AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

RANGE ROVER SPORT BUSINESS EDITION

Range Rover Sport je bezpochyby naše nejdynamičtější SUV všech dob. Jeho výkon a schopnosti jsou výjimečné a široká nabídka vyspělých technologií zajišťuje suverénní a bezpečný zážitek z jízdy. Díky svým sportovnějším liniím a výrazné atletické siluetě je předurčen k tomu, aby na sebe strhával pozornost.

Specifikace vozu:
Motorizace SDV6 (250 k), 8st automatická převodovka, pohon všech kol

Hlavní prvky výbavy nad rámec standardního stupně výbavy HSE:

• Cold Climate Pack
• Metalická barva karoserie
• Zatmavená skla od B-Sloupku
• Vyhřívaná přední a zadní sedadla
• Audiosystém Meridian 380 W
• Kobercové rohože
• Bezklíčový vstup Keyless Entry
• Kolo pro nouzové dojetíNa operativní leasing již od 28 081 Kč bez DPH měsíčně**.

VÍCE INFORMACÍ

/

*Range Rover Sport SDV6 HSE s výbavou na přání: akční cena 1 887 600 Kč včetně DPH. Nezávazné cenové doporučení, neslouží jako nabídka k uzavření kupní smlouvy. Platí pro skladové vozy modelového roku 2020 při uzavření kupní smlouvy do 30. 9. 2020 u všech participujících prodejců Land Rover. Nelze kombinovat s dalšími prodejními akcemi.

**Speciální akční nabídka. Uvedená měsíční splátka je bez DPH, nabídka je určena pouze pro fyzické a právnické osoby podnikající. Nabídka operativního leasingu při ceníkové ceně vozu 2 272 882 Kč včetně DPH a příplatkové výbavě v hodnotě 108 433 Kč včetně DPH. Za podmínek 0% akontace, 48 měsíců, 20 000 km/rok. Součástí měsíční splátky je služba obsahující havarijní pojištění se spoluúčastí 10%, povinné ručení, pojištění skel bez limitu, silniční daň a poplatek za rádio.

Range Rover Sport SDV6 - spotřeba paliva v l/100 km dle WLTP: od 7,4 (komb.); Emise CO2 v g/km: od 195.

Ilustrační fotografie.