ZAJISTĚTE SI BONUS EXPERIENCE* VE VÝŠI 80 000 Kč.

Čeká vás nezapomenutelný řidičský zážitek v designové ikoně Range Rover Evoque. Tento zážitek se nyní vyplatí hned dvakrát. Při uzavření kupní smlouvy do 30. června (včetně) totiž získáte BONUS EXPERIENCE*.

/

Smělý vývoj. Range Rover, jaký jste ještě neviděli. Na první pohled je ale patrné, že jde o Range Rover.

GERRY MCGOVERN ŘEDITEL DESIGNU A VRCHNÍ KREATIVNÍ ŘEDITEL ZNAČKY LAND ROVER
OSOBITÝ DESIGN

Range Rover Evoque nabízí rozmanité možnosti individualizace Vašeho vozu. Vyberte si ze široké nabídky barev a prvků výbavy na přání dle svého osobního vkusu. V kombinaci s moderním designem a jedinečnou siluetou modelu máte záruku, že i ve velkoměstě budete vyčnívat z davu.

ZÍSKEJTE VÍCE INFORMACÍ
INCONTROL = MĚJTE ŽIVOT POD KONTROLOU

InControl Touch Pro je nová generace informačního a zábavního systému Land Rover, posouvající konektivitu a zábavu v modelu Range Rover Evoque na zcela nejvyšší úroveň. Vyhledáním parkovacího místa, přehráváním oblíbené hudby nebo dokonce vysledováním odcizeného vozidla usnadňuje InControl Váš život.

ZÍSKEJTE VÍCE INFORMACÍ
INTERIÉR NAVRŽENÝ K POHODLÍ

Vytvořte si svůj ideální prostor výběrem čalounění v kůži s dvojitým prošíváním, ve spojení s ozdobným obložením z hliníku anebo dřeva. Pro stupeň výbavy HSE a vyšší nabízíme jako výbavu na přání vyhřívaná a klimatizovaná sedadla vpředu s masážní funkcí. Správnou atmosféru navodí vylepšené a nastavitelné ambientní osvětlení interiéru.

ZÍSKEJTE VÍCE INFORMACÍ
VÍC NEŽ JEN SKVĚLÝ VZHLED

Range Rover Evoque si suverénně poradí s náročným terénem a mimořádnými povětrnostními podmínkami. S řešením E-Capability přitom nabízí nižší emise CO2 a hospodárnější spotřebu paliva. E-Capability se dodává s pohonem kol přední nápravy (2WD) i s pohonem všech kol (4WD).

ZÍSKEJTE VÍCE INFORMACÍ

DESIGN

VNĚJŠÍ DESIGN

VNĚJŠÍ DESIGN

OCENĚNÝ DESIGN

Range Rover Evoque je nabízen v karosářských variantách Coupé, pětidveřový Evoque a Cabriolet. Modely Coupé a pětidveřový Evoque jsou nabízeny v až šesti výbavových stupních Pure, SE, SE Dynamic, HSE, HSE Dynamic a Autobiography. Cabriolet je nabízen ve výbavových stupních SE Dynamic a HSE Dynamic se skládací střechou z tkaniny Ebony.

VNĚJŠÍ DESIGN

VNĚJŠÍ DESIGN

EVOQUE COUPÉ

Range Rover Evoque Coupé přináší svými elegantními liniemi odvážnou interpretaci moderního britského designu. Za jeho atletickým profilem, nekompromisními konturami a okouzlujícími detaily se každý zaručeně otočí.

VNĚJŠÍ DESIGN

VNĚJŠÍ DESIGN

PĚTIDVEŘOVÝ EVOQUE

Pětidveřový model zajišťuje praktičnost a zároveň si uchovává okamžitě rozpoznatelné stylistické prvky vozu Range Rover Evoque. Ať cestujete s rodinou nebo přáteli po městě, nebo se vydáte poobědvat na klidné místo v přírodě, komfortní sedadla vozidla zaručí, že všichni dojedou do cíle svěží a plní sil.

