AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL

AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

VAŠE KONFIGURACE

Co říkáte, je to váš nový Land Rover?

HLAVNÍ PRVKY VÝBAVY

  • DESIGN

    Range Rover Sport se sportovnějšími liniemi a výraznou atletickou siluetou je předurčen k tomu, aby na sebe strhával pozornost. Čistší, dynamičtější tvary a nádech modernosti najdete u modelu Range Rover Sport všude, kam se podíváte, od masky chladiče, přes nově tvarované kryty ventilačních otvorů v kapotě až po kultivovaná, ale přesto sportovně působící kola.

  • JÍZDNÍ DYNAMIKA

    Široká nabídka výkonných pohonných jednotek zajišťuje dechberoucí výkony na silnici. Přeplňovaný zážehový motor V8 5,0 l nabízí výkon zvýšený na 525 k. Spojení vyspělého zážehového motoru Ingenium s elektromotorem přináší modelu Range Rover Sport PHEV pozoruhodný výkon.

  • TECHNOLOGIE

    Náš informační a zábavní systém Touch Pro Duo využívá dvě elegantně integrované 10" dotykové obrazovky s vysokým rozlišením. Systém Touch Pro Duo je možné využívat s plnobarevným průhledovým displejem (HUD) a interaktivním displejem řidiče, lze tak současně zobrazovat a ovládat více funkcí najednou.

DESIGN

PROZKOUMEJTE EXTERIÉR

Range Rover Sport je se svou robustní konstrukcí a dokonalými proporcemi předurčen k tomu, aby na sebe strhával pozornost všude, kde se s ním objevíte.

Please enable javascript on your browser.
Dynamic Design

DYNAMICKÝ DESIGN

Vzhled modelu Range Rover Sport je ještě impozantnější než kdy dříve. Charakteristická silueta, dozadu se svažující střecha a souvislá spodní linie oken – nezaměnitelná DNA vozů Range Rover je jasně patrná.

LED SVĚTLOMETY

Každý detail modelu Range Rover Sport byl pečlivě navržen tak, aby vznikl exteriér s čistými a jednoduchými liniemi. Nové LED světlomety kopírují křivky vozu a na přání dodávané animované ukazatele směru dotváří elegantní vnější tvar vozidla a podtrhují jeho moderní vzhled.

Please enable javascript on your browser.

PROZKOUMEJTE INTERIÉR

Luxusní, dokonale pohodlný a mimořádně funkční. Range Rover Sport je ve všech ohledech vozem zaměřeným na řidiče.

KLIKNUTÍM SPUSTÍTE INTERAKTIVNÍ FUNKCI

KLIKNUTÍM SPUSTÍTE INTERAKTIVNÍ FUNKCI

KULTIVOVANÝ DESIGN

Charakteristický interiér byl výrazně přepracován, všechny jeho prvky byly pečlivě navrženy a precizně vyrobeny. Mezi intuitivní designové prvky patří CommandShift 2, dotykové spínače, které zůstávají skryté, dokud nejsou osvětlené, či dynamický volant s páčkami pro manuální řazení.

ÚLOŽNÉ PROSTORY

Range Rover Sport je vybaven praktickými úložnými prostory – od hluboké úložné schránky ve středové konzole či horní příruční schránky po luxusní na přání dodávanou chlazenou schránku. Díky nim máte snadný přístup ke svým osobním věcem a interiér zůstává vždy uspořádaný.

Na snímcích jsou vozidla s výbavou na přání.

EDICE A SPECIÁLNÍ VOZIDLA

HSE SILVER

Range Rover Sport HSE Silver vycházející z výbavy verze HSE je doplněn prvky exteriéru v provedení Shadow Atlas, které zdůrazňují jeho sportovní charakter. Se širokou škálou barevných kombinací interiéru a prémiovými koly dostupnými na přání bude vůz dokonale ladit s vaším stylem.

HSE DYNAMIC STEALTH

Range Rover Sport HSE Dynamic Stealth je elegantní model s koly v provedení Gloss Black, audiosystémem Meridian Surround a paketem Black Pack, který umocňuje kultivovaný charakter vozu. Dokonalý vzhled doplňují vylepšené prvky, jako je pevné panoramatické střešní okno.

EDICE SVR CARBON

Tento model SVR s kompresorem přeplňovaným motorem představuje dokonalou kombinaci luxusu a výkonu. Prvky designu exteriéru z uhlíkového kompozitu jsou osobité a precizně zpracované. Dokonale tak odrážejí výjimečné schopnosti vozu.

