Range Rover Sport SVR je opravdu nejschopnější výkonné SUV na světě.

JOHN EDWARDS Generální ředitel divize Special Vehicle Operations společnosti Land Rover

VÝKON

VÝKON
/

ÚCHVATNÉ JÍZDNÍ VLASTNOSTI

0–100 km/h za pouhé 4,7 s. 550 k a 680 Nm z hlubin přeplňovaného zážehového motoru V8. 8stupňová převodovka s mimořádně rychlými změnami převodových stupňů vám zaručí pocit intenzivního spojení s vozem. Hledáte-li výkonné luxusní SUV s vynikajícími jízdními vlastnostmi na silnici i v terénu, pak se budete muset hodně snažit, abyste našli lepší vůz než Range Rover Sport SVR. Žádný jiný vůz Land Rover se necítí na dálnici tak doma.

/

CHARAKTERISTICKÉ PRVKY

ÚCHVATNÝ DESIGN

Každý prvek modelu Range Rover Sport SVR byl navržen se záměrem ohromit, ať už se jedná o tónované světlomety, agresivní vzhled a široký postoj nebo čtyři leštěné koncovky výfuku a speciální zadní spoiler.

AKTIVNÍ SPORTOVNÍ VÝFUK

Přepínatelný systém aktivního sportovního výfuku zahrnuje dvoustupňový aktivní výfuk s elektronicky řízenými ventily. Výsledkem je chraplavý zvuk využívající cíleně modulované zvukové vlny při menším otevření škrticí klapky. Podle rostoucích otáček motoru se ventily otevírají a umožňují silnější proudění všemi čtyřmi výfukovými trubkami.

PODVOZEK

Vyladěný podvozek poskytuje vynikající ovladatelnost, zatáčení a zážitek z jízdy. Spolupracuje s jedinečně vyladěným systémem Dynamic Response, který se stará o to, aby Range Rover Sport SVR zatáčel plynuleji a rychleji než kterýkoli jiný Land Rover.

SPORTOVNÍ SEDADLA

Sportovní sedadla elektricky nastavitelná v 16 směrech a vybavená paměťovou funkcí vás udrží pevně na místě. K dispozici jsou ve čtyřech barevných provedeních, čalouněná jemnou kůží Oxford. Vyznačují se detaily, jako je reliéfní nápis SVR na horních polštářích. Jsou ztělesněním sportovní kultivovanosti.

STRUČNÉ PŘEDSTAVENÍ MOTORU

Motor
Zrychlení 0-100km/h (s)  
Největší rychlost (km/h)  Točivý moment (Nm) Město (l/100km) 
Mimo město (l/100km) 
Kombinovaná (l/100km) 
Kombinované emise CO (g/km)

V8 Supercharged AUTOMATICKÁ PŘEVODOVKA (4WD)Zážehový motor 5,0 litru (550 k)SESTAVTE SI VLASTNÍ VŮZ

4,7  260  680 18,3  9,9  12,8
298

TECHNOLOGIE

Nejmodernější technologie modelu Range Rover Sport se při každé jízdě starají o bezpečnost, zábavu a konektivitu všech cestujících. Nejnovější inovace a funkce pro zlepšení výkonu a vlastností vám umožní vytěžit z vozu maximum.

VÝBAVA NA PŘÁNÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Přizpůsobte vůz Range Rover Sport svým specifickým potřebám. Naše řada stylových výbav na přání a praktického příslušenství je odolná, všestranná a nabízí možnost individualizace.

ZPĚT

VYBERTE SI MODEL

RANGE ROVER SPORT

Vyberte Si Model

**Střecha v barvě karoserie k dispozici jako výbava na přání bez příplatku.

Kola na fotografii představují volitelnou výbavu.

Brembo je registrovaná ochranná známka společnosti Freni Brembo S.p.A

Meridian je registrovaná ochranná známka společnosti Meridian Audio Ltd.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 u modelů Discovery Sport, Discovery, Range Rover Evoque, Range Rover Sport, Range Rover:

Spotřeba paliva v kombinovaném zkušebním cyklu: 12,8 - 4,2 l/100 km, emise CO2 v kombinovaném zkušebním cyklu: 299 - 109 g/km.

Uvedené informace o spotřebě paliva a emisích CO2 odpovídají hodnotám získaným při testování za ideálních podmínek v technických laboratořích, a to v souladu se standardizovaným postupem dle nařízení Rady (ES) č. 715/2007 a č. 692/2008 v platném znění. Uváděné hodnoty se nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje srovnání mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se spotřeba paliva u různých provedení vozů téže modelové řady může odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a výši emisí CO2 u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva motorem, ale také jízdní styl a další netechnické faktory jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a stav udržovanosti vozidla. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny a nese hlavní odpovědnost za globální oteplování. Další oficiální informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel Vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce značky Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva naleznete také v sekci „Technické údaje“.