RANGE ROVER SPORT AUTOBIOGRAPHY

Sedadla čalouněná kůží s exkluzivním vzorkem Autobiography a vnější ozdobné prvky v odstínu Light Atlas vystupují z davu.

CHARAKTERISTICKÉ PRVKY VÝBAVY

NEJDYNAMIČTEJŠÍ LAND ROVER VŠECH DOB

Obratný a pohotový – model Range Rover Sport je v každém ohledu orientován na řidiče.

VYCHUTNÁVEJTE SI ZVUK AUDIOSYSTÉMU MERIDIAN™

MeridianTM Surround Sound System s 19 reproduktory, rozmístěnými po celém interiéru vozidla, a 16kanálovým zesilovačem o výkonu 825 W zajistí pro všechny cestující zážitek z poslechu jako na skutečném koncertu. (Meridian je registrovanou ochrannou známkou společnosti Meridian Audio Ltd.)

VYTŘÍBENÉ DETAILY, KTERÉ DEFINUJÍ VÁŠ STYL

Design vozu vylepší maska chladiče, kryty ventilačních otvorů na blatnících a kapotě v odstínu Light Atlas ve spojení s bočními prahy a ochrannými lištami na rozích nárazníků v barvě karoserie.

SKUTEČNĚ OSOBITÝ INTERIÉR

Pro ještě větší komfort si cestující můžou nastavit sklon horní části předních sedadel. Prvotřídní vzhled interiéru umocňují sedadla čalouněná perforovanou kůží Oxford, která se dodávají v sedmi barevných kombinacích.

STRUČNÝ PŘEHLED TECHNICKÝCH ÚDAJŮ

Motor Zrychlení 0-100 km/h   
 (s)
 
Maximální točivý moment (Nm) Největší rychlost (km/h) Spotřeba paliva: město (l/100 km) Spotřeba paliva: mimo město (l/100 km) Spotřeba paliva: kombinovaná  (l/100 km) Kombinované emise CO2 (g/km)
Vznětový motor SDV6, automatická převodovkaKONFIGURÁTOR 7,2
700 210 7,9 6,4 7,0 185
Vznětový motor SDV6 HYBRID, automatická převodovkaKONFIGURÁTOR 6,7 700 210 
6,8 5,9 6,2 164
Vznětový motor SDV8, automatická převodovkaKONFIGURÁTOR 6,9
740 218 
10,8
7,6
8,4
219

VÝBAVA NA PŘÁNÍ

Ne všechny zobrazené prvky výbavy jsou dostupné pro všechny modely Range Rover Sport.

INTERIÉR

Řada ozdobných prvků a speciálních detailů Vám umožní vytvořit si vlastní individuální prostor.

EXTERIÉR

Vyberte si z široké nabídky barev a prvků výbavy na přání podle svého jedinečného vkusu.

PAKETY VÝBAVY

Řada na přání nabízených prvků výbavy, které dodají Vašemu vozu ještě individuálnější charakter.

TECHNIKA

Soubor nejmodernějších systémů s intuitivním ovládáním máte na dosah ruky.

ZÁBAVNÍ SYSTÉM

Objevujte nepoznané a zároveň se skvěle bavte.

BEZPEČNOST A OCHRANA

Jakmile se dotknete kliky, vyhledá vozidlo na dálku Váš klíček, který následně deaktivuje alarm a odemkne dveře.

ZJISTĚTE, JAK SI MŮŽETE UPRAVIT VŮZ PODLE SVÝCH PŘEDSTAV

Výbavu na přání si vyberte při koupi svého nového vozu, zatímco pro příslušenství Land Rover, které vyhovuje Vašemu životnímu stylu a potřebám, se můžete rozhodnout kdykoli.

ZPĚT

VYBERTE SI MODEL

VYBERTE SI MODEL

není k dispozici

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 u modelů Discovery Sport, Discovery, Range Rover Evoque, Range Rover Sport, Range Rover:

Spotřeba paliva v kombinovaném zkušebním cyklu: 12,8 - 4,2 l/100 km, emise CO2 v kombinovaném zkušebním cyklu: 299 - 109 g/km.

Uvedené informace o spotřebě paliva a emisích CO2 odpovídají hodnotám získaným při testování za ideálních podmínek v technických laboratořích, a to v souladu se standardizovaným postupem dle nařízení Rady (ES) č. 715/2007 a č. 692/2008 v platném znění. Uváděné hodnoty se nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje srovnání mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se spotřeba paliva u různých provedení vozů téže modelové řady může odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a výši emisí CO2 u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva motorem, ale také jízdní styl a další netechnické faktory jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a stav udržovanosti vozidla. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny a nese hlavní odpovědnost za globální oteplování. Další oficiální informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel Vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce značky Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva naleznete také v sekci „Technické údaje“.