Range Rover Evoque Cabriolet je kabrioletem pro všechny sezony. Je to jedinečná kombinace špičkového designu a prvotřídní konstrukce, která posouvá modelovou řadu Range Rover Evoque do nové dimenze, a zvyšuje tak její atraktivitu.

GERRY MCGOVERN ŘEDITEL DESIGNU A VRCHNÍ KREATIVNÍ ŘEDITEL ZNAČKY LAND ROVER
SKLÁDACÍ STŘECHA

Systém skládací střechy modelu Range Rover Evoque Cabriolet otevře interiér světu pouhým stisknutím tlačítka. Střechu lze ovládat i za jízdy rychlostí až 48 kilometrů za hodinu.

„OSVÍCENÝ“ DESIGN

Na přání dodávané adaptivní LED světlomety s LED signaturou doplňují stylistické křivky vozidla osobitým vzhledem a vyšším světelným výkonem.

NALADĚN NA STEJNOU VLNU

Informační a zábavní systém InControl Touch Pro je standardně vybaven 10,2“ dotykovým displejem s individualizovatelnou hlavní plochou, který umožňuje intuitivní interakci a snadný přístup k nejoblíbenějším funkcím.

NEZAMĚNITELNÝ LAND ROVER

Suverénní a schopný v nejrůznějších terénech. Kabriolet, v němž si budete užívat to nejlepší ze všech ročních období.

DESIGN

DESIGN
/

DESIGN

DESIGN

INTERIÉR PŘIVEDENÝ K DOKONALOSTI

Atraktivní spojení kabrioletu a SUV skvělým způsobem doplňuje moderní interiér, který poskytuje pohodlí čtyřem osobám. Pro skutečně klidné a pohodové cestování si můžete zvolit například na přání dodávaná klimatizovaná a vyhřívaná sedadla pro řidiče a spolujezdce. Čisté, architektonické linie interiéru jsou doplněny prémiovými materiály. Na přání je k dispozici také čalounění kůží Oxford.

/

SCHOPNOSTI

SCHOPNOSTI

SCHOPNOSTI

VE SKVĚLÉ FORMĚ

Nejmodernější technika, včetně systému Terrain Response a na přání dodávaného systému ATPC (All-Terrain Progress Control), zaručuje modelu Range Rover Evoque Cabriolet suverénní stabilitu bez ohledu na terén a povětrnostní podmínky. Tyto systémy jsou doplněny na přání dodávanou funkcí sledování hloubky brodu (Wade Sensing), jejíž senzory poskytují informace o hloubce vody v reálném čase.

/

HLAVNÍ PRVKY VÝBAVY

Prozkoumejte mnoho překvapujících prvků výbavy modelu Range Rover Evoque Cabriolet.

DESIGN

Range Rover Evoque Cabriolet je ztělesněním elegance a moderního městského života díky svým ohromujícím liniím, svalnatým ramenům a klesající linii střechy.

PODÍVEJTE SE NA VIDEO
INOVATIVNÍ TECHNOLOGIE

Ať se rozhodnete pro jakoukoli cestu, Range Rover Evoque Cabriolet naplní i ta nejnáročnější očekávání, a to i díky inovativní technice pro jízdu v terénu, jakou je systém Terrain Response.

PODÍVEJTE SE NA VIDEO
MOTORY

Řada vznětových a zážehových čtyřválců s lehkou hliníkovou konstrukcí zahrnuje nejhospodárnější a nejvýkonnější motory Land Rover všech dob.

PODÍVEJTE SE NA VIDEO
INFORMAČNÍ A ZÁBAVNÍ SYSTÉMY

InControl Touch Pro je nejnovější generace informačního a zábavního systému, která posouvá techniku v interiéru na zcela novou úroveň.

PODÍVEJTE SE NA VIDEO
ASISTENČNÍ SYSTÉMY

Range Rover Evoque Cabriolet nabízí řadu inovativních asistenčních systémů, které usnadňují řízení v každodenním provozu.

PODÍVEJTE SE NA VIDEO
BEZPEČNOST

Range Rover Evoque Cabriolet je vybaven vyspělými bezpečnostními systémy, díky nimž budete cestovat bezpečně i komfortně.

PODÍVEJTE SE NA VIDEO
SKLÁDACÍ STŘECHA

Zavazadlový prostor a otvor pro přepravu lyží modelu Range Rover Evoque Cabriolet.

PODÍVEJTE SE NA VIDEO
VŠECHNY PRVKY VÝBAVY

Range Rover Evoque Cabriolet stanovuje nová měřítka v oblastech designu, luxusu, schopností a jízdního komfortu.

PODÍVEJTE SE NA VIDEO

STRUČNÝ PŘEHLED TECHNICKÝCH ÚDAJŮ

MAXIMÁLNÍ DÉLKA VOZIDLA

4 370 mm

Šířka 2 085 mm, výška 1 609 mm. Sklopením zrcátek zmenšíte šířku vozidla o 105 mm a složením střechy se výška vozu sníží o 300 mm.

VÝŠKA STROPU NAD SEDÁKEM VZADU

965 mm

Vzdálenost mezi sedákem a nataženou střechou. Pro všechny cestující je zaručena komfortní jízda – s nataženou i složenou střechou.

PRŮMĚR OTÁČENÍ

11,3 m

Stopový průměr otáčení. Range Rover Evoque Cabriolet se snadno ovládá v jakékoli situaci díky 2,47 otáčky volantu mezi rejdy.

SPOTŘEBA PALIVA (KOMBINOVANÁ)

5,7 l/100 km

Platí pro motor TD4 (kombinovaná spotřeba paliva). Nabídka tří zážehových a vznětových motorů vychází vstříc Vašim individuálním potřebám.

RANGE ROVER EVOQUE

Pro nejatraktivnější vzhled zvolte verzi Cabriolet

RANGE ROVER EVOQUE

Vyberte si pětidveřovou karoserii pro ještě vyšší úroveň praktičnosti

RANGE ROVER EVOQUE

Vyberte si variantu Coupé. Získáte sportovnější profil bez ztráty snadného přístupu do interiéru

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 u modelů Discovery Sport, Discovery, Range Rover Evoque, Range Rover Sport, Range Rover:

Spotřeba paliva v kombinovaném zkušebním cyklu: 12,8 - 4,2 l/100 km, emise CO2 v kombinovaném zkušebním cyklu: 299 - 109 g/km.

Uvedené informace o spotřebě paliva a emisích CO2 odpovídají hodnotám získaným při testování za ideálních podmínek v technických laboratořích, a to v souladu se standardizovaným postupem dle nařízení Rady (ES) č. 715/2007 a č. 692/2008 v platném znění. Uváděné hodnoty se nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje srovnání mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se spotřeba paliva u různých provedení vozů téže modelové řady může odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a výši emisí CO2 u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva motorem, ale také jízdní styl a další netechnické faktory jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a stav udržovanosti vozidla. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny a nese hlavní odpovědnost za globální oteplování. Další oficiální informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel Vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce značky Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva naleznete také v sekci „Technické údaje“.