AKTUALIZUJTE SI PROHLÍŽEČ

Tento prohlížeč je bohužel zastaralý a není podporován. Proveďte upgrade prohlížeče a užívejte si pokročilé funkce na této stránce.

CLOSE LABEL

AKTUALIZACE PROHLÍŽEČE

Zjistili jsme, že nepoužíváte aktuální verzi prohlížeče. Aktualizace prohlížeče Internet Explorer na nejnovější verzi vám umožní prohlížet a používat tuto webovou stránku v plném rozsahu. Běžné procházení internetu bude rovněž bezpečnější, neboť aktualizace zohledňuje nejnovější bezpečnostní standardy.

LAND ROVER DISCOVERY
CENY A SPECIFIKACE

VARIANTA KAROSERIE
MOTOR
VERZE VÝBAVY

VYBERTE SI SVŮJ DISCOVERY SPORT

Dokonale všestranné sedmimístné SUV.

††Podívejte se na hodnoty WLTP.
Uvedené hodnoty jsou výsledkem oficiálních testů výrobce v souladu s legislativou Evropské unie. Hodnoty jsou určené pouze pro účely porovnání. Skutečné hodnoty se mohou lišit. Hodnoty emisí CO2 a spotřeby paliva se mohou lišit v závislosti na faktorech, jako jsou jízdní styl, podmínky prostředí, zatížení, použitá kola a instalované příslušenství.


U vozidel vybavených 21" koly.


Pokud je vůz vybaven čtyřzónovou klimatizací, činí šířka zavazadlového prostoru 1 273 mm.


Včetně doplněných provozních kapalin a palivové nádrže naplněné z 90 %.


Včetně řidiče o hmotnosti 75 kg, doplněných provozních kapalin a palivové nádrže naplněné z 90 %.


V kombinaci s 20" koly z lehké slitiny s 5 dvoj. paprsky, Gloss Sparkle Silver (Style 5011), je nejvyšší technicky přípustná hmotnost působící v bodě spojení omezena na 100 kg.


V kombinaci s 20" koly z lehké slitiny s 5 dvoj. paprsky, Gloss Sparkle Silver (Style 5011), je nejvyšší přípustná hmotnost přípojného vozidla omezena na 2 500 kg.


Mokrá metoda: Objem měřený simulací, při které je zavazadlový prostor naplněný kapalinou.


Suchá metoda: Objem měřený pomocí pevných bloků (200 mm × 50 mm × 100 mm) vyhovujících normě VDA.


Hodnoty hmotnosti platí pro vozidla se standardní výbavou. Výbava na přání zvyšuje hmotnost.


Výbava na přání a její dostupnost může záviset na konkrétní specifikaci vozidla (modelu a pohonné jednotce) nebo vyžadovat instalaci jiných prvků. Kontaktujte autorizovaného prodejce s žádostí o podrobnosti nebo si nakonfigurujte vozidlo online. See config caveats screenshot:

Na našich webových stránkách používáme videa z YouTube. Abyste mohli tato videa přehrávat, musíte souhlasit s tím, že YouTube na Vašem zařízení nastaví soubory cookies. Tyto soubory cookies nejsou společností Land Rover považovány za nezbytné a funkční.
  • Funkční