/
RANGE ROVER EVOQUE
/

VNĚJŠÍ DESIGN

VNĚJŠÍ DESIGN

PALETA EVOQUE

Při lakování využíváme nejmodernější pigmentové technologie. Výsledkem je bohatý a hluboký třpyt se zářivě metalickými odlesky. Vyberte si z nabídky barev dle svého osobního vkusu. Široká paleta barev karoserie zahrnuje čtyři zcela nové prémiové metalické laky: stříbrná Silicon, černá Farallon, šedá Carpathian a Aruba.

/
VARIABILITA INTERIÉRU
/

VNITŘNÍ DESIGN

VNITŘNÍ DESIGN

COUPÉ A PĚTIDVEŘOVÉ PROVEDENÍ

Kvalitu materiálů umocňuje čisté zpracování ploch v interiéru. Dodejte interiéru osobitý charakter svými nejoblíbenějšími povrchovými úpravami a kombinacemi barev kůže s dvojitým prošíváním a ozdobným obložením z hliníku nebo dřeva (je-li k dispozici). Zvolíte-li panoramatické střešní okno, kabinu Vašeho vozu doslova zaplaví přirozené světlo.

VNITŘNÍ DESIGN

VNITŘNÍ DESIGN

CABRIOLET

Úchvatné propojení SUV a kabrioletu harmonicky doplňuje interiér, poskytující pohodlí čtyřem osobám. Přední sedadla jsou vybavena nejmodernějšími technologiemi, například na přání dodávanými volbami klimatizace. Zajistí Vám opravdu pohodovou a komfortní jízdu. Čisté a architektonicky pojaté linie interiéru doplňují prémiové materiály. Patří k nim například standardně dodávaná kůže s texturou ve verzi SE Dynamic, nebo kůže Oxford ve výbavové řadě HSE Dynamic.

/

KOMFORTNÍ A PRAKTICKÁ VÝBAVA

INTERIÉR KABINY VOZU
/

INTELIGENTNÍ PŘÍSTUP

INTELIGENTNÍ PŘÍSTUP

BEZDOTYKOVĚ OVLÁDANÉ VÍKO ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU POMOCÍ POHYBOVÉHO ČIDLA

Na přání dodávané bezdotykově ovládané víko zavazadlového prostoru se senzorem pohybu Vám umožní otevřít a zavřít víko s minimem námahy. Jakmile systém detekoval chytrý klíček, otevřete víko zavazadlového prostoru mávnutím nohy pod zadním nárazníkem. Senzory jsou umístěny na obou stranách vozidla, abyste mohli ovládat zadní víko také pohodlně z chodníku.

/

TECHNOLOGIE

TECHNOLOGIE
/
INOVACE

Konstrukci našich motorů průběžně optimalizujeme aplikací nejmodernějších inovací, jako je inteligentní systém Stop/Start, který snižuje spotřebu paliva o 5 % až 7 % v porovnání s motory předchozí generace. Rovněž použití lehkých převodovek zvyšuje hospodárnost a snižuje emise CO2.

PROVOZNÍ VLASTNOSTI NA SILNICI

Adaptivní tempomat udržuje ustálenou rychlost jízdy na dlouhých cestách a zároveň dbá na bezpečnou vzdálenost od vpředu jedoucího vozidla. Adaptive Dynamics vytváří optimální rovnováhu mezi jízdním komfortem a ovladatelností, zatímco Torque Vectoring by Braking zajišťuje plynulý a stabilní průjezd zatáčkou. Propojením a souhrou všech těchto systémů je zaručena bezpečná jízda.

TERÉNNÍ SCHOPNOSTI

Každý vůz Land Rover má ve své DNA schopnosti, díky nimž si snadno poradíte i s nejnáročnějšími terény a podmínkami. Soubor našich patentovaných technologií, od systému Terrain Response až po asistenta pro sjíždění strmých svahů HDC (Hill Descent Control), Vám zajistí pocit jistoty při jízdě v terénu i na silnici.

ASISTENČNÍ SYSTÉMY

Sledováním a podporou řízení ve specifických jízdních situacích Vám naše asistenční systémy umožní plně se soustředit na řízení. Například systém sledování slepého úhlu Vás upozorňuje na přijíždějící vozidla po obou stranách, systém rozpoznávání dopravních značek zobrazí konkrétní dopravní značky na panelu přístrojů, abyste o nich byli dokonale informováni a mohli rychleji reagovat na jakákoli omezení. Soubor vyspělých systémů Vás také zbaví stresu z parkování.

