Range Rover Evoque Cabriolet je kabrioletem pro všechny sezony. Je to jedinečná kombinace špičkového designu a prvotřídní konstrukce, která posouvá modelovou řadu Range Rover Evoque do nové dimenze, a zvyšuje tak její atraktivitu.

GERRY MCGOVERN ŘEDITEL DESIGNU A VRCHNÍ KREATIVNÍ ŘEDITEL ZNAČKY LAND ROVER
SKLÁDACÍ STŘECHA

Systém skládací střechy modelu Range Rover Evoque Cabriolet otevře interiér světu pouhým stisknutím tlačítka. Střechu lze ovládat i za jízdy rychlostí až 48 kilometrů za hodinu.

„OSVÍCENÝ“ DESIGN

Na přání dodávané adaptivní LED světlomety s LED signaturou doplňují stylistické křivky vozidla osobitým vzhledem a vyšším světelným výkonem.

NALADĚN NA STEJNOU VLNU

Informační a zábavní systém InControl Touch Pro je standardně vybaven 10,2“ dotykovým displejem s individualizovatelnou hlavní plochou, který umožňuje intuitivní interakci a snadný přístup k nejoblíbenějším funkcím.

NEZAMĚNITELNÝ LAND ROVER

Suverénní a schopný v nejrůznějších terénech. Kabriolet, v němž si budete užívat to nejlepší ze všech ročních období.

DESIGN

DESIGN

DESIGN, KTERÝ PŘEKVAPÍ

Range Rover Evoque je ztělesněním elegance a moderního městského života díky svým ohromujícím liniím, svalnatým ramenům a klesející linii střechy. Nový Range Rover Evoque Cabriolet, první kabriolet na světě v kategorii prémiových kompaktních SUV, jde nyní ještě dál a stanovuje nová měřítka v oblastech designu, technických schopností a jízdního komfortu.

DESIGN

DESIGN

INTERIÉR PŘIVEDENÝ K DOKONALOSTI

Atraktivní spojení kabrioletu a SUV skvělým způsobem doplňuje moderní interiér, který poskytuje pohodlí čtyřem osobám. Pro skutečně klidné a pohodové cestování si můžete zvolit například na přání dodávaná klimatizovaná a vyhřívaná sedadla pro řidiče a spolujezdce. Čisté, architektonické linie interiéru jsou doplněny prémiovými materiály. Na přání je k dispozici také čalounění kůží Oxford.

SCHOPNOSTI

SCHOPNOSTI

VE SKVĚLÉ FORMĚ

Nejmodernější technika, včetně systému Terrain Response a na přání dodávaného systému ATPC (All-Terrain Progress Control), zaručuje modelu Range Rover Evoque Cabriolet suverénní stabilitu bez ohledu na terén a povětrnostní podmínky. Tyto systémy jsou doplněny na přání dodávanou funkcí sledování hloubky brodu (Wade Sensing), jejíž senzory poskytují informace o hloubce vody v reálném čase.

TECHNIKA

TECHNIKA

INOVACE NA POVEL

InControl je soubor vyspělých technologií, které propojí Vás i Váš Range Rover Evoque Cabriolet s okolním světem. Rychlý a intuitivní informační a zábavní systém InControl Touch Pro lze přizpůsobit Vašim individuálním potřebám. Dotykový displej s úhlopříčkou 10,2“ umožňuje individualizaci hlavní plochy, zatímco na přání dodávaný navigační systém precizně určuje polohu vozidla a poskytuje příslušnou navigaci do zadaného cíle.

/

HLAVNÍ PRVKY VÝBAVY

Prozkoumejte mnoho překvapujících prvků výbavy modelu Range Rover Evoque Cabriolet.

DESIGN

Range Rover Evoque Cabriolet je ztělesněním elegance a moderního městského života díky svým ohromujícím liniím, svalnatým ramenům a klesající linii střechy.

PODÍVEJTE SE NA VIDEO
INOVATIVNÍ TECHNOLOGIE

Ať se rozhodnete pro jakoukoli cestu, Range Rover Evoque Cabriolet naplní i ta nejnáročnější očekávání, a to i díky inovativní technice pro jízdu v terénu, jakou je systém Terrain Response.

