STRUČNÝ PŘEHLED TECHNICKÝCH ÚDAJŮ

ZRYCHLENÍ

6,8 S

Z 0 na 100 km/h za pouhých 6,8 sekundy. V porovnání s konvenčním zážehovým motorem nabízí model PHEV P400e v případě potřeby výkon navíc.

VYŠŠÍ VÝKON

404 k

Model PHEV P400e nabízí vynikající jízdní vlastnosti a kombinovaný výkon motoru a elektromotoru 404 k.

DOJEZD NA ELEKTRICKOU ENERGII

51 km

Model PHEV P400e je schopný zvládnout krátké dojíždění v plně elektrickém režimu a nabízí dojezdovou vzdálenost až 51 km.

SPOTŘEBA PALIVA

64 g/km CO2

Spotřeba paliva pouhých 2,8 l na 100 km a emise CO2 64 g/km řadí vozidlo mezi naše nejefektivnější modely a poukazují na mimořádnou hospodárnost.

FUNKCE VOZŮ PHEV

NABÍJENÍ

Nabití vozidla pomocí kabelu pro domácí nabíjení může trvat pouhé 7,5 hodiny v závislosti na místním zdroji napájení. Pokud použijete časované nabíjení a zvolíte dobu nabíjení vozidla PHEV, můžete využít tarify za elektřinu mimo špičku nebo si jednoduše vybrat příhodnou denní dobu.**

INTELIGENTNÍ DISPLEJ HYBRIDNÍHO ELEKTROMOBILU

Displej je propojený se systémem Touch Pro Duo a interaktivním displejem řidiče a poskytuje přehled o efektivitě jízdy a informace v reálném čase o funkci elektromotoru v kombinaci s konvenčním spalovacím motorem.

PŘEDNASTAVENÍ TEPLOTY INTERIÉRU

Před nastoupením do vozu můžete interiér vyhřát nebo ochladit, aniž byste museli startovat motor, a užívat si tak pohodlnější život. Dojezd na elektrickou energii tím není nijak ohrožen.

INTELIGENTNÍ VEDENÍ TRAS

Díky propojení se systémem InControl se budou vlastníkům vozů PHEV zobrazovat nabíjecí body na aktuální trase. Systém rovněž zobrazí nejefektivnější trasy s přihlédnutím k danému terénu i sklonu vozovky. Veškeré tyto informace se zobrazují na horním dotykovém displeji.

SPOTŘEBA PALIVA VOZU PHEV

V režimu EV jsou možné jízdy až na vzdálenost 51 km s nulovými emisemi. Při cestách na delší vzdálenosti se motory kombinují a dosahují překvapivě nízké hodnoty emisí CO2 64 g/100 km. To představuje vyšší úsporu paliva a nižší dopad na životní prostředí.

TICHÁ, KULTIVOVANÁ JÍZDA

Náš dosud nejtišší model Range Rover PHEV umožňuje v režimu elektrického vozidla (EV) jezdit téměř neslyšně. Tento režim zajišťuje plynulý přechod mezi zážehovým motorem a elektromotorem, dokonalou kultivovanou jízdu a naprostý klid v interiéru vozu.

DESIGN

/

KOMFORT A PRAKTIČNOST

/

SCHOPNOSTI

/

RANGE ROVER

RANGE ROVER


* Brodit se lze pouze s nastartovaným zážehovým motorem.
** Doba nabíjení se liší v závislosti na trhu, výkonu zdroje napájení a použitém typu nabíjení.
U modelů PHEV je omezen objem zadního zavazadlového prostoru. Se žádostí o podrobnosti se obraťte na místního prodejce.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 u modelů Discovery Sport, Discovery, Range Rover Evoque, Range Rover Sport, Range Rover:

Spotřeba paliva v kombinovaném zkušebním cyklu: 12,8 - 4,2 l/100 km, emise CO2 v kombinovaném zkušebním cyklu: 299 - 109 g/km.

Nezávazně doporučené ceny a technické údaje platné výhradně pro skladové vozy do vyprodání zásob. Podrobnější informace získáte u svého prodejce.

Uvedené informace o spotřebě paliva a emisích CO2 odpovídají hodnotám získaným při testování za ideálních podmínek v technických laboratořích, a to v souladu se standardizovaným postupem dle nařízení Rady (ES) č. 715/2007 a č. 692/2008 v platném znění. Uváděné hodnoty se nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje srovnání mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se spotřeba paliva u různých provedení vozů téže modelové řady může odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a výši emisí CO2 u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva motorem, ale také jízdní styl a další netechnické faktory jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a stav udržovanosti vozidla. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny a nese hlavní odpovědnost za globální oteplování. Další oficiální informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel Vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce značky Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva naleznete také v sekci „Technické údaje“.