RANGE ROVER SPORT S DOKONALÉ PŘEDSTAVENÍ DOSTUPNÝCH MODELŮ

*Na fotografii je zobrazen model s volitelnými koly.

OD
1 715 780
EMISE CO2 g/km
Již od 164* / 172** g/km
SPOTŘEBA PALIVA l/100 km (kombinovaná)
Od 6,2* / 6,5** l/100 km

*20'' kola pouze
**19'', 21'' a 22'' kola

CHARAKTERISTICKÉ PRVKY

TERRAIN RESPONSE

Jedinečný systém Terrain Response se 4 režimy umožňuje řidiči manuálně zvolit jízdní režim odpovídající náročnosti terénu.

INCONTROL TOUCH PRO

Hardware a software nové generace systému InControl Touch Pro pozvedá konektivitu a zábavu ve voze Range Rover Sport na nejvyšší úroveň. Systém je vybaven 10" dotykovou obrazovkou, navigací Touch Pro a audiosystémem Range Rover.

LUXUSNÍ DETAILY

Masku chladiče v odstínu Dark Atlas a nápis Range Rover v odstínu Atlas doplňuje ozdobné obložení interiéru z tmavého kartáčovaného hliníku, podtrhující vzhled vozu.

PRAKTICKÁ A STYLOVÁ SEDADLA S TEXTILNÍM/PVC POTAHEM

Sedadla jsou k dispozici s vysoce kvalitním textilním/PVC potahem v odstínu Ebony. Přední sedadla jsou manuálně nastavitelná v 6 směrech, s elektricky nastavitelnou výškou sedadla řidiče.

STRUČNÉ PŘEDSTAVENÍ MOTORU

Motor
Zrychlení0-100 km/h (s)    
Největší rychlost  (km/h)  Točivý moment(Nm) Město (l/100 km)  
Mimo město (l/100km) 
Kombinovaná (l/100km)  
Kombinované emise CO2 (g/km)

SD4 AUTOMATICKÁ PŘEVODOVKA (4WD)Vznětový motor 2,0 litru (241 k) se Stop/Start SESTAVTE SI VLASTNÍ VŮZ
*Pouze 20'' kola 
**19'', 21'' a 22'' kola

  8,3
     207     500  7,5* / 7,9**     5,5* / 5,7**
 6,2* / 6,5**        164* / 172**

TDV6 AUTOMATICKÁ PŘEVODOVKA (4WD)Vznětový motor 3,0 litru (258 k) se Stop/Start SESTAVTE SI VLASTNÍ VŮZ

  7,6      209     600  7,8     6,4  6,9        182

TECHNOLOGIE

Nejmodernější technologie modelu Range Rover Sport se při každé jízdě starají o bezpečnost, zábavu a konektivitu všech cestujících. Nejnovější inovace a funkce pro zlepšení výkonu a vlastností vám umožní vytěžit z vozu maximum.

VÝBAVA NA PŘÁNÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Přizpůsobte vůz Range Rover Sport svým specifickým potřebám. Naše řada stylových výbav na přání a praktického příslušenství je odolná, všestranná a nabízí možnost individualizace.

ZPĚT

VYBERTE SI MODEL

RANGE ROVER SPORT

Vyberte Si Model

**Střecha v barvě karoserie k dispozici jako výbava na přání bez příplatku.

Kola na fotografii představují volitelnou výbavu.

Brembo je registrovaná ochranná známka společnosti Freni Brembo S.p.A

Meridian je registrovaná ochranná známka společnosti Meridian Audio Ltd.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 u modelů Discovery Sport, Discovery, Range Rover Evoque, Range Rover Sport, Range Rover:

Spotřeba paliva v kombinovaném zkušebním cyklu: 12,8 - 4,2 l/100 km, emise CO2 v kombinovaném zkušebním cyklu: 299 - 109 g/km.

Uvedené informace o spotřebě paliva a emisích CO2 odpovídají hodnotám získaným při testování za ideálních podmínek v technických laboratořích, a to v souladu se standardizovaným postupem dle nařízení Rady (ES) č. 715/2007 a č. 692/2008 v platném znění. Uváděné hodnoty se nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje srovnání mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se spotřeba paliva u různých provedení vozů téže modelové řady může odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a výši emisí CO2 u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva motorem, ale také jízdní styl a další netechnické faktory jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a stav udržovanosti vozidla. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny a nese hlavní odpovědnost za globální oteplování. Další oficiální informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel Vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce značky Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva naleznete také v sekci „Technické údaje“.