JÍZDNÍ DYNAMIKA

RANGE ROVER SPORT PHEV

Hybridní automobil (Plug-in Hybrid Electric Vehicle – PHEV) se vyznačuje mimořádně kultivovaným jízdním projevem jak na silnici, tak v terénu spojeným s vynikajícími sportovními schopnostmi modelu Range Rover Sport. Pohonná jednotka PHEV zajišťuje modelu Range Rover Sport zrychlení z 0 na 100 km/h za pouhých 6,3 sekundy, v akceleraci lze pokračovat až k nejvyšší rychlosti 220 km/h.

MOTORY

Všechny motory pro Range Rover Sport nabízí dokonalou radost z jízdy, hospodárnost a kultivovanost. Každý byl optimalizován z hlediska určitých vlastností. U našich čtyřválcových motorů je použita technologie Ingenium, výkonný přeplňovaný zážehový motor V8 5,0 l pak nabízí špičkový výkon a přispívá k aktivní účasti řidiče na řízení.

DYNAMIC RESPONSE

Systém Dynamic Response zlepšuje ovládání vozu pomocí hydraulické kontroly naklánění karoserie. Optimalizuje jízdní vlastnosti na silnici a pohodlí cestujících. Dokáže zajistit lepší agilitu při nízkých rychlostech a současně větší stabilitu při vysokých rychlostech společně s větší přesností řízení.

Powertrains

ŘADA NAŠICH SUV S HYBRIDNÍM, ZÁŽEHOVÝM NEBO VZNĚTOVÝM MOTOREM SPLŇUJÍCÍM NORMU EURO 6

Pět rychlých otázek vám pomůže informovaně se rozhodnout o koupi vašeho příštího vozu. A vůbec nezáleží na tom, zda častěji jezdíte po městě nebo jestli spíše podnikáte delší cesty po dálnici.

TECHNOLOGIE

TOUCH PRO DUO

Díky dvěma dotykovým obrazovkám systému Touch Pro Duo s úhlopříčkou 10" a vysokým rozlišením můžete na jedné používat například navigační systém a na druhé ovládat některou z řady funkcí, například nastavení médií.

DRIVER TECHNOLOGY

Interaktivní displej řidiče s vysokým rozlišením a úhlopříčkou 12,3" vám vždy poskytne aktuální provozní informace, zábavný obsah či údaje pro zajištění vaší bezpečnosti. Díky průhledovému displeji (HUD), který na čelním skle zobrazuje klíčové údaje, například rychlost jízdy, zařazený rychlostní stupeň nebo navigační pokyny, nebudete muset spouštět oči ze silnice.

VŠESTRANNOST

5+2 SEDADEL

Na přání dodávaná třetí řada sedadel je určena k příležitostnému použití*, ve voze tak vznikne prostor pro přepravu až sedmi cestujících.Výše uvedená hodnota mokrého objemu odpovídá „suché“ kapacitě 162 litrů.

Range Rover Sport

5 SEDADEL

Vydejte se s celou rodinou na víkend v maximálním pohodlí, se spoustou místa pro zavazadla.Výše uvedená hodnota mokrého objemu odpovídá „suché“ kapacitě 623 litrů.

Range Rover Sport

4 SEDADLA

Využijte čtyři sedadla a získejte více prostoru pro větší zavazadla, například vaky na lyže. Výše uvedená hodnota mokrého objemu odpovídá „suché“ kapacitě 959 litrů.

Range Rover Sport

3 SEDADLA

Se třemi používanými sedadly vám vozidlo poskytne praktický zavazadlový prostor. Výše uvedená hodnota mokrého objemu odpovídá „suché“ kapacitě 1,127 litrů.

Range Rover Sport

2 SEDADLA

S pěti sklopenými sedadly pojme zavazadlový prostor sportovní vybavení, tašky a mnoho dalšího. Výše uvedená hodnota mokrého objemu odpovídá „suché“ kapacitě 1,463 litrů.

Range Rover Sport

*Sedadla třetí řady jsou vhodná pro starší děti, které mohou používat bezpečnostní pás pro dospělé nebo podsedák v kombinaci s bezpečnostním pásem pro dospělé. Nejsou vhodná pro menší děti, pro které je nutná dětská sedačka, neboť bezpečnostní pás pro dospělé neslouží přímo k upnutí dítěte. U modelů PHEV je omezen objem zadního zavazadlového prostoru. S žádostí o podrobnosti se obraťte na autorizovaného prodejce.


Suchá metoda: Objem měřený pomocí pevných bloků (200 mm × 50 mm × 100 mm) vyhovujících normě VDA.

