Range Rover Sport SVR je bezesporu nejschopnějším SUV na světě.

John Edwards GENERÁLNÍ ŘEDITEL DIVIZE LAND ROVER SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

JÍZDNÍ DYNAMIKA

/

VÝKON JMÉNEM SVR

Přeplňovaný zážehový motor V8 5,0 l nabízí výkon 575 k a maximální točivý moment 700 Nm. Zrychlení z 0 na 100 km/h dosáhne za 4,5 sekundy. K dosažení vysokých výkonů přispívají integrované ventilační otvory v kapotě z uhlíkového kompozitu a velké sací otvory v nárazníku, které při využití plného potenciálu vozidla přivádějí maximální množství vzduchu k nejdůležitějším součástem.

/

CHARAKTERISTICKÉ PRVKY VÝBAVY

SEDADLA PERFORMANCE SVR

Lehká sedadla Performance SVR čalouněná kůží Windsor poskytují vynikající oporu a přispívají k maximálnímu pohodlí. Standardně jsou vyhřívaná a na přání mohou být vybavena rovněž funkcí chlazení. Elegantní sedadla s reliéfním logem SVR na hlavových opěrkách jsou k dispozici ve čtyřech barevných kombinacích, s perforací v charakteristickém diamantovém vzoru.

DESIGN INTERIÉRU

Sedadla Performance doplňují u verze SVR exkluzivní volant a ozdobné obložení z kartáčovaného matného hliníku, v černé povrchové úpravě Grand Black nebo z lesklého uhlíkového kompozitu. Loga SVR v interiéru připomínají cestujícím, že sedí v našem nejrychlejším a nejvýkonnějším SUV, jaké jsme kdy vyrobili.

DESIGN EXTERIÉRU

Exteriér verze SVR podtrhuje jedinečná kapota vyrobená z uhlíkového kompozitu, kterou si lze objednat v barvě vozu nebo v působivém leskle černém provedení Gloss Black Carbon Fibre. Atletickou siluetu verze SVR doplňuje voštinová mřížka masky chladiče s logem SVR a kryty bočních ventilačních otvorů v odstínu Narvik Black. Vzhled dotváří světlomety Pixel LED a charakteristická světla pro denní svícení.

KOLA

Verze SVR je standardně vybavena 21" koly z lehké slitiny s 5 dvojitými paprsky v provedení Satin Polish (Style 5091). Na přání lze rovněž dodat 22" kola z lehké slitiny s 5 dvojitými paprsky v provedení Gloss Black nebo Satin Polish (Style 5083).

AKTIVNÍ VÝFUKOVÁ SOUSTAVA

Aktivní výfuková soustava zahrnuje dvoustupňový aktivní výfuk s elektronicky řízenými ventily, který poskytuje výrazný zvukový projev. K dokonalosti celého systému verze SVR přispívají čtyři standardně montované integrované koncovky výfuku.

PODVOZEK

Lehká kola zajišťují vyšší výkon, nově vyladěné zavěšení, odpružení a řízení jsou pak zárukou dokonalé ovladatelnosti a mimořádného potěšení z jízdy.

STRUČNÉ PŘEDSTAVENÍ MOTORŮ

Motor Zrychlení z 0 na 100 km/h
s
Nejvyšší rychlost km/h Točivý moment Nm

Kombinovaná l/100 km
Emise CO2 g/km
Kompresor V8 (5,0 l 575 k ZÁŽEHOVÝ) 8stupňová automatická převodovkaSESTAVTE SI VLASTNÍ VŮZ 4,5 283 700

Od 13,4 Od 306

 

Všechny údaje jsou prozatímní a vyžadují oficiální potvrzení.

SESTAVTE SI VLASTNÍ VŮZ

Vyberte si dokonalou kombinaci odpovídající vašemu osobnímu vkusu.

DOPLŇKOVÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ LAND ROVER GEAR

Široký sortiment elegantního a praktického příslušenství nabízí příležitost pro dokonalou individualizaci vozu.

ZPĚT

VYBERTE SI MODEL

RANGE ROVER SPORT

Choose your model

*20" kola z lehké slitiny s 5 dvojitými paprsky (Style 5084), verze s motorem P400e
Veškeré údaje jsou hodnoty plánované výrobcem a budou oficiálně potvrzeny před zahájením výroby. Upozorňujeme, že hodnoty týkající se emisí CO2 a spotřeby paliva se mohou lišit v závislosti na použitých kolech. S koly, která jsou součástí standardní výbavy, nemusí být možné uvedených nejnižších hodnot dosáhnout.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeba paliva a emisí CO2 u modelů Land Rover:
Spotřeba paliva (kombinovaná v l/100 km): 5,7 - 9,1. Emise CO2 (g/km): 149 - 206.

Uvedené informace jsou hodnoty získané podle zkušebního cyklu WLTP v souladu s nařízením Komise (EU) 2017/1151 a byly přepočítány pro účely srovnání s údaji získanými podle zkušebního cyklu NEDC. Další informace naleznete např. na wltpfacts.eu

Uváděné hodnoty se tedy nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a jeho užití v provozu a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje vždy jen srovnání spotřeby paliva a emisí v normovaném cyklu mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se však spotřeba paliva a emise u různých provedení vozů téže modelové řady mohou odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a emise u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva vozidlem, ale také jízdní styl, zatížení a další netechnické faktory, jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a údržba vozu. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny nesoucí odpovědnost za globální oteplování. Další informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce vozů Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva a emisích CO2 naleznete také v sekci “Ceny a specifikace” zvoleného modelu Land Rover.