AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

HLAVNÍ PRVKY VÝBAVY

  • DESIGN

    Range Rover Sport se sportovnějšími liniemi a výraznou atletickou siluetou je předurčen k tomu, aby na sebe strhával pozornost. Čistší, dynamičtější tvary a nádech modernosti najdete u modelu Range Rover Sport všude, kam se podíváte, od masky chladiče, přes nově tvarované kryty ventilačních otvorů v kapotě až po kultivovaná, ale přesto sportovně působící kola.

  • JÍZDNÍ DYNAMIKA

    Široká nabídka výkonných pohonných jednotek zajišťuje dechberoucí výkony na silnici. Přeplňovaný zážehový motor V8 5,0 l nabízí výkon zvýšený na 525 k. Spojení vyspělého zážehového motoru Ingenium s elektromotorem přináší modelu Range Rover Sport PHEV pozoruhodný výkon.

  • TECHNOLOGIE

    Náš informační a zábavní systém Touch Pro Duo využívá dvě elegantně integrované 10" dotykové obrazovky s vysokým rozlišením. Systém Touch Pro Duo je možné využívat s plnobarevným průhledovým displejem (HUD) a interaktivním displejem řidiče, lze tak současně zobrazovat a ovládat více funkcí najednou.

DESIGN

PROZKOUMEJTE EXTERIÉR

Range Rover Sport je se svou robustní konstrukcí a dokonalými proporcemi předurčen k tomu, aby na sebe strhával pozornost všude, kde se s ním objevíte.

Please enable javascript on your browser.
Please enable javascript on your browser.

PROZKOUMEJTE INTERIÉR

Luxusní, dokonale pohodlný a mimořádně funkční. Range Rover Sport je ve všech ohledech vozem zaměřeným na řidiče.

KLIKNUTÍM SPUSTÍTE INTERAKTIVNÍ FUNKCI

KLIKNUTÍM SPUSTÍTE INTERAKTIVNÍ FUNKCI

EDICE A SPECIÁLNÍ VOZIDLA

JÍZDNÍ DYNAMIKA

TECHNOLOGIE

VŠESTRANNOST

Range Rover Sport
Range Rover Sport

5+2 SEDADEL

221 litrů litrů

Na přání dodávaná třetí řada sedadel je určena k příležitostnému použití*, ve voze tak vznikne prostor pro přepravu až sedmi cestujících.Výše uvedená hodnota mokrého objemu odpovídá „suché“ kapacitě 162 litrů.

Range Rover Sport

5 SEDADEL

780 litrů litrů

Vydejte se s celou rodinou na víkend v maximálním pohodlí, se spoustou místa pro zavazadla.Výše uvedená hodnota mokrého objemu odpovídá „suché“ kapacitě 623 litrů.

Range Rover Sport

4 SEDADLA

1,142 litrů litrů

Využijte čtyři sedadla a získejte více prostoru pro větší zavazadla, například vaky na lyže. Výše uvedená hodnota mokrého objemu odpovídá „suché“ kapacitě 959 litrů.

Range Rover Sport

3 SEDADLA

1,324 litrů litrů

Se třemi používanými sedadly vám vozidlo poskytne praktický zavazadlový prostor. Výše uvedená hodnota mokrého objemu odpovídá „suché“ kapacitě 1,127 litrů.

Range Rover Sport

2 SEDADLA

1,686 litrů litrů

S pěti sklopenými sedadly pojme zavazadlový prostor sportovní vybavení, tašky a mnoho dalšího. Výše uvedená hodnota mokrého objemu odpovídá „suché“ kapacitě 1,463 litrů.

Range Rover Sport

KLIKNUTÍM AKTIVUJETE INTERAKTIVNÍ FUNKCI POKLEPÁNÍM AKTIVUJETE INTERAKTIVNÍ FUNKCI

*Sedadla třetí řady jsou vhodná pro starší děti, které mohou používat bezpečnostní pás pro dospělé nebo podsedák v kombinaci s bezpečnostním pásem pro dospělé. Nejsou vhodná pro menší děti, pro které je nutná dětská sedačka, neboť bezpečnostní pás pro dospělé neslouží přímo k upnutí dítěte. U modelů PHEV je omezen objem zadního zavazadlového prostoru. S žádostí o podrobnosti se obraťte na autorizovaného prodejce.


Suchá metoda: Objem měřený pomocí pevných bloků (200 mm × 50 mm × 100 mm) vyhovujících normě VDA.

Mokrý: Objem měřený simulací, při které je zavazadlový prostor naplněný kapalinou.


U verze P400e je objem zavazadlového prostoru menší až o 79 litrů a podlaha zavazadlového prostoru vyšší o 46 mm. Podrobnější informace získáte u autorizovaného prodejce vozů Land Rover.

SCHOPNOSTI

VÁŠ RANGE ROVER SPORT

Zobrazte si hodnoty WLTP pro model Range Rover Sport.
WLTP označuje novou evropskou zkušební metodiku výpočtu hodnot spotřeby paliva a emisí CO2 osobních vozidel. V jejím rámci se měří spotřeba paliva a energie, dojezd a emise. To slouží k získání realističtějších údajů hodnot spotřeby. Vozidla jsou tak testována s doplňkovou výbavou za složitějších zkušebních podmínek a v náročnějším jízdním profilu.


*U modelů P400e maximálně 2 500 kg. Modely SVR a Si4 maximálně 3 000 kg.


V rámci zavádění systému InControl mohou být některé popsané funkce součástí výbavy na přání a mohou záviset na trhu nebo pohonné jednotce. Dostupnost a kompletní podmínky naleznete na webových stránkách Land Rover nebo vám je sdělí autorizovaný prodejce vozů Land Rover. Některé funkce vyžadují vhodnou SIM kartu s odpovídajícím datovým tarifem, který bude nutné sjednat po počátečním období na základě doporučení autorizovaného prodejce vozů Land Rover. Dostupnost připojení nelze zaručit ve všech lokalitách. Informace a zobrazené snímky na této webové stránce vztahující se k technologii InControl, včetně obrazovek nebo sekvencí, podléhají možnosti aktualizace softwaru, nových verzí a dalších systémových/vzhledových změn, v závislosti na vybrané výbavě na přání. Všechny funkce ve vozidle smí řidič používat pouze za předpokladu, že tím nebude ohrožena bezpečnost. Řidič musí mít vozidlo neustále plně pod kontrolou.


Výbava na přání a její dostupnost může záviset na konkrétní specifikaci vozidla (modelu a pohonné jednotce) a konkrétním trhu nebo vyžadovat instalaci dalších prvků. Kontaktujte autorizovaného prodejce s žádostí o podrobnosti nebo si nakonfigurujte vozidlo online.