RANGE ROVER SPORT AUTOBIOGRAPHY DYNAMIC VÝRAZNÉ A JEDINEČNÉ DETAILY

*Na fotografii je model s volitelnými koly.

OD
2 647 238,-
EMISE CO2 g/km
Již od 164 g/km
SPOTŘEBA PALIVA l/100 km (kombinovaná)
Od 6,2 l/100 km

CHARAKTERISTICKÉ PRVKY

KONFIGUROVATELNÉ AMBIENTNÍ OSVĚTLENÍ INTERIÉRU

Vytvořte si v kabině tu správnou atmosféru výběrem jednoho z deseti odstínů LED osvětlení dle svého momentálního rozpoložení.

AUDIOSYSTÉM MERIDIANTM PRO AUTOMOBILY

Zažijte kvalitnější zvuk. Společnost Meridian je světovou jedničkou v oblasti vysoce výkonných audiotechnologií pro automobily. V rámci partnerství se značkou Land Rover vytváří audiosystémy pro automobily, které dokonale fungují v různých akustických podmínkách a s různými povrchy v interiéru a poskytují výjimečnou ostrost a křišťálově čistý zvuk.

PRVKY CHARAKTERIZUJÍCÍ VÁŠ STYL

Leskle černé ozdobné vnější prvky, boční prahy a rohy nárazníků v barvě karoserie doplňuje ozdobné obložení z tmavého hliníku s frézovaným dekorem a leštěné sportovní pedály pro atraktivní a kultivovaný vzhled.

PŘIZPŮSOBTE INTERIÉR SVÉMU VKUSU

Nabídka 18 barevných provedení s čalouněním stropu Alston. Sedadla čalouněná nejjemnější perforovanou kůží Oxford ve vzoru Autobiography jsou elektricky nastavitelná v 18 směrech a vybavena paměťovou funkcí. Vytvořte si svůj vlastní ideální prostor.

STRUČNÉ PŘEDSTAVENÍ MOTORU

Motor
Zrychlení 0-100km/h (s) 

Největší rychlost (km/h)  Točivý moment (Nm) Město  (l/100km) 
Mimo město  (l/100km) 
Kombinovaná (l/100km) 
Kombinované emise CO (g/km)  

SDV6 AUTOMATICKÁ PŘEVODOVKA(4WD)    Vznětový motor 3,0 litru (292 k) se Stop/Start

SESTAVTE SI VLASTNÍ VŮZ

7,2 225 700 7,9 6,4 7,0 185

SDV8 AUTOMATICKÁ PŘEVODOVKA (4WD) Vznětový motor 4,4 litru (339 k) se Stop/Start
SESTAVTE SI SVŮJ VLASTNÍ VŮZ

6,9  225
740 10,8 7,6 8,4 219

V8 Supercharged AUTOMATICKÁ PŘEVODOVKA (4WD) Zážehový motor 5,0 litru (510 k)SESTAVTE SI VLASTNÍ VŮZ

5,3  
225  625 18,3  9,9 12,8
298

TECHNOLOGIE

Nejmodernější technologie modelu Range Rover Sport se při každé jízdě starají o bezpečnost, zábavu a konektivitu všech cestujících. Nejnovější inovace a funkce pro zlepšení výkonu a vlastností vám umožní vytěžit z vozu maximum.

VÝBAVA NA PŘÁNÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Přizpůsobte vůz Range Rover Sport svým specifickým potřebám. Naše řada stylových výbav na přání a praktického příslušenství je odolná, všestranná a nabízí možnost individualizace.

ZPĚT

VYBERTE SI MODEL

RANGE ROVER SPORT

Vyberte Si Model

**Střecha v barvě karoserie k dispozici jako výbava na přání bez příplatku.

Kola na fotografii představují volitelnou výbavu.

Brembo je registrovaná ochranná známka společnosti Freni Brembo S.p.A

Meridian je registrovaná ochranná známka společnosti Meridian Audio Ltd.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 u modelů Discovery Sport, Discovery, Range Rover Evoque, Range Rover Sport, Range Rover:

Spotřeba paliva v kombinovaném zkušebním cyklu: 12,8 - 4,2 l/100 km, emise CO2 v kombinovaném zkušebním cyklu: 299 - 109 g/km.

Uvedené informace o spotřebě paliva a emisích CO2 odpovídají hodnotám získaným při testování za ideálních podmínek v technických laboratořích, a to v souladu se standardizovaným postupem dle nařízení Rady (ES) č. 715/2007 a č. 692/2008 v platném znění. Uváděné hodnoty se nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje srovnání mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se spotřeba paliva u různých provedení vozů téže modelové řady může odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a výši emisí CO2 u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva motorem, ale také jízdní styl a další netechnické faktory jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a stav udržovanosti vozidla. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny a nese hlavní odpovědnost za globální oteplování. Další oficiální informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel Vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce značky Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva naleznete také v sekci „Technické údaje“.