AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

ZAVAZADLOVÝ PROSTOR (OD)

1.050

L

U modelů Range Rover se standardním rozvorem.

KOLA

23

"

U modelů Range Rover se jedná o výbavu na přání.

DOJEZD V ELEKTRICKÉM REŽIMU

113

KM††

U verze modelů Range Rover s elektrickým hybridním pohonem.

DOTYKOVÁ OBRAZOVKA

13,1

Součást standardní výbavy všech modelů Range Rover.

MODEL

VARIANTA KAROSERIE

VERZE VÝBAVY

MOTOR

JE PRO VÁS VHODNĚJŠÍ ELEKTRICKÝ HYBRIDNÍ VŮZ NEBO VŮZ SE ZÁŽEHOVÝM ČI VZNĚTOVÝM MOTOREM?

Zjistěte podle svých jízdních zvyků a dostupnosti nabíjení, zda by váš příští vůz měl být elektrický hybridní vůz, nebo vozidlo se zážehovým či vznětovým motorem.

ZJISTĚTE DALŠÍ PODROBNOSTI

RANGE ROVER SV

Vrchol modelové řady Range Rover.

MODELY RANGE ROVER

Prohlédněte si kompletní modelovou řadu.

VÝBAVA NA PŘÁNÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Přizpůsobte si svůj Range Rover.

ELEKTRICKÝ HYBRIDNÍ VŮZ

Udržitelné a kultivované.

*Bude možné objednat začátkem roku 2022.


[1]Uvedené hodnoty jsou pouze odhady výrobce. Jakmile bude proveden oficiální test EU, odhady budou nahrazeny zjištěnými údaji. Hodnoty jsou určené pouze pro účely porovnání. Skutečné hodnoty se mohou lišit. Hodnoty emisí CO2, spotřeby paliva, spotřeby energie a dojezdu se mohou lišit v závislosti na faktorech, jako jsou jízdní styl, podmínky prostředí, zatížení, použitá kola a příslušenství. Zjištěné hodnoty jsou hodnoty s plně nabitým akumulátorem.


††Zobrazte si hodnoty WLTP.

Uvedené hodnoty spotřeby pohonných hmot a emisí CO2 jsou hodnoty zjištěné podle nařízení EU 2017 / 1151 v platném znění na základě WLTP cyklu. Tyto hodnoty slouží výlučně jako ukazatel a pouze pro porovnání jednotlivých modelů vozidel a výrobců vozidel. Spotřeba paliva a emise CO2 se mohou u různých provedení modelové řady z důvodu rozdílných specifikací a rozdílné doplňkové výbavy lišit, resp. zvýšit. V závislosti na stylu jízdy, stavu silnic a dopravy jakož i v závislosti na stavu vozidla se mohou v praxi objevovat odchylné výsledky spotřeby. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny nesoucí odpovědnost za globální oteplování. Podrobné informace obdržíte u autorizovaného prodejce vozů Land Rover.


WLTP označuje novou evropskou zkušební metodiku výpočtu hodnot spotřeby paliva a emisí CO2 osobních vozidel. V jejím rámci se měří spotřeba paliva a energie, dojezd a emise. To slouží k získání realističtějších údajů hodnot spotřeby. Vozidla jsou tak testována s doplňkovou výbavou za složitějších zkušebních podmínek a v náročnějším jízdním profilu.


S aktivovanou funkcí Dynamic Launch.

**S odstraněným krytem otvoru pro tažné oko.

Celková hmotnost vozu (GVW) a maximální přípustná celková hmotnost vozu a přívěsu (GTW) je u verze SV Signature Suite modelu Range Rover SV LWB nižší o 30 kg.