RANGE ROVER EVOQUE CABRIOLET
SE DYNAMIC

CHARAKTERISTICKÉ PRVKY VÝBAVY

ZAOSTŘENO NA DESIGN

Elektricky nastavitelná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka jsou vybavena osvětlením vozovky kolem vozidla, které promítá na povrch světelné grafické logo Range Rover Evoque Cabriolet.

URČUJÍCÍ DESIGN

Vnější design modelu Range Rover Evoque stanovuje opět nová měřítka v oblasti moderního designu.

MĚJTE VŠE NEUSTÁLE POD KONTROLOU

Informační a zábavní systém InControl Touch Pro je rychlý a intuitivní. Jeho 10,2“ dotykový displej Vám umožní ovládat funkce multidotykovými gesty, například posouváním prstů od sebe nebo k sobě pro změnu velikosti zobrazení, nebo stíracími pohyby prstem.

INTUITIVNÍ INOVACE

Světlomety se automaticky zapnou při nedostatečné intenzitě světla a stěrače začnou stírat, jakmile začne pršet.

PŘEHLED TECHNICKÝCH ÚDAJŮ

Motor Zrychlení 0-100 km/h (s) Maximální rychlost (km/h) Maximální točivý moment (Nm) Spotřeba paliva: město (l/100 km) Spotřeba paliva: mimo město (l/100 km) Spotřeba paliva: kombinovaná (l/100 km) Kombinované emise CO2 (g/km)
Vznětový motor TD4 (150k),
automatická převodovka
12 180 380 6,7 5,1 5,7 149
Vznětový motor TD4 (180k),
automatická převodovka
10,3 195 430
6,7 5,1 5,7 149
Zážehový motor Si4,
automatická převodovka
8,6 209 340 11,4 7 8,6 201

VÝBAVA NA PŘÁNÍ

INTERIÉR

Čalounění luxusní kůží Oxford s dvojitým prošíváním zaručuje komfortní cestování pro všechny cestující. *Pouze u verze HSE Dynamic.

EXTERIÉR

Adaptivní LED světlomety s LED signaturou doplňují stylistické křivky vozidla a zlepšují viditelnost za tmy.

PAKETY VÝBAVY

Usnadněte si parkování paketem asistenčních systémů.

TECHNIKA A ZABEZPEČENÍ

Průhledový displej zobrazuje nejdůležitější provozní údaje, jako je rychlost jízdy, aniž by odváděl pozornost řidiče, který nemusí odvracet zrak od dění na silnici.

INFORMAČNÍ A ZÁBAVNÍ SYSTÉMY

Vyberte si z řady funkcí systému InControl a užívejte si ještě podmanivější audiovizuální zážitky.

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Větrná clona z nabídky příslušenství zvyšuje komfort cestujících na sedadlech vpředu potlačováním vzdušných turbulencí ze zadní části interiéru. Snadno se uloží a je připravena k použití.

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Větrná clona z nabídky příslušenství zvyšuje komfort cestujících na sedadlech vpředu potlačováním vzdušných turbulencí ze zadní části interiéru. Snadno se uloží a je připravena k použití.

RANGE ROVER EVOQUE

Vyberte si variantu Coupé s níž získáte sportovnější profil bez ztráty snadného přístupu do interiéru

RANGE ROVER EVOQUE

Vyberte si pětidveřovou karoserii pro ještě vyšší úroveň praktičnosti

RANGE ROVER EVOQUE

Vyberte si variantu Coupé, s níž získáte sportovnější profil bez ztráty snadného přístupu do interiéru

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 u modelů Discovery Sport, Discovery, Range Rover Evoque, Range Rover Sport, Range Rover:

Spotřeba paliva v kombinovaném zkušebním cyklu: 12,8 - 4,2 l/100 km, emise CO2 v kombinovaném zkušebním cyklu: 299 - 109 g/km.

Nezávazně doporučené ceny a technické údaje platné výhradně pro skladové vozy do vyprodání zásob. Podrobnější informace získáte u svého prodejce.

Uvedené informace o spotřebě paliva a emisích CO2 odpovídají hodnotám získaným při testování za ideálních podmínek v technických laboratořích, a to v souladu se standardizovaným postupem dle nařízení Rady (ES) č. 715/2007 a č. 692/2008 v platném znění. Uváděné hodnoty se nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje srovnání mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se spotřeba paliva u různých provedení vozů téže modelové řady může odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a výši emisí CO2 u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva motorem, ale také jízdní styl a další netechnické faktory jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a stav udržovanosti vozidla. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny a nese hlavní odpovědnost za globální oteplování. Další oficiální informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel Vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce značky Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva naleznete také v sekci „Technické údaje“.