EXKLUZIVNÍ NOVINKY O NOVÉM MODELU RANGE ROVER EVOQUE

Připojte se k Range Rover Evoque Circle a dostávejte čerstvé novinky, lákavé nabídky a pozvánky na jedinečné akce, třeba na přednostní zkušební jízdu v novém modelu Range Rover Evoque.

Ti nejzapálenější členové platformy Evoque Circle navíc získají přístup k dalším výhodám. V rámci uvedení nového modelu Evoque zveme naše největší příznivce, aby vyjádřili svůj názor a vyhráli vlastní premiéru nového modelu Evoque jen pro sebe a své nejbližší přátele.

/

NOVÝ EVOQUE
PŘI SVÉM SVĚTOVÉM DEBUTU VYJÁDŘIL JASNÝ NÁZOR

Okamžik, na který čekal celý svět, je tu.

/

NOVÝ RANGE ROVER EVOQUE

/

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeba paliva a emisí CO2 u modelů Land Rover:
Spotřeba paliva (kombinovaná v l/100 km): 5,7 - 9,1. Emise CO2 (g/km): 149 - 206.

Uvedené informace jsou hodnoty získané podle zkušebního cyklu WLTP v souladu s nařízením Komise (EU) 2017/1151 a byly přepočítány pro účely srovnání s údaji získanými podle zkušebního cyklu NEDC. Další informace naleznete např. na wltpfacts.eu

Uváděné hodnoty se tedy nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a jeho užití v provozu a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje vždy jen srovnání spotřeby paliva a emisí v normovaném cyklu mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se však spotřeba paliva a emise u různých provedení vozů téže modelové řady mohou odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a emise u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva vozidlem, ale také jízdní styl, zatížení a další netechnické faktory, jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a údržba vozu. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny nesoucí odpovědnost za globální oteplování. Další informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce vozů Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva a emisích CO2 naleznete také v sekci “Ceny a specifikace” zvoleného modelu Land Rover.