AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL

AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

RANGE ROVER SPORT

NEJDYNAMIČTĚJŠÍ RANGE ROVER

DESIGN

DESIGN EXTERIÉRU

Range Rover Sport je předurčen k tomu, aby na sebe strhával pozornost. Jeho nižší a sportovnější siluetu dotváří inovovaný přední a zadní nárazník s integrovanými koncovkami výfukové soustavy. Dramatický, moderní dojem zdůrazňují LED světla kopírující boky vozu, s volitelnými animovanými ukazateli směru s postupným rozsvěcováním.

AMBIENTNÍ OSVĚTLENÍ

Maximální komfort. Mimořádná funkčnost. Čistý a moderní design interiéru doplňují vylepšené ambientní osvětlení interiéru a systém Touch Pro Duo.

SEDADLA

Nabídka sedadel pro Range Rover Sport je zárukou dokonalého dojmu při každém vstupu do vozidla, ať už dáváte přednost jednoduchosti nebo elegantnímu kontrastu. K dispozici jsou čtyři varianty kůže, včetně kůže Windsor a semianilinové kůže, které nabízíme v osmi různých barevných kombinacích. K dispozici je jednobarevné provedení, dvoubarevné provedení nebo dvoubarevné provedení s čalouněním velurem.

JÍZDNÍ DYNAMIKA

ADAPTIVE DYNAMICS

Zajišťuje dokonalou rovnováhu mezi jízdními vlastnostmi a kontrolou nad vozem, neboť nepřetržitě nabízí variabilní nastavení tlumičů. Systém adaptivního podvozku Adaptive Dynamics monitoruje pohyby vozidla až 500krát za sekundu, reaguje na vaše podněty a stav vozovky a zajišťuje tak pohodlnou a klidnou jízdu.

VOLIČ RYCHLOSTNÍCH STUPŇŮ SPORTSHIFT

Prostorný interiér byl vytvořen s důrazem na řidiče. Sportovní zvýšená poloha za volantem přispívá k suverénnější jízdě. Intuitivní ovládací prvky zahrnují volič rychlostních stupňů SportShift s možností využívání manuálního řazení a páček na volantu.

KONFIGUROVATELNÝ REŽIM DYNAMIC

Konfigurovatelný režim Dynamic nabízí možnost volby kultivovaného a příjemného jízdního projevu pomocí nastavení mapování plynového pedálu, činnosti převodovky, řízení a odpružení vozu podle osobních požadavků.

TECHNOLOGIE

LED SVĚTLOMETY

Laserové Pixel LED světlomety s LED signaturou zajišťují maximální možnou svítivost – pětinásobnou ve srovnání se standardními LED světly. Tento systém, který je funkční při rychlostech nad 80 km/h a pokud nejsou rozpoznána žádná jiná okolní světla, poskytuje jasnou viditelnost na vzdálenost přes půl kilometru.

ADAPTIVNÍ TEMPOMAT

Jízda v hustém provozu či na dálnici nikdy nebyla pohodlnější. Adaptivní tempomat s asistentem řízení v případě potřeby jemně zasahuje do řízení, zrychluje a brzdí, aby vozidlo jelo uprostřed jízdního pruhu a současně udržuje nastavenou vzdálenost od vpředu jedoucích vozidel.

PRŮHLEDOVÝ DISPLEJ (HUD)

Průhledový displej (HUD) zobrazuje na čelním skle klíčové údaje o vozidle, jako jsou rychlost, zařazený rychlostní stupeň a pokyny navigace. Nabízí plnobarevnou grafiku ve vysokém rozlišení, aby byly důležité informace zřetelněji vidět.

 • INFORMAČNÍ A ZÁBAVNÍ SYSTÉMY

  Systém Touch Pro Duo poskytuje nepřeberné množství informací a zábavného obsahu a disponuje těmi nejintuitivnějšími a nejvyspělejšími technologiemi, které zaručí, že si svou cestu užijete na maximum.

