RANGE ROVER SPORT AUTOBIOGRAPHY DYNAMIC

OSOBITÝ A JEDINEČNÝ

OD
2 673 616
EMISE CO2 (g/km)
Od 71
SPOTŘEBA PALIVA, kombinovaná (l/100 km)
Od 3,1

CHARAKTERISTICKÉ PRVKY VÝBAVY

KOLA

Range Rover Sport Autobiography Dynamic je standardně vybaven 21" koly z lehké slitiny s 5 dvojitými paprsky v provedení Diamond Turned (Style 5085).

SVĚTLOMETY MATRIX LED

Světlomety Matrix LED s LED signaturou umožňují využívat systém adaptivních tlumených světel (Adaptive Driving Beam, ADB) a disponují funkcí adaptivních předních světlometů. Rozdělením paprsku dálkových světel na svislé pruhy maximalizuje systém ADB viditelnost, přičemž před protijedoucími vozidly vytváří stín, aby nedocházelo k jejich oslňování.

ELEKTRICKY NASTAVITELNÁ, VYHŘÍVANÁ A SKLOPNÁ VNĚJŠÍ ZPĚTNÁ ZRCÁTKA SE SAMOSTMÍVACÍ FUNKCÍ

Vyspělá vyhřívaná vnější zpětná zrcátka s osvětlením bezprostředního okolí vozu a samostmívací funkcí jsou elektricky sklopná, aby nedošlo k jejich poškození při parkování ve stísněných prostorech. Vnější zpětná zrcátka se při zařazení zpátečky automaticky natočí dolů, díky čemuž poskytují lepší výhled při manévrování.

VYHŘÍVANÁ A CHLAZENÁ SEDADLA VPŘEDU NASTAVITELNÁ VE 22 SMĚRECH

Nabízí mimořádné pohodlí i na těch nejdelších cestách. Vyhřívaná a chlazená sedadla čalouněná semianilinovou kůží mají paměťovou funkci a doplňují je vyhřívaná sedadla vzadu. Sedadla jsou perforovaná diamantovým vzorem a vybavená nastavitelnými bočními polštáři a elektrickým nastavením délky sedáku.

UDIOSYSTÉM MERIDIANTMSURROUND

Plnost a zřetelnost na úrovni živého vystoupení zajišťuje 19 předních, bočních a zadních reproduktorů s dvoukanálovým subwooferem, dokonale propojených pomocí technologie Trifield™. Vše lze jednoduše ovládat prostřednictvím systému Touch Pro Duo.

DRIVE PACK A PARK PACK

Pakety obsahují řadu funkcí, které přispívají k vyšší bezpečnosti a informovanosti. Paket Drive Pack obsahuje asistenta bdělosti řidiče, výstražný systém sledování slepého úhlu a rozpoznávání dopravního značení s adaptivním omezovačem rychlosti. Paket Park Pack obsahuje navíc parkovací senzory s rozsahem pokrytí 360°, systém sledování dopravy za vozidlem a sledování bezpečného vystoupení.

STRUČNÉ PŘEDSTAVENÍ MOTORŮ

Motor Zrychlení z 0 na 100 km/h
s
Nejvyšší rychlost km/h Točivý moment Nm

Kombinovaná l/100 km
Emise CO2 g/km
SDV6 (3,0 l 306 k VZNĚTOVÝ) 8stupňová automatická převodovkaSESTAVTE SI VLASTNÍ VŮZ 7,1 209 / 225* 700

Od 7,5 Od 198
SDV8(4,4 l 339 k VZNĚTOVÝ) 8stupňová automatická převodovka SESTAVTE SI VLASTNÍ VŮZ 7,2 209 / 225* 740

Od 9,2 Od 243
PHEV P400e (2,0 l 404 k ZÁŽEHOVÝ PHEV) 8stupňová automatická převodovkaSESTAVTE SI VLASTNÍ VŮZ 6,7 220 640

Od 3,1 Od 71
Kompresor V8 (5,0 l 525 k ZÁŽEHOVÝ)8stupňová automatická převodovkaSESTAVTE SI VLASTNÍ VŮZ 5,3 225 / 250* 625

Od 12,8 Od 291

 

*K dispozici pouze pro pětimístné modely vybavené paketem Dynamic Pack.

SESTAVTE SI VLASTNÍ VŮZ

Vyberte si dokonalou kombinaci odpovídající vašemu osobnímu vkusu.

DOPLŇKOVÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ LAND ROVER GEAR

Široký sortiment elegantního a praktického příslušenství nabízí příležitost pro dokonalou individualizaci vozu.

ZPĚT

VYBERTE SI MODEL

RANGE ROVER SPORT

Choose your model

Uváděné hodnoty jsou výsledkem oficiálních testů výrobce v souladu s legislativou EU. Pouze pro účely porovnání. Skutečné hodnoty spotřeby paliva vozidla se mohou lišit. Upozorňujeme, že hodnoty týkající se emisí CO2 a spotřeby paliva se mohou lišit v závislosti na použitých kolech. S koly, která jsou součástí standardní výbavy, nemusí být možné uvedených nejnižších hodnot dosáhnout.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeba paliva a emisí CO2 u modelů Land Rover:
Spotřeba paliva (kombinovaná v l/100 km): 5,7 - 9,1. Emise CO2 (g/km): 149 - 206.

Uvedené informace jsou hodnoty získané podle zkušebního cyklu WLTP v souladu s nařízením Komise (EU) 2017/1151 a byly přepočítány pro účely srovnání s údaji získanými podle zkušebního cyklu NEDC. Další informace naleznete např. na wltpfacts.eu

Uváděné hodnoty se tedy nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a jeho užití v provozu a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje vždy jen srovnání spotřeby paliva a emisí v normovaném cyklu mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se však spotřeba paliva a emise u různých provedení vozů téže modelové řady mohou odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a emise u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva vozidlem, ale také jízdní styl, zatížení a další netechnické faktory, jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a údržba vozu. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny nesoucí odpovědnost za globální oteplování. Další informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce vozů Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva a emisích CO2 naleznete také v sekci “Ceny a specifikace” zvoleného modelu Land Rover.