AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL

AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

RANGE ROVER EVOQUE

NASTAL ČAS PROJEVIT NÁZOR. NYNÍ K DISPOZICI ROVNĚŽ JAKO PLUG-IN HYBRID

OD

1 026 938 

EMISE CO2

od 44†† g/km

KOMBINOVANÁ SPOTŘEBA PALIVA

od 2,0†† l/100 km

VAŠE KONFIGURACE

Co říkáte, je to váš nový Land Rover?

DESIGN

PROZKOUMEJTE EXTERIÉR

Pokračování naší designové filozofie. Nezaměnitelná silueta vozu Range Rover Evoque je blízká karoserii kupé. Přichází důstojný nástupce vozu, který si získal příznivce po celém světě.

Please enable javascript on your browser.

PANORAMATICKÉ STŘEŠNÍ OKNO

Panoramatické střešní okno vpouští do interiéru vozu Range Rover Evoque přirozené světlo a vytváří dojem většího, světlejšího prostoru. Vyberte si pevné nebo posuvné1 panoramatické střešní okno a střechu v barvě vozu nebo v kontrastní černé či šedé2 barvě.

Please enable javascript on your browser.

PROZKOUMEJTE INTERIÉR

Přesvědčivý vzhled vozu Range Rover Evoque se projevuje také v interiéru. Čalounění kůží Windsor doplňuje tkanina Eucalyptus a tkanina Kvadrat ze směsi prémiové vlny.

KLIKNUTÍM AKTIVUJETE INTERAKTIVNÍ FUNKCI

DOTYKEM AKTIVUJETE INTERAKTIVNÍ FUNKCI

 • RANGE ROVER EVOQUE A R-DYNAMIC

  Range Rover Evoque je minimalistický a kultivovaný. Range Rover Evoque R-Dynamic posouvá hranice odvážným, sportovním designem, který ještě více zvyšuje jeho atraktivitu.

 • RANGE ROVER EVOQUE AUTOBIOGRAPHY

  Čistší linie a povrchy a precizní zpracování zvýrazňují modernost a kultivovanost designu vozu Range Rover Evoque. Zapuštěné výsuvné kliky dveří, 21" kola na přání a Matrix LED světlomety spolu s předními a zadními animovanými ukazateli směru dodávají vozu osobitý vzhled.

 • RANGE ROVER EVOQUE HST

  Range Rover Evoque HST je vysoce výkonné kompaktní SUV. Zásluhou výkonného motoru P300, pečlivě zvolených prvků výbavy, jako jsou černá kontrastní střecha s posuvným panoramatickým střešním oknem1, paket Black Exterior Pack nebo červené brzdové třmeny, bude na silnici skutečně nepřehlédnutelný.

TECHNOLOGIE

PIVI A PIVI PRO

Standardní výbava systému Pivi:

– dotyková obrazovka s úhlopříčkou 10"
– digitální rádio DAB
– nově navržené rozhraní
– Apple CarPlay®2
– Android AutoTM3
– Remote4

Když provedete upgrade na systém Pivi Pro5, budete mít na cestách plnou konektivitu s nejnovější palubní umělou inteligencí, která nabízí funkce, jako je navigační systém vybavený funkcí automatického učení.

PŘEHLEDNÉ INFORMACE

Na interaktivním displeji řidiče s úhlopříčkou 12,3" si můžete vybrat několik různých rozvržení včetně zobrazení 3D navigace přes celou obrazovku, jízdních informací, nebo rychle zjistit, jaká hudba právě hraje.

Na přání dodávaný průhledový displej (HUD)6 promítá na čelní sklo důležité informace. Barevný displej umožňuje snadno zkontrolovat rychlost vozidla, zařazený převodový stupeň a navigační pokyny.

AUDIOSYSTÉM MERIDIAN SURROUND

Skutečně podmanivý, naprosto věrný zvuk jako v koncertním sále. Řidič a spolujezdci jsou díky sestavě bočních, předních a zadních reproduktorů obklopeni bohatým a zřetelným zvukem na úrovni vystoupení v otevřeném, prostorném sále. Vše je dokonale integrováno pomocí technologie Trifield™, takže se můžete pohodlně usadit a vychutnat si každý detail.

