VÍTĚZ ANKETY SVĚTOVÉ AUTO ROKU

Porota složená z 82 motoristických novinářů z 24 zemí rozhodla – Range Rover Velar zvítězil v anketě Světové auto roku 2018 v kategorii Nejlepší design roku. Pokud máte zájem o luxusní, výkonné SUV se suverénními a kultivovanými jízdními schopnostmi,
dál už hledat nemusíte.

DESIGN


KLIKNUTÍM AKTIVUJETE INTERAKTIVNÍ FUNKCI

POKLEPÁNÍM AKTIVUJETE INTERAKTIVNÍ FUNKCI
Please enable javascript on your browser.
EXTERIÉR DESIGN

PROHLÉDNĚTE SI EXTERIÉR

Jednoduchost, která vyzařuje sebevědomí a individualitu. Range Rover Velar razí cestu v oblasti progresivního designu. Tento vůz s čistými, elegantními a osobitými liniemi se pyšní neobyčejným, moderním charakterem. Vůz Range Rover Velar upoutá pozornost, kamkoli pojedete.

EXTERIÉR DESIGN
/
EXTERIÉR DESIGN
/
Please enable javascript on your browser.

KLIKNUTÍM AKTIVUJETE INTERAKTIVNÍ FUNKCI

KLIKNUTÍM AKTIVUJETE INTERAKTIVNÍ FUNKCI

INTERIÉR

PROZKOUMEJTE INTERIÉR

Kabina Range Rover Velar vyzařuje elegantní jednoduchost. Vše, počínaje konfigurovatelným ambientním osvětlením interiéru až po dělené a posuvné loketní opěrky, bylo navrženo a vyrobeno s cílem zajistit, abyste se vy i ostatní cestující v cíli své cesty cítili odpočatí.

INTERIÉR
/
INTERIÉR
/

TECHNOLOGIE

TECHNOLOGIE VE VÝBAVĚ
/

PROVOZNÍ VLASTNOSTI

PROVOZNÍ VLASTNOSTI
/
PROVOZNÍ VLASTNOSTI
/
PROVOZNÍ VLASTNOSTI
/

SCHOPNOSTI

SCHOPNOSTI
/
SCHOPNOSTI
/
SCHOPNOSTI
/

VŠESTRANNOST


KLIKNUTÍM AKTIVUJETE INTERAKTIVNÍ FUNKCI POKLEPÁNÍM AKTIVUJETE INTERAKTIVNÍ FUNKCI
VŠESTRANNOST
/
ZPĚT

VYBERTE SI MODEL

VELAR

Čisté linie, elegantní proporce a nezaměnitelné stylistické prvky Velar charakteristické pro vozy Range Rover mají zásluhu na vzniku vozidla, které jednoduše nelze přehlédnout.

VELAR

Verze R-Dynamic s rafinovanými detaily a sportovními prvky vyzařuje sebevědomí a individualitu.

Lorem Ipsum

Limitovaná edice Range Rover Velar je ztělesněním  vývoje designu tohoto vozu.

/

Specifikace vztahující se pouze na model Range Rover Velar First Edition mohou být ve druhém anebo následujících modelových ročnících dostupné odděleně nebo i v kombinované podobě.

Sekvence ve videích znázorňují předprodukční software, který se může změnit.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 u modelů Discovery Sport, Discovery, Range Rover Evoque, Range Rover Sport, Range Rover:

Spotřeba paliva v kombinovaném zkušebním cyklu: 12,8 - 4,2 l/100 km, emise CO2 v kombinovaném zkušebním cyklu: 299 - 109 g/km.

Nezávazně doporučené ceny a technické údaje platné výhradně pro skladové vozy do vyprodání zásob. Podrobnější informace získáte u svého prodejce.

Uvedené informace o spotřebě paliva a emisích CO2 odpovídají hodnotám získaným při testování za ideálních podmínek v technických laboratořích, a to v souladu se standardizovaným postupem dle nařízení Rady (ES) č. 715/2007 a č. 692/2008 v platném znění. Uváděné hodnoty se nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje srovnání mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se spotřeba paliva u různých provedení vozů téže modelové řady může odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a výši emisí CO2 u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva motorem, ale také jízdní styl a další netechnické faktory jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a stav udržovanosti vozidla. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny a nese hlavní odpovědnost za globální oteplování. Další oficiální informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel Vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce značky Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva naleznete také v sekci „Technické údaje“.