AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL

AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

RANGE ROVER SPORT

JIŽ OD 29 900 Kč* MĚSÍČNĚ

RANGE ROVER SPORT S POHONEM VŠECH KOL A AUTOMATICKOU PŘEVODOVKOU

Range Rover Sport je bezpochyby naše nejdynamičtější SUV všech dob. Jeho výkon a schopnosti jsou výjimečné a široká nabídka vyspělých technologií zajišťuje suverénní a bezpečný zážitek z jízdy. Díky svým sportovnějším liniím a výrazné atletické siluetě je předurčen k tomu, aby na sebe strhával pozornost.

Specifikace vozu:
Motorizace D300, 8st automatická převodovka, pohon všech kol

Hlavní prvky výbavy nad rámec standardního stupně výbavy HSE Dynamic:

• Vission Assist Pro Pack
• Black Exterior Pack
• Zatmavená skla od B-Sloupku
• Panoramatické střešní okno
• Vyhřívaná a chlazená přední sedadla, vyhřívaná zadní sedadla
• Čalounění stropu v prémiovém veluru, odstín Cirrus
• Audiosystém Meridian Surround 825 W
• Prostorový kamerový systém

 • Krok 1

  ZVOLTE SI ZÁLOHU

  Zálohou/akontací se rozumí částka, kterou hradíte na počátku splátkového období. Můžete si vybrat mezi 0 % až 30 % z pořizovací ceny vozu. Dále si stanovíte předpokládaný roční nájezd: 10 000, 20 000, 30 000, 40 000, 50 000 km za rok.

 • Krok 2

  ZVOLTE SI DÉLKU SPLÁCENÍ A VÝŠI POSLEDNÍ SPLÁTKY

  Vyberte si, zda svůj vůz budete splácet 24 až 60 měsíců. Čím déle budete svůj vůz splácet, tím nižší bude Vaše měsíční splátka.

  Dále si nastavíte podle Vašich potřeb výši splátky na konci splátkového období. Všechny zvolené parametry, jako typ vozidla, délka splácení, nastavení výše poslední splátky a předpokládaný roční nájezd km ovlivní výši garantované zůstatkové hodnoty daného vozu, která bude odpovídat poslední navýšené splátce na konci vašeho splátkového období.

 • Krok 3

  VAŠE ZÁVĚREČNÁ VOLBA

  1/ Pořídíte si nové vozidlo
  Stávající hodnota vašeho vozu bude použita na doplacení jeho zůstatkové hodnoty či jeho části, a ve výši přesahující zůstatkovou hodnotu úvěru jako akontace na nové vozidlo. Vše s Vámi samozřejmě vyřídí váš dealer Jaguar Land Rover. Vy budete pokračovat v měsíčních splátkách obdobně, jako u vozu předchozího.

  2/ Necháte si stávající vůz
  Necháte si svůj stávající vůz s tím, že doplatíte jeho zůstatkovou hodnotu jednorázově či v měsíčních splátkách - celková doba splácení nesmí přesáhnout 72 měsíců.

  3/ Vrátíte vozidlo
  Vozidlo vrátíte leasingové společnosti za podmínek uvedených v Dodatku, který je nedílnou součástí Smlouvy o financování.

REPREZENTATIVNÍ PŘÍKLAD FINANCOVÁNÍ

Range Rover Sport HSE Dynamic, D300 MHEV AUT AWD Range Rover Sport HSE Dynamic, D300 MHEV AUT AWD
 Pořizovací cena vč. DPH 2 569 826 Kč 2 569 826 Kč
 Část ceny hrazená klientem 770 948 Kč (30%) 770 948 Kč (30%)
 Výše úvěru 1 798 878 Kč 1 798 878 Kč
 Délka úvěru 48 měsíců 60 měsíců
 Měsíční splátka úvěru 24 883 Kč 23 137 Kč
 Poslední plátka úvěru 872 450 Kč 727 223 Kč
 Povinné ručení (POV) 805 Kč 805 Kč
 Havarijní pojištění (HAV) 4 212 Kč 4 212 Kč
 Poplatek za poskytnutí úvěru 0 Kč 0 Kč
 Pevná výpujční úroková sazba 4,51 % 4,58 %

FINANČNÍ LEASING

Finanční leasing – je finanční pronájem s povinností následné koupě najaté věci. Jedná se o službu, kdy klient (nájemce) dlouhodobě užívá předmět leasingu za úhradu formou leasingových splátek. Předmět leasingu je ve vlastnictví leasingové společnosti a po ukončení leasingové smlouvy a splacení zůstatkové hodnoty přechází vlastnické právo na nájemce. Doba trvání leasingové smlouvy je vymezena zákonem o daních z příjmů dle odpisové skupiny předmětu leasingu.

Mimořádná leasingová splátka - od 10 % do 70 % z pořizovací ceny předmětu financování – vyšší mimořádná splátka na počátku sníží splátky v průběhu financování.
Zůstatková hodnota - běžná zůstatková hodnota je 1000 Kč bez DPH; v případě vyšší zůstatkové hodnoty, která se řídí nastavenými pravidly, si snížíte splátky v průběhu financování. Zůstatkovou hodnotu uhradíte až při ukončení smlouvy, nebo máte možnost si ji nechat opětovně profinancovat.

Mimorozvahové financování - předmět financovaný formou finančního leasingu nevstupuje do majetku vaší společnosti.

REPREZENTATIVNÍ PŘÍKLAD

Range Rover Sport HSE Dynamic,
D300 MHEV AUT AWD
 Pořizovací cena vč. DPH 2 569 826 Kč
 Část ceny hrazená klientem 770 948 Kč (30 %)
 Výše úvěru 1 798 878 Kč
 Délka úvěru 60 měsíců
 1–59. Splátka úvěru 33 602 Kč
 Povinné ručení (POV) 805 Kč
 Havarijní pojištění (HAV) 4 212 Kč
 Poplatek za poskytnutí úvěru 0 Kč
 Pevná výpujční úroková sazba 4,58 %

*Uvedená měsíční splátka je vč. DPH a nákladů na pojištění, nabídka je určena pro fyzické a právnické osoby podnikající. Tato nabídka je pouze indikativní, není návrhem na uzavření smlouvy a nelze z ní dovozovat povinnost společnosti uskutečnit jakékoliv transakce.

Range Rover Sport: spotřeba paliva v l/100 km: 3,2-15,0 (komb.); Emise CO2 v g/km: 72-339 (komb.). Více informací na Landrover.cz

Ilustrační fotografie.

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Land Rover považovány za nezbytné a funkční.
 • FUNKČNÍ