14 reproduktorů a dvoukanálový subwoofer, výkon zesilovače 650 W

Funkce: digitální zpracování zvuku, technologie Meridian Cabin Correction, technologie digitálního zpracování šumového signálu Meridian, Trifield

Autoplay Stop
 • AKTUALIZACE SOFTWARU

  Váš vůz zůstává v obraze díky aktualizacím softwaru7. V zájmu zachování optimálního výkonu lze informační a zábavní systém, telematiku i další ovládací moduly aktualizovat na dálku. Váš vůz se tak bude neustále zlepšovat.

 • Online Media accessed via Range Rover Evoque Touchscreen

  ONLINE PACK

  Paket Online Pack8 nabízí další online služby prostřednictvím integrované SIM karty:


  – neomezené streamování médií9
  – předpověď počasí
  – online synchronizace kalendáře

 • BEZDRÁTOVÉ NABÍJENÍ

  Na přání dodávaný systém bezdrátového nabíjení zařízení se zesilovačem mobilního signálu umožňuje nabíjet kompatibilní chytré telefony bez nutnosti použití kabelu nebo nabíjecího doku. Ve voze bude váš telefon využívat jeho anténu ke zlepšení signálu a kvality hovorů.

 • SYSTÉM ČIŠTĚNÍ VZDUCHU V INTERIÉRU S FILTREM PM2.5

  Na přání dodávaná ionizační technologie NanoeTM zvyšuje pohodlí řidiče i ostatních cestujících. Stiskněte tlačítko PURIFY a speciálně navržený filtr zachytí částice z venkovního vzduchu, například jemné prachové částice a alergeny, jako je pyl.

SCHOPNOSTI

Range Rover Evoque driven on snowy city road

POHON VŠECH KOL

Zajistí vám suverénní jízdu na silnici i v terénu. Na kluzkém povrchu, jako je tráva nebo sníh, může podle potřeby rozdělovat točivý moment mezi přední a zadní kola a maximalizovat tak trakci.

TERRAIN RESPONSE 2

Pět jízdních režimů umožňuje optimalizovat vůz Range Rover Evoque podle náročnosti terénu. Systém Terrain Response 2 sleduje jízdní podmínky a systematicky vybírá nejvhodnější jízdní režim. Schopnosti tohoto oceňovaného systému tak posouvá na ještě vyšší úroveň.

ZOBRAZENÍ CLEARSIGHT GROUND VIEW

ClearSight Ground View10 je dostupné jako výbava na přání. Umožní vám vidět „skrz“ kapotu a využívat při jízdě několik zobrazení okolí včetně podvozku a kol.

JÍZDNÍ DYNAMIKA

PLUG-IN HYBRID

Range Rover Evoque Plug-in Hybrid kombinuje tříválcový zážehový motor o objemu 1,5 litru s elektromotorem a nabízí celkový výkon 309 k. Užívejte si výhod paralelního hybridního režimu nebo plně elektrického režimu.

 • POHONNÉ JEDNOTKY

  Pro Range Rover Evoque je k dispozici řada motorů, které nabízejí výkon, radost z jízdy, hospodárnost a kultivovaný jízdní projev, včetně jednotky s technologií Plug-in Hybrid.

 • ADAPTIVE DYNAMICS

  Systém Adaptive Dynamics lze aktivovat na dotykové obrazovce modelu Range Rover Evoque, což vám zajití dokonalou kontrolu nad vozem, lepší ovladatelnost a pohotovější reakce.

 • KONFIGUROVATELNÝ REŽIM DYNAMIC

  Na přání dodávaný konfigurovatelný režim Dynamic umožňuje upravovat mapování odezvy plynu, činnosti převodovky, nastavení řízení a odpružení vozu Range Rover Evoque podle požadavků na jízdu.

VŠESTRANNOST

5 SEDADEL

Standardní mokrý objem, měřený metodou tekutin, nabízí až 591 litrů. To odpovídá suché kapacitě 472 litrů, měřené metodou pevných bloků. Jednoduše řečeno, dostatek místa pro cestování se čtyřmi přáteli.

