VÝBAVA NA PŘÁNÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍ

PAKETY VÝBAVY NA PŘÁNÍ
/

PRAKTICKÝ

PRAKTICKÝ

VĚTRNÁ CLONA

Větrná clona, dodávaná jako výbava na přání i příslušenství, zvyšuje komfort cestujících na sedadlech vpředu potlačováním vzdušných turbulencí ze zadní části interiéru. Všechny verze modelu Range Rover Evoque Cabriolet jsou vybaveny také příslušnými úchyty v zadní části interiéru pro snadné uložení a použití větrné clony.

SCHOPNÝ

SCHOPNÝ

SLEDOVÁNÍ HLOUBKY BRODU (WADE SENSING)

Systém sledování hloubky brodu (Wade Sensing) měří hloubku vody radarovým senzorem, aby mohla být bezpečně využita maximální brodivost vozidla až 500 mm. Tato informace je zobrazována na dotykovém displeji a v případě potřeby doprovázena zvukovým signálem.

/

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Vtiskněte svému vozu individuální ráz elegantním a praktickým originálním příslušenstvím Land Rover

DETAILY

Vylepšete vzhled svého vozu Range Rover Evoque Cabriolet tímto ohromujícím příslušenstvím z velmi kvalitního uhlíkového kompozitu, které čerpá inspiraci ze světa motoristického sportu.

OCHRANA

Pryžová rohož s britskou vlajkou pro model Range Rover Evoque Cabriolet chrání koberce v prostoru pro nohy řidiče a spolujezdce.

NEPŘEHLÉDNUTELNÁ

Vyberte si osobitá kola z lehké slitiny z naší kolekce.

OSOBNÍ

Osvětlené prahové lišty s personalizovaným nápisem Vám umožní ještě větší individualizaci vozidla, protože si pro ně můžete vybrat jakýkoli nápis s různými druhy písma. Celkový dojem umocní decentní bílé osvětlení.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 u modelů Discovery Sport, Discovery, Range Rover Evoque, Range Rover Sport, Range Rover:

Spotřeba paliva v kombinovaném zkušebním cyklu: 12,8 - 4,2 l/100 km, emise CO2 v kombinovaném zkušebním cyklu: 299 - 109 g/km.

Nezávazně doporučené ceny a technické údaje platné výhradně pro skladové vozy do vyprodání zásob. Podrobnější informace získáte u svého prodejce.

Uvedené informace o spotřebě paliva a emisích CO2 odpovídají hodnotám získaným při testování za ideálních podmínek v technických laboratořích, a to v souladu se standardizovaným postupem dle nařízení Rady (ES) č. 715/2007 a č. 692/2008 v platném znění. Uváděné hodnoty se nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje srovnání mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se spotřeba paliva u různých provedení vozů téže modelové řady může odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a výši emisí CO2 u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva motorem, ale také jízdní styl a další netechnické faktory jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a stav udržovanosti vozidla. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny a nese hlavní odpovědnost za globální oteplování. Další oficiální informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel Vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce značky Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva naleznete také v sekci „Technické údaje“.