AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL

AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

Range Rover Sport

TECHNOLOGIE

INFORMAČNÍ A ZÁBAVNÍ SYSTÉMY

 • Steering Wheel

  VOLANT

  Jedinečné spínače na volantu, které zůstávají skryté, dokud nejsou podsvícené, snižují počet ovládacích prvků v interiéru a dokážou zastat celou řadu různých funkcí. Často používané funkce, jako jsou média, lze kompletně ovládat pomocí spínačů na volantu ve spojení s interaktivním displejem řidiče.

 • Rear Seat Entertainment

  ZÁBAVNÍ SYSTÉM PRO CESTUJÍCÍ NA ZADNÍCH SEDADLECH

  Zábavní systém pro cestující na zadních sedadlech dodávaný na přání využívá dvě 8" obrazovky zabudované do hlavových opěrek předních sedadel nebo dvě 10" výklopné obrazovky s vysokým rozlišením upevněné na sedadlech. Oba systémy jsou vybaveny dvojicí digitálních bezdrátových sluchátek WhiteFire®, vstupem HDMI, rozhraním Mobile High-Definition Link a vstupy USB.

 • Smartphone Pack

  SMARTPHONE PACK

  Paket Smartphone Pack vám díky sdílení obrazovky s informačním a zábavním systémem InControl vašeho SUV umožní udržovat bezpečné spojení s chytrým telefonem i ve voze. K dispozici jsou aplikace Android Auto™Apple CarPlay®.

  Pozn. Vezměte prosím na vědomí, že aplikace Android AutoTM a Apple CarPlay® nejsou momentálně oficiálně na českém trhu podporovány. Pro více informací kontaktujte autorizovaného prodejce vozů Land Rover.

 • HLASOVÉ OVLÁDÁNÍ

  Hlasové ovládání systému InControl rozumí hlasovým povelům, pomocí kterých lze ovládat vůz a aplikace, uskutečnit hovor nebo vybrat skladbu k přehrání. Vy se tak můžete bez jakéhokoli rozptylování plně soustředit na cestu před sebou.

 • SLUŽBY PRO SERVICES

  Služby Pro Services zajišťují vše, od informací vycházejících z aktuální dopravní situace po navigaci od dveří ke dveřím.

 • PROTECT

  Pomocí systému Protect můžete zaznamenávat své cesty, na dálku zkontrolovat hladinu paliva v nádrži, snadno vyhledat zaparkované vozidlo a rovněž ověřit, zda jste nenechali otevřené okno. Zahrnuje asistenční službu Optimised Land Rover Assistance.

AUDIOSYSTÉM MERIDIAN™

Skvělou prostorovost, křišťálově čisté výšky a plné, hluboké basy zajišťuje 13 pečlivě rozmístěných reproduktorů včetně dvoukanálového subwooferu.

AUDIOSYSTÉM MERIDIAN™ SURROUND

Plnost a zřetelnost na úrovni živého vystoupení zajišťuje 19 předních, bočních a zadních reproduktorů s dvoukanálovým subwooferem, dokonale propojených pomocí technologie Trifield™.

AUDIOSYSTÉM MERIDIAN™ SIGNATURE

Prvotřídní technologie TrifieldTM 3D posouvá prostorový zvuk na ještě vyšší úroveň. Audiosystém Signature obsahuje 23 reproduktorů a dvoukanálový subwoofer. Dojem z interiéru nabývá neuvěřitelně autentické prostorovosti míst konání vašich oblíbených koncertů.

 • PHEV

  Hybridní automobil (Plug-in Hybrid Electric Vehicle, PHEV), u kterého jsme nedopustili žádné kompromisy z hlediska schopností, výkonu či vzhledu, pohání naše dosud nejinovativnější pohonná jednotka.

 • CELOHLINÍKOVÁ KAROSERIE

  Inovativní samonosná karoserie je lehčí, pevnější a ekologičtější a vyznačuje se vynikající pevností a mimořádnou kultivovaností. Dokáže se vypořádat se všemi nástrahami náročného terénu jako všechny ostatní vozy Land Rover.

 • IGUIDE

  Aplikace Land Rover iGuide využívá nejmodernější technologie rozšířené reality k vysvětlení všech potřebných funkcí a ovládacích prvků vašeho vozu. Současně funguje jako přenosný návod k obsluze, se kterým budete mít odpověď na jakoukoli otázku vždy na dosah ruky.

JÍZDNÍ DYNAMIKA

 • ELEKTRONICKÝ AKTIVNÍ DIFERENCIÁL SE SYSTÉMEM ROZDĚLOVÁNÍ TOČIVÉHO MOMENTU BRZDNÝMI ZÁSAHY

  Systém rozdělování točivého momentu brzdnými zásahy (Torque Vectoring by Braking, TVbB) zaručuje stabilní chování a pohotové reakce vozu při průjezdu zatáčkami a vynikající ovladatelnost i v těch nejostřejších zatáčkách. Elektronický diferenciál a brzdový systém vozidla při průjezdu zatáčkou průběžně rozděluje točivý moment motoru mezi všechna čtyři kola.

