AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

RANGE ROVER SPORT

AKČNÍ MODEL BUSINESS EDITION
JIŽ OD 1 560 000 KČ BEZ DPH*

RANGE ROVER SPORT BUSINESS EDITION

Range Rover Sport je bezpochyby naše nejdynamičtější SUV všech dob. Jeho výkon a schopnosti jsou výjimečné a široká nabídka vyspělých technologií zajišťuje suverénní a bezpečný zážitek z jízdy. Díky svým sportovnějším liniím a výrazné atletické siluetě je předurčen k tomu, aby na sebe strhával pozornost.

Specifikace vozu:
Motorizace SDV6 (250 k), 8st automatická převodovka, pohon všech kol

Hlavní prvky výbavy nad rámec standardního stupně výbavy HSE:

• Cold Climate Pack
• Metalická barva karoserie
• Zatmavená skla od B-Sloupku
• Vyhřívaná přední a zadní sedadla
• Audiosystém Meridian 380 W
• Kobercové rohože
• Bezklíčový vstup Keyless Entry
• Kolo pro nouzové dojetíNa operativní leasing již od 28 081 Kč bez DPH měsíčně**.

VÍCE INFORMACÍ

*Range Rover Sport SDV6 HSE s výbavou na přání: akční cena 1 887 600 Kč včetně DPH. Nezávazné cenové doporučení, neslouží jako nabídka k uzavření kupní smlouvy. Platí pro skladové vozy modelového roku 2020 při uzavření kupní smlouvy do 30. 9. 2020 u všech participujících prodejců Land Rover. Nelze kombinovat s dalšími prodejními akcemi.

**Speciální akční nabídka. Uvedená měsíční splátka je bez DPH, nabídka je určena pouze pro fyzické a právnické osoby podnikající. Nabídka operativního leasingu při ceníkové ceně vozu 2 272 882 Kč včetně DPH a příplatkové výbavě v hodnotě 108 433 Kč včetně DPH. Za podmínek 0% akontace, 48 měsíců, 20 000 km/rok. Součástí měsíční splátky je služba obsahující havarijní pojištění se spoluúčastí 10%, povinné ručení, pojištění skel bez limitu, silniční daň a poplatek za rádio.

Range Rover Sport SDV6 - spotřeba paliva v l/100 km dle WLTP: od 7,4 (komb.); Emise CO2 v g/km: od 195.

Ilustrační fotografie.