KOMFORTNÍ A PRAKTICKÁ VÝBAVA

Naše vozidla jsou vybavena nejmodernějšími systémy topení a klimatizace, které Vám i Vašim cestujícím zajistí nejvyšší úroveň komfortu. Do svého cíle díky tomu dojedete odpočatí a svěží bez ohledu na panující počasí.

INFORMAČNÍ A ZÁBAVNÍ SYSTÉMY

Váš chytrý telefon i vozidlo mohou být zdrojem rozmanitých informací a nepřetržité zábavy. Navigační systém zobrazuje na 10“ dotykovém displeji cestu do cíle, zatímco spolujezdec vpředu může sledovat film na DVD nebo televizní pořad, pokud si vyberete displej Dual View. InControl Apps na Vašem chytrém telefonu Vás bezpečně propojí s Vaším vozidlem prostřednictvím 10“ dotykového displeje. Zatímco audiosystém Meridian™ vyplní interiér Vaší hudbou.

TECHNIKA

Vyspělé technické systémy značky Land Rover, mezi něž patří adaptivní tempomat pro komfortní jízdu na dlouhé vzdálenosti, Adaptive Dynamics pro optimální rovnováhu mezi jízdním komfortem a ovladatelností a Torque Vectoring by Braking pro plynulý a stabilní průjezd zatáčkou, přispívají ke kultivovaným a harmonickým jízdním vlastnostem.

PROZKOUMEJTE VŠECHNY TECHNOLOGIE

SCHOPNOSTI

SPECIÁLNÍ SCHOPNOSTI

SPECIÁLNÍ SCHOPNOSTI

ALL-TERRAIN PROGRESS CONTROL (ATPC)

All-Terrain Progress Control (ATPC) je nejmodernější systém, který Vám umožní nastavit a udržovat stálou rychlost jízdy při řízení vozu Range Rover Evoque v náročných podmínkách. Systém ATPC funguje na asfaltu, na štěrku, v písku i ve sněhu jako tempomat pro pomalou jízdu vpřed i vzad.

SPECIÁLNÍ SCHOPNOSTI

SPECIÁLNÍ SCHOPNOSTI

TERRAIN RESPONSE

Váš Range Rover Evoque si s pomocí systému Terrain Response vždy zachová maximální stabilitu bez ohledu na okolní podmínky. Systém se dodává standardně pro všechny verze s pohonem všech kol (4WD). Řidiči nabízí nastavení „tráva“, „šotolina a sníh“, „bláto a vyjeté koleje“ a „písek“ pro optimální stabilitu a trakci.

SPECIÁLNÍ SCHOPNOSTI

SPECIÁLNÍ SCHOPNOSTI

TORQUE VECTORING BY BRAKING

Systém Torque Vectoring by Braking zvyšuje agilitu a stabilitu modelu Range Rover Evoque při průjezdu zatáčkou na silnici i v terénu. Nepřetržitou optimalizací rozdělování točivého momentu mezi jednotlivá kola zvyšuje trakci a zrychluje reakce vozu na řízení.

SPECIÁLNÍ SCHOPNOSTI

SPECIÁLNÍ SCHOPNOSTI

AKTIVNÍ POHON VŠECH KOL

Aktivní pohon všech kol přináší výhody při jízdě na silnici i v terénu. Systém snižuje třecí ztráty odpojováním pohonu zadních kol v situacích, kdy není zapotřebí, čímž je zaručena maximální hospodárnost při jízdě s pohonem předních kol (2WD). Jakmile to provozní podmínky vyžadují, pohon všech kol se znovu okamžitě aktivuje. Při jízdě v terénu se v závislosti na dostupné adhezi točivý moment variabilně rozděluje mezi jednotlivá kola.

SPECIÁLNÍ SCHOPNOSTI

SPECIÁLNÍ SCHOPNOSTI

ADAPTIVE DYNAMICS

Range Rover Evoque si poradí s jakoukoli městskou výzvou, a to dokonce i v náročných povětrnostních podmínkách. Systém Adaptive Dynamics nastaví podvozek pro ještě dynamičtější jízdu. Minimálně 1000krát za sekundu monitoruje pohyby vozidla a okamžitě reaguje na povely řidiče i změny provozních podmínek, aby zaručil jízdní stabilitu s minimálními pohyby karoserie.

