HLAVNÍ PRVKY VÝBAVY

DESIGN

Range Rover Evoque je k dispozici ve variantách Coupé, Cabriolet a jako pětidveřová verze. Coupé a pětidveřová verze jsou nabízeny v sedmi stupních výbavy: Pure, SE, SE Dynamic, Landmark Edition, HSE, HSE Dynamic a Autobiography. Verze Cabriolet je nabízena ve stupních výbavy Dynamic, SE Dynamic a HSE Dynamic se skládací plátěnou střechou v odstínu Ebony.

TECHNOLOGIE

Na výběr máte dva informační a zábavní systémy InControl: Touch nebo Touch Pro. Systém Touch Pro je systém nové generace, který pozvedá konektivitu a zábavu ve voze Range Rover na nejvyšší možnou úroveň. Systémy InControl vám usnadní život; umí najít parkovací místo, streamovat hudbu nebo vyhledat odcizené vozidlo.

PRÉMIOVÝ INTERIÉR

Vytvořte si svůj ideální prostor výběrem čalounění kůží s dvojitým prošíváním v kombinaci s ozdobným obložením z hliníku nebo dřeva. U modelů se stupněm výbavy HSE a vyšším jsou na přání k dispozici sedadla vpředu elektricky nastavitelná ve 14 směrech, s masážní a paměťovou funkcí. Zdokonalené konfigurovatelné ambientní osvětlení interiéru, které je součástí standardní výbavy, pak dodá tu správnou atmosféru.

DESIGN

DESIGN EXTERIÉRU
/
DESIGN EXTERIÉRU
/
DESIGN EXTERIÉRU
/
DESIGN INTERIÉRU
/
DESIGN INTERIÉRU
/
DESIGN INTERIÉRU
/

VŠESTRANNOST

VARIABILITA INTERIÉRU
/

TECHNOLOGIE

TECHNOLOGIE VE VÝBAVĚ
/

SCHOPNOSTI

SPECIÁLNÍ SCHOPNOSTI
/

PROVOZNÍ VLASTNOSTI

PROVOZNÍ VLASTNOSTI
/
PROVOZNÍ VLASTNOSTI
/

RANGE ROVER EVOQUE

Vyberte si pětidveřovou karoserii pro ještě vyšší úroveň praktičnosti

RANGE ROVER EVOQUE

Vyberte si variantu Coupé, s níž získáte sportovnější profil bez ztráty snadného přístupu do interiéru

RANGE ROVER EVOQUE

Pokud si vyberete verzi Cabriolet, získáte mimořádně půvabný vzhled

/

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 u modelů Discovery Sport, Discovery, Range Rover Evoque, Range Rover Sport, Range Rover:

Spotřeba paliva v kombinovaném zkušebním cyklu: 12,8 - 4,2 l/100 km, emise CO2 v kombinovaném zkušebním cyklu: 299 - 109 g/km.

Nezávazně doporučené ceny a technické údaje platné výhradně pro skladové vozy do vyprodání zásob. Podrobnější informace získáte u svého prodejce.

Uvedené informace o spotřebě paliva a emisích CO2 odpovídají hodnotám získaným při testování za ideálních podmínek v technických laboratořích, a to v souladu se standardizovaným postupem dle nařízení Rady (ES) č. 715/2007 a č. 692/2008 v platném znění. Uváděné hodnoty se nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje srovnání mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se spotřeba paliva u různých provedení vozů téže modelové řady může odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a výši emisí CO2 u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva motorem, ale také jízdní styl a další netechnické faktory jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a stav udržovanosti vozidla. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny a nese hlavní odpovědnost za globální oteplování. Další oficiální informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel Vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce značky Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva naleznete také v sekci „Technické údaje“.