 • INOVACE

  Nabídka kultivovaných a hospodárných motorů pro model Range Rover Sport zahrnuje motory s vysokým výkonem. Na výběr máte několik vyspělých zážehových a vznětových motorů, nebo si můžete vybrat nový hybridní automobil (PHEV), který obsahuje naši dosud nejinovativnější pohonnou jednotku.

 • JÍZDA NA SILNICI

  Range Rover Sport potvrzuje postavení nejdynamičtějšího SUV v naší nabídce svou výjimečnou stabilitou a vynikajícím řízením. Díky řadě dokonale vyladěných technologií poskytuje úžasný zážitek z jízdy bez ohledu na jízdní a povětrnostní podmínky.

 • SCHOPNOSTI V TERÉNU

  Příkladné terénní schopnosti vozu Range Rover Sport má na svědomí součinnost systémů pohonu všech kol (AWD) a jedinečných, inovativních technologií pro jízdu v terénu.

 • ASISTENČNÍ SYSTÉMY

  Pomoc v hustém městském provozu i vyšší bezpečnost vás i vašich spolucestujících zajišťuje celá řada inovativních technologií, které jsou součástí standardní výbavy nebo se dodávají na přání. Všechny byly navrženy s cílem zajistit vám na cestách praktičnost, snadné použití a pohodlí.

 • KOMFORT A PRAKTIČNOST

  Range Rover Sport zajišťuje řidiči a spolujezdci maximální úroveň komfortu. Důmyslně navržený moderní interiér obsahuje nová přední sedadla, která nabízí lepší oporu. Sedadla lze na přání dodat s čalouněním semialininovou kůží.

VŠESTRANNOST

AUTOMATICKÉ SNÍŽENÍ SVĚTLÉ VÝŠKY PRO NASTUPOVÁNÍ A VYSTUPOVÁNÍ

Automatické snížení světlé výšky pro nastupování a vystupování, které zajišťuje elektronicky řízené vzduchové odpružení, nabízí ještě větší komfort. Díky snížení světlé výšky o 50 mm mohou cestující snadněji nastoupit a usednout do vozu.

SEDADLA S USPOŘÁDÁNÍM 5+2

Na přání dodávaná sedadla s uspořádáním 5+2 umožňují přepravu až sedmi cestujících. Při této konfiguraci jsou dvě sedadla uložena pod podlahou zavazadlového prostoru. Nedochází k žádné ztrátě místa v zavazadlovém prostoru a sedadla ve druhé řadě lze podélně posouvat dopředu/dozadu v rozsahu 100 mm, aby byl zajištěn snadný přístup do vozu.

INTELIGENTNÍ ÚLOŽNÉ PROSTORY

Pro zajištění přehledného uspořádání interiéru je k dispozici větší počet úložných prostor, včetně odkládacích ploch pro mobilní telefony. Na přání dodávaná chlazená schránka v přední středové konzole pojme až čtyři lahve o objemu 500 ml a dokáže udržet jejich teplotu na 5 °C.

KOMFORT A PRAKTIČNOST

AUTOMATICKY OVLÁDANÁ SLUNEČNÍ CLONA

Automaticky ovládaná sluneční clona se po vystoupení cestujících a uzamknutí dveří automaticky zatáhne, aby zamezila přehřívání interiéru a minimalizovala nároky na klimatizaci.

SCHOPNOSTI

ALL TERRAIN PROGRESS CONTROL

Můžete nastavit a udržovat stálou rychlost i v těch nejnáročnějších podmínkách, jako jsou bláto, mokrá tráva, sníh, led a polní cesty. Systém All Terrain Progress Control (ATPC) funguje při rychlostech od 1,8 km/h do 30 km/h a vy se díky němu můžete plně soustředit na řízení a překonávání terénních překážek.

BRODIVOST

Range Rover Sport se může pochlubit brodivostí až 850 mm. Náš na přání dodávaný systém sledování hloubky brodu využívá senzory ve vnějších zpětných zrcátkách, které vás upozorní, když se hladina vody přiblíží k hranici brodivosti vozidla. Řídicí systém poskytuje informace v reálném čase, což je zvláště praktické za šera.

