AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

MODELY

Soubor jedinečných vlastností definuje vzhled a charakter každého modelu.

PAKETY VÝBAVY

Každý paket nabízí doplňkové úrovně výbavy a exkluzivní prvky.

SPECIÁLNÍ EDICE

Exkluzivní pojetí vozu. Časově limitovaná nabídka nebo omezený počet vozidel.

VYBERTE SI MODEL

RANGE ROVER EVOQUE S

Cena od:

1 215 048 Kč

STRUČNÝ PŘEHLED TECHNICKÝCH ÚDAJŮ

HLAVNÍ PRVKY VÝBAVYl

RANGE ROVER EVOQUE SE

Cena od:

1 500 673 Kč

STRUČNÝ PŘEHLED TECHNICKÝCH ÚDAJŮ

HLAVNÍ PRVKY VÝBAVY

RANGE ROVER EVOQUE R‑DYNAMIC S

Cena od:

1 284 229 Kč

STRUČNÝ PŘEHLED TECHNICKÝCH ÚDAJŮ

HLAVNÍ PRVKY VÝBAVY

RANGE ROVER EVOQUE R‑DYNAMIC SE

Cena od:

1 569 539 Kč

STRUČNÝ PŘEHLED TECHNICKÝCH ÚDAJŮ

HLAVNÍ PRVKY VÝBAVY

RANGE ROVER EVOQUE R‑DYNAMIC HSE

Cena od:

1 705 635 Kč

STRUČNÝ PŘEHLED TECHNICKÝCH ÚDAJŮ

HLAVNÍ PRVKY VÝBAVY

RANGE ROVER EVOQUE AUTOBIOGRAPHY

Cena od:

1 989 939 Kč

STRUČNÝ PŘEHLED TECHNICKÝCH ÚDAJŮ

HLAVNÍ PRVKY VÝBAVY

JE PRO VÁS VHODNĚJŠÍ PLUG-IN HYBRID (PHEV) NEBO VŮZ SE ZÁŽEHOVÝM ČI VZNĚTOVÝM MOTOREM?

Zjistěte podle svých jízdních zvyků a dostupnosti nabíjení, zda by váš příští vůz měl být plug-in hybrid (PHEV), nebo vozidlo se zážehovým či vznětovým motorem.

ZJISTĚTE DALŠÍ PODROBNOSTI

ELEKTRICKÝ HYBRIDNÍ VŮZ

Range Rover Evoque plug-in hybrid (PHEV) kombinuje tříválcový zážehový motor o objemu 1,5 litru s elektromotorem a nabízí celkový výkon 309 k. Užívejte si výhod paralelního hybridního režimu nebo plně elektrického režimu.

TECHNICKÉ ÚDAJE

Prozkoumejte vše do nejmenších detailů. Zjistěte další informace o výkonu motoru, rozměrech a spotřebě paliva.

VÝBAVA NA PŘÁNÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Elegantní, odolné a praktické. Upravte si svůj Range Rover Evoque pomocí široké nabídky příslušenství pro exteriér a interiér.

Pokud je vůz vybaven 18" koly, nejvyšší rychlost je 221 km/h.

‡‡V kombinaci s elektromotorem.


118" kola (Style 5075) jsou součástí standardní výbavy vozů s motory D200 a P300e.

2Aplikace Land Rover Remote obsahuje předplacené služby, které lze po počátečním období prodloužit u autorizovaného prodejce vozů Land Rover. Aplikaci Land Rover Remote je nutné stáhnout z obchodu Apple App Store či Google Play.

3Vozidlo podporuje systém Apple CarPlay. Služby nabízené systémem Apple CarPlay závisí na dostupnosti funkce ve vaší zemi. Další informace získáte na adresehttps://www.apple.com/cz/ios/feature-availability/#apple-carplay.

4Vozidlo podporuje systém Android Auto. Služby nabízené systémem Android Auto závisí na dostupnosti funkce ve vaší zemi. Další informace získáte na adrese https://www.android.com/intl/cs_cz/auto.

5Služby Secure Tracker a Secure Tracker Pro vyžadují aktivaci a lze je používat v oblastech se síťovým pokrytím. Obsahuje předplatné služby na dobu 12 měsíců s možností prodloužení na dobu platnosti záruky nebo obnovení po počátečním období na základě doporučení autorizovaného prodejce vozů Land Rover.

6Online navigace vyžaduje po počátečním období prodloužení na základě doporučení autorizovaného prodejce vozů Land Rover.

7Na používání systému se mohou vztahovat zásady spravedlivého používání služeb. Obsahuje roční předplatné, které lze po počátečním období prodloužit na základě doporučení autorizovaného prodejce vozů Land Rover.

8Pouze automatická převodovka.

9Při výběru posuvného panoramatického střešního okna se zmenší prostor nad hlavou vpředu i vzadu.

10Funkce podléhá místním nařízením. Řidiči s bifokálními nebo varifokálními brýlemi, kteří mají potíže v digitálním režimu zpětného zrcátka ClearSight zaostřit, mohou kdykoli přejít na normální režim zrcátka.


Výbava na přání a její dostupnost může záviset na konkrétní specifikaci vozidla (modelu a pohonné jednotce) nebo vyžadovat instalaci jiných prvků. Kontaktujte autorizovaného prodejce s žádostí o podrobnosti nebo si nakonfigurujte vozidlo online.


Funkce ve vozidle smí řidič používat, pouze pokud je to bezpečné. Řidič musí mít vozidlo neustále plně pod kontrolou.


Funkce systému Pivi a InControl, prvky výbavy na přání, služby třetích stran a jejich dostupnost nadále závisí na konkrétním trhu. Kompletní informace o dostupnosti a podmínkách vám poskytne autorizovaný prodejce vozů Land Rover. Některé funkce obsahují předplacené služby, které bude nutné po počátečním období prodloužit na základě doporučení autorizovaného prodejce. Dostupnost připojení k mobilní síti nelze zaručit ve všech lokalitách. Informace a zobrazené snímky vztahující se k technologii InControl, včetně obrazovek nebo sekvencí, podléhají aktualizacím softwaru, novým verzím a dalším systémovým a vzhledovým změnám, v závislosti na vybrané výbavě na přání.


Apple CarPlay je ochranná známka společnosti Apple Inc., mohou platit podmínky pro koncové uživatele.

Android Auto je ochranná známka společnosti Google LLC.

Meridian je registrovaná ochranná známka společnosti Meridian Audio Ltd. Trifield a zařízení „three fields“ je ochranná známka společnosti Trifield Productions Ltd.