#INSPIREDBYVELAR ZJISTĚTE VÍCE O NAŠICH DESIGNÉRECH Z CELÉ EVROPY A JEJICH PŘÍPRAVÁCH NA PROJEKT #INSPIREDBYVELAR.

ZPĚT NA VELAR CIRCLE

#INSPIREDBYVELAR

Když se ikonický design snoubí s nejmodernějšími technologiemi: Co vznikne, když nový Range Rover Velar zapůsobí na kreativní duši? Sledujte cestu, během které se několik designérů z celé Evropy nechá při tvorbě originálního díla inspirovat novým modelem Velar, #InspiredByVelar.

Zblízka se podíváme na nový Velar a prozkoumáme, co bylo zdrojem inspirace při jeho vzniku. Prohlédněte si, jak se v nejvytříbenějším středně velkém SUV značky Land Rover snoubí design a technologie.

5 Celkový počet položek:

DIALOG O DESIGNU

Ačkoli designéři účastnící se projektu #InspiredByVelar pracují na různých místech po celé Evropě, nedávno se setkali, aby si vyměnili myšlenky o kreativitě a filozofii vytříbeného designu nového modelu Range Rover Velar.

PŘEČTĚTE SI VÍCE
DESIGN, KTERÝ ZAPŮSOBÍ

Expert na designovou strategii Jinsop Lee se nedávno osobně seznámil s novým modelem Range Rover Velar. Jak podle jeho názoru ikonický design nového modelu Velar působí na celou řadu smyslů?

PŘEČTĚTE SI VÍCE
INSPIRATIVNÍ PŘEDSTAVENÍ

Začátek dubna se nesl ve znamení oficiálního zahájení projektu #InspiredByVelar. Naši vybraní designéři se poprvé setkali s novým modelem Range Rover Velar. Exkluzivní výstava v muzeu La Permanente během milánského týdne designu pro ně byla skvělou příležitostí, jak se nechat inspirovat novým modelem Velar. Pro designéry to byl zážitek, který zásadně ovlivní jejich dílo.

PŘEČTĚTE SI VÍCE
AVANTGARDNÍ PŘEDLOHA

Skupina kreativních lidí. Nejvytříbenější a nejschopnější středně velké SUV Land Rover. Zjistěte více o našich designérech z celé Evropy a jejich přípravách na projekt #InspiredByVelar.

PŘEČTĚTE SI VÍCE
DESIGN PRO VŠECHNY SMYSLY

Nový Range Rover Velar nabízí ikonický design, novátorské technologie a vytříbenou jednoduchost. Každý jeho detail jsme navrhli tak, aby zapojoval co nejvíce smyslů. Jinsop Lee, expert na designovou strategii, jehož vystoupení na konferenci TED zhlédlo už více než 1,4 milionu lidí, vysvětluje, proč je důležité vytvářet design, který zapojuje celou řadu smyslů.

PŘEČTĚTE SI VÍCE

RANGE ROVER VELAR CIRCLE

Členství v klubu Velar Circle vám přinese jak nejžhavější novinky a nabídky, tak pozvánky
na exkluzivní akce a další zážitky, které si za peníze jednoduše nekoupíte.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 u modelů Discovery Sport, Discovery, Range Rover Evoque, Range Rover Sport, Range Rover:

Spotřeba paliva v kombinovaném zkušebním cyklu: 12,8 - 4,2 l/100 km, emise CO2 v kombinovaném zkušebním cyklu: 299 - 109 g/km.

Uvedené informace o spotřebě paliva a emisích CO2 odpovídají hodnotám získaným při testování za ideálních podmínek v technických laboratořích, a to v souladu se standardizovaným postupem dle nařízení Rady (ES) č. 715/2007 a č. 692/2008 v platném znění. Uváděné hodnoty se nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje srovnání mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se spotřeba paliva u různých provedení vozů téže modelové řady může odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a výši emisí CO2 u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva motorem, ale také jízdní styl a další netechnické faktory jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a stav udržovanosti vozidla. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny a nese hlavní odpovědnost za globální oteplování. Další oficiální informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel Vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce značky Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva naleznete také v sekci „Technické údaje“.