 • DYNAMICKÝ STABILIZAČNÍ SYSTÉM

  Sleduje dynamické chování vozu Range Rover Sport a svými zásahy maximalizuje stabilitu vozidla. Dynamický stabilizační systém snižuje točivý moment motoru a přibrzďuje příslušná kola za účelem změny směru jízdy vozidla.

 • SNÍŽENÍ SVĚTLÉ VÝŠKY PODLE RYCHLOSTI

  Po dosažení rychlosti 105 km/h a při jízdě ustálenou rychlostí využívá systém snížení vozidla podle rychlosti elektronicky řízené vzduchové odpružení ke snížení aerodynamického odporu a spotřeby paliva snížením vozidla o 15 mm ve srovnání s běžnou jízdní výškou.

 • PROGRAM DYNAMIC

  Vozidla vybavená systémem Terrain Response 2 a elektronickým aktivním diferenciálem se systémem rozdělování točivého momentu brzdnými zásahy (Torque Vectoring by Braking, TVbB) disponují dalším nastavením – programem Dynamic, který vyladí zavěšení tak, aby poskytovalo dokonalejší kontrolu nad vozem s lepší ovladatelností a rychlejšími reakcemi.

SCHOPNOSTI

 • VYSPĚLÝ ASISTENT PRO JÍZDU S PŘÍVĚSEM

  Na přání dodávaný vyspělý asistent pro jízdu s přívěsem vám umožňuje kontrolovat směr přívěsu při couvání pomocí otočného voliče systému Terrain Response 2. Systém reguluje řízení vozidla za účelem dosažení požadované trajektorie přívěsu.

 • REŽIM PRO ROZJEZD NA KLUZKÉM POVRCHU

  Režim pro rozjezd na kluzkém povrchu (LTL) zajišťuje optimální řízení točivého momentu při rozjíždění a zlepšuje schopnosti rozjezdu na povrchu se sníženou adhezí, například mokré trávě, sněhu či ledu.

 • DVOUSTUPŇOVÁ ROZDĚLOVACÍ PŘEVODOVKA

  Přídavné nižší převodové stupně se mohou stát neocenitelným pomocníkem v náročných podmínkách, jako jsou strmá stoupání či klesání, jízda v terénu nebo jízda s přívěsem. Dvoustupňová rozdělovací převodovka zajistí v takových případech odpovídající rychlost a dokonalé ovládání.

 • ASISTENT PRO SJÍŽDĚNÍ STRMÝCH SVAHŮ

  Asistent pro sjíždění strmých svahů (HDC), patentovaný značkou Land Rover, je součástí standardní výbavy. Pomáhá řidiči bezpečně sjíždět náročná klesání. Dosahuje toho udržováním konstantní rychlosti jízdy a individuálním přibrzďováním jednotlivých kol.

ASISTENČNÍ SYSTÉMY

 • ASISTENT PRO NOUZOVÉ BRZDĚNÍ

  Asistent pro nouzové brzdění může pomoci předcházet kolizím s jinými vozidly nebo chodci. V případě zjištění rizika potenciální čelní kolize se zobrazí upozornění, aby řidič mohl zasáhnout. Pokud řidič nereaguje, systém aktivuje brzdy a pomůže snížit následky možného nárazu.

 • UPOZORNĚNÍ NA OPUŠTĚNÍ JÍZDNÍHO PRUHU

  Výrazně zvyšuje bezpečnost při cestách na dlouhé vzdálenosti. Systém upozornění na opuštění jízdního pruhu detekuje neúmyslné vybočení z jízdního pruhu a upozorňuje řidiče vizuálně a vibracemi volantu.

 • PARKOVACÍ SENZORY VPŘEDU A VZADU

  Parkování do těsných prostor je nyní ještě bezpečnější. Senzory v zadním nárazníku se aktivují po zařazení zpátečky. Při parkování vás dotykový displej a zvuková signalizace informují o tom, jak blízko překážek se nacházíte.

 • TEMPOMAT S OMEZOVAČEM RYCHLOSTI

  Tempomat s omezovačem rychlosti udržuje aktuální rychlost vozidla bez nutnosti neustálé manipulace s plynovým pedálem, což přispívá ke snížení únavy řidiče. Omezovač rychlosti umožňuje předem nastavit požadovanou maximální rychlost.

PAKETY VÝBAVY NA PŘÁNÍ

DRIVER ASSIST PACK

Driver Assist Paket obsahuje nejúplnější soubor jízdních a parkovacích technologií. Paket Driver Assist Pack vychází z paketů Drive Pro Pack a Park Pro Pack a nabízí navíc adaptivní tempomat s asistentem řízení a prostorovou kameru s rozsahem pokrytí 360°.

 • DRIVE PACK

  Paket Drive Pack dodávaný na přání obsahuje celou řadu funkcí, které přispívají k vaší bezpečnosti a informovanosti, například asistenta bdělosti řidiče, výstražný systém sledování slepého úhlu nebo rozpoznávání dopravního značení s adaptivním omezovačem rychlosti.

