#INSPIREDBYVELAR

ZJISTĚTE VÍCE O NAŠICH DESIGNÉRECH Z CELÉ EVROPY A JEJICH PŘÍPRAVÁCH NA PROJEKT #INSPIREDBYVELAR.

#INSPIREDBYVELAR

Když se ikonický design snoubí s nejmodernějšími technologiemi: Co vznikne, když nový Range Rover Velar zapůsobí na kreativní duši? Sledujte cestu, během které se několik designérů z celé Evropy nechá při tvorbě originálního díla inspirovat novým modelem Velar, #InspiredByVelar.

Zblízka se podíváme na nový Velar a prozkoumáme, co bylo zdrojem inspirace při jeho vzniku. Prohlédněte si, jak se v nejvytříbenějším středně velkém SUV značky Land Rover snoubí design a technologie.

9 Celkový počet položek:

OD INSPIRACE DO VÝSTAVNÍ SÍNĚ

Jeden zdroj inspirace, pět naprosto odlišných pojetí jejího ztvárnění. Po půlročním usilovném snažení pětice designérů vyvrcholil projekt #InspiredByVelar exkluzivní výstavou v rámci Pařížského týdne designu. Pětice rozličných a výjimečných děl podává svědectví o tom, že kreativita a moderní technologie neznají hranic. Zjistěte, jaká inspirace stojí za každým z designových kousků.

PŘEČTĚTE SI VÍCE
JEDEN ZDROJ INSPIRACE, PĚT NÁPADŮ

Designéři účastnící se projektu #InspiredByVelar finišují svá díla, která představí už tento měsíc při závěrečné výstavě v rámci Pařížského týdne designu. I přesto si však na nás našli čas a dovolili nám, abychom nahlédli do jejich „kuchyně“. Návštěvou designérů přímo v ateliérech zjistíme více o jejich individuálním stylu a přístupu k tvorbě – od nspirace po konečné provedení.

PŘEČTĚTE SI VÍCE
BOŽSKÝ VÝBĚR

Díky možnosti výběru ze tří prémiových audiosystémů Meridian je pro cestující v novém modelu Range Rover Velar poslech hudby doslova avantgardním zážitkem. Jak vytříbený design a psychoakustické technologie přispívají k nejvěrnější reprodukci zvuku?

PŘEČTĚTE SI VÍCE
TEXTILNÍ TKANINY ZÍTŘKA

Dánská společnost Kvadrat je jedním z nejuznávanějších výrobců textilních tkanin na světě, který udává směr ve špičkovém designu. Její poslední textilní tkanina vytvořená exkluzivně pro nový Range Rover Velar představuje nenucenou kombinaci jednoduchosti a inovací.

PŘEČTĚTE SI VÍCE
DIALOG O DESIGNU

Ačkoli designéři účastnící se projektu #InspiredByVelar pracují na různých místech po celé Evropě, nedávno se setkali, aby si vyměnili myšlenky o kreativitě a filozofii vytříbeného designu nového modelu Range Rover Velar.

PŘEČTĚTE SI VÍCE
DESIGN, KTERÝ ZAPŮSOBÍ

Expert na designovou strategii Jinsop Lee se nedávno osobně seznámil s novým modelem Range Rover Velar. Jak podle jeho názoru ikonický design nového modelu Velar působí na celou řadu smyslů?

PŘEČTĚTE SI VÍCE
INSPIRATIVNÍ PŘEDSTAVENÍ

Začátek dubna se nesl ve znamení oficiálního zahájení projektu #InspiredByVelar. Naši vybraní designéři se poprvé setkali s novým modelem Range Rover Velar. Exkluzivní výstava v muzeu La Permanente během milánského týdne designu pro ně byla skvělou příležitostí, jak se nechat inspirovat novým modelem Velar. Pro designéry to byl zážitek, který zásadně ovlivní jejich dílo.

PŘEČTĚTE SI VÍCE
AVANTGARDNÍ PŘEDLOHA

Skupina kreativních lidí. Nejvytříbenější a nejschopnější středně velké SUV Land Rover. Zjistěte více o našich designérech z celé Evropy a jejich přípravách na projekt #InspiredByVelar.

PŘEČTĚTE SI VÍCE
DESIGN PRO VŠECHNY SMYSLY

Nový Range Rover Velar nabízí ikonický design, novátorské technologie a vytříbenou jednoduchost. Každý jeho detail jsme navrhli tak, aby zapojoval co nejvíce smyslů. Jinsop Lee, expert na designovou strategii, jehož vystoupení na konferenci TED zhlédlo už více než 1,4 milionu lidí, vysvětluje, proč je důležité vytvářet design, který zapojuje celou řadu smyslů.

PŘEČTĚTE SI VÍCE

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 u modelů Discovery Sport, Discovery, Range Rover Evoque, Range Rover Sport, Range Rover:

Spotřeba paliva v kombinovaném zkušebním cyklu: 12,8 - 4,2 l/100 km, emise CO2 v kombinovaném zkušebním cyklu: 299 - 109 g/km.

Uvedené informace o spotřebě paliva a emisích CO2 odpovídají hodnotám získaným při testování za ideálních podmínek v technických laboratořích, a to v souladu se standardizovaným postupem dle nařízení Rady (ES) č. 715/2007 a č. 692/2008 v platném znění. Uváděné hodnoty se nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje srovnání mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se spotřeba paliva u různých provedení vozů téže modelové řady může odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a výši emisí CO2 u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva motorem, ale také jízdní styl a další netechnické faktory jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a stav udržovanosti vozidla. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny a nese hlavní odpovědnost za globální oteplování. Další oficiální informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel Vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce značky Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva naleznete také v sekci „Technické údaje“.