RANGE ROVER EVOQUE AUTOBIOGRAPHY

VERZE AUTOBIOGRAPHY S AUDIOSYSTÉMEM MERIDIAN SURROUND O VÝKONU 825 W A ADAPTIVNÍMI SVĚTLOMETY S LED SIGNATUROU PŘEDSTAVUJE TO NEJLEPŠÍ PRO CESTOVÁNÍ PO MĚSTĚ.

OD
1 678 633
EMISE CO2 g/km
Již od 170 s automatickou převodovkou
FSPOTŘEBA PALIVA l/100 km (kombinovaná)
Od 6,4 s automatickou převodovkou

CHARAKTERISTICKÉ PRVKY VÝBAVY

20" KOLA Z LEHKÉ SLITINY S 5 DVOJITÝMI PAPRSKY (STYLE 527)

Toto vozidlo je vybaveno 20" koly z lehké slitiny s 5 dvojitými paprsky (Style 527), díky kterým má ještě neodolatelnější vzhled.

BEZKLÍČOVÝ PŘÍSTUPOVÝ SYSTÉM – KEYLESS ENTRY

Řidič může nastoupit do vozidla, nebo jej zamknout a aktivovat alarm, aniž by vyndával chytrý klíč s dálkovým ovládáním z kabelky či kapsy. A život je hned o něco jednodušší.

ADAPTIVNÍ SVĚTLOMETY S LED SIGNATUROU

Podtrhují atraktivní vzhled vozidla a poskytují vyšší světelný výkon, který zajišťuje lepší viditelnost a větší bezpečnost.

AUDIOSYSTÉM MERIDIAN™ SURROUND

Audiosystém Meridian Surround s výkonem 825 W zahrnuje 16 reproduktorů a subwoofer a nabízí nádherně vyvážený, dokonale harmonický zvuk v celém prostoru kabiny.

KOMPLETNÍ ČALOUNĚNÍ INTERIÉRU KŮŽÍ WINDSOR

Sedadla čalouněná perforovanou kůží Windsor a interiér kompletně čalouněný kůží Windsor patří k nejluxusnějším a nejpříjemnějším na dotek.

PROSTOROVÝ KAMEROVÝ SYSTÉM

Tento systém nabízí na dotykovém displeji v pohledu seshora přehled o situaci kolem vozidla v rozsahu 360° a poskytuje několik různých pohledů současně.

STRUČNÝ PŘEHLED TECHNICKÝCH ÚDAJŮ MOTORŮ

Motor Zrychlení 0-100 km/h v sekundách
Nejvyšší rychlost km/h Točivý moment Nm Spotřeba paliva: kombinovaná l/100 km Emise CO2g/km
TD4  AUTOMATICKÁ PŘEVODOVKA (AWD) Vznětový motor 2,0 litru (180 k)9stupňová převodovkaSESTAVTE SI SVŮJ VŮZ 9,1 195
430 od 6,4 od 170
Si4  AUTOMATICKÁ PŘEVODOVKA (AWD) Zážehový motor 2,0 litru (240 k)9stupňová převodovkaSESTAVTE SI SVŮJ VŮZ 7,2 217
430 od 8,8 od 200

SESTAVTE SI VLASTNÍ VŮZ

Vyberte si dokonalou kombinaci odpovídající vašemu osobnímu vkusu.

DOPLŇKOVÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ LAND ROVER GEAR

Přizpůsobte Range Rover Evoque svým specifickým potřebám řadou stylového a praktického příslušenství, které je odolné, všestranné a nabízí možnost individualizace. Výbavu svého vozu můžete kdykoli rozšířit schválenými doplňky značky Land Rover – od dětských autosedaček, příslušenství pro cestování s domácími mazlíčky po zábavní systémy či jiná technická vylepšení.

RANGE ROVER EVOQUE

Vyberte si pětidveřovou karoserii pro ještě vyšší úroveň praktičnosti

RANGE ROVER EVOQUE

Pokud si vyberete verzi Cabriolet, získáte mimořádně půvabný vzhled

Veškeré údaje jsou hodnoty plánované výrobcem a budou oficiálně potvrzeny před zahájením výroby. Upozorňujeme, že hodnoty týkající se emisí CO2 a spotřeby paliva se mohou lišit v závislosti na použitých kolech. S koly, která jsou součástí standardní výbavy, nemusí být možné uvedených nejnižších hodnot dosáhnout.
Meridian je registrovaná ochranná známka společnosti Meridian Audio Ltd.
Všechny hodnoty jsou předběžné a musí být úředně potvrzeny.
V rámci zavádění systému InControl mohou být některé popsané funkce volitelné a mohou záviset na trhu nebo pohonné jednotce. Informace o dostupnosti a kompletních podmínkách ve vaší zemi získáte u místního prodejce vozů Land Rover. Některé funkce vyžadují vhodnou SIM kartu s odpovídajícím datovým tarifem, který bude nutné sjednat po počátečním období na základě doporučení prodejce Land Rover. Dostupnost připojení nelze zaručit ve všech lokalitách.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeba paliva a emisí CO2 u modelů Land Rover:
Spotřeba paliva (kombinovaná v l/100 km): 5,7 - 9,1. Emise CO2 (g/km): 149 - 206.

Uvedené informace jsou hodnoty získané podle zkušebního cyklu WLTP v souladu s nařízením Komise (EU) 2017/1151 a byly přepočítány pro účely srovnání s údaji získanými podle zkušebního cyklu NEDC. Další informace naleznete např. na wltpfacts.eu

Uváděné hodnoty se tedy nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a jeho užití v provozu a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje vždy jen srovnání spotřeby paliva a emisí v normovaném cyklu mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se však spotřeba paliva a emise u různých provedení vozů téže modelové řady mohou odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a emise u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva vozidlem, ale také jízdní styl, zatížení a další netechnické faktory, jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a údržba vozu. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny nesoucí odpovědnost za globální oteplování. Další informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce vozů Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva a emisích CO2 naleznete také v sekci “Ceny a specifikace” zvoleného modelu Land Rover.