 • DRIVE PRO PACK

  Paket Drive Pro Pack obsahuje kromě technologií, které jsou součástí paketu Drive Pack, také asistenta pro udržování vozu v jízdním pruhu, systém sledování slepého úhlu s asistenční funkcí, adaptivní tempomat se systémem Stop and Go a asistenta pro nouzové brzdění při vysoké rychlosti.

 • PARK PACK

  Paket zahrnuje parkovací senzory s rozsahem pokrytí 360° a systém varování před boční kolizí při couvání, díky kterým získáte naprostou jistotu při manévrování ve stísněných prostorech. Sledování bezpečného vystoupení upozorní cestující na zadních sedadlech před vystoupením na blížící se vozidla.

 • PARK PRO

  Paket Park Pro obsahuje kromě technologií obsažených v paketu Park Pack parkovacího asistenta, se kterým je podélné a příčné parkování snadnější než kdykoli předtím. Parkovací asistent vůz sám navede na vhodné parkovací místo.

KOMFORT A PRAKTIČNOST

 • VYHŘÍVANÁ A CHLAZENÁ SEDADLA

  K dispozici jsou také na přání dodávaná vyhřívaná a chlazená sedadla vpředu a vzadu, která zajišťují optimální komfort bez ohledu na venkovní teplotu.

 • KONEKTIVITA

  Range Rover Sport lze na přání vybavit 220V zásuvkou a čtyřmi USB vstupy rozmístěnými v celém interiéru. Všichni cestující se tak mohou skvěle bavit a nepřetržitě nabíjet svá zařízení bez ohledu na to, kde právě sedí.

 • KONFIGUROVATELNÉ AMBIENTNÍ OSVĚTLENÍ INTERIÉRU

  Na přání dodávaná funkce konfigurovatelného ambientního osvětlení interiéru umožňuje měnit barvu a odstín světla, a tím i atmosféru v interiéru, podle vaší momentální nálady. Na dotykovém displeji lze vybírat z deseti barev.

 • CABIN PRE-CONDITIONING WITH REMOTE

  Systém dokáže předem vyhřát nebo ochladit interiér vozu pomocí dálkového ovládání a sedmidenního časovače. Lze se tak spolehnout, že uvnitř vozu bude vždy ideální teplota ještě předtím, než do něj nastoupíte.

 • VÍKO ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU, ELEKTRICKY OVLÁDANÉ
  SE SENZOREM PŘIBLÍŽENÍ

  Elektricky ovládané víko zavazadlového prostoru se senzorem přiblížení umožňuje otevřít nebo zavřít víko zavazadlového prostoru, aniž byste se museli dotknout vozidla. Systém je ovládán elektronicky a je vybaven dvěma senzory na každé straně vozidla. Pro aktivaci této funkce stačí umístit nohu pod senzor.


 • BEZHLUČNÉ DOVÍRÁNÍ DVEŘÍ

  Range Rover Sport je vybaven elektrickým dovíráním všech dveří. Při dosažení posledních 6 mm dráhy pohybu předních i zadních dveří zajistí tato funkce jejich bezhlučné dovření.

Meridian je registrovaná ochranná známka společnosti Meridian Audio Ltd. Trifield a zařízení využívající „tři pole“ jsou ochranné známky společnosti Trifield Productions Ltd. Dostupnost jednotlivých funkcí a prvků výbavy může záviset na specifikaci vozidla a na konkrétním trhu.


V rámci zavádění systému InControl mohou být některé popsané funkce součástí výbavy na přání a mohou záviset na trhu nebo pohonné jednotce. Dostupnost a kompletní podmínky naleznete na webových stránkách Land Rover nebo vám je sdělí autorizovaný prodejce vozů Land Rover. Některé funkce vyžadují vhodnou SIM kartu s odpovídajícím datovým tarifem, který bude nutné sjednat po počátečním období na základě doporučení autorizovaného prodejce vozů Land Rover. Dostupnost připojení nelze zaručit ve všech lokalitách. Informace a zobrazené snímky na této webové stránce vztahující se k technologii InControl, včetně obrazovek nebo sekvencí, podléhají možnosti aktualizace softwaru, nových verzí a dalších systémových/vzhledových změn, v závislosti na vybrané výbavě na přání. Všechny funkce ve vozidle smí řidič používat pouze za předpokladu, že tím nebude ohrožena bezpečnost. Řidič musí mít vozidlo neustále plně pod kontrolou.


Výbava na přání a její dostupnost může záviset na konkrétní specifikaci vozidla (modelu a pohonné jednotce) a konkrétním trhu nebo vyžadovat instalaci dalších prvků. Kontaktujte autorizovaného prodejce s žádostí o podrobnosti nebo si nakonfigurujte vozidlo online.

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Land Rover považovány za nezbytné a funkční.
 • FUNKČNÍ