vyjádřit svůj styl. Pro sedadla i čalounění stropu máte možnost výběru z odstínů Vintage Tan, Ebony, Eclipse, Light Oyster a Acorn.

PAKETY VÝBAVY INTERIÉRU

Pokud se rozhodnete pro interiérový paket Luxury Pack nebo Luxury Pack Plus, zajistíte si ve skvěle vybavené kabině Range Rover Velar ještě větší komfort a styl.

TECHNOLOGIE

Range Rover Velar je vybaven nejvyspělejšími intuitivními a inovativními technologiemi, díky kterým budete mít na dosah více zábavy, dokonalou konektivitu a spoustu informací. Nezapomnělo se na průhledový displej (HUD), systém InControl Connect Pro, audiosystém Meridian™ a prvky dokládající technickou vyspělost, jako jsou zapuštěné kliky dveří, světla LED a kapacitní ovládací prvky na volantu.

VÝBAVA NA PŘÁNÍ A ORIGINÁLNÍ DOPLŇKOVÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ LAND ROVER

PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO EXTERIÉR Z UHLÍKOVÉHO KOMPOZITU

Zadní spoiler, kryty vnějších zpětných zrcátek a boční ventilační otvory z vysoce kvalitního uhlíkového kompozitu s keprovou vazbou a vysoce lesklou povrchovou úpravou dodávají vozu vzhled inspirovaný světem motoristického sportu a současně snižují jeho hmotnost.

ZAVAZADLOVÝ PROSTOR

K přepážce zavazadlového prostoru lze také nainstalovat dělicí prvek, který rozdělí zavazadlový prostor na dvě části. Pryžová rohož zavazadlového prostoru chrání podlahu zavazadlového prostoru před zašpiněním a vlhkostí.

VÝSUVNÉ BOČNÍ NÁŠLAPY

Důmyslně řešené nášlapy usnadňují nastupování a vystupování. Nášlapy jsou uložené pod bočními prahy a automaticky se vysunou při otevření dveří, nebo na povel tlačítka na dálkovém ovládání. Se zavřením dveří se automaticky vrátí do výchozí polohy.

SYSTÉM PŘÍSLUŠENSTVÍ CLICK AND GO

Systém Click and Go je víceúčelový systém příslušenství upevněný na opěradlech předních sedadel pro cestující ve druhé řadě sedadel. Univerzální základní díl systému Click and Go se instaluje na upevňovací prvky opěrky hlavy a lze na něj přidávat další prvky pro uchycení tabletů či zavěšení tašek, košil nebo sak. Jednotlivé prvky příslušenství se prodávají samostatně. Pokud základní díl právě nepoužíváte, lze ho snadno odstranit.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 u modelů Discovery Sport, Discovery, Range Rover Evoque, Range Rover Sport, Range Rover:

Spotřeba paliva v kombinovaném zkušebním cyklu: 12,8 - 4,2 l/100 km, emise CO2 v kombinovaném zkušebním cyklu: 299 - 109 g/km.

Nezávazně doporučené ceny a technické údaje platné výhradně pro skladové vozy do vyprodání zásob. Podrobnější informace získáte u svého prodejce.

Uvedené informace o spotřebě paliva a emisích CO2 odpovídají hodnotám získaným při testování za ideálních podmínek v technických laboratořích, a to v souladu se standardizovaným postupem dle nařízení Rady (ES) č. 715/2007 a č. 692/2008 v platném znění. Uváděné hodnoty se nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje srovnání mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se spotřeba paliva u různých provedení vozů téže modelové řady může odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a výši emisí CO2 u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva motorem, ale také jízdní styl a další netechnické faktory jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a stav udržovanosti vozidla. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny a nese hlavní odpovědnost za globální oteplování. Další oficiální informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel Vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce značky Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva naleznete také v sekci „Technické údaje“.