Mokrý: Objem měřený simulací, při které je zavazadlový prostor naplněný kapalinou.


U verze P400e je objem zavazadlového prostoru menší až o 79 litrů a podlaha zavazadlového prostoru vyšší o 46 mm. Podrobnější informace získáte u autorizovaného prodejce vozů Land Rover.

NÁRAMEK ACTIVITY KEY

Věnujte se svým oblíbeným aktivitám a klíč nechte v bezpečí uvnitř vozu. Na přání dodávaný systém Land Rover Activity Key obsahuje odolný a zcela vodotěsný náramek, který vám umožní užívat si nejrozmanitější aktivity, při kterých je nošení klíče velmi nepohodlné.

SCHOPNOSTI

PODVOZEK

Suverénní, harmonickou jízdu dále vylepšuje nejmodernější elektronicky řízené vzduchové odpružení, které je zárukou výjimečně dlouhé dráhy propružení kol a mimořádné stability. Model Range Rover Sport SVR nabízí úchvatný výkon díky sportovnímu odpružení SVR optimalizovanému z hlediska výkonu a jízdních vlastností.

POHON VŠECH KOL

Pohon všech kol (AWD) zajišťuje vynikající jízdní vlastnosti na silnici a dokonalé schopnosti v terénu. K udržení optimální trakce a jisté jízdy za všech podmínek je pohon modelu Range Rover Sport řízen souborem pečlivě vyvinutých technologií.

JÍZDA S PŘÍVĚSEM

Se svými mimořádnými schopnostmi tažení přívěsu o hmotnosti až 3 500 kg* a speciálními technologiemi pro jízdu s přívěsem, například asistentem pro stabilizaci přívěsu (TSA) a na přání dodávaným vyspělým asistentem pro jízdu s přívěsem, si Range Rover Sport dokáže poradit i s těmi největšími výzvami.

DOPLŇKOVÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ LAND ROVER

Svůj Range Rover Sport si můžete kdykoli dotvořit podle svých představ instalací doplňkového příslušenství Land Rover Gear. Přizpůsobte vozidlo svým požadavkům pomocí stylových, odolných a všestranných prvků, které byly navrženy, testovány a vyrobeny podle stejně přísných standardů jako ostatní originální vybavení instalované ve voze.

VÁŠ RANGE ROVER SPORT

††Zobrazte si hodnoty WLTP pro model Range Rover Sport.
Uvedené hodnoty jsou hodnoty s plně nabitým akumulátorem a jsou výsledkem oficiálních testů výrobce v souladu s legislativou Evropské unie. Hodnoty jsou určené pouze pro účely porovnání. Skutečné hodnoty se mohou lišit. Hodnoty emisí CO2, spotřeby paliva, spotřeby energie a dojezdu se mohou lišit v závislosti na faktorech, jako jsou jízdní styl, podmínky prostředí, zatížení, použitá kola, instalované příslušenství, zvolená trasa a stav akumulátoru. Údaje o dojezdu platí pro sériově vyráběný vůz a jízdu po standardizované trase.


*U modelů P400e maximálně 2 500 kg. Modely SVR maximálně 3 000 kg.


V rámci zavádění systému InControl mohou být některé popsané funkce součástí výbavy na přání a mohou záviset na trhu nebo pohonné jednotce. Dostupnost a kompletní podmínky naleznete na webových stránkách Land Rover nebo vám je sdělí autorizovaný prodejce vozů Land Rover. Některé funkce vyžadují vhodnou SIM kartu s odpovídajícím datovým tarifem, který bude nutné sjednat po počátečním období na základě doporučení autorizovaného prodejce vozů Land Rover. Dostupnost připojení nelze zaručit ve všech lokalitách. Informace a zobrazené snímky na této webové stránce vztahující se k technologii InControl, včetně obrazovek nebo sekvencí, podléhají možnosti aktualizace softwaru, nových verzí a dalších systémových/vzhledových změn, v závislosti na vybrané výbavě na přání. Všechny funkce ve vozidle smí řidič používat pouze za předpokladu, že tím nebude ohrožena bezpečnost. Řidič musí mít vozidlo neustále plně pod kontrolou.


Výbava na přání a její dostupnost může záviset na konkrétní specifikaci vozidla (modelu a pohonné jednotce) a konkrétním trhu nebo vyžadovat instalaci dalších prvků. Kontaktujte autorizovaného prodejce s žádostí o podrobnosti nebo si nakonfigurujte vozidlo online.

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Land Rover považovány za nezbytné a funkční.
  • FUNKČNÍ