4 SEDADLA

Sklopením jednoho ze zadních sedadel můžete využít další prostor, měřeno mokrou metodou činí dostupný objem 908 litrů. Se 746 litry dostupné kapacity, měřeno suchou metodou, tak můžete přibalit i všechna další nezbytná zavazadla.

3 SEDADLA

V této konfiguraci se objem zavazadlového prostoru zvýší na 1 066 litrů. Doprovázet vás mohou dva spolujezdci. Kapacita činí 882 litrů, měřeno suchou metodou.

2 SEDADLA

Cestujete-li s jedním spolujezdcem, využijte naplno dostupný zavazadlový prostor. K dispozici je objem až 1 383 litrů (měřeno mokrou metodou), z toho využitelná kapacita 1 156 litrů (měřeno suchou metodou).

Standardní mokrý objem se měří simulací, při které je zavazadlový prostor naplněný kapalinou. Suchý objem se měří pomocí pevných bloků (200 x 50 x 100 mm) a představuje množství prakticky využitelného místa ve vozidle.

 • VNITŘNÍ ZPĚTNÉ ZRCÁTKO CLEARSIGHT

  Jeden z mnoha inovativních prvků, díky kterým je Range Rover Evoque radost řídit. Jedná se o první využití značkou Land Rover. Tato na přání dodávaná technologie poskytuje přímý pohled na silnici za vámi bez ohledu na cestující na zadních sedadlech nebo předměty v zavazadlovém prostoru.11

 • MATRIX LED SVĚTLOMETY

  Mezi naše inovativní technologie patří také adaptivní světlomety Matrix LED s charakteristickými světly pro denní svícení (DRL). Technologie maximalizuje počet sekcí paprsků dálkových světel tak, aby zajistila co nejlepší viditelnost. Zastíněním vozidel jedoucích v protisměru chrání jejich řidiče před oslněním.

 • ASISTENČNÍ SYSTÉMY

  Vyberte si z řady funkcí, které přispívají k jednoduššímu a bezpečnějšímu řízení a parkování. Ve voze najdete řadu inovativních technologií. Všechny prvky byly navrženy za účelem zlepšení zážitku z jízdy a zvýšení bezpečnosti.

 • BEZPEČNOST

  Bezpečnost ještě zlepšují ukotvení ISOFIX a airbagy. Již ve standardní výbavě jsou obě krajní zadní sedadla opatřena dvěma kotevními body ISOFIX pro dětské sedačky a vozidlo disponuje šesti airbagy, včetně airbagů pro řidiče a spolujezdce a bočních okenních a hrudníkových airbagů, které přispívají k vaší bezpečnosti.

SESTAVTE SI VLASTNÍ VŮZ

Nastal čas projevit názor. Navrhněte si v konfigurátoru svůj vlastní Range Rover Evoque.

ZJISTĚTE DALŠÍ PODROBNOSTI

 • VYBERTE SI SVŮJ RANGE ROVER EVOQUE

  Kompletní modelovou řadu naleznete zde, společně s širokou nabídkou špičkových designových prvků, technologií a doplňků pro podporu výkonu.

 • GALERIE

  Pozornost věnovaná detailům byla vždy základem přístupu ke všem našim vozům. Dokonalé schopnosti modelu Range Rover Evoque.

 • TECHNICKÉ ÚDAJE

  Prozkoumejte vše do nejmenších detailů. Zjistěte další informace o výkonu motoru, rozměrech a spotřebě paliva.

PŘÍSLUŠENSTVÍ LAND ROVER

Elegantní, odolné a praktické. Upravte si svůj Range Rover Evoque pomocí široké nabídky příslušenství pro exteriér a interiér.

LIFESTYLE COLLECTION

Naše exkluzivní kolekce příslušenství se inspiruje našimi vozy a byla vyrobena s britským smyslem pro styl.

Uvedené hodnoty jsou hodnoty s plně nabitým akumulátorem a jsou výsledkem oficiálních testů výrobce v souladu s legislativou Evropské unie. Hodnoty jsou určené pouze pro účely porovnání. Skutečné hodnoty se mohou lišit. Hodnoty emisí CO2, spotřeby paliva, spotřeby energie a dojezdu se mohou lišit v závislosti na faktorech, jako jsou jízdní styl, podmínky prostředí, zatížení, použitá kola, instalované příslušenství, zvolená trasa a stav akumulátoru. Údaje o dojezdu platí pro sériově vyráběný vůz a jízdu po standardizované trase.


