AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

DESIGN

JÍZDNÍ DYNAMIKA

TECHNOLOGIE

 • Range Rover Sport

  INFORMAČNÍ A ZÁBAVNÍ SYSTÉMY

  Systém Touch Pro Duo poskytuje nepřeberné množství informací a zábavného obsahu a disponuje těmi nejintuitivnějšími a nejvyspělejšími technologiemi, které zaručí, že si svou cestu užijete na maximum.

 • Range Rover Sport

  INOVACE

  Nabídka kultivovaných a hospodárných motorů pro model Range Rover Sport zahrnuje motory s vysokým výkonem. Na výběr máte několik vyspělých zážehových a vznětových motorů, nebo si můžete vybrat nový hybridní automobil (PHEV), který obsahuje naši dosud nejinovativnější pohonnou jednotku.

 • Range Rover Sport

  JÍZDA NA SILNICI

  Range Rover Sport potvrzuje postavení nejdynamičtějšího SUV v naší nabídce svou výjimečnou stabilitou a vynikajícím řízením. Díky řadě dokonale vyladěných technologií poskytuje úžasný zážitek z jízdy bez ohledu na jízdní a povětrnostní podmínky.

 • Range Rover Sport

  SCHOPNOSTI V TERÉNU

  Příkladné terénní schopnosti vozu Range Rover Sport má na svědomí součinnost systémů pohonu všech kol (AWD) a jedinečných, inovativních technologií pro jízdu v terénu.

 • Range Rover Sport

  ASISTENČNÍ SYSTÉMY

  Pomoc v hustém městském provozu i vyšší bezpečnost vás i vašich spolucestujících zajišťuje celá řada inovativních technologií, které jsou součástí standardní výbavy nebo se dodávají na přání. Všechny byly navrženy s cílem zajistit vám na cestách praktičnost, snadné použití a pohodlí.

 • Range Rover Sport

  KOMFORT A PRAKTIČNOST

  Range Rover Sport zajišťuje řidiči a spolujezdci maximální úroveň komfortu. Důmyslně navržený moderní interiér obsahuje nová přední sedadla, která nabízí lepší oporu. Sedadla lze na přání dodat s čalouněním semialininovou kůží.

VŠESTRANNOST

KOMFORT A PRAKTIČNOST

SCHOPNOSTI

TRVALÁ UDRŽITELNOST

 • HOSPODÁRNOST

  Pohonné jednotky modelu Range Rover Sport využívají technologie pro snížení emisí CO2, například vyspělý inteligentní systém Stop/Start. Systém vypíná motor při zastavení a opět jej spustí, jakmile uvolníte brzdový pedál. Dokáže tak snížit spotřebu paliva o 5 až 7 %. Doplňkový režim ECO softwarově zajišťuje účinnější a hospodárnější provoz vozidla.

 • HLINÍKOVÁ PLATFORMA

  Hliníková karoserie modelu Range Rover Sport obsahuje recyklovaný materiál, což přináší nižší hmotnost, pozitivní vliv na spotřebu a zvýšení výkonnosti.

 • FILOZOFIE ŽIVOTNÍHO CYKLU

  Jako společnost, které záleží na životním prostředí, se v rámci své strategie založené na úsilí o trvalou udržitelnost snažíme o výrobu vozidel, při které se více využívají ekologické materiály, spotřebovává méně přírodních zdrojů a vzniká méně odpadu. Proto jsme Range Rover Sport zkonstruovali tak, aby byl z 85 procent recyklovatelný a z 95 procent opětovně využitelný. Investujeme do moderních výrobních provozů, ve kterých mohou naše vozy vznikat ještě efektivněji – při použití menšího množství vody a energie, s nižším množstvím odpadu a nižšími uhlíkovými emisemi.

BEZPEČNOST

 • ISOFIX

  Kotevní body ISOFIX na zadních sedadlech usnadňují upevnění dětských sedaček. Zajišťují také pevné spojení dětské sedačky a vozidla a tím i vyšší bezpečnost.

 • AIRBAGY

  Komplexní systém šesti airbagů pro řidiče a spolujezdce modelu Range Rover Sport zajišťuje vynikající úroveň ochrany všech cestujících ve vozidle.

 • BEZPEČNOSTNÍ PÁSY

  Ještě lepší ochranu zajišťují předpínače bezpečnostních pásů, které v případě čelního nárazu omezují pohyb vpřed.

 • LED SVĚTLOMETY

  Range Rover Sport je standardně vybaven vnějším osvětlením využívajícím technologii LED. LED světla díky své konstrukci vydrží po celou dobu životnosti vozidla a spotřebují méně energie.

 • SPORTOVNÍ ZVÝŠENÁ POLOHA ZA VOLANTEM

  Zvýšená poloha za volantem ve voze Range Rover Sport přispívá k suverénnější, aktivnější jízdě. Vyšší pozice za volantem zajišťuje lepší výhled a vyšší bezpečnost.

 • ASISTENT NOUZOVÉHO BRZDĚNÍ

  Asistent nouzového brzdění (EBA) rozpozná snahu o prudké brzdění a pomáhá zajistit maximální brzdný účinek, aniž byste museli vyvíjet nadměrnou sílu. Dosahuje toho zvýšením tlaku v brzdové soustavě pomocí čerpadla systému ABS, abyste zastavili včas.


1V závislosti na zvolené motorizaci.
2Sedadla SVR Performance jsou k dispozici ve čtyřech barevných provedeních.
3Není k dispozici pro vozy s motorem Si4.
4Součást paketu Driver Assist Pack.
5Není k dispozici pro verze výbavy S nebo SE.
6Na některých trzích pouze v kombinaci s čelním sklem odrážejícím infračervené záření.
7Není k dispozici pro vozy s motorem Si4 a P400e.