PODÍVEJTE SE NA VIDEO
MOTORY

Řada vznětových a zážehových čtyřválců s lehkou hliníkovou konstrukcí zahrnuje nejhospodárnější a nejvýkonnější motory Land Rover všech dob.

PODÍVEJTE SE NA VIDEO
INFORMAČNÍ A ZÁBAVNÍ SYSTÉMY

InControl Touch Pro je nejnovější generace informačního a zábavního systému, která posouvá techniku v interiéru na zcela novou úroveň.

PODÍVEJTE SE NA VIDEO
ASISTENČNÍ SYSTÉMY

Range Rover Evoque Cabriolet nabízí řadu inovativních asistenčních systémů, které usnadňují řízení v každodenním provozu.

PODÍVEJTE SE NA VIDEO
BEZPEČNOST

Range Rover Evoque Cabriolet je vybaven vyspělými bezpečnostními systémy, díky nimž budete cestovat bezpečně i komfortně.

PODÍVEJTE SE NA VIDEO
SKLÁDACÍ STŘECHA

Zvukově izolovaná střecha se složí za pouhých 18 sekund, a to i za jízdy rychlostí až 48 kilometrů za hodinu.

PODÍVEJTE SE NA VIDEO
VŠECHNY PRVKY VÝBAVY

Range Rover Evoque Cabriolet stanovuje nová měřítka v oblastech designu, luxusu, schopností a jízdního komfortu.

PODÍVEJTE SE NA VIDEO

STRUČNÝ PŘEHLED TECHNICKÝCH ÚDAJŮ

MAXIMÁLNÍ DÉLKA VOZIDLA

4 370 mm

Šířka 2 085 mm, výška 1 609 mm. Sklopením zrcátek zmenšíte šířku vozidla o 105 mm a složením střechy se výška vozu sníží o 300 mm.

VÝŠKA STROPU NAD SEDÁKEM VZADU

965 mm

Vzdálenost mezi sedákem a nataženou střechou. Pro všechny cestující je zaručena komfortní jízda – s nataženou i složenou střechou.

PRŮMĚR OTÁČENÍ

11,3 m

Stopový průměr otáčení. Range Rover Evoque Cabriolet se snadno ovládá v jakékoli situaci díky 2,47 otáčky volantu mezi rejdy.

SPOTŘEBA PALIVA (KOMBINOVANÁ)

5,7 l/100 km

Platí pro motor TD4 (kombinovaná spotřeba paliva). Nabídka tří zážehových a vznětových motorů vychází vstříc Vašim individuálním potřebám.

RANGE ROVER EVOQUE

Vyberte si variantu Coupé s níž získáte sportovnější profil bez ztráty snadného přístupu do interiéru

RANGE ROVER EVOQUE

Vyberte si pětidveřovou karoserii pro ještě vyšší úroveň praktičnosti

RANGE ROVER EVOQUE

Vyberte si variantu Coupé, s níž získáte sportovnější profil bez ztráty snadného přístupu do interiéru

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeba paliva a emisí CO2 u modelů Land Rover:
Spotřeba paliva (kombinovaná v l/100 km): 5,7 - 9,1. Emise CO2 (g/km): 149 - 206.

Uvedené informace jsou hodnoty získané podle zkušebního cyklu WLTP v souladu s nařízením Komise (EU) 2017/1151 a byly přepočítány pro účely srovnání s údaji získanými podle zkušebního cyklu NEDC. Další informace naleznete např. na wltpfacts.eu

Uváděné hodnoty se tedy nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a jeho užití v provozu a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje vždy jen srovnání spotřeby paliva a emisí v normovaném cyklu mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se však spotřeba paliva a emise u různých provedení vozů téže modelové řady mohou odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a emise u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva vozidlem, ale také jízdní styl, zatížení a další netechnické faktory, jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a údržba vozu. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny nesoucí odpovědnost za globální oteplování. Další informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce vozů Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva a emisích CO2 naleznete také v sekci “Ceny a specifikace” zvoleného modelu Land Rover.