TERRAIN RESPONSE

Náš jedinečný systém Terrain Response umí optimalizovat nastavení motoru, převodovky, diferenciálů a podvozku podle náročnosti daného terénu. Na přání dodávaný systém Terrain Response 2 posouvá oceňované schopnosti tohoto systému na ještě vyšší úroveň díky automatickému výběru nejvhodnějšího nastavení. Zahrnuje také doplňkový režim pro zdolávání kamenitého terénu.

TRVALÁ UDRŽITELNOST

 • HOSPODÁRNOST

  Pohonné jednotky modelu Range Rover Sport využívají technologie pro snížení emisí CO2, například vyspělý inteligentní systém Stop/Start. Systém vypíná motor při zastavení a opět jej spustí, jakmile uvolníte brzdový pedál. Dokáže tak snížit spotřebu paliva o 5 až 7 %. Doplňkový režim ECO softwarově zajišťuje účinnější a hospodárnější provoz vozidla.

 • HLINÍKOVÁ PLATFORMA

  Hliníková karoserie modelu Range Rover Sport obsahuje recyklovaný materiál, což přináší nižší hmotnost, pozitivní vliv na spotřebu a zvýšení výkonnosti.

 • FILOZOFIE ŽIVOTNÍHO CYKLU

  Jako společnost, které záleží na životním prostředí, se v rámci své strategie založené na úsilí o trvalou udržitelnost snažíme o výrobu vozidel, při které se více využívají ekologické materiály, spotřebovává méně přírodních zdrojů a vzniká méně odpadu. Proto jsme Range Rover Sport zkonstruovali tak, aby byl z 85 procent recyklovatelný a z 95 procent opětovně využitelný. Investujeme do moderních výrobních provozů, ve kterých mohou naše vozy vznikat ještě efektivněji – při použití menšího množství vody a energie, s nižším množstvím odpadu a nižšími uhlíkovými emisemi.

BEZPEČNOST

 • ISOFIX

  Kotevní body ISOFIX na zadních sedadlech usnadňují upevnění dětských sedaček. Zajišťují také pevné spojení dětské sedačky a vozidla a tím i vyšší bezpečnost.

 • AIRBAGY

  Komplexní systém šesti airbagů pro řidiče a spolujezdce modelu Range Rover Sport zajišťuje vynikající úroveň ochrany všech cestujících ve vozidle.

 • BEZPEČNOSTNÍ PÁSY

  Ještě lepší ochranu zajišťují předpínače bezpečnostních pásů, které v případě čelního nárazu omezují pohyb vpřed.

 • LED SVĚTLOMETY

  Range Rover Sport je standardně vybaven vnějším osvětlením využívajícím technologii LED. LED světla díky své konstrukci vydrží po celou dobu životnosti vozidla a spotřebují méně energie.

 • SPORTOVNÍ ZVÝŠENÁ POLOHA ZA VOLANTEM

  Zvýšená poloha za volantem ve voze Range Rover Sport přispívá k suverénnější, aktivnější jízdě. Vyšší pozice za volantem zajišťuje lepší výhled a vyšší bezpečnost.

 • ASISTENT NOUZOVÉHO BRZDĚNÍ

  Asistent nouzového brzdění (EBA) rozpozná snahu o prudké brzdění a pomáhá zajistit maximální brzdný účinek, aniž byste museli vyvíjet nadměrnou sílu. Dosahuje toho zvýšením tlaku v brzdové soustavě pomocí čerpadla systému ABS, abyste zastavili včas.

Výbava na přání a její dostupnost může záviset na konkrétní specifikaci vozidla (modelu a pohonné jednotce) a konkrétním trhu nebo vyžadovat instalaci dalších prvků. Kontaktujte autorizovaného prodejce s žádostí o podrobnosti nebo si nakonfigurujte vozidlo online.

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Land Rover považovány za nezbytné a funkční.
 • FUNKČNÍ