DESIGN

EXTERIÉR
/

INTERIÉR

INTERIÉR

KULTIVOVANÝ INTERIÉR

Okázale vybavený, vzdušný a moderní interiér verze Landmark obsahuje perforovanou kůži s výraznou texturou v odstínu Ebony s prošíváním Lunar a úžasné ozdobné obložení z kartáčovaného tmavě matného hliníku. Takováto kabina je zárukou, že vy i ostatní cestující se budete cítit uvolněně – budete tak připraveni vychutnávat si barvy a rytmus městského života.

/

CHARAKTERISTICKÉ PRVKY VÝBAVY

19" KOLA Z LEHKÉ SLITINY SE 7 DVOJITÝMI PAPRSKY (STYLE 707)

19" kola z lehké slitiny se 7 dvojitými paprsky (Style 707) opatřená kultovním logem Land Rover a jedinečnou lesklou tmavě šedou povrchovou úpravou Gloss Dark Grey jsou nabízena pouze pro verzi Landmark Edition.

BEZKLÍČOVÝ PŘÍSTUPOVÝ SYSTÉM – KEYLESS ENTRY

Řidič může nastoupit do vozidla, nebo jej zamknout a aktivovat alarm, aniž by vyndával chytrý klíč s dálkovým ovládáním z kabelky či kapsy. A život je hned o něco jednodušší.

STŘECHA V KONTRASTNÍ ŠEDÉ BARVĚ CARPATHIAN GREY

Střecha v kontrastní šedé barvě Carpathian Grey je k dispozici pouze pro verzi Landmark Edition a umožňuje vám ještě lépe vyjádřit svůj styl.

PANORAMATICKÉ STŘEŠNÍ OKNO

Plně prosklené pevné panoramatické střešní okno umocňuje pocit prostornosti v interiéru vozidla a umožňuje cestujícím ničím nerušený výhled do okolí.

OZDOBNÉ OBLOŽENÍ Z KARTÁČOVANÉHO TMAVĚ MATNÉHO HLINÍKU

Toto obložení tvoří výrazný protipól interiéru v odstínu Ebony a je k dispozici jen pro verzi Landmark.

ELEKTRICKY OVLÁDANÉ VÍKO ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU SE SENZOREM PŘIBLÍŽENÍ

Zajišťuje snadnější přístup do zavazadlového prostoru vzadu. Prostřednictvím snímačů umístěných na obou stranách vozidla lze ovládat víko bez použití rukou. To se dá také otevřít a zavřít prostřednictvím tlačítka na klíči.

STRUČNÝ PŘEHLED TECHNICKÝCH ÚDAJŮ MOTORŮ

Motor Zrychlení 0-100 km/h v sekundách
Nejvyšší rychlost (km/h) Točivý moment (Nm) Spotřeba paliva: město l/100 km
(5dv. Evoque/Coupé)
Spotřeba paliva: mimo město l/100 km
(5dv. Evoque/Coupé)
Spotřeba paliva: kombinovaná l/100 km
(5dv. Evoque/Coupé)
Emise CO2g/km
(5dv. Evoque/Coupé)
TD4  MANUÁLNÍ PŘEVODOVKA (4WD) vznětový motor 2,0 litru (180 k)6stupňová převodovkaSESTAVTE SI SVŮJ VŮZ 10,0 200
430 5,5 / 5,5 4,3 / 4,3 4,8 / 4,8 125 / 125
TD4  AUTOMATICKÁ PŘEVODOVKA (4WD) vznětový motor 2,0 litru (180 k)9stupňová převodovkaSESTAVTE SI SVŮJ VŮZ 9,0 195
430 6,1 / 6,1 4,5 / 4,5 5,1 / 5,1 134 / 134


*Všechny hodnoty jsou předběžné a musí být úředně potvrzeny

SESTAVTE SI VLASTNÍ VŮZ

Vyberte si dokonalou kombinaci odpovídající vašemu osobnímu vkusu.

DOPLŇKOVÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ LAND ROVER

Přizpůsobte si Range Rover Evoque svým specifickým potřebám řadou stylového a praktického příslušenství, které je odolné, všestranné a nabízí možnost individualizace.
A co je důležité, příslušenství můžete přidávat
v kterékoli fázi života vozu. Nejen když je vůz nový.

RANGE ROVER EVOQUE

Vyberte si pětidveřovou karoserii pro ještě vyšší úroveň praktičnosti

RANGE ROVER EVOQUE

Vyberte si variantu Coupé, s níž získáte sportovnější profil bez ztráty snadného přístupu do interiéru

RANGE ROVER EVOQUE

Pokud si vyberete verzi Cabriolet, získáte mimořádně půvabný vzhled

Meridian je registrovaná ochranná známka společnosti Meridian Audio Ltd.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 u modelů Discovery Sport, Discovery, Range Rover Evoque, Range Rover Sport, Range Rover:

Spotřeba paliva v kombinovaném zkušebním cyklu: 12,8 - 4,2 l/100 km, emise CO2 v kombinovaném zkušebním cyklu: 299 - 109 g/km.

Nezávazně doporučené ceny a technické údaje platné výhradně pro skladové vozy do vyprodání zásob. Podrobnější informace získáte u svého prodejce.

Uvedené informace o spotřebě paliva a emisích CO2 odpovídají hodnotám získaným při testování za ideálních podmínek v technických laboratořích, a to v souladu se standardizovaným postupem dle nařízení Rady (ES) č. 715/2007 a č. 692/2008 v platném znění. Uváděné hodnoty se nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje srovnání mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se spotřeba paliva u různých provedení vozů téže modelové řady může odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a výši emisí CO2 u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva motorem, ale také jízdní styl a další netechnické faktory jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a stav udržovanosti vozidla. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny a nese hlavní odpovědnost za globální oteplování. Další oficiální informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel Vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce značky Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva naleznete také v sekci „Technické údaje“.