#INSPIREDBYVELAR

#INSPIREDBYVELAR

INSPIRATIVNÍ PŘEDSTAVENÍ

NAŠI VYBRANÍ DESIGNÉŘI SE V MILÁNĚ POPRVÉ SETKALI S NOVÝM MODELEM RANGE ROVER VELAR.

Nový Range Rover Velar se během milánského týdne designu 2017 v celé své kráse představil na exkluzivní výstavě v místním muzeu La Permanente. Výstava pořádaná ve spolupráci s výrobcem prémiových textilních tkanin Kvadrat názorně předvedla vytříbenou eleganci nového modelu Velar a jeho filozofii nerušivého minimalistického designu. Designéři z celé Evropy, kteří se účastní projektu #InspiredByVelar, se při výstavě rovněž poprvé seznámili s vozem, jenž jim poslouží jako předloha a zároveň múza.

Massimo Frascella, kreativní ředitel pro exteriér, a Amy Frascella, šéfdesignérka pro barvy a materiály, kteří jsou hlavní „kreativní mozky“ stojícími za novým modelem Velar, seznámili designéry s vozem i s tím, co jim posloužilo jako inspirace pro jeho dechberoucí design. Massimo a Amy nabídli jedinečný pohled na úchvatné a novátorské prvky nového modelu Velar, kterými se pyšní jak interiér, tak exteriér vozu. Patří mezi ně například přední a zadní světlomety s technologií Matrix LED, hladce zapuštěné výsuvné kliky dveří, konfigurovatelné ambientní osvětlení a odolné textilní tkaniny z vlněné směsi a veluru, které nabízejí stylovou, odolnou a ohleduplnou alternativu ke kůži.

Osobní setkání designérů s vozem výrazně podpoří formulaci prvotního konceptu. Každý z nich se teď pustí do přípravy procesu, během něhož vytvoří něco stejně novátorského a avantgardního jako nový Velar. Po výstavě se designéři vrátili do svých zemí, kde se budou samostatně věnovat práci, aby se v září opět sešli a společně odhalili svá díla na pařížském týdnu designu.

Připojte se k platformě Velar Circle a sledujte tuto inspirativní cestu s novým modelem Range Rover Velar. V průběhu příštích několika měsíců budeme navštěvovat studia designérů projektu #InspiredByVelar a sledovat jejich pokroky. Vyvrcholením celého projektu bude velkolepé odhalení designových kousků inspirovaných modelem Velar. To nejlepší nakonec: Členové platformy Circle budou vždy jako první dostávat aktuální novinky a pozvánky na exkluzivní akce plné zážitků, které si za peníze prostě nekoupíte.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 u modelů Discovery Sport, Discovery, Range Rover Evoque, Range Rover Sport, Range Rover:

Spotřeba paliva v kombinovaném zkušebním cyklu: 12,8 - 4,2 l/100 km, emise CO2 v kombinovaném zkušebním cyklu: 299 - 109 g/km.

Uvedené informace o spotřebě paliva a emisích CO2 odpovídají hodnotám získaným při testování za ideálních podmínek v technických laboratořích, a to v souladu se standardizovaným postupem dle nařízení Rady (ES) č. 715/2007 a č. 692/2008 v platném znění. Uváděné hodnoty se nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje srovnání mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se spotřeba paliva u různých provedení vozů téže modelové řady může odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a výši emisí CO2 u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva motorem, ale také jízdní styl a další netechnické faktory jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a stav udržovanosti vozidla. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny a nese hlavní odpovědnost za globální oteplování. Další oficiální informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel Vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce značky Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva naleznete také v sekci „Technické údaje“.