/
SPECIÁLNÍ SCHOPNOSTI
/

PROVĚŘEN EXTRÉMNÍMI TESTY

PODVOZEK

Svůj Range Rover Evoque jen stěží vystavíte tvrdším podmínkám, než zažil během vývoje. Abychom mu zaručili bezkonkurenční dynamické schopnosti na silnici i v terénu, musel Range Rover Evoque ve zlomku času absolvovat v našem nejmodernějším zkušebním zařízení zátěže odpovídající desetiletému provozu.

RYCHLOSTÍ VĚTRU

V našich klimatických komorách dokážeme napodobit nejnáročnější povětrnostní podmínky, jakým může být Range Rover Evoque vystaven. Nejen vichřice o rychlosti 240 km/h při sněhových bouřích, ale i vysoké teploty a nízké proudění vzduchu. Pouze testováním všech systémů na hranici jejich možností vyvíjíme opravdovou spolehlivost.

HORKÉ A STUDENÉ KLIMA

Naše vozidla vystavujeme extrémním teplotním podmínkám: V reálném prostředí i v klimatických komorách je mrazíme až na -40 °C a vystavujeme horkým teplotám až 50 °C. Teprve poté důkladně prověřujeme spolehlivost všech hlavních funkcí a systémů v souladu s našimi přísnými standardy. Pohodlí a klidná mysl Vás tak budou provázet i v těch nejodlehlejších částech hor či na poušti.

V TERÉNU

Nekompromisní testy prováděné po celém světě od mrazivého zkušebního polygonu ve švédském Arjeplogu až po nemilosrdné písečné pouště v Dubaji ručí za to, že legendární terénní vlastnosti jsou všem našim vozům vrozené. Prototypy absolvují během svého vývoje přibližně 8 500 km na nejnáročnějších terénních trasách.

PROVOZNÍ VLASTNOSTI

MOTORY
/
PŘEVODOVKA
/

VÝBAVA NA PŘÁNÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Přizpůsobte si Range Rover Evoque svým specifickým přáním řadou elegantního a praktického příslušenství, které je odolné, všestranné a poskytuje Vám příležitost k individualizaci. A co je důležité, příslušenství můžete přidávat v kterékoli fázi života vozu. Nejen když je vůz nový.

RANGE ROVER EVOQUE

Vyberte si pětidveřovou karoserii pro ještě vyšší úroveň praktičnosti

RANGE ROVER EVOQUE

Vyberte si variantu Coupé. Získáte sportovnější profil bez ztráty snadného přístupu do interiéru

RANGE ROVER EVOQUE

Pro nejatraktivnější vzhled zvolte verzi Cabriolet

*Nezávazně doporučená cena v Kč včetně DPH počítaná kurzem 27,20 CZK/EUR. Údaje zde uvedené nejsou nabídkou na uzavření smlouvy. Pro aktuální nabídku kontaktujte autorizovaného Land Rover prodejce.
Ne všechny prvky výbavy na přání jsou nabízeny pro všechny modely. Více informací Vám ochotně poskytne Váš nejbližší prodejce vozů Land Rover.
Meridian je registrovaná ochranná známka společnosti Meridian Audio Ltd.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 u modelů Discovery Sport, Discovery, Range Rover Evoque, Range Rover Sport, Range Rover:

Spotřeba paliva v kombinovaném zkušebním cyklu: 12,8 - 4,2 l/100 km, emise CO2 v kombinovaném zkušebním cyklu: 299 - 109 g/km.

Uvedené informace o spotřebě paliva a emisích CO2 odpovídají hodnotám získaným při testování za ideálních podmínek v technických laboratořích, a to v souladu se standardizovaným postupem dle nařízení Rady (ES) č. 715/2007 a č. 692/2008 v platném znění. Uváděné hodnoty se nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje srovnání mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se spotřeba paliva u různých provedení vozů téže modelové řady může odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a výši emisí CO2 u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva motorem, ale také jízdní styl a další netechnické faktory jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a stav udržovanosti vozidla. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny a nese hlavní odpovědnost za globální oteplování. Další oficiální informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel Vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce značky Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva naleznete také v sekci „Technické údaje“.