1Při výběru posuvného panoramatického střešního okna se zmenší prostor nad hlavou vpředu i vzadu.

2Vozidlo podporuje systém Apple CarPlay. Služby nabízené systémem Apple CarPlay závisí na dostupnosti funkce ve vaší zemi. Další informace získáte na adrese https://www.apple.com/cz/ios/feature-availability/#apple-carplay.

3Vozidlo podporuje systém Android Auto. Služby nabízené systémem Android Auto závisí na dostupnosti funkce ve vaší zemi. Další informace získáte na adrese https://www.android.com/intl/cs_cz/auto.

4Aplikace Land Rover Remote obsahuje předplacené služby, které lze po počátečním období prodloužit u autorizovaného prodejce vozů Land Rover. Aplikaci Land Rover Remote je nutné stáhnout z obchodu Apple App Store či Google Play.

5Online navigace vyžaduje po počátečním období prodloužení na základě doporučení autorizovaného prodejce vozů Land Rover.

6Navigační pokyny lze na čelním skle zobrazovat pouze ve vozidlech vybavených systémem Pivi Pro.

7Aktualizace vyžadují datové připojení.

8Na používání systému se mohou vztahovat zásady spravedlivého používání služeb. Obsahuje roční předplatné, které lze po počátečním období prodloužit na základě doporučení autorizovaného prodejce vozů Land Rover.

9Platí zásady spravedlivého používání služeb. Po dosažení 20 GB stažených dat za měsíc mohou být rychlost přenosu dat a funkce ve vozidle po zbytek měsíce omezeny. Doba přehrávání závisí na poskytovateli streamovací služby a rozlišení videa. Video ve vysokém rozlišení výrazně zvýší spotřebu dat.

10Zobrazení ClearSight Ground View závisí na 3D prostorové kameře. Obraz není zobrazován v reálném čase. Zkontrolujte okolí z hlediska bezpečnosti. Podléhá místním nařízením.

11Funkce podléhá místním nařízením. Řidiči s bifokálními nebo varifokálními brýlemi, kteří mají potíže v digitálním režimu zpětného zrcátka ClearSight zaostřit, mohou kdykoli přejít na normální režim zrcátka.


Výbava na přání a její dostupnost může záviset na konkrétní specifikaci vozidla (modelu a pohonné jednotce) nebo vyžadovat instalaci jiných prvků. S žádostí o podrobnosti se obraťte na autorizovaného prodejce nebo si nakonfigurujte vozidlo online.


Všechny funkce ve vozidle může řidič používat, pouze pokud je to bezpečné. Řidič musí mít vozidlo neustále plně pod kontrolou.


Funkce systému Pivi a InControl, prvky výbavy na přání, služby třetích stran a jejich dostupnost nadále závisí na konkrétním trhu. Kompletní informace o dostupnosti a podmínkách vám poskytne autorizovaný prodejce vozů Land Rover. Dostupnost připojení k mobilní síti nelze zaručit ve všech lokalitách. Informace a zobrazené snímky vztahující se k technologii InControl, včetně obrazovek nebo sekvencí, podléhají aktualizacím softwaru, novým verzím a dalším systémovým a vzhledovým změnám, v závislosti na vybrané výbavě na přání.


Apple CarPlay je ochranná známka společnosti Apple Inc., mohou platit podmínky pro koncové uživatele.


Android Auto je ochranná známka společnosti Google LLC.


Meridian je registrovaná ochranná známka společnosti Meridian Audio Ltd. Trifield a zařízení „three fields“ je ochranná známka společnosti Trifield Productions Ltd.


NanoeTM je ochranná známka společnosti Panasonic Corporation.

Videoobsah zobrazený v rámci tohoto pole na naší webové stránce vyžaduje využití souborů cookies. Pokud si přejete video přehrát, prosíme, změňte nastavení Vašich preferencí ohledně cookies, abyste povolili využití následujících typů souboru cookie:
 • Analytické
 • Marketingové a reklamní